Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 358 593

    Wysłany: Dzisiaj, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yenne wrote:
    Od razu nie zasypia... Teraz miał np 1,30-1,40h (liczę od otwarcia oczu do zaśnięcia) okno i tyle... A potem była wojna o spanie, ja już nerwowo nie mogłam, ale był mąż i go jakoś wyciszył, a następnie ja bo uśpiłam do końca, ale to była wojna z aligatorem 🙃🤡

    A tak dzisiaj mieliśmy pobudkę o 5:30... Zabije tego rudego śmiecia 😡 ledwo mi się udało go od 4 rano odwieźć to ten tylko chodzi i się drze. Ma jedzenie, czystą kuwetę, zabić to za mało.
    I tak codziennie.

    Ja już wysiadam.
    Jestem tak zmęczona... Codziennie się mały w nocy budzi po x razy, do tego rudy mnie budzi albo po 5 albo o 6 rano. Na drzemkę to chodzi i się drze też, usypianie małego to wojny...
    Jestem wykończona... 🫩🫠
    Jedyne co to w ciągu dnia udaje mi się cokolwiek pospać z małym na drzemce...
    U nas jest identycznie od piątku/ soboty przez te upały i tak szczerze to już mi się płakać chce na myśl o kolejnych 🥲 Normalnie zasypia na noc 20/20:30 a wczoraj 23 i to z rzucaniem się po łóżku i płakaniem. Zasnęła dopiero jak siedziałam nad nią trzymając jej obie ręce i dmuchając po całym ciałku. No nie powiem, ciekawie się zapowiada. Kupię na pewno tego gryzaka żeby zamrozić jej mleczko i szukam jeszcze fajnego baseniku bo jest serio mega ciężko 🫩 A co do OA to u nas pierwsze trwa około 1/1,5h zależy jak uda jej się zasnąć bo czasami odlatuje w minutę a czasami ma problem

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2701 7562

    Wysłany: Dzisiaj, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkafar nie ma co się spieszyć z RD. Wszystko uwalone, gotowanie mini porcji, dziecko brudne 😂 gdyby nie ten języczek poczekałabym jeszcze.

    Ogólnie bardzo mnie ta kwestia martwi. Od urodzenia chodzimy do neurologopedy i ćwiczymy buzię (obecnie już zamiast ćwiczeń manualnych palcem mamy właśnie ćwiczyć jedzeniem) ale szczerze jest źle.. języczek cały czas na wierzchu. Prawie w ogóle nie zamyka buzi, a jak śpi ma wysunięty koniuszek. Byliśmy u fizjo, osteo. Do 3 razy sztuka, obecnie czekamy na wizytę u dobrego specjalisty, który jest fizjo-osteo i neurologopedą w jednym. Polecany bardzo w naszym mieście więc termin dopiero na koniec lipca. Mam nadzieję, że nas wyciągnie z tego problemu

    Co do okien aktywności rano u nas jest krótsze ale najczęściej 2 h. W ciągu dnia potrafi mieć nawet 3 h OA

    Ellevv może Twoje dziecko jest team BLW? 😅

    U nas też gorąco 🥵 w domu mam 25 stopni. Klima szybko schładza ale tak samo szybko rośnie temperatura jak ją wyłączę więc takie koło Macieja

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 1993 3487

    Wysłany: Dzisiaj, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj dzien marudy , chyba przez tą goraczke wszystko było na nie . Na szczęście dzisiaj troszeczkę chlodniej na tą chwilę. Klimy jeszcze nie włączałam , wieczorem jak otworze okna to wystudzi, okna mam od wschodu i zachodu więc jest przeciag 😉

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4618 6455

    Wysłany: Dzisiaj, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yenne 🫂 może to taki etap z tym spaniem albo to ta pogoda? Mocno tulam ❤️

    Opowiadasz o tym swoim kocie jakbym czytałam o kocie teściów 😅 w nocy zabawy, gonienie się, płacze w toalecie. Tak w toalecie 🤣

    U nas pierwsza drzemka po nocy wypada jakoś półtora h po OA.
    Wczoraj to naprawdę zaszalała.. 🤦🏻‍♀️ Było jakoś po 10 i dałam ją na drzemkę a ta nie. W zabawę. Więc co chwilę chodziłam smoczka dać lub poprawić misia. Ona mi w śmieszki więc leżała i się bawiła. Miałam ją w nosie 😐 potem wyciągnęłam ją bo to nie miało jakiekolwiek sensu. Bawiła się na ziemi. Pół godziny później spróbowałam ponownie to szybciutko usneła a to było już koło 12 🥲 po czym spała może z pół godziny 😑
    Stary ją wyciągnął więc się bawiła. Mówił że nie chciała dać się dolulać. Jak zeszłam po prysznicu to ją dolulałam bo było widać na twarzy takie zmęczenie. Prawie jak ta emotka --> 🫩 no to spała jeszcze z godzinę ale to była drzemka kontaktowa.


    A dzisiaj rano znalazłam swoje dziecko po drugiej stronie łóżeczka... nawet nie wiem jak i kiedy się przetransportowała tam 🤣🤣

    Yenne lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4618 6455

    Wysłany: Dzisiaj, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Olkafar nie ma co się spieszyć z RD. Wszystko uwalone, gotowanie mini porcji, dziecko brudne 😂 gdyby nie ten języczek poczekałabym jeszcze.

    Ogólnie bardzo mnie ta kwestia martwi. Od urodzenia chodzimy do neurologopedy i ćwiczymy buzię (obecnie już zamiast ćwiczeń manualnych palcem mamy właśnie ćwiczyć jedzeniem) ale szczerze jest źle.. języczek cały czas na wierzchu. Prawie w ogóle nie zamyka buzi, a jak śpi ma wysunięty koniuszek. Byliśmy u fizjo, osteo. Do 3 razy sztuka, obecnie czekamy na wizytę u dobrego specjalisty, który jest fizjo-osteo i neurologopedą w jednym. Polecany bardzo w naszym mieście więc termin dopiero na koniec lipca. Mam nadzieję, że nas wyciągnie z tego problemu

    Co do okien aktywności rano u nas jest krótsze ale najczęściej 2 h. W ciągu dnia potrafi mieć nawet 3 h OA

    Ellevv może Twoje dziecko jest team BLW? 😅

    U nas też gorąco 🥵 w domu mam 25 stopni. Klima szybko schładza ale tak samo szybko rośnie temperatura jak ją wyłączę więc takie koło Macieja

    Ja nie wiem 🤣 Może to tylko wymysły dla jedzenia które dla niej przyszykowałam 🤣 a słoiczek by bez problemu by zjadła

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1146 2520

    Wysłany: Dzisiaj, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ❤️ ogólnie wydaje mi się, że nie mam bardzo wymagającego dziecka. Na co dzień to jest naprawdę bardzo pogodna i wesoła dziewczynka, i dużo rzeczy można z nią zrobić. No ale jak przychodzi ten gorszy czas i włącza się nieodkładalność to jest jazda bez trzymanki. I największy problem który też najwięcej frustracji we mnie wywołuje to te dramy przy jedzeniu i odmowa karmienia 😪

    U nas te pierwsze OA po pobudce bardzo różnie. Jakiś czas temu dało się ją przetrzymać w łóżku, pogadała sobie i zasnęła. Ostatnio nie ma opcji, że jeszcze zaśnie więc musimy wstać, ogarnąć pielęgnację i w zależności jak długo nie śpi albo na matę albo z powrotem usypiać. Dziś na drzemkę zasnęła po ponad 2h.

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Yenne Autorytet
    Postów: 1370 1247

    Wysłany: Dzisiaj, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia00.. wrote:
    U nas jest identycznie od piątku/ soboty przez te upały i tak szczerze to już mi się płakać chce na myśl o kolejnych 🥲 Normalnie zasypia na noc 20/20:30 a wczoraj 23 i to z rzucaniem się po łóżku i płakaniem. Zasnęła dopiero jak siedziałam nad nią trzymając jej obie ręce i dmuchając po całym ciałku. No nie powiem, ciekawie się zapowiada. Kupię na pewno tego gryzaka żeby zamrozić jej mleczko i szukam jeszcze fajnego baseniku bo jest serio mega ciężko 🫩 A co do OA to u nas pierwsze trwa około 1/1,5h zależy jak uda jej się zasnąć bo czasami odlatuje w minutę a czasami ma problem

    Te upały to masakra... W mieszkaniu po 26 stopni, w sypialni mamy klimatyzację to jak zamknę okna, to potem włączę na 20-24, zobaczę i będziemy siedzieć.. ech.
    U nas nie ma fazy na gryzaki, mamy proponować, ale jakoś niespecjalnie 🤔
    To u nas też takie okna jeszcze niedawno były. 1,15 i spał w sumie, czasami mniej... Ale jakoś sobie je teraz wydłużył sam. Nie cisnę go o to, martwiłam się że ma za krótkie oa itd... ale co to bobas a nie robót żeby robić wg tabelek wszystko 🙄
    Mamy basenik u teściów, może się go uruchomi niedługo hah
    A w sobotę jak ma być to 30 stopni, to jedziemy nad jezioro na cały dzień 😅💪 będzie grill i spanie w wózku haha

    A co do OA to hitem było jak nie spał od chyba 15 czy coś koło tego (około 16 jadł) do... 19:30 chyba. Jechaliśmy do sklepu specjalnie po jego jedzeniu jak widać było, że zmęczony... On nie. Nic. Nie płakał. Spokojnie w foteliku, cały sklep zjechał ponad godzinę a nim byliśmy...a on nic. Zero spania. Wróciliśmy... To go ogarnęliśmy do spania i padł jak mucha po zjedzeniu 🙈🙈🙈🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 09:08

    Starania od 2022 :)
    2024 - 3x IUI :(

    09.2024 - I procedura IVF

    03.04.2025 - II procedura IVF
    06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
    14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
    maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
    21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 863 1280

    Wysłany: Dzisiaj, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik trzymam kciuki za to, żeby ten kolejny fizjo pomógł 🙌🏼

    Yenne u nas z gryzakami ten sam problem. Matka kupuje, a dzieciak ma w czterech literach, bo woli swoje rączki gryźć 🤦🏼‍♀️🤣

    Padł mi dzisiaj po 1,5h od wstania ze snu nocnego i spał zawrotne 30 minut…🫠 i oczywiście o 9 wypadało mu karmienie i był tak zmęczony, że wypił z 30 ml. Nie obyło się bez dramy przy usypianiu. Powiem Wam, ze tak jak kochałam lato tak teraz zmieniło mi się całkowicie 🤣 praktycznie nie wychodzimy z domu, młody nie może przysnąć dobrze na drzemkę. Tyle dobrze, że w miarę je, bo chyba że jest przemęczony to wtedy ciężko mu wmusić i odpuszczam. Podam mu mleko jak wstanie teraz z drzemki.

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
‹‹ 1258 1259 1260 1261 1262
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ