STYCZEŃ 2026 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
Yenne wrote:Dzięki za polecajki ❤️
A macie może te wkładki antypotowe?? Patrzę np na te z colorstories, zastanawiam się... Do spacerówki na pewno muszę kupić, do fotelika stwierdziliśmy, że pewnie też się przyda...
Martolina polecała z Maylily. Ja mam firmy Aeromoov bo to mi tutaj wyskoczyło na miejscu. Jak tak będą się temperatury utrzymywać to chyba też do spacerówki zakupie. Na razie jeszcze w gondoli jedziemy to tam leży na pieluszcePCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
kropka_aga wrote:Nasza w roan niby jest juz fabrycznie oddychająca i faktycznie mlody nigdy nie jest mokry po spacerze nawet jak jest gorąco i w domu na drzemkach tez. Do fotelika mam z jukki, ale raczej jest kiepska, bo mimo wszytsko mlody ma spocone plecy... nawet jak jedziemy na klimie i w aucie jest normalna temp...
Ellevv nie skomentuję tej temp, u mojej mamy w pracy na przerwach rozdają lody 😅 awokado wlasnie dzisiaj pójdę kupic i pewnie jutro bedzie test 😅
W tunelu juz rosną mi brokuły, sa wielkości mniej wiecej złotówki 😁 wiec mlody niedlugo dostanie naszego wyhodowanego brokula 🤣
To nasza chyba nie jest bo zdaje mi się, że kiedyś był spocony... Foteliku nie wiem. Mamy Cybex Cloud G+ czy jakoś tak 🤔 muszę sprawdzić czy jest oddychająca ta wkładkaStarania od 2022
2024 - 3x IUI
09.2024 - I procedura IVF
03.04.2025 - II procedura IVF
06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

-
kropka_aga wrote:
W tunelu juz rosną mi brokuły, sa wielkości mniej wiecej złotówki 😁 wiec mlody niedlugo dostanie naszego wyhodowanego brokula 🤣
Poczekaj poczekaj jeszcze musza przetrwac burze wichury podtopienia grad i upal 🤣🤣🤣🤣👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
ellevv wrote:Martolina polecała z Maylily. Ja mam firmy Aeromoov bo to mi tutaj wyskoczyło na miejscu. Jak tak będą się temperatury utrzymywać to chyba też do spacerówki zakupie. Na razie jeszcze w gondoli jedziemy to tam leży na pieluszce
Aaa tak, pamiętam teraz, że polecała 🙈muszę popatrzeć
No u nas spacerówka bo łatwiej mi się z bloku wywlec... Chociaż przy tych temperaturach to nie wychodzimy... Plus schody w tym cholernym bloku rozwaliły mi kolano, ledwo po nich wchodzę. A młodym na rękach to już wgl nie daje rady wejść na górę 🤦Starania od 2022
2024 - 3x IUI
09.2024 - I procedura IVF
03.04.2025 - II procedura IVF
06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

-
W tunelu o tyle dobrze, ze wiatr, burza grad i ulewa im nie straszne, gorzej z upałem 😅😅😅 tunel mamy dobrze zakotwiczony w ziemi, wiec go nie wyrwie 🤣Karola1995 wrote:Poczekaj poczekaj jeszcze musza przetrwac burze wichury podtopienia grad i upal 🤣🤣🤣🤣
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:01
-
kropka_aga wrote:W tunelu o tyle dobrze, ze wiatr, burza grad i ulewa im nie straszne, gorzej z upałem 😅😅😅 tunel mamy dobrze zakotwiczony w ziemi, wiec go nie wyrwie 🤣
To zostają jeszcze mrowki mszyca i slimaki 🤣🤣🤣🤣👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
Swojskiego brokuła to wciągnie aż uszy się będą trzęsły 😀 Może spróbuje z tymi kaszkami Kendamil, zamówię, zobaczymy, czy będzie w ogóle zainteresowanie. Dzisiaj od rana były bardzo kwaśne miny przy buraku, ale koniec końców zjadła porcję. Te temperatury dobijają, już w ciąży znienawidziłam upały a teraz tym bardziej. Duchota w mieszkaniu, po południami ratuje nas balkon - mamy od wschodu, więc jest przyjemny cień, ale do południa jest okropnie. Dzisiaj na spacer wyszlyśmy przed 7, pies był najbardziej zadowolony 😀 Mamy wymknąć się nad morze na weekend. Do siostry przylatują moi rodzice, z którymi nie widzieliśmy się od kwietnia. Ale ta pogoda 🥵 Będzie niby kilka stopni chłodniej niż u nas, ale i tak ponad 30…
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:47
-





