Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3972 5434

    Wysłany: 23 lipca 2025, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Beta 22,20
    Pappa 0,870
    Afp 13,70

    To dobre wyniki? Bo tego nie sprawdziłam...
    A masz przeliczone na mom? Bo to chyba w IU/l?
    pewnie białko pappa wyjdzie Ci niska w MoM, bo ja miałam trochę wyżej i po przeliczeniu wyszło 0,32. Ja obstawiam, ze dostaniesz Acard

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2025, 11:40

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 864 1288

    Wysłany: 23 lipca 2025, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilcia, tak jak dziewczyny pisały wcześniej, moim zdaniem też nie ma powodu do obaw, to tylko statystki, ale co nerwow napsują to Twoje…i tak pewnie jeszcze to skonsultujesz ze swoim lekarzem prowadzącym

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 23 lipca 2025, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    A masz przeliczone na mom? Bo to chyba w IU/l?
    pewnie białko pappa wyjdzie Ci niska w MoM, bo ja miałam trochę wyżej i po przeliczeniu wyszło 0,32. Ja obstawiam, ze dostaniesz Acard
    Nie jest przeliczone. Acard biorę już od dawna.

    Jestem już po lekarzu. Niestety jestem rozczarowana bo lekarz powiedział że ma za słaby sprzęt żeby sprawdzić płeć.
    Ogólnie widziałam maluszka jak pięknie się rusza, jak serduszko bije. Może dowiem się na wizycie 7 sierpnia jak pójdę prywatnie.

    Tu zdjęcie naszego Skarba ❤️

    IMG-20250723-122003-edit-510666560152283.jpg

    kropka_aga, Fasolowa_zupa, Karola1995, Pogubiona, milka_91, Justa28, gajowa, Dariana, ellevv, Olkafar, Dango, kasialinkaa, NinaB, Paulina66, A.nia, Martolina, Hortensjaogrodowa, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3972 5434

    Wysłany: 23 lipca 2025, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Nie jest przeliczone. Acard biorę już od dawna.

    Jestem już po lekarzu. Niestety jestem rozczarowana bo lekarz powiedział że ma za słaby sprzęt żeby sprawdzić płeć.
    Ogólnie widziałam maluszka jak pięknie się rusza, jak serduszko bije. Może dowiem się na wizycie 7 sierpnia jak pójdę prywatnie.

    Tu zdjęcie naszego Skarba ❤️

    IMG-20250723-122003-edit-510666560152283.jpg

    Dobrze, że chociaż widziałaś maluszka <3 zaraz widać po zdjęciu jaki sprzęt :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2025, 12:34

    ILCIA lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 23 lipca 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Nie jest przeliczone. Acard biorę już od dawna.

    Jestem już po lekarzu. Niestety jestem rozczarowana bo lekarz powiedział że ma za słaby sprzęt żeby sprawdzić płeć.
    Ogólnie widziałam maluszka jak pięknie się rusza, jak serduszko bije. Może dowiem się na wizycie 7 sierpnia jak pójdę prywatnie.

    Tu zdjęcie naszego Skarba ❤️

    IMG-20250723-122003-edit-510666560152283.jpg
    Śliczny maluszek❤️Znam ten ból też muszę czekać do 8 sierpnia żeby się dowiedzieć już na pewno czy mam 2 chłopaków czy chłopaka i dziewczynę❤️

    ILCIA lubi tę wiadomość

    age.png.
  • gajowa Ekspertka
    Postów: 243 1684

    Wysłany: 23 lipca 2025, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ilcia piekny maluch, mimo sprzętu i tak usg i fotka cieszą oko 🥰

    @Marti98 i @Dango powodzenia dziś 🍀🍀

    Dziewczyny mam zanikoze level maks. Ugotowałam obiad i zapomniałam, że go zrobiłam, więc upichciłam kolejny. Plus, że jest teraz jedzenia na parę dni 🤭🤣

    milka_91, Karola1995, Dango, ILCIA, Fasolowa_zupa, Pogubiona, Paulina66, Hortensjaogrodowa lubią tę wiadomość

    💃32 & 35🕺
    2018 💙
    2026 ⏳🩷
    ______________________________
    25.04 ⏸️
    28.04 beta 426
    30.04 beta 1033
    10.05-12.05 SOR/szpital plamienie ➡️ krwiak beta 24382 USG pęcherzyk 16,7mm/ beta 32751 USG 🐢2,9mm z bijącym ❤️ (6w4d)
    27.05 USG 🐢 1,79cm (8w5d)
    17.06 USG 🐢 4,66cm (11w5d)
    23.06 prenatalne 1 trymestr 🐢6,02cm niskie ryzyka (12w4d)
    22.07 czekamy na 🩷 159g (16w5d)
    19.08 336g (20w5d)
    25.08 II połówkowe 365g (21w3d)
    16.09 672g (24w5d)
    30.09 zdiagnozowana na krzywej 🍬 zalecenie dieta + aktywność fizyczna
    14.10 1147g (28w5d)
    27.10 III USG prenatalne 1300g (30w3d)
    12.11 1845g (32w6d)
    02.12 2376g (35w5d)
    17.12 2777g (37w6d)
    29.12 3100g (39w4d) obserwacja w szpitalu do rozwiązania
    Jest! ✨🕒01.01.2026 ⚖️ 3110g 📏 51cm

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3972 5434

    Wysłany: 23 lipca 2025, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gajowa wrote:
    @Ilcia piekny maluch, mimo sprzętu i tak usg i fotka cieszą oko 🥰

    @Marti98 i @Dango powodzenia dziś 🍀🍀

    Dziewczyny mam zanikoze level maks. Ugotowałam obiad i zapomniałam, że go zrobiłam, więc upichciłam kolejny. Plus, że jest teraz jedzenia na parę dni 🤭🤣

    Mocne :D :D Ja na razie z takich akcji braku mózgu to chciałam czajnik schować do lodówki :D

    gajowa, milka_91, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 23 lipca 2025, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Mocne :D :D Ja na razie z takich akcji braku mózgu to chciałam czajnik schować do lodówki :D

    O to ja akcje z lodówką też mam ... dużo rzeczy chcę do niej schować 🤣🤣

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3972 5434

    Wysłany: 23 lipca 2025, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    O to ja akcje z lodówką też mam ... dużo rzeczy chcę do niej schować 🤣🤣

    Gdyby nie to, że nie mieścił się na półkę to bym nie zwróciła na to uwagi 🤣🤣 później bym go szukała 🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2025, 15:26

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2014 3505

    Wysłany: 23 lipca 2025, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Mocne :D :D Ja na razie z takich akcji braku mózgu to chciałam czajnik schować do lodówki :D


    A to ja zamiast sztućce włożyć do zmywarki wrzucilam do śmietnika 🤣🤣

    milka_91, kropka_aga, Fasolowa_zupa, Pogubiona lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3972 5434

    Wysłany: 23 lipca 2025, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    A to ja zamiast sztućce włożyć do zmywarki wrzucilam do śmietnika 🤣🤣

    Tak też można, może to znak, aby kupić nowe? 🤣🤣

    milka_91 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Marti98 Ekspertka
    Postów: 249 644

    Wysłany: 23 lipca 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! U nas wszystko dobrze! Dzidzia mierzy 8cm, wszystko rozwija się prawidłowo jak na 14+1.
    Odebrałam przed wizytą też wyniki pappy i ryzyka są niższe niż w pierwszej ciąży bo wszystkie 1:20tys albo i więcej. 🥹

    Chyba będzie dziewczynka 🩷 - aczkolwiek lekarz nadal nie dał 100% bo mówi, że w jego karierze już nie jedno widział, a nawet przed chwilą była Pani, której na wizycie u lekarza na nfz wyszedł chłopiec w 15tc a za dwa tygodnie już była dziewczynka, więc powiedzial, że na następnej wizycie już na 100% będziemy wiedzieć. Zostaje mi czekać do 25.08 🫣

    Nie dodaje zdjęć bo w sumie dzidzia nie współpracowała i średnio widać cokolwiek. 😂

    gajowa, Karola1995, Dango, ellevv, ILCIA, kasialinkaa, Kroliczek2411, Kokosik, Fasolowa_zupa, Pogubiona, Justa28, Paulina66, NinaB, Dariana, Olkafar, Martolina, Hortensjaogrodowa, milka_91, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    age.png
  • Dango Autorytet
    Postów: 277 762

    Wysłany: 23 lipca 2025, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również po wizycie - wszystkie parametry w normie, ostatnio powiększony pęcherz dzisiaj był idealny, po prostu wcześniej bobo nie zrobiło siusiu 😂

    Jestem zachwycona lekarką, która wykonywała badanie - gdyby nie to, że ufam mojej prowadzącej i w rok (po wielu latach prób) udało nam się z jej pomocą zajść w ciążę, to chyba zmieniłabym lekarza na nową panią. Klasa jak wszystko pokazywała i tłumaczyła.

    No i ulga ogromna, że wszystko okej 😌 Na wyniki pappa będę czekać do 14 dni roboczych (strasznie długo), ale do przyszłej środy będzie wynik Sanco.

    W kwestii płci pani obstawia, że chłopak, chociaż ja widziałam tam hamburgera 😂 Ale powiedziała, że nie raz i nie dwa siusiak był pomylony z łechtaczką i ona jest ostrożna jeszcze na obecnym etapie.

    I na koniec foteczka - bobo przez dłuższy czas trzymało rączki robiąc nam serduszko ❤️

    IMG-9506.jpg

    ellevv, ILCIA, kasialinkaa, Karola1995, Marti98, Kroliczek2411, Kokosik, Fasolowa_zupa, Pogubiona, Justa28, Paulina66, NinaB, Dariana, gajowa, Olkafar, Martolina, Hortensjaogrodowa, kropka_aga, milka_91, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    36👩 38🧔‍♂️+ 👶🩵+ 🐈

    09.2024 💔

    07.05.2025 IUI
    19.05.2025 ⏸️
    06.06.2025 jest ❤️
    04.02.2026 SN, 3090, 54 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 23 lipca 2025, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt🥰

    ellevv proszę o wpisanie następnej wizyty na 20. 08

    ellevv, Dango lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2014 3505

    Wysłany: 23 lipca 2025, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny udanych wizyt 😘

    Super ze wszystko jest dobrze ❤️

    Dango lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 23 lipca 2025, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG20250723171404.jpg. Ja piję drinka soczek 🍊.Raz kupiłam sobie wino to stary mnie opieprzał,stwierdziłam,że może ma i rację🫣😁

    age.png.
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2708 7567

    Wysłany: 23 lipca 2025, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate95 wrote:
    IMG20250723171404.jpg. Ja piję drinka soczek 🍊.Raz kupiłam sobie wino to stary mnie opieprzał,stwierdziłam,że może ma i rację🫣😁

    Ja przez całe moje wakacje piję głównie wodę. Jakoś te drinki bez alko mi nie siedzą, są słodkie i mdłe. Wypiję jeden na 5 dni i mi wystarczy 😆

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 23 lipca 2025, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje udanych wizyt Kate95 Marti98 i Dango!
    Super się czyta dobre wieści, tym bardziej że czas do mojej wizyty dłuży się w nieskończoność.
    Dużo zdrowia dla Waszych bobasów i dla Was.

    Dango lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 23 lipca 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja przez całe moje wakacje piję głównie wodę. Jakoś te drinki bez alko mi nie siedzą, są słodkie i mdłe. Wypiję jeden na 5 dni i mi wystarczy 😆
    Ja też głównie wodę i co jakiś czas muszę sobie kupić sok pomarańczowy bo mnie do niego telepie😁

    age.png.
  • Kate95 Autorytet
    Postów: 525 820

    Wysłany: 23 lipca 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była babka spisywać wodę i zapomniałam gdzie się czyta cyferki na liczniku🫣albo synowi zrobiłam śniadanie i zapomniałam jak zrobiłam drugi raz to sobie o tym przypomniałam.

    age.png.
‹‹ 355 356 357 358 359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ