Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3970 5433

    Wysłany: Dzisiaj, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola te przecinki to do szalu mnie doprowadzają :/ tez nie wychodzę, za gorąco. Moze pójdę z młodym na podwórko w cien na 10 min do baseniku. Zobaczę.

    Yenne u nas 3-4 drzemki w zależności o ktorej wstanie. Jak wstanie 5-5.30 to są 4, wtedy:
    - pierwsza jest dluga 2-3h
    - od 2 do 4 drzemki to różnie, ale nie krócej niz 30 min i nie dluzej niz 1,5h

    Jak wstaje 6-7 (ostatnio rzadko) to mamy 3 drzemki i wszystkie w przedziale 30-1,5h z czego ta pierwsza z reguly jest tą najdłuższą 1,5h.

    A spróbuj na darmowej wersji nappera, moze ta apka Ci cos podpowie i nakieruje... ja chyba sobie znow zainstaluje i wprowadzę ostatni tydzien, zeby mi sie nie budzil o 5 albo przed... najwyzej nie pomoze 🤷‍♀️ moze cos zle robię na wieczor... wczoraj mieliśmy okno 3,5h przed spaniem :/ za nic nie chcial spac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:17

    Yenne lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1157 2525

    Wysłany: Dzisiaj, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    U nas mozna zacząć dzien od tej grafiki, mimo, ze to na piątek, ale dzisiaj ma byc to samo 🤣 a w niedzielę nie wiem co w takim razie bedzie 🤣 w sypialni juz jest prawie 26 stopni, ale juz nie włączam klimy, poczekam az mlody się obudzi z drzemki i idziemy na dół.

    P.S. ta strona celowo robi błędy geograficzne 🤡

    FB-IMG-1782369609457.jpg

    Ważne, że Choroszcz jest 🤣🤣🤣🙈

    Mała nie spała od 3 do 4, rozbudziła mi sie przy karmieniu 😩 potem wstała 6.15 i od tego czasu nie mogę jej uśpić 🫨 to już ponad 4h. Ciekawie się ten dzień zapowiada 😵‍💫

    Zapisałyśmy się na zajęcia dla niemowlaków na basenie, będziemy chodzić w lipcu i w sierpniu 🏊🏻‍♀️🐳

    Edit. Odleciała w końcu przy cycku jak dodałam posta 😌 oby trochę pospała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:26

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3970 5433

    Wysłany: Dzisiaj, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina współczuję 😬 oby pospala trochę...
    Taaa Choroszcz zaraz przykuła moją uwagę 🤣 moze to znak 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:41

    Yenne lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Yenne Autorytet
    Postów: 1394 1252

    Wysłany: Dzisiaj, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Karola te przecinki to do szalu mnie doprowadzają :/ tez nie wychodzę, za gorąco. Moze pójdę z młodym na podwórko w cien na 10 min do baseniku. Zobaczę.

    Yenne u nas 3-4 drzemki w zależności o ktorej wstanie. Jak wstanie 5-5.30 to są 4, wtedy:
    - pierwsza jest dluga 2-3h
    - od 2 do 4 drzemki to różnie, ale nie krócej niz 30 min i nie dluzej niz 1,5h

    Jak wstaje 6-7 (ostatnio rzadko) to mamy 3 drzemki i wszystkie w przedziale 30-1,5h z czego ta pierwsza z reguly jest tą najdłuższą 1,5h.

    A spróbuj na darmowej wersji nappera, moze ta apka Ci cos podpowie i nakieruje... ja chyba sobie znow zainstaluje i wprowadzę ostatni tydzien, zeby mi sie nie budzil o 5 albo przed... najwyzej nie pomoze 🤷‍♀️ moze cos zle robię na wieczor... wczoraj mieliśmy okno 3,5h przed spaniem :/ za nic nie chcial spac.

    No u nas pierwszy raz od nie wiem kiedy pierwsza drzemka była tak długa (2,25h) 🙈 więc jest duża szansa na trzy drzemki.
    Właśnie darmowy napperd jakiegoś czasu proponuje mi tylko trzy drzemki, ale on czasem jej daje rady i jest zmęczony, żeby dociągnąć do jego przewidywania 😅 a czasem wprost przeciwnie... Te dzieci są tak losowe hah przecież jak nie chce spać, to nie zmusisz 🙃

    A jak długie macie oa? U nas z reguły teraz 1,20+, chociaż te upały potrafią namieszać i zdążyła się wczoraj godzinka tylko

    Starania od 2022 :)
    2024 - 3x IUI :(

    09.2024 - I procedura IVF

    03.04.2025 - II procedura IVF
    06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
    14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
    maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
    21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3970 5433

    Wysłany: Dzisiaj, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas OA generalnie 2h do 2h 15 min. Na wieczor do 2,5h przed spaniem, wczoraj byl jakis wyjątek i 3,5h 🤷‍♀️ mi napper tez tak srednio to podpowiadał i go usunęłam 🤣 ale czego się nie robi w akcie desperacji 😅

    Ah wlasnie mlodego usypiałam i poszła 💩 🤦‍♀️

    Pytanie niedzieciowe, macie do polecenia jakis preparat do mebli kuchennych w połysku, aby tak od razu nie bylo sladow rak? :/ strasznie mnie to drażni, a nie mam czasu co kilka dni myć wszystkich frontów 😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:08

    Yenne lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Yenne Autorytet
    Postów: 1394 1252

    Wysłany: Dzisiaj, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    U nas OA generalnie 2h do 2h 15 min. Na wieczor do 2,5h przed spaniem, wczoraj byl jakis wyjątek i 3,5h 🤷‍♀️ mi napper tez tak srednio to podpowiadał i go usunęłam 🤣 ale czego się nie robi w akcie desperacji 😅

    Ah wlasnie mlodego usypiałam i poszła 💩 🤦‍♀️

    Pytanie niedzieciowe, macie do polecenia jakis preparat do mebli kuchennych w połysku, aby tak od razu nie bylo sladow rak? :/ strasznie mnie to drażni, a nie mam czasu co kilka dni myć wszystkich frontów 😬

    To u nas czasem potrafił zrobić 3,5h 🫪 rzadko bo rzadko, ale jednak... Sklep czy auto ciekawsze 🤦
    Ale ogólnie dwie godziny już potrafi prawie wytrzymać.

    A jak go usypiasz? Pamiętam, że pisałaś o wózku 😅

    Starania od 2022 :)
    2024 - 3x IUI :(

    09.2024 - I procedura IVF

    03.04.2025 - II procedura IVF
    06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
    14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
    maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
    21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

    age.png
‹‹ 1265 1266 1267 1268 1269
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ