STYCZEŃ 2026 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
kropka_aga wrote:Mlody pospał do 6.40, ale jest marudny 🤡 od 7 juz klima chodzi, bo idzie zdechnąć. Dzisiaj ma byc niby tez 33, jutro 36 no i niedziela 41 ☠️ wczoraj po 20 to jeszcze ponad 30 stopni bylo

U nas podobnie jak chodzi o marudzenie... A do tego się jeszcze szczepienie nałożyło 🤡
Zamówiłam z maylily te wkładki, do wózka i fotelika... Wczoraj jak to wyjęłam z fotelika to cały mokry był z tyłu 🙃 to tyle jak chodzi o wkładki cybexa, nawet je ten upał pokonuje. Jeżeli wgl miały być antypotowe 🤪Starania od 2022
2024 - 3x IUI
09.2024 - I procedura IVF
03.04.2025 - II procedura IVF
06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

-
Pozdrawiam obecnie z 27 stopniu na dworze (odczucie 29 stopni). Dziś ma dojść do 40 🥲 mamy jakiś kod czerwony z powodu pogody. Jeszcze jutro i koniec ☠️
Czuje się sie rozpływam 🫠PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
ellevv wrote:Pozdrawiam obecnie z 27 stopniu na dworze (odczucie 29 stopni). Dziś ma dojść do 40 🥲 mamy jakiś kod czerwony z powodu pogody. Jeszcze jutro i koniec ☠️
Czuje się sie rozpływam 🫠
No jest tragedia. Nie mogę się doczekać, jak to się w końcu skończy 🫠
Jutro rano planuje wyjść z nim na spacer o tej 7 rano... Akurat jeszcze będzie znośnie pewnie, a przydałoby się nam przewietrzyć bo na łeb idzie dostać...Starania od 2022
2024 - 3x IUI
09.2024 - I procedura IVF
03.04.2025 - II procedura IVF
06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

-
kropka_aga, Yenne lubią tę wiadomość
👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
Jesli ktoras lubi w tabelki to wrzucam Wam do RD.
https://we.tl/t-8hFYEHaeTkpekVbD
☠️

Mam czujnik od termometru w słońcu to jest 43 stopnie, mam nadzieję, ze go szlag nie trafi w weekend jak będzie mu grzac w słońcu 🤣
W ogole nie wiem jak my tu wychlodzimy, skoro klima od 7 naparza, a w sypialni 25 nadal 😬Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:07
Yenne, Karola1995 lubią tę wiadomość
-
O ja pierrr 🫣☠️kropka_aga wrote:Jesli ktoras lubi w tabelki to wrzucam Wam do RD.
https://we.tl/t-8hFYEHaeTkpekVbD
☠️

Mam czujnik od termometru w słońcu to jest 43 stopnie, mam nadzieję, ze go szlag nie trafi w weekend jak będzie mu grzac w słońcu 🤣
W ogole nie wiem jak my tu wychlodzimy, skoro klima od 7 naparza, a w sypialni 25 nadal 😬 -
Ja wyszlam na balkon w cień to mnie te pierdolone przecinki oblazly masakra , niech juz kombajnem wjada w ten rzepak bedzie z gównem spokój no a po drugiej stronie bloku idzie się roztopić 🥵🥵🥵🥵👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
Ja jeszcze dzisiaj nawet nosa na dwor nie wyjęłam 🤣🤣Karola1995 wrote:Ja wyszlam na balkon w cień to mnie te pierdolone przecinki oblazly masakra , niech juz kombajnem wjada w ten rzepak bedzie z gównem spokój no a po drugiej stronie bloku idzie się roztopić 🥵🥵🥵🥵
-





