STYCZEŃ 2026 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
kropka_aga wrote:Ile czasu moze trwać wybijanie się pierwszych zębów? Bo ja kiedys na łeb dostanę, co chwilę bolą dziasla a nic się nie dzieje... dzisiaj tez bolą, nie chcial w ogole jesc, co parę łyków przerywał... posmarowałam dziąsła i za kilka minut wypił całą butlę "na raz" 🤦♀️
Yenne współczuję akcji
moze zrob cos dla siebie w najbliższym czasie, abyś nie siedziała wciąż z dzieckiem? Chociaż 2-3h, żeby glowa odpoczęła?
Generalnie jak już widać że idą to kilka dni się przebijają i jest ten najgorszy czas.
My dziś po szczepieniu 9,1 kg 😂 głowa też duża bo 45 cm. Lekarz nic nie mówił że to coś złego.
Yenne, Kokosik lubią tę wiadomość
35 i 39 lat.
starania od 12.2019
07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
27.09.21 II transfer 4.2.3
8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
23+2 połówkowe 523g chłopca
27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

Powrót po rodzeństwo.
Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
23.04.25 Transfer 4.2.2
4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
01.2026 40+1 SN 3630g ❤️

-
Paulina66 wrote:Puszkina u nas też te zmiany zachowania są z dnia na dzień, a czasami nawet w ciągu jednego dnia. Raz dziecko idealne, a za chwilę nie da się zrobić dosłownie nic, przy wszystkim jest marudzenie i płacz 🤕 u nas z zębami ta sama sytuacja - jeszcze nic się nie przebija, ale Mała ślini się na potęgę i ciągle gryzak w buzi. Pytałam u pediatry i mówiła, że minimalnie się dziąsło podniosło o jakiś 1mm i może to już powodować u niej dyskomfort i ból, a zęby mogą wyjść dopiero za 2 miesiące 🤡
Ma któraś ten krem?

Ja mam chyba jest ok 😊
U nas tez marudki bunt na flache RD lezy i kwiczy cos tam pomymla ale nawet lyzeczki nie zje .osiwieje . Mama mi sie pyta czy chociaz z 2/3 lyzeczki zjadla a ja mowie ze ledwo jezykiem podotykala i chociaz dzisiaj nie bylo odruchu jakby miala rzygac 😊za którym razem maluszki zaczynają chetniej jesc ? A no i wzielam się na sposób i do brokuła dolalam troszeczke swojego mleka . 😊
Rozmowa z psychologiem troche mi pomogla poczulam sie zrozumiana.
Jeszcze do tego wszystkiego zmarl ojca brat i niby w tym nic dziwnego poza tym ze widzialam chlopa moze raz w zyciu i to jeszcze pijanego . Jest pozostala 3 rodzenstwa ale jedyne czego mozna sie spodziewać to dlogow wiec jak ojciec sie zrzeknie to przechodzi na mnie ja odmowie to na oliwie i tu sie zaczynaja schody i koszty bo zebym mogla jako matka zrzec sie z malej to sąd rodzinny musi wyrazic zgode o i uj . I jak sobie policzylam to szczesliwie moze tysiac zl mi starczy na dokumenty kogos kogo wcale nie znałam wiec jestem mega szczęśliwa 😓👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
Karola a powiedz mi jaką ten krem u Ciebie ma konsystencję? Bo ten moj jest taki dziwny, nie jest gładki tylko jakby osobno ma fazę gęstą i taką całkowicie wodną, ciężko się to rozprowadza i wygląda jakby był zważony. U Ciebie też tak jest? Pierwszy raz mam filtr mineralny i może one takie po prostu są? 😅😅
31 👰🏼♀️ 33 🤵🏻
01.2025 💔🪽 9tc
14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️
7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
15+6 • 165g | 17+4 • 209g
II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g
39+0 🌈 Nareszcie razem
👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

-
U nas dzisiaj awokado i co z tego, że mdłe. Dają to jem 😂😂😂 moje dziecko to nie dość, że kopia tatusia z twarzy to jeszcze apetyt ma po nim. On zeżre wszystko i talerz wyliże. Stary chleb czy zakalec. Cysia na razie wsuwa każde warzywko. Jutro dostanie awokado z bananem to pewnie będzie euforia. Jak na ten wiek jestem w szoku jak sobie radzi.
Ale zazdroszczę wam tych drzemek, bo dziś pobudka o 6:00 i do tej pory były 2 drzemki po 30 minut. Okna aktywności już sięgają 3 godzin… skąd ona ma tyle energii to ja nie wiem. Chyba z tego ile wcina. Te króciutkie drzemki zaczęły się w wieku 2 miesięcy i tak trwają do dziś. Kontaktowe czasem wydłużają ten czas ale odkąd przekroczyła 8 kg ciężko już mi jak śpi na mnie 😂😭 muszę ją kłaść obok -
👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
Kokosik wrote:U nas dzisiaj awokado i co z tego, że mdłe. Dają to jem 😂😂😂 moje dziecko to nie dość, że kopia tatusia z twarzy to jeszcze apetyt ma po nim. On zeżre wszystko i talerz wyliże. Stary chleb czy zakalec. Cysia na razie wsuwa każde warzywko. Jutro dostanie awokado z bananem to pewnie będzie euforia. Jak na ten wiek jestem w szoku jak sobie radzi.
Ale zazdroszczę wam tych drzemek, bo dziś pobudka o 6:00 i do tej pory były 2 drzemki po 30 minut. Okna aktywności już sięgają 3 godzin… skąd ona ma tyle energii to ja nie wiem. Chyba z tego ile wcina. Te króciutkie drzemki zaczęły się w wieku 2 miesięcy i tak trwają do dziś. Kontaktowe czasem wydłużają ten czas ale odkąd przekroczyła 8 kg ciężko już mi jak śpi na mnie 😂😭 muszę ją kłaść obok
Moja potrafi mieć 5 h aktywności 😊😊super ze tak ładnie Ci je ❤️👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
U nas cos RD tez lezy, tak jak jadl dosc chetnie tw 3-4 łyżeczki to teraz juz nie. Dzisiaj dałam kaszkę kendamil, rączkami nie chcial próbować, tylko się ubrudził. Z łyżeczki ociupinkę zjadl 🤷♀️ no nic, będziemy próbować dalej 😅 kiedys zaczną jesc 😁
Anna kawał bobasa 😅😅
Kokosik aby zazdrościć, bo wtedy się chce robic te mikro porcje... a tak to srednio 😅 no u nas mlody to chyba wybredny po mnie 🤣 jakby bylo po mężu to tez by wszystko zjadl 🤣
Dzisiaj na drzemki nie narzekam, mimo ze wstał po 5 to po 7 zasnal I spał prawie 3h, pozniej na dworze 1h 😁
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:56
-






