Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 9 lipca 2025, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola powodzenia na prenatalnych :)
    Rossetia trzymam kciuki i czekam na fotkę pięknego bobaska z noskiem oczywiście 🤗

    Rossetia, Ola9896 lubią tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 864 1288

    Wysłany: 9 lipca 2025, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Jak słyszę, że te starsze osoby mają wieczne problemy, bo ktoś musi/ma prawo wejść prędzej to mnie szlag trafia i krew zalewa... :/ ale w labo pewnie i tak wołają jak ma wejść osoba z krzywej cukrowej, więc marudzić to sobie może...

    Niestety nie, miałam sama pilnować czasu, bo za dużo osób było dzisiaj na pobraniu…pierwszy raz skorzystałam z prawa pierwszeństwa w ciąży i na początku stanęłam po prostu bez kolejki, a potem musiałam się wręcz „wepchnąć”. A co do starszych osób, to niestety znam z autopsji jak potrafią się zachowywać, więc naprawdę mnie to nie zdziwiło…

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 9 lipca 2025, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkafar wrote:
    Niestety nie, miałam sama pilnować czasu, bo za dużo osób było dzisiaj na pobraniu…pierwszy raz skorzystałam z prawa pierwszeństwa w ciąży i na początku stanęłam po prostu bez kolejki, a potem musiałam się wręcz „wepchnąć”. A co do starszych osób, to niestety znam z autopsji jak potrafią się zachowywać, więc naprawdę mnie to nie zdziwiło…

    masakra, u nas w jednym labo wołają jak już jest czas z krzywą cukrową... No mnie też to nie dziwi, bo nie raz bylam świadkiem jak się zachowują, w szczególności wobec kobiet w ciąży, jak byłam na pobraniu pappy, to była spora kolejka, kobieta w rejestracji mówi (dość głośno), że mogę bez kolejki wejść to myślałam, że jedna kobieta mnie wzrokiem zabije BO ONA JUŻ GODZINĘ TU CZEKA... no ale poczekałam, nie spieszyło mi się, więc usiadłam i poczekałam te 20 min (więc nie chce mi się wierzyć, że czekała niby godzinę)... No ale w takiej sytuacji jak krzywa to wiadomo, że musisz wejść po tej godzinie, a nie po 1,5 :/

    Olkafar lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 864 1288

    Wysłany: 9 lipca 2025, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    masakra, u nas w jednym labo wołają jak już jest czas z krzywą cukrową... No mnie też to nie dziwi, bo nie raz bylam świadkiem jak się zachowują, w szczególności wobec kobiet w ciąży, jak byłam na pobraniu pappy, to była spora kolejka, kobieta w rejestracji mówi (dość głośno), że mogę bez kolejki wejść to myślałam, że jedna kobieta mnie wzrokiem zabije BO ONA JUŻ GODZINĘ TU CZEKA... no ale poczekałam, nie spieszyło mi się, więc usiadłam i poczekałam te 20 min (więc nie chce mi się wierzyć, że czekała niby godzinę)... No ale w takiej sytuacji jak krzywa to wiadomo, że musisz wejść po tej godzinie, a nie po 1,5 :/

    Najlepsze jest to, że siedzą Bóg wie od której godziny i niezależnie o której godzinie byś poszła to zawsze jest to samo 😂 a tu w labie na krzywą przyjmują do godziny 8, więc niestety musiałam się z tym zmierzyć już z samego rana 😂 mnie jutro czeka jeszcze pappa, bo pierwsze prenatalne, ale mam nadzieję, że obędzie się bez cyrków 🫣

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 9 lipca 2025, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Masz rację , to jest najważniejsze żeby były zdrowe a reszta w sumie to już szczegół :). Zobaczymy kiedy się rozpakujemy 😅 oby później niż szybciej 🤞🏻
    Oby jak najdłużej😆Ja liczę na to,że pomogą mi się rozpakować,bo ogarnia mnie przerażenie na myśl,że mogłabym rodzić naturalnie dwa maluchy😛

    Kroliczek2411 lubi tę wiadomość

    age.png.
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 9 lipca 2025, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkafar wrote:
    Najlepsze jest to, że siedzą Bóg wie od której godziny i niezależnie o której godzinie byś poszła to zawsze jest to samo 😂 a tu w labie na krzywą przyjmują do godziny 8, więc niestety musiałam się z tym zmierzyć już z samego rana 😂 mnie jutro czeka jeszcze pappa, bo pierwsze prenatalne, ale mam nadzieję, że obędzie się bez cyrków 🫣

    Standard - u nas labo czynne od 7, a jak przychodzisz chwilę po to pełna poczekalnia. Koczują pod drzwiami pewnie od 6:30 :/

    Olkafar lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 9 lipca 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
    Pogoda dziś do bani. Nic tylko z łóżka nie wychodzić.
    Dzisiaj zostałam w domu pierwszy raz sama po operacji, mąż wrócił do pracy. O dziwo nie jest źle.
    Szwy mam dopiero do ściągnięcia za tydzień.
    Ale poprawa duża. Mogę nad sobą zrobić sama wiele rzeczy.

    milka_91, kropka_aga, Hortensjaogrodowa, Kroliczek2411, ellevv, Rossetia, Bergamotka94, MOJE, Fasolowa_zupa, CrazyDaisy, Dariana lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA super, że już lepiej :) Teraz już z górki będzie <3

    ILCIA lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 243 1684

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny ☀️

    @Kokosik gratulacje za 🎀🩷
    @Rossetia trzymam za nosek kciuki 🤞🤞
    @ellevv daj mi na cito jedną sztukę chociaż, ślinka cieknie 🤤
    @kasialinkaa gratulacje zdrowej dziewczynki team #babygirl 🩷
    @Martolina zdrowia dla Ciebie i maluszka, obyś szybko wróciła do zdrowia. Czy są jakieś zalecenia jeśli ma się covid w ciąży czy leczysz jak przeziębienie?
    @ILCIA zdrowia wojowniczko!

    Gratuluję za udane wczorajsze wizyty i powodzenia dziś! ✊

    My całą bandą wraz z PSIOSTRĄ (tak nasz synek mówi o naszym pupilku) uderzamy kierunek Trójmiasto na parę dni, a następny przystanek Łódź i obowiązkowo Oratorium Zoo mam nadzieję, że piłeczka w brzuchu udźwignie tą wycieczkę.

    Miłego dnia Mamuśki 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2025, 10:12

    kropka_aga, ILCIA, Hortensjaogrodowa, Kroliczek2411, kasialinkaa, Pogubiona, ellevv, Rossetia, Dango, Fasolowa_zupa, CrazyDaisy, Kokosik lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3959 5424

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny ☀️

    @Kokosik gratulacje za 🎀🩷
    @Rossetia trzymam za nosek kciuki 🤞🤞
    @ellevv daj mi na cito jedną sztukę chociaż, ślinka cieknie 🤤
    @kasialinkaa gratulacje zdrowej dziewczynki team #babygirl 🩷
    @Martolina zdrowia dla Ciebie i maluszka, obyś szybko wróciła do zdrowia. Czy są jakieś zalecenia jeśli ma się covid w ciąży czy leczysz jak przeziębienie?
    @ILCIA zdrowia wojowniczko!

    Gratuluję za udane wczorajsze wizyty i powodzenia dziś! ✊

    My całą bandą wraz z PSIOSTRĄ (tak nasz synek mówi o naszym pupilku) uderzamy kierunek Trójmiasto na parę dni, a następny przystanek Łódź i obowiązkowo Oratorium Zoo mam nadzieję, że piłeczka w brzuchu udźwignie tą wycieczkę.

    Miłego dnia Mamuśki 🙂

    Byliśmy w tym roku w ZOO w Łodzi :) polecam :) mam nadzieję, że przestanie tam w końcu padać i będziecie mieć już ładną pogodę, podobno w łódzkim obecnie sytuacja nieciekawa deszczowo :/
    Udanego wypoczynku :)

    W ogóle prawdopodobnie wtedy w Łodzi zmajstrowaliśmy bobasa 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2025, 10:16

    gajowa, ILCIA, Rossetia lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola kciuki za prenatalne!
    Rosetia mam nadzieję, że nosek będzie widoczny!
    Ilcia super, że czujesz się lepiej!
    Gajowa udanego wypoczynku!

    gajowa, ILCIA, Rossetia, Ola9896 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 wrote:
    Oby jak najdłużej😆Ja liczę na to,że pomogą mi się rozpakować,bo ogarnia mnie przerażenie na myśl,że mogłabym rodzić naturalnie dwa maluchy😛
    Wiesz , że jak rozmawiałam kiedyś z koleżankami o porodach to mówiłam zawzięcie że wolę urodzić bliźniaki SN niż mieć cesarkę i chyba dalej tak myślę 🤣.

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkafar powodzenia na krzywej! Przykro mi, że źle Cię potraktowała ta kobieta. Właśnie dlatego tak mnie stresuję pobieranie krwi, ludzie w poczekalni zachowują się skandalicznie...

    Olkafar, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny ☀️

    @Kokosik gratulacje za 🎀🩷
    @Rossetia trzymam za nosek kciuki 🤞🤞
    @ellevv daj mi na cito jedną sztukę chociaż, ślinka cieknie 🤤
    @kasialinkaa gratulacje zdrowej dziewczynki team #babygirl 🩷
    @Martolina zdrowia dla Ciebie i maluszka, obyś szybko wróciła do zdrowia. Czy są jakieś zalecenia jeśli ma się covid w ciąży czy leczysz jak przeziębienie?
    @ILCIA zdrowia wojowniczko!

    Gratuluję za udane wczorajsze wizyty i powodzenia dziś! ✊

    My całą bandą wraz z PSIOSTRĄ (tak nasz synek mówi o naszym pupilku) uderzamy kierunek Trójmiasto na parę dni, a następny przystanek Łódź i obowiązkowo Oratorium Zoo mam nadzieję, że piłeczka w brzuchu udźwignie tą wycieczkę.

    Miłego dnia Mamuśki 🙂
    Byliśmy w zeszłym roku i było super 😊 dzieci zadowolone bardzo :)
    Mój mąż wczoraj zarezerwował uroczy domek w Bukowinie Tatrzańskiej więc czekają mnie wycieczki po górach , także też się zastanawiam czy dam radę 🤣 najwyżej mnie pokulają😂

    gajowa lubi tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Muszę nadrobić, bo ostatnio u mnie brakuje czasu na forum. Wróciłam do pracy, mnóstwo zadań, eh. Chciałabym mimo wszystko do końca sierpnia popracować, to połowa ciąży, bo oszaleję w domu. Na uczelni zostały mi 2 ostatnie egzaminy w sobotę🙌🏻 Gratuluję pozytywnych usg i trzymam kciuki za dzisiejsze dziewczyny! Do mnie lekarz dzwonił po piątkowych prenatalnych, po wprowadzaniu danych do programu wyszły niskie ryzyka chorób , ogromna ulga 🙌🏻

    ILCIA, Hortensjaogrodowa, milka_91, ellevv, Olkafar, Rossetia, kropka_aga, Kroliczek2411, MOJE, Fasolowa_zupa, Dariana lubią tę wiadomość

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 864 1288

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensjaogrodowa wrote:
    Olkafar powodzenia na krzywej! Przykro mi, że źle Cię potraktowała ta kobieta. Właśnie dlatego tak mnie stresuję pobieranie krwi, ludzie w poczekalni zachowują się skandalicznie...

    Właśnie o to chodzi…bardziej stresowałam się tą „otoczką” niż samym pobraniem. Nigdy się przed nikogo nie wepchnęłam, ale tutaj sytuacja tego wymaga. Dobrze że kolejna krzywa za kilka tygodni. Mam tylko nadzieję, że ta wyszła prawidłowo, bo walczę z tym, żeby jednak nie mieć tej cukrzycy ciążowej 🫣

    Hortensjaogrodowa lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z Łodzi się wyprowadziliśmy rok temu, orientarium godne polecenia.
    Pogoda w Łódzkim nie ciekawa pada cały czas od wczoraj.

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Hortensjaogrodowa Autorytet
    Postów: 392 562

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkafar wrote:
    Właśnie o to chodzi…bardziej stresowałam się tą „otoczką” niż samym pobraniem. Nigdy się przed nikogo nie wepchnęłam, ale tutaj sytuacja tego wymaga. Dobrze że kolejna krzywa za kilka tygodni. Mam tylko nadzieję, że ta wyszła prawidłowo, bo walczę z tym, żeby jednak nie mieć tej cukrzycy ciążowej 🫣
    Mam nadzieję, że wyniki będą prawidłowe! :)

    Olkafar lubi tę wiadomość

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, powodzenia na prenatalnych 🤞 :)

    Rossetia, trzymam kciuki za nosek 🤞 <3

    Martolina i ILCIA, zdróweczka!!!!!!! <3 Jak się w ogóle czujesz Martolina? U mnie pierwszy Covid to było istne piekło, drugi już luzik- guzik. U męża identycznie - a jedno szczepione, drugie nie.

    Karola1995, współczuję nudności :/ Mnie ostatnio rano tylko bierze, chociaż nie zawsze już. Xonveę biorę już sporadycznie. Ale wczoraj jak zasypiałam to poczułam jak sąsiad pali na balkonie dwa piętra niżej i był bieg do łazienki... 🤢🤢🤢

    ellevv, dopiszesz mi wizytę jutro? ;P Ostatnio stresujące dni. Nie jestem pewna, czy już czuję Małej ruchy, czy to jelitka wieczorem "bąbelkują", a że i tak potrzebuję przedłużenia recepty na Neoparin (PS> wyniki krwi wyszły super, nie zwiększamy dawki oprócz Acard z 75 na 150) to sobie popodglądam Małą u lekarza z pakietu pod domem żeby uspokoić głowę :)

    ellevv, Rossetia, MOJE, Ola9896 lubią tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4634 6470

    Wysłany: 9 lipca 2025, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 wrote:
    W piątek mam wizytę u mojego lekarza prowadzącego.Ciekawa jestem jak wyniki moich badań i czy on coś powie na temat płci moich dzieci😆bo na razie wiem płeć jednego.

    Czyli masz wizyte 11 czy 12?

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ