Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Błagam wykreślicie mnie z listy na początku bo jak to widzę to aż mam ochote skoczyć z mostu...

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :(
    Trzymaj sie

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa ściskam mocno....

  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pier...le! Agniechaaa tak mi przykro, że aż się poryczałam :(
    Bądź dzielna i nie poddawaj się!

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17073 27201

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Beta 2200... po temacie juz tak naprawdę, mam się pojawić w klinice za tydzień, chyba, ze zacznę krwawić wcześniej...
    Ogromnie mi przykro :(:(:( trzymaj się jakoś Agusia ..

    preg.png
  • Mika77 Koleżanka
    Postów: 42 72

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszkanatki wrote:
    No to jedziemy na tym samym wózku. O której masz USG jutro? Ja o 18. Trochę żałuję, że wczoraj się nie wepchnelam w kolejkę, tzn i tak bym poszła ostatnia na 21:30:p ale już bym wiedziała. Z drugiej strony miałam nadzieję że dziś objawy wrócą.



    Ja o 8 rano i po badaniu mam tylko wejść do dokturki i pokazać. Chodzę na NFZ ale doktorka mam super zawsze znajdzie czas i wszystkie badania robi które chce.

  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika77 wrote:
    Ja o 8 rano i po badaniu mam tylko wejść do dokturki i pokazać. Chodzę na NFZ ale doktorka mam super zawsze znajdzie czas i wszystkie badania robi które chce.
    To daj znać jak tam u Ciebie. A dziś masz objawy? Czy nadal nic?
    Ja ciągle bez :/

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • izalika Autorytet
    Postów: 335 258

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wróciłam z usg. Lekarz powiedział że jak na ten tydzien to juz odrobinkę powinno być widać i że jak na jego oko to raczej nic z tego nie będzie. Kazał powtórzyć betę i jeżeli bedzie mały przyrost to mam sie zgłosić do niego po skierowanie do szpitala. Nie chce mi się żyć...........

    12.06.2017 1 aniołek 9tc
    28.09.2017 2 aniołek 11tc
    14.10.2018 3 aniołek 11tc
    Hashimoto, MTHFR 1298 Hetero, PAI1 4GHETERO, wysoka homocysteina, Ana2 typ ziarnisty 1:160, insulinoopornosc, niedoczynność tarczycy
    9.08.2022 druga blada kreseczka
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 24 maja 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa.. strasznie mi przykro :( dużo siły kochana :*

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Beta 2200... po temacie juz tak naprawdę, mam się pojawić w klinice za tydzień, chyba, ze zacznę krwawić wcześniej...
    :( tak mi przykro. Jesteś tutaj największym rozweselaczem i odganiaczem złych myśli a znowu spotkała Cię tak ogromna strata :(
    Ale wierzę Agnieszko, że wszystko prze Wami, dzieciątko ciągle czeka, by zadomowił się u Ciebie na stałe. Na pewno uda się już niedługo :*
    Tak jak pisała któraś z dziewczyn wyżej, wypłacz się, przeżyj ten żal, pomódl się a potem spójrz na wszystko jeszcze raz, z nową nadzieją.

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • MoniaP Ekspertka
    Postów: 204 269

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny, ale złe wiadomości od rana :( Bardzo, bardzo mi przykro!!! Aż mi sie słabo robi na samą myśl, że i ja dziś mam wizytę. Jak sobie pomyśle, że zycie mi sie może w jednej chwili zawalić to płakać mi się chce. Dużo siły wam życze!

    Gratuluje serduszkowym mamom :D rosną nam styczniowe dzieciaczki.

    Ja dzisiaj rano upuściłam 5 fiolek krwi, komplet badań zrobiony. Byle do 18:10 do wizyty...

    3jgxskjor2w2ltji.png
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izalika wrote:
    Ja właśnie wróciłam z usg. Lekarz powiedział że jak na ten tydzien to juz odrobinkę powinno być widać i że jak na jego oko to raczej nic z tego nie będzie. Kazał powtórzyć betę i jeżeli bedzie mały przyrost to mam sie zgłosić do niego po skierowanie do szpitala. Nie chce mi się żyć...........
    :( oj, ale ja bym nie traciła nadziei kochana. Już nie raz się zdarzało, że w tym czasie nic nie było widać s po 2 tygodniach piękne widoki :).
    Najlepiej zrobić tą podwójną bete, wtedy dużo się wyjaśni, ale ja trzymam kciuki...

    Widzę od wczoraj dobre wiadomości pół na pół że smutnymi :(

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izalika....napisz dokładniej.... który tydzień, kiedy owulacja, jak duży pęcherzyk.... może to było 1-2 dni za wcześnie

  • izalika Autorytet
    Postów: 335 258

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OM 9 kwietnia, owu 25 kwietnia, wg OM 7 tydzien, wg usg 6t3d pęcherzyk 10mm

    12.06.2017 1 aniołek 9tc
    28.09.2017 2 aniołek 11tc
    14.10.2018 3 aniołek 11tc
    Hashimoto, MTHFR 1298 Hetero, PAI1 4GHETERO, wysoka homocysteina, Ana2 typ ziarnisty 1:160, insulinoopornosc, niedoczynność tarczycy
    9.08.2022 druga blada kreseczka
  • be_aduska Przyjaciółka
    Postów: 87 96

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaa tak bardzo Ci współczuję :( :( łzy same płyną... Nie zalamuj się jeszcze będzie lepiej.

    Izalika nie trać jeszcze nadzieji, ona jest w stanie zdziałać wiele.

    MoniaP kciuki mocno zacisniete.

    MoniaP lubi tę wiadomość

    ayng8ti.png
    -01.2017 6tc (*)
    -starania od 09.2016
    -Hania 2010 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izalika - w mojej pierwszej ciazy przy pęcherzyku 18mm (7t3d) nic nie było widać jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!
    głowa do góry........

    ehhh od rana same złe wieści i własnie zastanawiam się czy nie iść na bete.....

  • Lovilovi Autorytet
    Postów: 649 615

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izalika- poczekaj jeszcze tydzień. Zrób ta betę, może wszystko jest w porządku... moze owulacja była później... po jednym usg lekarz już rzuca takimi tekstami?


    Agniecha - ściskam mocno:(

    Ale zle wiadomości. I ja też zaczęłam się stresować :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie wkurzaja mnie tacy lekarze... lekko sie mówi że nic z tego nie będzie a to co przeżywa kobieta to mają w dupie.......
    Izalika - wiesz dokładnie kiedy była owulacja czy podejrzewasz? Może była później faktycznie?

  • Mika77 Koleżanka
    Postów: 42 72

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszkanatki wrote:
    To daj znać jak tam u Ciebie. A dziś masz objawy? Czy nadal nic?
    Ja ciągle bez :/



    Wczoraj trochę poszłam do ogródka popielniczki i wieczorem piersi trochę zaczęły pobolewaja dziś znowu nic. Żadnych mdłości i tym podobnych.

  • Helka891 Autorytet
    Postów: 347 373

    Wysłany: 24 maja 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Beta 2200... po temacie juz tak naprawdę, mam się pojawić w klinice za tydzień, chyba, ze zacznę krwawić wcześniej...
    Agiechaaaa, tulę mocno :(

    Wg USG ciąża 3 dni starsza. Dziewczyneczka Juleczka <3
    nzjds65gjhkwdiz6.png
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ