STYCZEŃ 2026 ❄️
-
WIADOMOŚĆ
-
Kokosik wrote:U nas kupki codziennie ale dopiero od niedawna. Zmienia się to dynamicznie. Wcześniej były rzadziej. W pierwszym miesiącu kilka dziennie . Są też gęstsze i mniejsze dzięki temu, nie mamy już przecieków - uff
Drzemki najczęściej 3. Niestety nadal króciutkie w większości. Okna aktywności 2-3 h
Dzisiaj 14 dzień RD. Zrobiłam sobie dzień bez gotowania i podałam słoiczek (hipp bio pierwsza gruszka, nie mam nic do słoiczków od czasu do czasu). Zjadła cały 😂 80 g gruszki 🍐
Też musze jakieś słoiczki zakupić aby mieć w rezerwie 😅
No ładnie!!! Widzę że trafił ci się maluch taki jaki ja miałam za pierwszym razem 🤣 łatwiej było ubrać niż wykarmic hahhaha
Kokosik lubi tę wiadomość
PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
ellevv wrote:Yenne 7,6kg??! Ładnie ❤️
Ej kropka, wprowadzałaś np. dwa nowe składniki na raz czy zawsze po jednym?
Tak 🙈 kawał bobaska już 🙈❤️ wzrost też mierzyła, ale nie powiedziała tylko zapisała w książeczce. Zobaczę później 🙂Starania od 2022
2024 - 3x IUI
09.2024 - I procedura IVF
03.04.2025 - II procedura IVF
06.04.2025 - start stymulacji --> Ovaleap 1x150/dz --> Ovaleap 1x1 + Cetrotide 1x1
14.04.2025 - punkcja 🥚; zapłodniono 9🥚 --> 5 --> 4 ❄️ (5.1.1|2x 4.11|3.1.1)
maj 2025 - FET x1 ❄️ 5.1.1 + EG 🎉
21.01.2026 - 3420g, 53cm 🩵

-
Ellevv łączyłam, wszystko gotuję na parze i blenduję. Dzisiaj tez na nygusa słoiczek chcę dać, jakas zupka z wołowiną, ale nie mogę się wstrzelić, bo pije mi mleko często przez ten upał
moze po drzemce dam od razu...
Kokosik ale zazdro, mi jak zje 4 łyżeczki to jest cud 🤣
Wczoraj jak jadłam chleb to zachciał mi zabrać, szkoda, ze nie jest taki chętny do warzyw...Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:05
Kokosik, ellevv lubią tę wiadomość
-
ellevv wrote:Też musze jakieś słoiczki zakupić aby mieć w rezerwie 😅
No ładnie!!! Widzę że trafił ci się maluch taki jaki ja miałam za pierwszym razem 🤣 łatwiej było ubrać niż wykarmic hahhaha
Ja mam tak z mężem. Zrobię obiad na 2 dni, zje wszystko w jeden 😂😂
Kropeczko zjadłaby więcej jakby się słoik nie skończył 😂😂😂Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:08
-
To u mnie to samo było/jest 😅 a obydwoje to takie chude patyki 😑 ja się pytam jak 🤡Kokosik wrote:Ja mam tak z mężem. Zrobię obiad na 2 dni, zje wszystko w jeden 😂😂
Kropeczko zjadłaby więcej jakby się słoik nie skończył 😂😂😂
Kokosik lubi tę wiadomość
PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
kropka_aga wrote:Ellevv łączyłam, wszystko gotuję na parze i blenduję. Dzisiaj tez na nygusa słoiczek chcę dać, jakas zupka z wołowiną, ale nie mogę się wstrzelić, bo pije mi mleko często przez ten upał
moze po drzemce dam od razu...
Kokosik ale zazdro, mi jak zje 4 łyżeczki to jest cud 🤣
Wczoraj jak jadłam chleb to zachciał mi zabrać, szkoda, ze nie jest taki chętny do warzyw...
Ja przedwczoraj jadłam bułę to patrzyła na mnie takim wzrokiem proszącym że urwałam jej mały kawałek tego środka miękkiego. Zjadła 😅PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
My mieszkamy w mieszkaniu na poddaszu i pomimo zewnętrznych rolet odbijających słońce i wewnętrznych zaciemniajacych u nas w mieszkaniu jest 30 stopni obecnie. Nawet nie chce wiedzieć co bedzie w weekend jak zapowiadają prawie 40 stopni... klimatyzacji w naszym mieszkaniu nie da sie zamontować bo nie mamy balkonu i trzeba by było robić dziurę w dachu na co nie ma zgody.
Robimy przeciąg, pracują wiatraki a my popylamy bez ciuszków. Młoda w lekkiej sukieneczce albo na golasa z gołą pupą leży na bawełnianym pledzie rozłożonym na macie. Co jakie czas chodzimy tez do wanny się schłodzić.
U nas kupka 2 razy dziennie i to taka solidna i czasem jeszcze dodatkowe kleksy. Mamy tak od samego początku.
Robiliśmy przedwczoraj szczepienia i według pomiarów młoda waży 6.5 kg i mierzy 65cm. Utrzymuje sie w niższym progu centylowym i za 2 tygodnie mamy sprawdzic czy dalej nie spada. Jak zostanie w tym bedzie okej. Karmimy sie teraz co około 2-3 h żeby ją nawadniać dodatkowo
ellevv, Yenne lubią tę wiadomość
29 👩🏼 2 lata starań
PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
Lametta + Cyclogest
Sono HSG z lipiodolem,
Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
Mamy to! 🎉🎉🎉
08.05.2024 Beta 25
10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
05.11.2025 1338g
rośniemy!
17.12.2025 2950g Księżniczki
16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm

-
Dziewczyny.😳😳 Moja mala złapała sie mojej nogi i usiadla jestem w takim szoku ze nie wierze wstawilam wam zdj na fb 😍😍😍😍
ellevv, Kokosik, Yenne lubią tę wiadomość
👧30
🧔34
27.12.24 ⏸️
7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
23.01.25 szpital 7+4 💔
23.04.25 ⏸️
24.04.25 beta 130 ❤️
26.04.25 beta 387❤️
30.04.25 beta 1847❤️
8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
10.09.25 600 g księżniczki 🩷
08.10.25 1100g królewny 🩷
05.11.25 1997g księżniczki 🩷
26.11.25 2600g 🩷🩷
Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷
20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷
,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

-
Crazy dziś mi sie na instagramie jakaś reklama pokazała na temat klimatyzacji (pewnie przez to że rozglądałam się) że można zamontować klimę bez tej jednostki zewnętrznej. Są wtedy jakieś 2 dziury robione?
Ale doskonale rozumiem! Mieszkaliśmy w takim mieszkaniu że w salonie miałam okno na 5 metrów szerokie ☠️ mocne kciukasy aby wam ta temperatura jak najszybciej zeszła!!!
PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
Oh maaaajjj gad!!!! ❤️❤️❤️ ale supcio!Karola1995 wrote:Dziewczyny.😳😳 Moja mala złapała sie mojej nogi i usiadla jestem w takim szoku ze nie wierze wstawilam wam zdj na fb 😍😍😍😍PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH
🔹️12.2025 👨👩👧👦🩷 3735g, 52cm
🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
🔹️starania od 02.2024

🔸️ 07.2020 👨👩👦💙 3600g, 50cm
🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
🔸️ starania od 07.2017

-
U nas drzemki różnie wypadają, ale teraz przez te upały to mam wrażenie, że młody śpi często i dość długo, jakby chciał przespać tą pogodę 🫣 ale zazwyczaj mamy 4 drzemki:
-1 trwa ok. 1,5 h
-2 trwa ok. 1 h
-3 trwa też między 0,5-1 h
-4 ostatnią jest z reguły najkrótsza.
Okna aktywności teraz też różne, obecne trwało 2 godziny i teraz młody już śpi z 20 minut.
Co do 💩 to u nas jest codziennie dość jedna spora, a jak się nie trafi jednego dnia przez cały dzień, to następnego są zazwyczaj dwie. Dzisiaj rano walnął taką, że przeciekło na body 🤣
U nas akurat w domu upał jest do zniesienia, pokój jest w zacienieniu, ale na zewnątrz nie wychodzę. W nocy młody nie mógł sobie miejsca znaleźć, wiercił mi się po całym łóżku i co chwila mikropobudki. Dobrze że potem chwilę odespaliśmy razem, bo byłabym dziś wrakiem 02/2025- cb 💔
11.05 ⏸️
12.05- beta 144, prog 26,89
14.05- beta 300, prog 24,18
19.05- beta 2482, prog 17,77
03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
30.07- zdrowy chłopiec 🩵
27.08- 268 g szczęścia 🩵
11.09- 463 g chłopca 🩵
24.09- 588 g bąbla 🩵
22.10- 1112 g misia 🩵
19.11- 1812 g synka 🩵
3.12- 2200 g bobaska 🩵
17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵
23.01- witaj na świecie Synku 🩵

-





