Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2007 3494

    Wysłany: 11 lipca 2025, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisienka wrote:
    Cześć dziewczyny! ☺️

    Ostatnio sporo się u nas działo i potrzebowałam chwili oddechu 🙂

    Prenatalne mieliśmy 2.07 i mamy zdrowego malucha, który nawet nam pomachał 🥹
    Badania wyszły celująco (uff!). Jeszcze za wcześnie by stwierdził płeć 😅

    Powoli dociera do mnie, że królik jest i zostanie z nami ♥️ Brzuszka już nie jestem w stanie ukryć i co rusz muszę wymieniać coś w szafie 😵‍💫

    IMG-5377.jpg
    english to vietnamese

    Postaram się zaglądać częściej i nadrobić czytelnicze zaległości 😉
    Ściskam Was mocno! ♥️


    Bardzo sie ciesze ze jest ok bo sie tu martwiłyśmy 😘
    Rośnijcie zdrowo ❤️

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4636 6471

    Wysłany: 11 lipca 2025, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    No to laduj sie i pisz jak sie lezy 🤣🤣

    Musiałam poczekać aż młody pójdzie spać bo stwierdził że to jego podusia 🤣🤣

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2007 3494

    Wysłany: 11 lipca 2025, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Musiałam poczekać aż młody pójdzie spać bo stwierdził że to jego podusia 🤣🤣


    A zapomnialam o malym szkodniku 🤣🤣🤣

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 11 lipca 2025, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisienka wrote:
    Cześć dziewczyny! ☺️

    Ostatnio sporo się u nas działo i potrzebowałam chwili oddechu 🙂

    Prenatalne mieliśmy 2.07 i mamy zdrowego malucha, który nawet nam pomachał 🥹
    Badania wyszły celująco (uff!). Jeszcze za wcześnie by stwierdził płeć 😅

    Powoli dociera do mnie, że królik jest i zostanie z nami ♥️ Brzuszka już nie jestem w stanie ukryć i co rusz muszę wymieniać coś w szafie 😵‍💫

    IMG-5377.jpg
    english to vietnamese

    Postaram się zaglądać częściej i nadrobić czytelnicze zaległości 😉
    Ściskam Was mocno! ♥️

    Gratuluje! Wspaniale że wszystko dobrze.

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4636 6471

    Wysłany: 11 lipca 2025, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    A zapomnialam o malym szkodniku 🤣🤣🤣

    Czytałam że przez to że była pakowana próżniowo to musze 24-48 odczekać zanim się położe 🤔

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • BudyńŚmietankowy Autorytet
    Postów: 433 858

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dzisiejszych wizyt i pięknych bobasków! 🥰🎉❤️

    @ellevv przepraszam, że Ci zawracam głowe... ale jednak wizytę z 24 przeniesiono mi na 26.07 🫣😘

    ellevv lubi tę wiadomość

    31 👩🏻2017 🧔🏻‍♂️ 34

    Alicja 2019 🩷
    Lidia 2026 🩷
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2007 3494

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Czytałam że przez to że była pakowana próżniowo to musze 24-48 odczekać zanim się położe 🤔


    Nie wiem czy u mnie pisalo wlazlam od razu moze tez trzeba bylo czekac bo byla prozniowo zapakowana 🤣🤣🤣

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 11 lipca 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisienka wrote:
    Cześć dziewczyny! ☺️

    Ostatnio sporo się u nas działo i potrzebowałam chwili oddechu 🙂

    Prenatalne mieliśmy 2.07 i mamy zdrowego malucha, który nawet nam pomachał 🥹
    Badania wyszły celująco (uff!). Jeszcze za wcześnie by stwierdził płeć 😅

    Powoli dociera do mnie, że królik jest i zostanie z nami ♥️ Brzuszka już nie jestem w stanie ukryć i co rusz muszę wymieniać coś w szafie 😵‍💫

    IMG-5377.jpg
    english to vietnamese

    Postaram się zaglądać częściej i nadrobić czytelnicze zaległości 😉
    Ściskam Was mocno! ♥️
    Gratuluję dobrych wieści ❤️😊 i super, że się odezwałaś 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2025, 21:43

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1155 2525

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olisienka, super że się odezwałaś i że u Was wszystko dobrze ❤️ nadrobić ten wątek to spore wyzwanie 😅

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • Aga32 Autorytet
    Postów: 460 731

    Wysłany: 11 lipca 2025, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo tak nadrobić ciężko:) ważne że wszystko jest dobrze i od czasu do czasu widzimy jakaś informacje o tym :) ja np od tygodnia staram się zdjęcie z USG wstawić i nie mam czasu a jak już mam to nie mam przy sobie zdjęć xd w przyszłym tygodniu może się uda już :)

    Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    Insulinoopornosc

    Leki:
    Euthyrox 137x5 150x2
    Duphoston
    Pueria uno

    09.24 💔 7 tydzień
    5.05.2025 ⏸️🤞
    6.05 beta 525.8
    Progesteron 14.09
    Anty TPO >4000😢
    8.05 beta 1222
    Progesteron 9.74😢
    23.05 TSH 0.42 do poprawy + insulinoopornosc
    2.06 USG - 16mm szczęścia z bijącym serduszkiem ♥️

    preg.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1155 2525

    Wysłany: 11 lipca 2025, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mi też wróciły mdłości 🤕 od 2 tygodni był już spokój, wczoraj trochę mnie mdliło, a dziś prawie cały dzień jest mi niedobrze 🤢 nadal bez rzygania na szczęście, ale już miałam nadzieję, że ten etap sie skończył.

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4636 6471

    Wysłany: 11 lipca 2025, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Nie wiem czy u mnie pisalo wlazlam od razu moze tez trzeba bylo czekac bo byla prozniowo zapakowana 🤣🤣🤣

    Bo jej trzeba pozwolić się rozprężyć i wtedy będzie dawała lepsze wsparcie. I mam dylemat co zrobić 🤣

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Rossetia Autorytet
    Postów: 1725 3003

    Wysłany: 12 lipca 2025, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej
    Ja miałam wizytę taką na fundusz tym razem..w sumie głównie po skierowanie na badania, zrobił mi USG ekspresowe, trwało może 10 sekund 😅 widziałam jak dzidzia się ruszyła i koniec 😅 bez pomiarów, bez zdjęcia, bez opisu 🤣
    Jak zapytałam o płeć to usłyszałam tylko " nieeee, to jeszcze za wcześnie, pojedzie pani na połówkowe to tam MOŻE Pani powiedzą" 😅😅 także tego 😁

    Grunt, że z Maluszkiem wszystko dobrze 🍀

    NinaB, ellevv, Kroliczek2411, Pogubiona, Fasolowa_zupa, Bergamotka94, milka_91 lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, IO, mutacja PAI-1 homo

    Bocian Białystok
    Transfer 12.09.17 beta <0,1
    Transfer 09.12.17 beta <0,1
    Transfer 06.11.18 beta <0,1

    Klinika OVIklinika Warszawa (4 zarodki)
    1. Transfer 17.09.21 (blastka 3BC)
    5dpt -beta 14, 7dpt- beta 55, 10dpt-beta 254,
    12dpt-beta 554, 14dpt-beta 958, 6tc*

    2. Transfer 23.02.22 (blastka 3AB)
    5dpt- beta 8, 7dpt- beta 37, 9dpt- beta 100, 12dpt- beta 357

    age.png

    3. Transfer 14.08.24 (blastka 3BC)
    Beta <0,1

    Wrzesień ciąża naturalna 9tc*

    4. Transfer 25.04.25 (blastka 3BC)
    7dpt beta 7,7, 10dpt beta 29, 12dpt beta 65,5, 14dpt beta 170, 17dpt beta 539, 19dpt beta 957
    7+1 CRL 1cm, FHR 153
    9+3 CRL 2,8cm, FHR 178
    11+3 CRL 5,5cm FHR 166

    preg.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 12 lipca 2025, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego weekendu dziewczyny!
    Bez mdłości, bez bólu głowy, bez migren i innych przypadłości.
    Za to za słońcem, apetytem, ruchem i dobrym snem żeby bobasy rosły zdrowe i rozczulał dalej nasze serca.

    Puszkina, Hortensjaogrodowa, ILCIA, Kroliczek2411, Pogubiona lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2007 3494

    Wysłany: 12 lipca 2025, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego weekendu dziewczyny 😊

    U mnie deszczowo ale weekend to weekend 😊

    Coraz blizej wizyty i juz nie moge sie doczekac 😊

    ILCIA, Kroliczek2411, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1240 1135

    Wysłany: 12 lipca 2025, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Moja siostra ma teorie że jak nie mam mdłości i nie rzygam to będę miała córkę...myślicie że coś w tym jest?
    Czy jakaś ciążówka z chłopakiem w brzuchu może te wymysły obalić?

    Ja córeczka na 85% a nie wymiotuje. Poza tymi wymiotami z bólu podczas migreny. Ale za to jak wstanę. Nie ważne o której, to muszę od razu iść zjeść. Mega głodna się budzę. Zjadłabym kobieta z kopytami rano :) jak to rano przypada na 3 w nocy to chociaż bańka dopcham :)

    ILCIA lubi tę wiadomość

    Czekamy na Oliwcie
    Termin 23.01.2026

    11 lat starań o dzieciątko.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(

    👰 39 LAT

    🧑40 LAT

    Rośnij maluszku 😍
    preg.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu dziewczyny 😊
    U nas od wczoraj deszczowo i gorączkowo - młody coś zlapał. Trzymajcie kciuki żebym się nie zaraziła.🤧

    ILCIA lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu dziewczyny
    My dziś chcemy pojechać na koncert czadomana wieczorem. Oby tylko nie padało.
    Dariana dużo zdrówka dla młodego 😘

    Dariana lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Aga32 Autorytet
    Postów: 460 731

    Wysłany: 12 lipca 2025, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi też wracają lekkie mdłości głównie w nocy ale teraz też nie za dobrze się czuje ważne że bez wymiotów

    Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    Insulinoopornosc

    Leki:
    Euthyrox 137x5 150x2
    Duphoston
    Pueria uno

    09.24 💔 7 tydzień
    5.05.2025 ⏸️🤞
    6.05 beta 525.8
    Progesteron 14.09
    Anty TPO >4000😢
    8.05 beta 1222
    Progesteron 9.74😢
    23.05 TSH 0.42 do poprawy + insulinoopornosc
    2.06 USG - 16mm szczęścia z bijącym serduszkiem ♥️

    preg.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam, ze ten etap dopiero przede mną, a właśnie jestem po pierwszym można powiedzieć, że większym zakupie dla dzidziutka 🙈

    Miłego weekendu dziewczyny, odpoczywajcie! 🫶🏻

    ellevv lubi tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ