STYCZEŃ 2026 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
My dziś wyszłyśmy o 8.30 na spacer i po 9 było już ciężko wytrzymać i wracałyśmy do domu 😅
Potem chwila na balkonie, bo do 13 mamy cień więc było nawet przyjemnie, a teraz już siedzimy w mieszkaniu przy wentylatorze 😆
Mała dziś od rana bez przerwy piszczy, odkryła ostatnio jakieś nowe częstotliwości i dzisiaj to już przechodzi sama siebie 🤣🤣🤣
Kokosik, Yenne, kropka_aga, ellevv lubią tę wiadomość
31 👰🏼♀️ 33 🤵🏻
01.2025 💔🪽 9tc
14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️
7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
15+6 • 165g | 17+4 • 209g
II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g
39+0 🌈 Nareszcie razem
👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

-
Paulina66 wrote:My dziś wyszłyśmy o 8.30 na spacer i po 9 było już ciężko wytrzymać i wracałyśmy do domu 😅
Potem chwila na balkonie, bo do 13 mamy cień więc było nawet przyjemnie, a teraz już siedzimy w mieszkaniu przy wentylatorze 😆
Mała dziś od rana bez przerwy piszczy, odkryła ostatnio jakieś nowe częstotliwości i dzisiaj to już przechodzi sama siebie 🤣🤣🤣
Dokładnie, wczoraj byłam o tej godzinie i jeszcze było znośnie ale dziś i najbliższe dni wolę nie ryzykować. Też mam cień na balkonie do 13/14 i jest całkiem przyjemnie
I kolejna podobna rzecz, u nas też wysokie dźwięki i dużo pisków 😂😂😂 mały ptaszek
Paulina66 lubi tę wiadomość
-
👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
kropka_aga wrote:Karola możesz jajko sadzone zrobic na dworze 🤣
Dopiero ta godz. a mlody juz 800 ml mleka pociągnął... pewnie z tej temp.
Rano powiesiłam ręczniki na balkon i nie wiem czy jeszcze wiszą czy już żużel 🤣🤣🤣🤣 moja tez dzisiaj ciagnie konkretnie mleczko 😊😊👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
Właśnie wróciłam z pracy... chce tam wrócić 🫠 tam było tak przyjemnie 🥵PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
kropka_aga wrote:Karola możesz jajko sadzone zrobic na dworze 🤣
Dopiero ta godz. a mlody juz 800 ml mleka pociągnął... pewnie z tej temp.
To mi mój pączek chyba zwolni z tym pakowaniem, bo ostatnio mniej mleczka je 😂Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 16:53
-






