Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZEŃ 2026 ❄️
Odpowiedz

STYCZEŃ 2026 ❄️

Oceń ten wątek:
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4653 6481

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie słodziutkie ubranka... chyba sie rozpływam 🥰

    Justa28 lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2715 7575

    Wysłany: 12 sierpnia 2025, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa28 wrote:
    Dziewczyny przepadłam dziś znów na ubrankach 😅😅 a na kombinezon będę w takim razie jeszcze polować i poczytam co wybrać 😉

    04b674756cd12.jpg

    58cf2205da0cd.jpg

    dc8fa9dae914f.jpg

    c8941f4fc419d.jpg

    Śliczne 🤩 widziałam gdzieś te awokado wczoraj, chyba w smyku? Cudne ubranka 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2025, 22:55

    Justa28 lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2021 3517

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami idealnie w polowie ciąży ❤️❤️❤️

    Powodzenia na wizytach 🤞🤞🙂🙂

    ILCIA, Dango, Pogubiona, kropka_aga, CrazyDaisy, Bergamotka94, Justa28, Paulina66, Kokosik, Olkafar, NinaB, kasialinkaa, Puszkina, Kroliczek2411 lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • ILCIA Autorytet
    Postów: 701 1357

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach ❤️

    age.png

    age.png


    29.04.2014 CC ❤️ Córeczka Wiktoria ❤️


    2.01. 2026 CC ❤️ Córeczka Pola ❤️
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Justa cudne ubranka <3 bardzo mi się podobają z awokado, ale nie wiem czy dla chłopca będą ok :D

    Kciuki za wizyty <3

    Karola1995 wrote:
    Witam się z wami idealnie w polowie ciąży ❤️❤️❤️

    Powodzenia na wizytach 🤞🤞🙂🙂
    OMG czyli już BLIŻEJ niż dalej :O :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2025, 07:57

    Justa28, Karola1995 lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Olkafar Autorytet
    Postów: 866 1288

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa28 wrote:
    Dziewczyny proszę o radę, bo tak sobie dzisiaj siedzę i rozkminiam, gdzieś się chyba taka rozmowa juz przewinęła tutaj, ale sobie nie zapisałam 😅

    Zastanawiam sie nad kombinezonem zimowym mianowicie jaki najlepiej wybrać i przede wszystkim jaki rozmiar? 62? 68? Kompletnie nie mam pojęcia jak do tego podejść żeby było dobrze 🙈

    Ja zamówiłam z Vinted na te pierwsze chwile 56/62, ale wydaje się trochę większy, bo to H&M, a potem sobie domówię takiego pluszowego miśka w większym rozmiarze, na marzec/kwiecien. Nawet kupię go dopiero jak maluch będzie już na świecie :)

    Justa28 lubi tę wiadomość

    02/2025- cb 💔

    11.05 ⏸️
    12.05- beta 144, prog 26,89
    14.05- beta 300, prog 24,18
    19.05- beta 2482, prog 17,77
    03.06- 1 wizyta 🤞🏼 9 mm dzidzi z bijącym serduszkiem 🥰
    02.07- dzidzia rośnie 4 cm 🥰
    10.07- zdrowy chłopiec naprawdopodobniej 🩵
    30.07- zdrowy chłopiec 🩵
    27.08- 268 g szczęścia 🩵
    11.09- 463 g chłopca 🩵
    24.09- 588 g bąbla 🩵
    22.10- 1112 g misia 🩵
    19.11- 1812 g synka 🩵
    3.12- 2200 g bobaska 🩵
    17.12- 2550 g dzidziusia 🩵
    07.01- ostatnia wizyta przed naszym spotkaniem 🍀 3080 g maluszka 🩵

    23.01- witaj na świecie Synku 🩵

    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2715 7575

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Hej :)

    Justa cudne ubranka <3 bardzo mi się podobają z awokado, ale nie wiem czy dla chłopca będą ok :D

    Ja się zastanawiałam czy dla dziewczynki ok 😂 moim zdaniem jednak bardzo uniwersalne i będzie pasować i tak i tak 🥰 chyba po nie wrócę, bo genialne 🥹🥑

    kropka_aga, Justa28, Puszkina, Pogubiona lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja się zastanawiałam czy dla dziewczynki ok 😂 moim zdaniem jednak bardzo uniwersalne i będzie pasować i tak i tak 🥰 chyba po nie wrócę, bo genialne 🥹🥑

    To biorę awokado 😂😂 ale jak już to już rozm. 62 😂


    Wrześniówki się rozpakowują :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2025, 09:05

    Kokosik, Pogubiona lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • milka_91 Autorytet
    Postów: 632 1673

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zarzekałam się ,że nic nie kupię dopóki nie zrobimy pokoju dla młodego 🙈 ale no przepadłam .. kupiłam bluzę i spodenki .. z croissantem 🥐 no jak to zobaczyłam musiałam mieć ten zestaw 🥹🤣 popatrzcie na tą słodkość 🫶🏽🤣🥐
    IMG-3765.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2025, 09:19

    kropka_aga, ellevv, Martolina, Kokosik, Justa28, Paulina66, Olkafar, Ola9896, Puszkina, Kroliczek2411, Dango, klaudia00.. lubią tę wiadomość

    👩🏻34🧔🏻‍♂️36🐶x2




    19.05 13dpo ⏸️🥹
    03.06 1 wizyta mamy serduszko ❤️ CRL 4mm
    17.06 CRL 18,7 mm Dzidziusia 🥹👶🏼
    15.07 6cm Człowieczka 🥹❤️
    21.07 Prenatalne- Zdrowy Chłopczyk 🩵🧬
    12.08 150g Maluszka 🥐
    11.09 370g Chłopaczka 🩵
    15.09 Połówkowe- 400g Łobuza 👶🏼🧬
    14.10 740g Synusia 🩵
    13.11 USG III trymestru OK 👶🏼🧬
    04.12 2060kg Chłopaczka 🫶🏽
    22.12 2600kg Klocusia 👶🏼🧬
    13.01 wizyta ⏳

    preg.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_91 wrote:
    A ja zarzekałam się ,że nic nie kupię dopóki nie zrobimy pokoju dla młodego 🙈 ale no przepadłam .. kupiłam bluzę i spodenki .. z croissantem 🥐 no jak to zobaczyłam musiałam mieć ten zestaw 🥹🤣 popatrzcie na tą słodkość 🫶🏽🤣🥐
    IMG-3765.jpg

    Jak już jedno kupiłaś to koniec :D Boski zestaw :D <3

    milka_91 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Martolina Autorytet
    Postów: 2003 3121

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja się zastanawiałam czy dla dziewczynki ok 😂 moim zdaniem jednak bardzo uniwersalne i będzie pasować i tak i tak 🥰 chyba po nie wrócę, bo genialne 🥹🥑

    Ja też właśnie chciałam wziąć to awokado i miałam rozkminke czy ok dla dziewczynki i w końcu nie wzięłam. A teraz żałuję 🙈

    Kokosik, Justa28 lubią tę wiadomość

    👩 32 🧔🏻‍♂️39

    03.2025 IVF krótki protokół - 8🥚-> 6MII -> tylko 1 ❄️
    25.04.2025 FET 4BB 🤞🍀
    05.05.2025 10 dpt beta 216 🍀🥹
    20.05.2025 25dpt - serduszko pracuje ❤️

    Zdrowa córeczka 🩷
    18.12.2025; 37+0; 3650 g


    age.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2715 7575

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka zajebisty ten crossaint 😂🥹

    Dziewczyny czy macie jakieś sposoby żeby przy oddawaniu moczu do badań się nie posikać? Dla mnie to jakiś dramat, nie umiem tak ładnie oddać tego moczu bez oblania tego pojemnika i często rąk 🙄
    Czy tylko ja tak mam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2025, 10:07

    milka_91 lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • NinaB Autorytet
    Postów: 1616 5029

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow ale zakupy!!! Szalejecie dziewczyny 🥰🥰🥰🥰

    Co do kombinezonów Engel to uważajcie na vinted. Kombinezon, który kupiłam był skurczony i właśnie wczoraj go odsyłałam.
    Pomimo, że na zdjęciu wszystko wyglądało ok.
    Trochę się zraziłam i nie wiem czy się nie zdecyduję na nowy…

    Za wizyty oczywiście mocno mocno trzymamy kciuki ♥️♥️♥️

    Justa28 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023

    02/05 ⏸️ 10 dpo; bhcg 13,1; prog 21 ng/ml 😍
    05/05 13dpo; bhcg 94,7; prog 28 ng/ml
    07/05 15dpo; bhcg 206; prog 30 ng/ml
    15/05 bhcg 4174 😍 prog 17,7 ng/ml
    22/05 CRL 3,4mm z bijącym ❤️
    05/06 CRL 1,7cm fasolki 🥰
    22/06 CRL 5,1cm bułki 😍
    NIPT Felia Test - ZDROWY CHŁOPAK 🩵
    04/07 I prenatalne: CRL 6,5 cm bobaska🫶
    27/08 połówkowe: 396g skarba 👑
    16/09 echo - zdrowe serduszko ❤️
    24/09 neurosonografia - 727g 🩵
    23/10 1193g pysia
    6/11 III prenatalne, wszystko ok 🥰, mamy 1763g
    4/12 2600g łobuza
    22/12 3400g misia 🐻 🤯
    19/01 jesteś z nami ♥️♥️♥️
    czekam na Ciebie słoneczko ☀️
    ✨#rodzew2026✨

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja się zastanawiałam czy dla dziewczynki ok 😂 moim zdaniem jednak bardzo uniwersalne i będzie pasować i tak i tak 🥰 chyba po nie wrócę, bo genialne 🥹🥑

    Polecam awokado, ja to je w ogóle chyba na dziale chłopięcym znalazłam, więc 🤣🤣🤣 uniwersalne tak jak piszesz więc będzie pasować i dla chłopca i dla dziewczynki

    kropka_aga, Kokosik lubią tę wiadomość

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • Justa28 Autorytet
    Postów: 956 2035

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Milka zajebisty ten crossaint 😂🥹

    Dziewczyny czy macie jakieś sposoby żeby przy oddawaniu moczu do badań się nie posikać? Dla mnie to jakiś dramat, nie umiem tak ładnie oddać tego moczu bez oblania tego pojemnika i często rąk 🙄
    Czy tylko ja tak mam?

    Hmm a jakbyś spróbowała najpierw do większego pojemniczka oddać mocz (sprzedają zazwyczaj takie większe do moczu w aptece) i potem przelać do tego mniejszego które oddaje się do badań? Może łatwiej będzie Ci "trafić" i przy okazji nie oblać wszystkiego dookoła 😉 nic innego nie przychodzi mi do głowy, bo u mnie jakoś to sprawnie idzie 🤔

    29 👩 & 39 🧔🏼‍♂️ & 🐕 x2

    👩 po chemioterapii & naświetlaniach
    🧔🏼‍♂️ pH 8,5❓️reszta w normie 💪

    03.05 ⏸️ beta 144,44 mIU/ml 🥹🤞
    05.05 beta 338,80 mIU/ml 🥹🤞
    26.05 CRL 1.09 cm ❤️
    27.06 prenatalne 👍
    28.08 połówkowe 👍
    08.09 522g ❤️
    24.09 650g ❤️
    15.10 950g ❤️
    29.10 1200g ❤️
    10.11 1665g ❤️
    01.12 1915g ❤️
    17.12 2300g ❤️

    01.2026 🩷👨‍👩‍👧

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Milka zajebisty ten crossaint 😂🥹

    Dziewczyny czy macie jakieś sposoby żeby przy oddawaniu moczu do badań się nie posikać? Dla mnie to jakiś dramat, nie umiem tak ładnie oddać tego moczu bez oblania tego pojemnika i często rąk 🙄
    Czy tylko ja tak mam?

    A do jakiego oddajesz? Do takiej "a'la" probówki czy taki kubeczek? Ja zawsze biorę "kubeczek", bo jest większy i zdecydowanie lepiej się celuje :D wiadomo, przy dobrym ciśnieniu to i tutaj można się osikać :D ale ja np. obecnie nie mam takiego ciśnienia, chyba mam delikatny ucisk na pęcherz i to nie jest to co kiedyś :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2025, 10:20

    Karola1995 lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • kasialinkaa Autorytet
    Postów: 459 1404

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .

    Super że wczorajsze wizyty przebiegły Supcio 🤩 maluszki pięknie rosną ❤️
    Ubranka prześliczne pokupilyscie . Zaczynam się zastanawiać czemu ja tak malutko mam bo aż dwa pajacyki . czas zacząć coś pomału kupować ;)
    Ja miałam mały detoks od neta . Mam od tygodnia spuchnięta stopę dokładnie 3 palce i nie mam pojęcia od czego czy na 30 stkce ktoś mnie nadepnął nie wiem . Musze iść to sprawdzić ale pewnie i tak prześwietlania mi nie zrobią heh .

    A i dzisiaj mam wizytę u lekarza zamiast 28.08 bo doktor leci na urlop ;) także dzisiaj podglądnę moją akrobatkę ;)

    Powodzenia na wizytach :)

    ellevv, ILCIA, Kroliczek2411, NinaB, Dango lubią tę wiadomość

    36 👩 37 🧔🏻‍♂️ 👩 2015
    02/25 💔 6/7 t

    17.05.2025r ⏸️ Beta 220,0 mIU/ml
    04.06. CRL 4,4 mm z <3
    12.06 . CRL 1.24 cm <3
    26.06 CRL 3.15cm <3
    02.07 Nifty Pro - zdrowa dziewczynka 💗
    17.07 prenatalne🧬 🩺 12+6 CRL 6,19cm; FHR 159
    24.07 CRL 10,00 cm fikającego szczęścia
    09.09 Połówkowe 20+4 - 433g akrobatki :)
    08.10 🩺690g szczęścia <3
    30.10 🩺 1100g szczęścia <3
    18.11 3 prenatalne 1600g króliczka <3
    11.12 🩺 34+0 2100g królewny <3
    30.12 🩺 36+ 5 2800g <3
    14.01- Nasze słoneczko ZOJA <3
    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasialinkaa wrote:
    Hej dziewczyny .

    Super że wczorajsze wizyty przebiegły Supcio 🤩 maluszki pięknie rosną ❤️
    Ubranka prześliczne pokupilyscie . Zaczynam się zastanawiać czemu ja tak malutko mam bo aż dwa pajacyki . czas zacząć coś pomału kupować ;)
    Ja miałam mały detoks od neta . Mam od tygodnia spuchnięta stopę dokładnie 3 palce i nie mam pojęcia od czego czy na 30 stkce ktoś mnie nadepnął nie wiem . Musze iść to sprawdzić ale pewnie i tak prześwietlania mi nie zrobią heh .

    A i dzisiaj mam wizytę u lekarza zamiast 28.08 bo doktor leci na urlop ;) także dzisiaj podglądnę moją akrobatkę ;)

    Powodzenia na wizytach :)
    czekamy na fotę <3

    współczuję spuchniętej stopy, może to tylko "zbicie" właśnie od nadepnięcia :)

    kasialinkaa lubi tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • Marti98 Ekspertka
    Postów: 249 644

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Milka zajebisty ten crossaint 😂🥹

    Dziewczyny czy macie jakieś sposoby żeby przy oddawaniu moczu do badań się nie posikać? Dla mnie to jakiś dramat, nie umiem tak ładnie oddać tego moczu bez oblania tego pojemnika i często rąk 🙄
    Czy tylko ja tak mam?

    U mnie w lab jest tylko ta probówka, wiec wzielam kilka do domu i najpierw do kubeczka, a potem przelewam bo nie da rady do takiego małego pojemniczka. 😂

    age.png
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3983 5450

    Wysłany: 13 sierpnia 2025, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti98 wrote:
    U mnie w lab jest tylko ta probówka, wiec wzielam kilka do domu i najpierw do kubeczka, a potem przelewam bo nie da rady do takiego małego pojemniczka. 😂

    Ja oddaję zawsze do badań w tym większym kubeczku, bo przyjmują to i to, wiadomo nie sikam po samą nakrętkę, tylko trochę 😂

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
‹‹ 405 406 407 408 409 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ