Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze :)

    Karola nie pokazuj mi takich rzeczy, bo aż korci :D

    Kokosik piękne ciuszki i ozdoby <3

    Ja chyba też wykupię tą szkołę online co jest od Zaufaj Położnej, w urlopie właśnie widziałam promkę. Ale stacjonarnie też chciałam, muszę zadzwonić do szpitala, bo zapomniałam wczoraj...

    Nina - ja próbowałam w trakcie pracy puszczać muzykę klasyczną, ale strasznie mnie nuży i spać mi się chce :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2025, 07:59

    NinaB lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kroliczek2411 Autorytet
    Postów: 887 1556

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Makino.
    milka_91 powodzenia na wizytach 🤞🏻❤️.
    Ellevv proszę o przepisanie mi wizyty na 14.08 u mojego lekarza. Przyspieszyłam termin bo koleżanka ze szpitala załatwiła mi lekarza na NFZ na 21.08. i chciałabym spróbować zobaczyć jak taka wizyta wyglada , może zostanę przy tej opcji bo ta lekarz pracuje w szpitalu w którym chce rodzić 🙂 mam nadzieję , że nie kombinuję za dużo🤔 Ciekawa jestem czy taka wizyta mocno różni się od prywatnej.

    Pytanie czy jakieś dziewczyny chodzą prywatnie i na NFZ? Macie dwie karty ciąży czy coś?

    👩🏼94 🧔🏻‍♂️84
    05/2017💖
    05/2018🩵
    07/2020💖
    10/2024Cb 💔
    12/2024 👼💔
    05/2025 ⏸️
    01/2026💖
    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Makino.
    milka_91 powodzenia na wizytach 🤞🏻❤️.
    Ellevv proszę o przepisanie mi wizyty na 14.08 u mojego lekarza. Przyspieszyłam termin bo koleżanka ze szpitala załatwiła mi lekarza na NFZ na 21.08. i chciałabym spróbować zobaczyć jak taka wizyta wyglada , może zostanę przy tej opcji bo ta lekarz pracuje w szpitalu w którym chce rodzić 🙂 mam nadzieję , że nie kombinuję za dużo🤔 Ciekawa jestem czy taka wizyta mocno różni się od prywatnej.

    Pytanie czy jakieś dziewczyny chodzą prywatnie i na NFZ? Macie dwie karty ciąży czy coś?

    Z tego co kojarzę, to kilka dziewczyn tak chodzi :) Karta chyba jest jedna, lekarz NFZ i tak widzi, że chodzisz prywatnie, bo w systemie widzą wizyty prywatne i na NFZ :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2025, 08:23

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2021 3517

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroliczek2411 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Makino.
    milka_91 powodzenia na wizytach 🤞🏻❤️.
    Ellevv proszę o przepisanie mi wizyty na 14.08 u mojego lekarza. Przyspieszyłam termin bo koleżanka ze szpitala załatwiła mi lekarza na NFZ na 21.08. i chciałabym spróbować zobaczyć jak taka wizyta wyglada , może zostanę przy tej opcji bo ta lekarz pracuje w szpitalu w którym chce rodzić 🙂 mam nadzieję , że nie kombinuję za dużo🤔 Ciekawa jestem czy taka wizyta mocno różni się od prywatnej.

    Pytanie czy jakieś dziewczyny chodzą prywatnie i na NFZ? Macie dwie karty ciąży czy coś?



    Ja tak chodze . Mam jedna karte ciazy z nfz a z prywatnej wizyty dostaję tylko wydruk z zaleceniami. Pani doktor najpierw chciala zalozyc druga kartę a potem stwierdzila ze nie potrzeba 😊😊


    Kropka aga ja juz tez bym wyslala zamowienie ale mam zwiazane ręce 😊


    Powodzenia dzisiaj na wizytach dziewczyny 😊😊😊

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Ja tak chodze . Mam jedna karte ciazy z nfz a z prywatnej wizyty dostaję tylko wydruk z zaleceniami. Pani doktor najpierw chciala zalozyc druga kartę a potem stwierdzila ze nie potrzeba 😊😊


    Kropka aga ja juz tez bym wyslala zamowienie ale mam zwiazane ręce 😊


    Powodzenia dzisiaj na wizytach dziewczyny 😊😊😊

    Obiecałam sobie, że na razie nie kupuję. Będę patrzeć tylko za kombinezonem do wózka na zimę, jakaś czapeczka i na razie koniec z ciuchami. Moja mama juz marudziła, że tyle kupiłam, że ona nie będzie miała co kupić, ale pocieszyłam ją, że może większe kupować :D :D jedynie będę zamawiać takie praktyczne typu otulacz, spiworek itp. Ale to nie wiem jeszcze kiedy będę zamawiać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2025, 08:31

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny.
    Wczoraj się tak rozpisałam z rana, zadzwonił mi telefon i później zapomniałam wcisnąć wyślij, bo jechałam do endokrynologa i diabetologa...

    Gratuluję wczorajszych wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze 🤞

    Ja powoli coś kupuje też. Wczoraj kupiłam 4 pieluszki tetrowe, dzisiaj mi przyjdzie kolejna paczuszka.
    Ruchy czuje ale rzadko pewnie przez to że do szczupłych nie należę.

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do szkoły rodzenia, od 5 września nowa grupa będzie. Szkoła jest bezpłatna finansowana przez miasto dla pacjentek, które chcą w tym szpitalu rodzić :O

    Kokosik lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino.
    milka_91

    Powodzenia na wizytach dziewczyny🤞🏻🤞🏻🍀🍀

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2021 3517

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj chyba tak sie martwiłam ze malenstwo dalo o sobie znac wieczorem zjadlam ciastko i sie położyłam na plecach jak mnie łupło czyba z 5razy poczulam takie kopniaki w podbrzuszu chyba w tym miejscu nie pomylilam z niczym innym 😊😊

    kropka_aga, Pogubiona, Dariana, Paulina66, Kokosik, Bergamotka94, Justa28, Dango lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Wczoraj chyba tak sie martwiłam ze malenstwo dalo o sobie znac wieczorem zjadlam ciastko i sie położyłam na plecach jak mnie łupło czyba z 5razy poczulam takie kopniaki w podbrzuszu chyba w tym miejscu nie pomylilam z niczym innym 😊😊
    Ale super <3 u mnie cisza :(

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2021 3517

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Ale super <3 u mnie cisza :(


    Ale u mnie tez to nie jest codziennie dlatego wariuje raz czuje a dwa dni nie czuje nie wiem czy to tak powinno wygladac 😐 nic w zasadzie nie wiem 😐

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    Ale u mnie tez to nie jest codziennie dlatego wariuje raz czuje a dwa dni nie czuje nie wiem czy to tak powinno wygladac 😐 nic w zasadzie nie wiem 😐
    Ehh też taka zielona jestem :/ wczoraj poczułam 1x do południa a później już nic... mi lekarka też nic nie mówiła czy to będzie codziennie czy co kilka dni. Tylko miałam pierwszego kopniaka zapisać kiedy się pojawił...

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2021 3517

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Ehh też taka zielona jestem :/ wczoraj poczułam 1x do południa a później już nic... mi lekarka też nic nie mówiła czy to będzie codziennie czy co kilka dni. Tylko miałam pierwszego kopniaka zapisać kiedy się pojawił...


    To mi nawet nie powiedzial lekarzze to trzeba zapisac 😐

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1995 wrote:
    To mi nawet nie powiedzial lekarzze to trzeba zapisac 😐
    Może nie każdy wymaga... :) Mi kazała zapisać to zapisałam, nie wiem w jakim celu, bo ogólnie mówiła, że może to być w 18 tc albo i w 20 tc i każdy z tych terminów będzie ok :D Może tak tylko dla własnej informacji chce wiedzieć :D

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2715 7575

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia na wizytach i czekamy na zdjęcia bobasków, ostatnio mało tutaj ich 🩷

    kropka_aga, Pogubiona, Karola1995, NinaB, Dango lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3129 3562

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku ruchy są bardzo nieregularne i zależy jak dziecko się ułoży, raz mogą być często a kolejnego dnia prawie wcale. Najlepiej czuć na plecach jak się leży i po zjedzeniu czegoś. Ale ja na przykład czuję tylko wieczorem. Potem już te ruchy muszą być kilka razy dziennie wyczuwalne jak dziecko większe :)

    kropka_aga, Karola1995 lubią tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4653 6481

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! 🥵🥵 u nas dziś tylko ma być 32 stopnie. Czy może mnie ktoś w lodówce zamknąć?

    Powodzenia na dzisiejszych wizytach 🤞🏻

    To racja na początku są nie regularne. Ja też często najbardziej czuje dopiero wieczorem koło 22 🤦🏻‍♀️ i to jak leżę na boku a za dnia czuje się jakieś smyrania hehe

    Wczoraj wzięłam metrówke, no i sobie ją rozciągnęłam na tyle co apka Ciąża+ która pokazuje że dziecko w 19tyg może mieć 24cm to trochę się przeraziłam. Myślałam że to jeszcze jest takie tyci tyci małe 🤣🙈

    kropka_aga, Karola1995, NinaB, Kokosik lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Dzień dobry! 🥵🥵 u nas dziś tylko ma być 32 stopnie. Czy może mnie ktoś w lodówce zamknąć?

    Powodzenia na dzisiejszych wizytach 🤞🏻

    To racja na początku są nie regularne. Ja też często najbardziej czuje dopiero wieczorem koło 22 🤦🏻‍♀️ i to jak leżę na boku a za dnia czuje się jakieś smyrania hehe

    Wczoraj wzięłam metrówke, no i sobie ją rozciągnęłam na tyle co apka Ciąża+ która pokazuje że dziecko w 19tyg może mieć 24cm to trochę się przeraziłam. Myślałam że to jeszcze jest takie tyci tyci małe 🤣🙈
    no mi obecnie Preglife pokazuje 20 cm 🤣🤣
    zapraszam do mnie, mam klimę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2025, 12:24

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Dziewczyny powodzenia na wizytach i czekamy na zdjęcia bobasków, ostatnio mało tutaj ich 🩷

    Mam nadzieję, że uda mi się nadrobić 21.08, bo ginekolog wspomniał, że będziemy podglądać już twarzyczkę ♥️🩷

    kropka_aga, ellevv lubią tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2021 3517

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się cieszę jutro u mojej Pani doktor zwolnilo sie miejsce oczywiście kazalam sie wpisac tqkze jutro bedziemy cos wiecej wiedzieć 😁😁😁😁😁

    Bardzo sie ciesze bo jej ufam i jak po niej pojde do jakiegoś konowala bo nie wiem kto bedzie na połówkowym to przynajmniej będę spokojna a jeszcze za tydzien wizyta u prowadzacego jakos wole przed nimi wszystkimi miec wizyte u niej potem potrafię resztę juz olac 😁😁😁


    Ps jutro mamy 9 rocznicę ślubu może uda sie określić kto mieszka w brzuchu chyba połowa ciąży to najlepszy prezent na ten dzien ❤️❤️

    ellevv, kropka_aga, NinaB, Paulina66, Kokosik, Dango, kasialinkaa lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
‹‹ 403 404 405 406 407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ