STYCZEŃ 2026 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
Karola te przecinki to do szalu mnie doprowadzają
tez nie wychodzę, za gorąco. Moze pójdę z młodym na podwórko w cien na 10 min do baseniku. Zobaczę.
Yenne u nas 3-4 drzemki w zależności o ktorej wstanie. Jak wstanie 5-5.30 to są 4, wtedy:
- pierwsza jest dluga 2-3h
- od 2 do 4 drzemki to różnie, ale nie krócej niz 30 min i nie dluzej niz 1,5h
Jak wstaje 6-7 (ostatnio rzadko) to mamy 3 drzemki i wszystkie w przedziale 30-1,5h z czego ta pierwsza z reguly jest tą najdłuższą 1,5h.
A spróbuj na darmowej wersji nappera, moze ta apka Ci cos podpowie i nakieruje... ja chyba sobie znow zainstaluje i wprowadzę ostatni tydzien, zeby mi sie nie budzil o 5 albo przed... najwyzej nie pomoze 🤷♀️ moze cos zle robię na wieczor... wczoraj mieliśmy okno 3,5h przed spaniem
za nic nie chcial spac.
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:17
Yenne lubi tę wiadomość
-
kropka_aga wrote:U nas mozna zacząć dzien od tej grafiki, mimo, ze to na piątek, ale dzisiaj ma byc to samo 🤣 a w niedzielę nie wiem co w takim razie bedzie 🤣 w sypialni juz jest prawie 26 stopni, ale juz nie włączam klimy, poczekam az mlody się obudzi z drzemki i idziemy na dół.
P.S. ta strona celowo robi błędy geograficzne 🤡

Ważne, że Choroszcz jest 🤣🤣🤣🙈
Mała nie spała od 3 do 4, rozbudziła mi sie przy karmieniu 😩 potem wstała 6.15 i od tego czasu nie mogę jej uśpić 🫨 to już ponad 4h. Ciekawie się ten dzień zapowiada 😵💫
Zapisałyśmy się na zajęcia dla niemowlaków na basenie, będziemy chodzić w lipcu i w sierpniu 🏊🏻♀️🐳
Edit. Odleciała w końcu przy cycku jak dodałam posta 😌 oby trochę pospała.Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 10:26
31 👰🏼♀️ 33 🤵🏻
01.2025 💔🪽 9tc
14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️
7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
15+6 • 165g | 17+4 • 209g
II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g
39+0 🌈 Nareszcie razem
👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

-
kropka_aga wrote:Karola te przecinki to do szalu mnie doprowadzają
tez nie wychodzę, za gorąco. Moze pójdę z młodym na podwórko w cien na 10 min do baseniku. Zobaczę.
Yenne u nas 3-4 drzemki w zależności o ktorej wstanie. Jak wstanie 5-5.30 to są 4, wtedy:
- pierwsza jest dluga 2-3h
- od 2 do 4 drzemki to różnie, ale nie krócej niz 30 min i nie dluzej niz 1,5h
Jak wstaje 6-7 (ostatnio rzadko) to mamy 3 drzemki i wszystkie w przedziale 30-1,5h z czego ta pierwsza z reguly jest tą najdłuższą 1,5h.
A spróbuj na darmowej wersji nappera, moze ta apka Ci cos podpowie i nakieruje... ja chyba sobie znow zainstaluje i wprowadzę ostatni tydzien, zeby mi sie nie budzil o 5 albo przed... najwyzej nie pomoze 🤷♀️ moze cos zle robię na wieczor... wczoraj mieliśmy okno 3,5h przed spaniem
za nic nie chcial spac.
No u nas pierwszy raz od nie wiem kiedy pierwsza drzemka była tak długa (2,25h) 🙈 więc jest duża szansa na trzy drzemki.
Właśnie darmowy napperd jakiegoś czasu proponuje mi tylko trzy drzemki, ale on czasem jej daje rady i jest zmęczony, żeby dociągnąć do jego przewidywania 😅 a czasem wprost przeciwnie... Te dzieci są tak losowe hah przecież jak nie chce spać, to nie zmusisz 🙃
A jak długie macie oa? U nas z reguły teraz 1,20+, chociaż te upały potrafią namieszać i zdążyła się wczoraj godzinka tylkoStarania od 2022
2024 - 3x IUI
09.2024 - I procedura IVF
03.04.2025 - II procedura IVF
06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

-
U nas OA generalnie 2h do 2h 15 min. Na wieczor do 2,5h przed spaniem, wczoraj byl jakis wyjątek i 3,5h 🤷♀️ mi napper tez tak srednio to podpowiadał i go usunęłam 🤣 ale czego się nie robi w akcie desperacji 😅
Ah wlasnie mlodego usypiałam i poszła 💩 🤦♀️
Pytanie niedzieciowe, macie do polecenia jakis preparat do mebli kuchennych w połysku, aby tak od razu nie bylo sladow rak?
strasznie mnie to drażni, a nie mam czasu co kilka dni myć wszystkich frontów 😬
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:08
Yenne lubi tę wiadomość
-
kropka_aga wrote:U nas OA generalnie 2h do 2h 15 min. Na wieczor do 2,5h przed spaniem, wczoraj byl jakis wyjątek i 3,5h 🤷♀️ mi napper tez tak srednio to podpowiadał i go usunęłam 🤣 ale czego się nie robi w akcie desperacji 😅
Ah wlasnie mlodego usypiałam i poszła 💩 🤦♀️
Pytanie niedzieciowe, macie do polecenia jakis preparat do mebli kuchennych w połysku, aby tak od razu nie bylo sladow rak?
strasznie mnie to drażni, a nie mam czasu co kilka dni myć wszystkich frontów 😬
To u nas czasem potrafił zrobić 3,5h rzadko bo rzadko, ale jednak... Sklep czy auto ciekawsze 🤦
Ale ogólnie dwie godziny już potrafi prawie wytrzymać.
A jak go usypiasz? Pamiętam, że pisałaś o wózku 😅Starania od 2022
2024 - 3x IUI
09.2024 - I procedura IVF
03.04.2025 - II procedura IVF
06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

-




