Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 28 maja 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Hej dziewczynki.
    Gratulacje udanych wizyt :)
    Jak ja bym chciała być na waszym miejscu :)

    Rozumiem Cię jak malo kto ja na wizyte musze czekac miesiąc od ostaynirgo usg. Na szczescie jeszcze 2,5 tygodnia..

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 maja 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dokładnie :-) U mnie jest co prawda codziennie rano, ale nie jest tak źle. Nie trwa długo, płuc nie wypluwam. Daję radę:-D

    Ja mam tylko nadzieję, że albo rano tak będzie albo odpuści mi na te dwa dni :P bo dziś i jutro pracuje. Też lekko się stresuje na powrót do pracy :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 28 maja 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaB wrote:
    Rozumiem Cię jak malo kto ja na wizyte musze czekac miesiąc od ostaynirgo usg. Na szczescie jeszcze 2,5 tygodnia..

    Tyle samo czekania u mnie :) ktorego masz wizyte dokladnie ? :)

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 28 maja 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaB wrote:
    Rozumiem Cię jak malo kto ja na wizyte musze czekac miesiąc od ostaynirgo usg. Na szczescie jeszcze 2,5 tygodnia..

    Ja prawie 6 tygodni :-(

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 28 maja 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna wizyta 15 czerwca. Pierwsze usg mialam 16 maja wtedy zarodek mial 0,5 cm i widziałam tylko pulsujacy punkcik serduszka. Pani Doktor stwierdzila ze nie ma potrzeby czestrzego usg. A ufam jej bezgranicznie.. tylko to czekanie i mysl czy wszystko jest ok..

    Seli, sallvie lubią tę wiadomość

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • bereda11 Autorytet
    Postów: 1374 1173

    Wysłany: 28 maja 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny gratuluje super udanych wizyt i pieknych fasolek

    https://www.maluchy.pl/li-72454.png

    4c3tvfxmd0sml9pa.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaB wrote:
    Kolejna wizyta 15 czerwca. Pierwsze usg mialam 16 maja wtedy zarodek mial 0,5 cm i widziałam tylko pulsujacy punkcik serduszka. Pani Doktor stwierdzila ze nie ma potrzeby czestrzego usg. A ufam jej bezgranicznie.. tylko to czekanie i mysl czy wszystko jest ok..

    To wizytujemy w takim razie razem :) z tym ze ja z racji jeszcze wczesnej ciazy na ostatniej wizycie widzialam tylko piekny pecherzyk wymiarowo wpisujacy sie w termin om :)

    WiolaB lubi tę wiadomość

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie zawsze to razniej we dwójkę a na ktora masz wizyte? Ja cale szczescie na 12 nie bede musiala czekac do wieczora.

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja po wizycie :) na oko....6t4d zarodek 1.6mm i serduszko bije 114uderzen /min

    Seli, MaryAnn, mersiak, sallvie, Malamii26, Rub45, cotton, MonaLiza, Paulcia28, Kobobo, katepr, Solane lubią tę wiadomość

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To malenstewko ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 408

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro mam wizytę

    Rub45, Olaa86 lubią tę wiadomość

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sie podlamalam :( beta 1481 z dzisiaj w 22.05 481 byla .

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczkowa wrote:
    a ja sie podlamalam :( beta 1481 z dzisiaj w 22.05 481 byla .

    Wazny jest pierwszy przyrost. Potem bym nie sprawdzala.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • sallvie Autorytet
    Postów: 3174 4019

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viola ja na 10 to już w ogóle szybciutko :)

    👩 97' , 👨 96'

    04.2017r. (37+1) - 25cs🩷
    01.2019r. (37+0) - 1cs 💙
    11.2021r. (34+6) - 3cs 🩷
    Aniołek - 03.2021r. (5+0) - 2cs 🤍

    age.png
  • Malamii26 Autorytet
    Postów: 1364 608

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczkowa wrote:
    a ja sie podlamalam :( beta 1481 z dzisiaj w 22.05 481 byla .
    Mi też nie przyrasta tak jak trzeba a ciąża jednak się prawidłowo rozwija więc uszy do góry :)

    Ida 20.11.2020 :*
    Aniołek 2018 r. (*)
    Aniołek 2017 r. (*)
    mutacje C667T hetero, A1298C hetero i PPJ(ANA1) dodatni. Nk 27% Kir AA,
    Nieobecne 2DL2,2DL5[gr.1],2DL5[gr.2],2DS1,2DS2,2DS3,2DS4norm,2DS5,3DS1, 3DP1var
    Allo Mlr 22
    PCOS i Insulinooporność
  • Rub45 Autorytet
    Postów: 932 539

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczkowa wrote:
    a ja sie podlamalam :( beta 1481 z dzisiaj w 22.05 481 byla .

    Kochana ale co czułaś ze cos nie tak i zrobiłaś?
    Ja trzymam za ciebie kciuki cały czas... :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczkowa wrote:
    a ja sie podlamalam :( beta 1481 z dzisiaj w 22.05 481 byla .

    Beta to ściema, będzie dobrze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekko krwawilam i trafilam do szpitala wczoraj ale dzisiaj juz nic nie krwawi .dali luteine i leze i czekam na wiecej informacji

  • mommytobe Ekspertka
    Postów: 202 190

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Z Minionkiem wszystko dobrze! Ma 1.75 cm i serduszko bije idealnie!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e5168d3d83fc.jpg

    Jeju jaki juz duzy <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Grudzień 2017 - 10tc [*] - puste jajo płodowe
    👧18.01.2019 🩷 cc
    👧07.11.2020 🩷 cc

    🌸 Czerwiec 2026 - 2cs
    ✨29 czerwca - testowanie 🤞


    mommytobe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamii26 wrote:
    Mi też nie przyrasta tak jak trzeba a ciąża jednak się prawidłowo rozwija więc uszy do góry :)
    a jak Ci rosła?

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ