Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • Ola9896 Ekspertka
    Postów: 215 646

    Wysłany: 12 lipca 2025, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z Was pisała o zakupach pampersów to ja dziś na promce w biedronce dorwałam karton chusteczek Waterwipes 🙈 Stary trochę dziwnie się na mnie spojrzał, ale wpakował do koszyka 😅

    ellevv, Ladybug lubią tę wiadomość

  • ellevv Autorytet
    Postów: 4637 6472

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa28 wrote:
    Myślałam, ze ten etap dopiero przede mną, a właśnie jestem po pierwszym można powiedzieć, że większym zakupie dla dzidziutka 🙈

    Miłego weekendu dziewczyny, odpoczywajcie! 🫶🏻

    A co dokładnie? Zdjęcia prosimy ahha

    NinaB lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4637 6472

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola9896 wrote:
    Któraś z Was pisała o zakupach pampersów to ja dziś na promce w biedronce dorwałam karton chusteczek Waterwipes 🙈 Stary trochę dziwnie się na mnie spojrzał, ale wpakował do koszyka 😅

    O to ja to ja 🤣🤣

    Czemu nie korzystać z promek. Chusteczki u mnie schodziły na początku w dużej ilości ale to do rączek, dupy, twarzy albo dla nas samych... od razu stół się przetarło i połowę mieszkania 🙈🤣

    Ola9896, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa28 wrote:
    Myślałam, ze ten etap dopiero przede mną, a właśnie jestem po pierwszym można powiedzieć, że większym zakupie dla dzidziutka 🙈

    Miłego weekendu dziewczyny, odpoczywajcie! 🫶🏻
    Proszę się chwalić 😂

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 12 lipca 2025, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiliśmy wózek ze spacerówką, a także fotelik do auta 😅
    Nie mam zdjęć, nie robiłam, bo bardziej byłam zafascynowana obczajaniem wózka 🙈

    Wózek Muuvo Quick 3.0, a fotelik Avionaut Pixel Pro

    Paulina66, Kokosik, NinaB, MOJE, Karola1995, ellevv, klaudia00.., Kroliczek2411, Bergamotka94, milka_91, Ladybug lubią tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2708 7567

    Wysłany: 12 lipca 2025, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę zakupy u Was coraz bardziej wchodzą 😅
    Ja będę oglądać w sierpniu wózeczki i coś kupię pewnie przez internet - mam już upatrzony lionelo.
    Ogólnie objawy mi schodzą, zdecydowanie czuję 2 trymestr. Czuję się świetnie

    I aż musz się pochwalić, patrzcie jaką brzuszkową fotę mi dziewczyny zrobiły na wyjeździe 😍😍😍😍

    IMG-6712.jpg

    kasialinkaa, Martolina, NinaB, emciak, Hortensjaogrodowa, Puszkina, Justa28, Pogubiona, Dariana, ILCIA, MOJE, Karola1995, Fasolowa_zupa, CrazyDaisy, Olkafar, Dango, Paulina66, Aga32, ellevv, klaudia00.., Ilo32, Kroliczek2411, *Julia*, Melka96, Bergamotka94, Rossetia, kropka_aga, milka_91, Ladybug, Mama Asia lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Widzę zakupy u Was coraz bardziej wchodzą 😅
    Ja będę oglądać w sierpniu wózeczki i coś kupię pewnie przez internet - mam już upatrzony lionelo.
    Ogólnie objawy mi schodzą, zdecydowanie czuję 2 trymestr. Czuję się świetnie

    I aż musz się pochwalić, patrzcie jaką brzuszkową fotę mi dziewczyny zrobiły na wyjeździe 😍😍😍😍

    IMG-6712.jpg

    Przepiękna kobieta ❤️😊 i piękne widoki 😁😊
    Aż chciało by się tam pojechać tymbardziej że u nas dzisiaj deszczowo 😅

    Kokosik lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3115

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Widzę zakupy u Was coraz bardziej wchodzą 😅
    Ja będę oglądać w sierpniu wózeczki i coś kupię pewnie przez internet - mam już upatrzony lionelo.
    Ogólnie objawy mi schodzą, zdecydowanie czuję 2 trymestr. Czuję się świetnie

    I aż musz się pochwalić, patrzcie jaką brzuszkową fotę mi dziewczyny zrobiły na wyjeździe 😍😍😍😍

    IMG-6712.jpg

    Pięknie wyglądasz ❤️❤️❤️

    Kokosik lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • emciak Autorytet
    Postów: 819 1859

    Wysłany: 12 lipca 2025, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny Kokosik 🥰

    Kokosik lubi tę wiadomość

    6 CS ✨ 09.04 - 01.06 💔 8 tc (p. samoistne)

    🌈✨
    30.10, 10 DPO
    Beta 19,1, Progesteron 31

    19.11 0,7 cm Groszka 🌼
    04.12 2,1 cm Fasolka 🌼
    18.12 3,8 cm Maluszka 🌼
    02.01 6,7 cm Fikołka 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    15.01 8,5 cm Słoneczka 🌼 (nadal ukrywa płeć)
    12.02 Słodka Dziewczynka 🌸 292g
    23.02 USG połówkowe 👍🌸 350g
    15.04 Podgląd Dziewuszki 🌸 1149g
    29.04 III prenatalne 🌸 1431g
    14.05 Kontrola 🌸 1809g
    15.06 Narodziny Aurelki, 44 cm, 2050g, 10/10 APGAR 🐣🥰

    PAI homo/MTHFR hetero
    💊 Acard + Heparyna

    Ja '91, On '90 + 🐱

    preg.png
  • owlowl Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 12 lipca 2025, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czy możecie mi powiedzieć jak mogę ustawić sobie tutaj stopkę oraz zrobić ten taki wykres postępu ciąży?

    preg.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 12 lipca 2025, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Widzę zakupy u Was coraz bardziej wchodzą 😅
    Ja będę oglądać w sierpniu wózeczki i coś kupię pewnie przez internet - mam już upatrzony lionelo.
    Ogólnie objawy mi schodzą, zdecydowanie czuję 2 trymestr. Czuję się świetnie

    I aż musz się pochwalić, patrzcie jaką brzuszkową fotę mi dziewczyny zrobiły na wyjeździe 😍😍😍😍

    IMG-6712.jpg

    Pięknie wyglądasz! 😍😍😍 Mega pamiątka <3

    Ja to w tej ciąży czuję się bardziej jak blob w dresach ;D

    Kokosik lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 12 lipca 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Widzę zakupy u Was coraz bardziej wchodzą 😅
    Ja będę oglądać w sierpniu wózeczki i coś kupię pewnie przez internet - mam już upatrzony lionelo.
    Ogólnie objawy mi schodzą, zdecydowanie czuję 2 trymestr. Czuję się świetnie

    I aż musz się pochwalić, patrzcie jaką brzuszkową fotę mi dziewczyny zrobiły na wyjeździe 😍😍😍😍

    IMG-6712.jpg
    Piękne zdjęcie i pięknie wyglądasz 😍 korzystaj z dobrego samopoczucia i pięknej pogody - udanego wypoczynku 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 18:50

    Kokosik lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1240 1135

    Wysłany: 12 lipca 2025, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale mnie zadziwiłyście tymi zakupami.
    Ja mam wrażenie że to jeszcze wieki do rozwiązania i nawet przez chwilę nie zaczęłam myśleć o niczym. A nie znam się kompletnie. Mobilizujecie do tego żeby jednak rzucić okiem

    Czekamy na Oliwcie
    Termin 23.01.2026

    11 lat starań o dzieciątko.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(

    👰 39 LAT

    🧑40 LAT

    Rośnij maluszku 😍
    preg.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2007 3494

    Wysłany: 12 lipca 2025, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Widzę zakupy u Was coraz bardziej wchodzą 😅
    Ja będę oglądać w sierpniu wózeczki i coś kupię pewnie przez internet - mam już upatrzony lionelo.
    Ogólnie objawy mi schodzą, zdecydowanie czuję 2 trymestr. Czuję się świetnie

    I aż musz się pochwalić, patrzcie jaką brzuszkową fotę mi dziewczyny zrobiły na wyjeździe 😍😍😍😍

    IMG-6712.jpg



    Bardzo ladnie wygladasz 😉😉😉
    Zazdroszczę widoków 😉😉

    Kokosik lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 350 629

    Wysłany: 12 lipca 2025, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Widzę zakupy u Was coraz bardziej wchodzą 😅
    Ja będę oglądać w sierpniu wózeczki i coś kupię pewnie przez internet - mam już upatrzony lionelo.
    Ogólnie objawy mi schodzą, zdecydowanie czuję 2 trymestr. Czuję się świetnie

    I aż musz się pochwalić, patrzcie jaką brzuszkową fotę mi dziewczyny zrobiły na wyjeździe 😍😍😍😍

    IMG-6712.jpg

    Piekny kokosik w pięknej scenerii!
    Wspaniale, nic tylko korzystać z dobrego samopoczucia.

    Kokosik lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • CrazyDaisy Autorytet
    Postów: 816 2673

    Wysłany: 12 lipca 2025, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogubiona wrote:
    Pięknie wyglądasz! 😍😍😍 Mega pamiątka <3

    Ja to w tej ciąży czuję się bardziej jak blob w dresach ;D

    Jak sie teraz chłodno zrobiło to siedzę w dresach ale nie moich tylko Męża, bo moje za ciasne już xD

    Pogubiona, Kokosik, MOJE, Ilo32 lubią tę wiadomość

    29 👩🏼 2 lata starań
    PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
    Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
    Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
    Lametta + Cyclogest
    Sono HSG z lipiodolem,
    Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
    Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
    Mamy to! 🎉🎉🎉
    08.05.2024 Beta 25
    10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
    15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
    19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
    22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
    03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
    03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
    02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
    05.11.2025 1338g
    rośniemy!
    17.12.2025 2950g Księżniczki
    16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm
    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4637 6472

    Wysłany: 13 lipca 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosiku jakie piękne zdjęcie 🩷

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 13 lipca 2025, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ujęcie Kokosiku 🥰
    Baw się dobrze i odpoczywaj 😘

    Kokosik lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4637 6472

    Wysłany: 13 lipca 2025, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa28 wrote:
    Kupiliśmy wózek ze spacerówką, a także fotelik do auta 😅
    Nie mam zdjęć, nie robiłam, bo bardziej byłam zafascynowana obczajaniem wózka 🙈

    Wózek Muuvo Quick 3.0, a fotelik Avionaut Pixel Pro

    Piękny wózek! Chyba sie juz nie mogę doczekać az swój ogarnę 🙈


    W ogóle w nocy złapał mnie taki skurcz łydki że ta łydka nadal boli 😮‍💨 magnez w ciąży można brać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2025, 11:57

    Justa28 lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 13 lipca 2025, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Piękny wózek! Chyba sie juz nie mogę doczekać az swój ogarnę 🙈


    W ogóle w nocy złapał mnie taki skurcz łydki że ta łydka nadal boli 😮‍💨 magnez w ciąży można brać?
    Oczywiście, że można 🙂

    ellevv lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ