Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3974 5436

    Wysłany: 30 lipca 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin tak samo mi mówi, jak byłam np. 13+5 to mówiła, że 13 tydzień. Apka teraz pokazuje 17 tc, ale gin mówiłaby ze 16.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2025, 11:17

    NinaB lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 30 lipca 2025, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzidzia super💙 Waży 167g, na piękne długie nogi i rączki. Lekarz pokazywał nam dziś nawet oczka. Otwierał buźkę na usg jakby chciał z nami pogadać. Szyjka też okej, za 3 tyg



    https://ibb.co/JjWy75m0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2025, 14:23

    ellevv, Fasolowa_zupa, Justa28, milka_91, Martolina, Olkafar, klaudia00.., Karola1995, ILCIA, Pogubiona, Dariana, kropka_aga, Dango, kasialinkaa, CrazyDaisy, Puszkina, MOJE lubią tę wiadomość

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4649 6480

    Wysłany: 30 lipca 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.nia wrote:
    Hej, dzidzia super💙 Waży 167g, na piękne długie nogi i rączki. Lekarz pokazywał nam dziś nawet oczka. Otwierał buźkę na usg jakby chciał z nami pogadać. Szyjka też okej, za 3 tyg połówkowe!

    Ale Jasiu jest już duży! 🥰

    A.nia lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 30 lipca 2025, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILCIA wrote:
    Ja to jestem chyba dziwna bo o wózku jeszcze nie myślę 🫣ale po wizycie coś mi się wydaje że zacznę kupować i szaleć z zakupami.
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🤩

    Ja jestem na etapie, ze sprawdzilam jakie sa w ogole rodzaje wozkoʻw dla dzieci...
    + oglądam I googlem wasze wybory, żeby choc troche wiedziec o co chodzi.

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4649 6480

    Wysłany: 30 lipca 2025, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie dowiedziałam że moja szefowa jest w ciąży 🙈 dopiero co jej ovu patyki dałam ktore mi zostały a mówi że nawet nie zdążyła ich użyć 🤣🫣 chyba ją wiruskami zaraziłam hahah

    milka_91, Olkafar, A.nia, ILCIA, Pogubiona, kropka_aga, Paulina66, Dango, kasialinkaa, CrazyDaisy, NinaB lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4649 6480

    Wysłany: 30 lipca 2025, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zacznę wkładki nosić.. jestem w pracy i mam wrażenie jakbym sie posikała 😵 mam dość tych upławów

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 30 lipca 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Hej :)

    Co do koloru wózka to my planujemy oliwkowy.
    A wodę czytałam gdzieś, ze wskaza nisko lub średnio zmineralizowana. Ja piję średnią i niegazowaną :) ale taką tez piłam przed ciąża, wiec nic nie zmieniłam.

    Powodzenia na wizytach <3
    Ja też mam oliwkowy, ale będę tym razem korzystać tylko ze spacerówki :)

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2017 3513

    Wysłany: 30 lipca 2025, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Chyba zacznę wkładki nosić.. jestem w pracy i mam wrażenie jakbym sie posikała 😵 mam dość tych upławów


    U mnie sie uspokoily ale raz na jakis czas daja popalić 😉

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 30 lipca 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co ile macie wizyty? Ja co 4 tygodnie ale w praktyce było tak że 2 tygodnie po wizycie serduszkowej miałam plamienie i dodatkowe usg między wizytami, a potem jeszcze prenatalne między regularnymi wizytami więc miałam w sumie co 2 tygodnie. A teraz mam taki długi odstęp bo poprzednia wizytę miałam 2 tygodnie temu a kolejna za 2 tygodnie i już mnie nosi 😭😭 chciałabym zobaczyć Wiki i upewnić się że wszystko ok, a nie chce iść do randomowego lekarza

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2710 7572

    Wysłany: 30 lipca 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    No właśnie różnie to jest - moja lekarka liczy skończone tygodnie, czyli jak jestem dziś 16+5 to mówi że jestem w 16. Apka z kolei mówi że w 17

    Zgadza się, jesteś w 16. Ale skończyłaś ten 16 i zaczęłaś 17. To tak jak z wiekiem. Jak kończysz 30 lat to nie zaczynasz 30 lat tylko 31 ale masz 30 🤣

    CrazyDaisy, Puszkina lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • A.nia Autorytet
    Postów: 363 825

    Wysłany: 30 lipca 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Dziewczyny co ile macie wizyty? Ja co 4 tygodnie ale w praktyce było tak że 2 tygodnie po wizycie serduszkowej miałam plamienie i dodatkowe usg między wizytami, a potem jeszcze prenatalne między regularnymi wizytami więc miałam w sumie co 2 tygodnie. A teraz mam taki długi odstęp bo poprzednia wizytę miałam 2 tygodnie temu a kolejna za 2 tygodnie i już mnie nosi 😭😭 chciałabym zobaczyć Wiki i upewnić się że wszystko ok, a nie chce iść do randomowego lekarza
    Mam zaplanowane co 3 tyg

    Anna 40
    💙S. 2015 + 🐶🐶
    01.05 2️⃣ kreski
    02.05 beta-HCG 285
    04.05 beta-HCG 713
    06. 05 beta-HCG 1540
    09. 05 beta-HCG 4416
    progesteron 25,72 ng/ml
    19.05 CRL 0,65
    15.06 CRL 3,55 ♥️171/min
    16.06 CRL 3,83
    4.07 prenatalne
    16.07 J. 💙
    19.08 połówkowe
    kolejna wizyta 23.12
    termin cc 30.12
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 30 lipca 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Chyba zacznę wkładki nosić.. jestem w pracy i mam wrażenie jakbym sie posikała 😵 mam dość tych upławów

    U mnie to samo :/ Dziś niespodziewana wizyta u ginekologa (może uda się "wysępić" USG, bo i tak na prywatny pakiet ;) ), bo przyszły wyniki cytologii wczoraj wieczorem - komórek rakowych brak, ale przypałętała się infekcja grzybicza mimo regularnych prysznicy, zmian bielizny, codziennie świeżych spodenek pidżamowych itp :((((

    PS. U mnie też niestety teraz co 4 tygodnie wizyta...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2025, 12:54

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 30 lipca 2025, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Dziewczyny co ile macie wizyty? Ja co 4 tygodnie ale w praktyce było tak że 2 tygodnie po wizycie serduszkowej miałam plamienie i dodatkowe usg między wizytami, a potem jeszcze prenatalne między regularnymi wizytami więc miałam w sumie co 2 tygodnie. A teraz mam taki długi odstęp bo poprzednia wizytę miałam 2 tygodnie temu a kolejna za 2 tygodnie i już mnie nosi 😭😭 chciałabym zobaczyć Wiki i upewnić się że wszystko ok, a nie chce iść do randomowego lekarza


    Ja co 4 tygodnie u mojego lekarza prowadzącego, nie widział potrzeby częściej.. więc jeżeli tak mówi to go słucham bo tak to bym trochę była bankrutem bo u mnie wizyta z USG 420 zł 🙈

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 30 lipca 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Dziewczyny co ile macie wizyty? Ja co 4 tygodnie ale w praktyce było tak że 2 tygodnie po wizycie serduszkowej miałam plamienie i dodatkowe usg między wizytami, a potem jeszcze prenatalne między regularnymi wizytami więc miałam w sumie co 2 tygodnie. A teraz mam taki długi odstęp bo poprzednia wizytę miałam 2 tygodnie temu a kolejna za 2 tygodnie i już mnie nosi 😭😭 chciałabym zobaczyć Wiki i upewnić się że wszystko ok, a nie chce iść do randomowego lekarza

    Ja mam zalecenie raz w m-cu, staram sie umawiac co 3 tyg, bo dłużej nie wytzymam przecież.

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3974 5436

    Wysłany: 30 lipca 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powstał kwietniowy wątek 😱

    Milka o kurczaki, ja z usg 300 płacę i marudzę, że drogo 🤣

    Ja tez co 4 tyg. wyjątkiem były prenatalne, wtedy częściej wypadło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2025, 13:10

    Pogubiona lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 30 lipca 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    Ja co 4 tygodnie u mojego lekarza prowadzącego, nie widział potrzeby częściej.. więc jeżeli tak mówi to go słucham bo tak to bym trochę była bankrutem bo u mnie wizyta z USG 420 zł 🙈

    O matko 420 to grubo! Ja 350 i myślałam że to już zdzierstwo 😅

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 30 lipca 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Powstał kwietniowy wątek 😱

    Milka o kurczaki, ja z usg 300 płacę i marudzę, że drogo 🤣

    Ja tez co 4 tyg. wyjątkiem były prenatalne, wtedy częściej wypadło.


    No nawet nie mów .. tragedia cena ale chodzę do ordynatora szpitala, w którym będę rodzic i już tą 100 zł wolałam dopłacić bo wcześniej też płaciłam w tej samej klinice ale u innego lekarza 320 .. czy mi to da jakieś plusy na porodówce ? nie wiem... ale jakoś tak czułam ,że chcę prowadzić ciążę u niego tym bardziej ,że ma same dobre opinie ,a może akurat jak zobaczą ,że pacjentka ordynatora będę miała jakieś benefity 🤣🤣

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 30 lipca 2025, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Powstał kwietniowy wątek 😱

    Ale ten czas leci 😱😱😱

    Wczoraj zajrzałam na lipcowe Staraczki i dwie znajome dziewczyny zobaczyły dwie kreseczki (<3 <3 <3). Dopiero po zdałam sobie wtedy sprawę, że byłyśmy razem na jednym wątku, drugim, trzecim, czwartym itp., a tu już 17 tydzień u mnie 😱 w niedzielę zaczęłam 5ty miesiąc <3

    Kokosik, Fasolowa_zupa, ellevv, milka_91, MOJE lubią tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2710 7572

    Wysłany: 30 lipca 2025, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Powstał kwietniowy wątek 😱

    Milka o kurczaki, ja z usg 300 płacę i marudzę, że drogo 🤣

    Ja tez co 4 tyg. wyjątkiem były prenatalne, wtedy częściej wypadło.

    Właśnie dziś myślałam o tym, że pewnie niebawem powstanie 😱

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 865 1288

    Wysłany: 30 lipca 2025, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od początku wizyty co 4 tygodnie, fakt, że dłuży się do tych wizyt niemiłosiernie, ale pani doktor mówiła, że nawet nie ma potrzeby częściej, skoro wszystko jest w porządku. A za wizytę płacę 350 zł, więc, że wypada raz w miesiącu to akurat dobrze dla mojego portfela 🙈

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ