STYCZEŃ 2026 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
Paulina66 wrote:Zamawiałam w aptece Gemini w połowie maja. Na tubce nie ma daty ważności, a kartonika już nie mam.
Kurde przez jakiś czas go używałam, bo myślałam że może taki ma być 🤦🏼♀️ mam nadzieję, że nie zaszkodził, nigdy nie było po tym żadnych podrażnień ani nic. Chat twierdzi że jedynie ochrona słoneczna mogła być słabsza.
Zamówiłam już drugi na allegro, a do gemini zgłosiłam reklamację, może uznają.
Oby uznali, bo tani nie był jakby nie patrzeć
Pewnie źle przechowywany czy coś. Na pewno nie zaszkodził, bo już byś zauważyła
-
W ogóle u nas wgrała się aktualizacja, bo pojawił się dziś obrót przez drugi boczek po miesiącu 😅 najpierw było trzeba kilka razy trochę pomóc, a potem dała radę sama za kaczką Moniką 😅 no i piwoty też idą lepiej, na razie w jedną stronę. Ale jest różnica między dziś a wczoraj 😉
No i zawału prawie dostałam, bo już ją uśpiłam, poszłam jeść kolację i wchodzę po jakimś czasie do pokoju, a ona śpi na brzuchu 🙈 pierwszy raz, wcześniej w nocy się nie przekręcała, mimo że w ciągu dnia od miesiąca non stop brzuszkuje.31 👰🏼♀️ 33 🤵🏻
01.2025 💔🪽 9tc
14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️
7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
15+6 • 165g | 17+4 • 209g
II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g
39+0 🌈 Nareszcie razem
👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

-
Nie pamiętam kto dziś pisał o awokado ale u nas też przez to weszło 🥑 moge powiedzieć na pewno że to miłość! 🤣 dobry rywal trafił się dla Pana brokuła 🤣
Karola kurde no.... kiepsko!
Puszkina super że na usg wyszło wszystko dobrze! Dziewczyny pamiętajcie badać swoje piersi ❤️
Olo długi jest! Ale to też widać na zdjęciach 🥰 a jeszcze nie dawno był taki tyci tyci
Kropeczko, gratulacje półroczku 🥳❤️Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 23:04
PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
To dopiero początek naszego rozszerzania diety, a na podłodze i wokół stołu bałagan przez duże B. Co to będzie później 😂 Młoda wyrywa mi łyżeczkę z rąk, tak nią macha i rozchlapuje wszystko, że po posiłku obie jesteśmy do mycia. Dzisiaj już się rozebrałam do stanika i majtek jak jej dawałam jeść - szkoda ciuchów 😀 Na razie ładnie i całkiem sporo je. Cukinia chyba miała dla niej najfajniejszą konsystencję, bo zblendowałam na gładką papkę, no i taka wodnista wyszła. Z brokułem było więcej krzywienia. Na jutro kupiłam gotowca do spróbowania - burak z jagodą. Pediatra jeszcze wspominała, żeby wprowadzić kaszki. Macie jakieś fajne polecajki? Ona rekomendowała Sinlac, ale utkwiło mi w pamięci, że kiedyś na jakiejś stronie czytałam, że z ich składem tak sobie.
-





