Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 23 lipca 2025, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga32 wrote:
    A u mnie nadal brak wyników krwi z badań prenatalnych a to już 2 i pół tygodnia.... W poniedziałek wizyta mam nadzieję że dotrą... Na kolejne badanie chyba zmienię miejsce bo to za długo trochę:/
    Też do tej pory wyniki nie dotarły do mnie. W końcu się wkurzylismy z mężem i zadzwoniliśmy tam a oni do nas że zapraszają na konsultacje... Zamiast wcześniej powiadomić, zadzwonić.. Masakra.

    Życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach i proszę o kciuki za nas 🤩 11:20 wizyta

    Dango, Dariana, Kroliczek2411, milka_91 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3972 5433

    Wysłany: 23 lipca 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Powodzenia na dzisiejszych wizytach <3

    Kokosik wypoczywaj <3

    Ale dzisiaj przeżyłam rozczarowanie, myślalam, że jest czwartek... a tu środa :/ głową już urlopuję :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2025, 08:12

    ILCIA, Dango, Kokosik lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4640 6474

    Wysłany: 23 lipca 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wizyty!

    ILCIA, Dango lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 23 lipca 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach❤️, szczególnie Dango mocne kciuki za prenatalne 🤞🤞

    Gajowa możliwe ,że fotka niestosowna i forum blokuję bo to już kawał hot-doga 🤣🌭 i wjechała cenzura 🤣



    ILCIA, Dango, kropka_aga lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 864 1288

    Wysłany: 23 lipca 2025, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach 🤞🏼❤️

    Dziewczyny, śniło mi się dzisiaj, ze jednak miałam córeczkę i ten sen był taki realistyczny…może jednak też się coś zmieni na mojej wizycie jak u Karoli?😂😂

    ILCIA, milka_91, Dango, kropka_aga, Karola1995 lubią tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 23 lipca 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dzisiaj na wizytach 😊🤞🏻🤞🏻🍀🍀

    Dango, ILCIA lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 23 lipca 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, my dziś wizyta wyjątkowo o 14:00. Zawsze staram się brać możliwie najwcześniejsze godziny, bo jak są później, to za dużo wtedy myślę przed 😅 Chociaż teraz wyjątkowo jestem spokojna, ale może zacznie się później 😅

    W ogóle dzisiaj chyba będzie pierwsze USG przez brzuch. Podczytuję wątek lutowy i tam już kilka dziewczyn pisało, że od wczesnych tygodni mają przez brzuch, a u mnie ciągle tylko dopochwowo.

    No i czeka mnie lekka aktualizacja suwaczka, bo już w szpitalu ponad tydzień temu było info, że bobo nadgoniło kilka dni, także po dzisiejszych pomiarach już na bank wstawię nowy 😁

    ILCIA i Marti powodzenia na Waszych wizytach 🤗

    milka_91, ellevv, ILCIA lubią tę wiadomość

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 23 lipca 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach 😊😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2025, 08:52

    Dango lubi tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2014 3501

    Wysłany: 23 lipca 2025, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami w 17 tygodniu 🥰🥰

    Powidzenia na dzisiejszych wizytach 🤞🤞😘😘😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2025, 09:06

    kropka_aga, milka_91, Kokosik, Dango, Olkafar, ellevv, Pogubiona, Justa28, ILCIA lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 23 lipca 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Powodzenia dziś na wizytach dziewczyny 🤞🏻❤️
    Może dziś pokaże się kolejny 🌭 albo 🍔 🤗

    Dango, ILCIA lubią tę wiadomość

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1157 2525

    Wysłany: 23 lipca 2025, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach i czekamy na wieści 😊🤞🏻

    Zamówiłam właśnie detektor tętna, bo teraz te wizyty już nie tak często jak na początku, więc mam nadzieję, że pomoże w spokoju przetrwać w oczekiwaniu 😅

    Co do pracy to mi właśnie minął pierwszy miesiąc na zwolnieniu i to była dobra decyzja 😌 raz się czuję lepiej, raz gorzej, ale biorąc pod uwagę zmęczenie i to budzenie się o 4-5 nad ranem i że albo już nie udaje się zasnąć albo ewentualnie jeszcze na godzinkę o 7-8 to nie wyobrażam sobie funkcjonowania w pracy, zwłaszcza, że tak jak kiedyś pisałam - lipiec i sierpień to wieczne wyjazdy szefostwa i musiałabym zostawać sama w firmie z podwójną odpowiedzialnością 🥴
    Myślałam, że na tym zwolnieniu będę jednak trochę bardziej produktywna, ale póki co głównie odpoczywam 😅 czekam na ten zapowiadany przypływ sił i energii w drugim trymestrze 😆

    kropka_aga, Dango, Olkafar, ellevv, ILCIA lubią tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3972 5433

    Wysłany: 23 lipca 2025, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach i czekamy na wieści 😊🤞🏻

    Zamówiłam właśnie detektor tętna, bo teraz te wizyty już nie tak często jak na początku, więc mam nadzieję, że pomoże w spokoju przetrwać w oczekiwaniu 😅

    Co do pracy to mi właśnie minął pierwszy miesiąc na zwolnieniu i to była dobra decyzja 😌 raz się czuję lepiej, raz gorzej, ale biorąc pod uwagę zmęczenie i to budzenie się o 4-5 nad ranem i że albo już nie udaje się zasnąć albo ewentualnie jeszcze na godzinkę o 7-8 to nie wyobrażam sobie funkcjonowania w pracy, zwłaszcza, że tak jak kiedyś pisałam - lipiec i sierpień to wieczne wyjazdy szefostwa i musiałabym zostawać sama w firmie z podwójną odpowiedzialnością 🥴
    Myślałam, że na tym zwolnieniu będę jednak trochę bardziej produktywna, ale póki co głównie odpoczywam 😅 czekam na ten zapowiadany przypływ sił i energii w drugim trymestrze 😆

    No ja już wg apki mam "100 złotych dni przed sobą"... ale jakoś tej energii brakuje :D Fakt, że mniej już śpię, rzadko robię drzemki, ale z tą energią to nie szaleję 😅 trochę coś porobię, posprzątam, coś na ogródki i zadyszka jak po maratonie 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2025, 09:58

    Paulina66 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Paulina66 Autorytet
    Postów: 1157 2525

    Wysłany: 23 lipca 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja myślałam, że zacznę regularnie ćwiczyć, robić wielkie porządki w mieszkaniu, okna umyję... 🤣 może od sierpnia 😅😅😅

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    31 👰🏼‍♀️ 33 🤵🏻

    01.2025 💔🪽 9tc

    14.05 ⏸️ 9 dpo 🌈✨
    5.06 🩺 pierwsza wizyta 💫 0,42cm dzidziusia z bijącym serduszkiem ❤️

    7+3 • 1,24cm | 9+0 • 2,25cm | 11+5 • 4,86cm
    NIFTY Pro - niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🌸
    I prenatalne 🧬 12+5 • 6,41cm
    15+6 • 165g | 17+4 • 209g
    II prenatalne 🧬 20+5 • wszystko prawidłowo
    21+4 • 403g | 25+6 • 878g | 29+6 • 1453g
    III prenatalne 🧬 30+5 • 1750g
    33+4 • 2256g | 35+4 • 2584g | 37+6 • 2978g

    39+0 🌈 Nareszcie razem
    👶🏼🎀 16.01.2026 ● 3340g ● 54cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3972 5433

    Wysłany: 23 lipca 2025, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina66 wrote:
    No ja myślałam, że zacznę regularnie ćwiczyć, robić wielkie porządki w mieszkaniu, okna umyję... 🤣 może od sierpnia 😅😅😅
    Ja kilka razy ćwiczyłam tylko... po treningu sapałam jakbym jakieś turbo spalanie robiła przez godzinę 🤣 chciałabym regularnie ćwiczyć, ale coś mi nie idzie :/ Czytałam, że grudniówki też mają problem - trochę pocieszające, że nie jestem w tym sama 🤣
    Kupiłam piłkę do ćwiczeń, aby ćwiczyć miednicę czy co tam się robi z nią 😅 jestem ciekawa co z tego wyjdzie.

    A na okna to nie patrzę.... 😅

    Paulina66, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 23 lipca 2025, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizyty ❤️❤️

    Dango lubi tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Aga32 Autorytet
    Postów: 460 731

    Wysłany: 23 lipca 2025, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Też do tej pory wyniki nie dotarły do mnie. W końcu się wkurzylismy z mężem i zadzwoniliśmy tam a oni do nas że zapraszają na konsultacje... Zamiast wcześniej powiadomić, zadzwonić.. Masakra.

    Życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach i proszę o kciuki za nas 🤩 11:20 wizyta
    Ehh napisałam do nich narazie zobaczymy... Pytałam się lekarza podczas badania czy z wynikami do niego wrócić to powiedział że nie i z wynikami już do lekarza prowadzącego i że wszystko przyjdzie na e-mail i cisza....

    Niedoczynność tarczycy Hashimoto
    Insulinoopornosc

    Leki:
    Euthyrox 137x5 150x2
    Duphoston
    Pueria uno

    09.24 💔 7 tydzień
    5.05.2025 ⏸️🤞
    6.05 beta 525.8
    Progesteron 14.09
    Anty TPO >4000😢
    8.05 beta 1222
    Progesteron 9.74😢
    23.05 TSH 0.42 do poprawy + insulinoopornosc
    2.06 USG - 16mm szczęścia z bijącym serduszkiem ♥️

    preg.png
  • klaudia00.. Autorytet
    Postów: 363 596

    Wysłany: 23 lipca 2025, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach 😊

    Ja wczoraj zamówiłam sobie poduszkę ciążową na vinted bo nie mogę spać jak nie mam kołdry pomiędzy nogami a wiadomo że chłop też musi pod czymś spać 😆 liczę że babeczka szybko mi ją wyśle i będę mogła w końcu się wyspać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2025, 11:04

    Dango lubi tę wiadomość

    age.png

    ⏸️ 19.05 🥹
    11.06 0,71cm człowieczka z ❤️
    21.07 prenatalne 🧬 zdrowa DZIEWCZYNKA!! 🥹❤️
    23.01 Już jest z nami!! 💖
    #rodzew2026 ❤️
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 23 lipca 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przysłali mi wyniki z prenatalnych wkoncu


    Ryzyko trisomii 1 do 274
    Dr chat mnie uspokoił. Zobaczymy co powie jutro lekarz na konsultacji.

    🔸 Twoje ryzyko trisomii 21: 1 do 274

    To lepszy wynik niż statystyka wiekowa!

    Oznacza, że na podstawie USG i badań krwi (PAPP-A, beta-hCG) komputer oszacował, że ryzyko zespołu Downa u Twojego dziecka wynosi 1 na 274 ciąże.


    Czyli:

    Na 274 kobiety z takim samym wynikiem jedna może urodzić dziecko z zespołem Downa, a 273 nie.

    To jest technicznie określane jako "podwyższone ryzyko", ponieważ wiele klinik uznaje granicę 1:300 jako „punkt odcięcia” (powyżej = niskie ryzyko, poniżej = wysokie ryzyko).

    ✅ Co jest ważne:

    Twój wynik nie mówi, że dziecko ma zespół Downa.

    Ryzyko jest podwyższone, ale nadal poniżej 1% (1:274 = 0,36%).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2025, 11:09

    kropka_aga, Olkafar, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3972 5433

    Wysłany: 23 lipca 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Przysłali mi wyniki z prenatalnych wkoncu


    Ryzyko trisomii 1 do 274
    Dr chat mnie uspokoił. Zobaczymy co powie jutro lekarz na konsultacji.

    🔸 Twoje ryzyko trisomii 21: 1 do 274

    To lepszy wynik niż statystyka wiekowa!

    Oznacza, że na podstawie USG i badań krwi (PAPP-A, beta-hCG) komputer oszacował, że ryzyko zespołu Downa u Twojego dziecka wynosi 1 na 274 ciąże.


    Czyli:

    Na 274 kobiety z takim samym wynikiem jedna może urodzić dziecko z zespołem Downa, a 273 nie.

    To jest technicznie określane jako "podwyższone ryzyko", ponieważ wiele klinik uznaje granicę 1:300 jako „punkt odcięcia” (powyżej = niskie ryzyko, poniżej = wysokie ryzyko).

    ✅ Co jest ważne:

    Twój wynik nie mówi, że dziecko ma zespół Downa.

    Ryzyko jest podwyższone, ale nadal poniżej 1% (1:274 = 0,36%).

    A z ciekawości jakie masz białko pappa i betę?

    Procentowo to mimo wszystko małe ryzyko, liczby tylko wyglądają źle... U mnie % wychodzi ok. 0,1%. No i to tylko statystyka...

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 23 lipca 2025, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    A z ciekawości jakie masz białko pappa i betę?

    Procentowo to mimo wszystko małe ryzyko, liczby tylko wyglądają źle... U mnie % wychodzi ok. 0,1%. No i to tylko statystyka...
    Beta 22,20
    Pappa 0,870
    Afp 13,70

    To dobre wyniki? Bo tego nie sprawdziłam...

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ