X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh u mnie chyba znowu ciąża biochemiczna
    Od wczoraj boli mnie brzuch . Chyba dostane @ ; (

  • Julka1993 Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka_żona trzymam kciuki aby @nie przyszła :* ja mam jeszcze 5dni do testowania, zwariuje przez ten czas... No ale trzeba czekać chociaż powiem Wam silnie że czuję, że coś się świeci :) to będzie mój 2 skarb, pierwszy ma rok i 3 miesiące :)

    Julka1993
  • Julka1993 Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka u mnie będzie to prawdopodobnie 15 styczeń :)

    Julka1993
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Nieśmiało się witam z koleżankami!
    Cieszę się, że widzę znajome nicki!
    Sanka, kochanie, wstępnie proszę mnie zapisać na 9 styczeń :) toż to urodze sobie dziecko w moje urodziny! :)

    Hej! U mnie też 9 stycznia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matka _ zona wrote:
    Ehhh u mnie chyba znowu ciąża biochemiczna
    Od wczoraj boli mnie brzuch . Chyba dostane @ ; (

    Nie martw się kochana mnie też ciągle pobolewa, dziś termin okresu.. Dziewczyny na grupie powiedziały mi że to normalne że boli i żeby się tym nie przejmować dopóki nie jest to ostry ból i nie ma plamien. Poprostu nasze fasolki robią sobie miejsce i hormony szaleja

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie ;) mnie bolalo mocno 2 dni przed terminem okresu juz. A od wczoraj nie czuje nic. Nie bylo plamien wiec jestem dobrej mysli ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że boli podbrzusze, to normalne;) ja mam mdłości (wiem, dziwne), ale w poprzedniej ciąży mdłości były 1 objawem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ustaliłam wizytę :) 8maja :D a w pon znowu powtórka bety :) dziś czuję się w miarę ale wstałam dopiero dwie godziny temu :p w nocy wstawalam siku.. Zaczyna się.. Tego nie lubie najbardziej, się człowiek nalazi

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciiik wrote:
    Że boli podbrzusze, to normalne;) ja mam mdłości (wiem, dziwne), ale w poprzedniej ciąży mdłości były 1 objawem.

    Ja mdlosci mialam ale mi przeszly 2 dni temu ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja mdlosci mialam ale mi przeszly 2 dni temu ;p
    Jeszcze mogą wrócić:D nic straconego;-)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciiik wrote:
    Jeszcze mogą wrócić:D nic straconego;-)
    Moga ;) mi nic nie jest straszne ;) aby tylko dzidzia byla zdrowa i sie rozwijala ;)

    I tak na co dzien bywalo gorzej. Mam endometrioze i zylam w ogolnym bolu.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj... Nie zazdroszczę!
    Będzie dobrze, musi być!

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciiik wrote:
    Ojjj... Nie zazdroszczę!
    Będzie dobrze, musi być!

    Wierze ;) i tak nie bylo zle... to 7 cykl. Lekarz w 10 dc nie widzial nic, powiedzial, ze na ta chwile to leki bo nawet in vitro sie nie przyjmie ;p a tu 18 dc piekna owulka ;) na spokojnie na razie podchodze do tego, ciesze sie wszystkim i zobaczymy co zobaczy 9.05 ;)

    Marciiik lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ja w tym cyklu byłam w 13dc u gina nowego, super opinie miał a powiedział, że owu w tym cyklu nie będzie i dał skierowanie na hsg i kazał brać clo od przyszłego cyklu. Mam papier z wizyty na którym jest napisane: jajniki nieowulacyjne. A owulka się poajwiła i to 4dni pozniej i zaskoczyło :)

    Marciiik, Marryy lubią tę wiadomość

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na który tydzień umawiacie wizyty? Bo nie wiem na którego mam się umawiać z moim ginem

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę po majówce, na początku 6 tygodnia.
    Podobno wcześniej nie ma sensu, bo niewiele widać i lekarz nie będzie w stanie nic konkretnego powiedzieć.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam iść zaraz po pozytywnym teście.. Taka miałam umowę z gin, bo nie wiadomo czy nie będzie trzeba włączyć zastrzyków z heperyny (narazie biorę tylko acard) ale mój gin ma urlop majowy i mam wizytę na 8.05

  • mindusia87 Autorytet
    Postów: 257 200

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się grono styczniowych mamusiek 2019 powiększa. Gratuluje wszystkim pozytywnych testów i spokojnej ciąży

    Marryy lubi tę wiadomość

    f2w3yx8dfotu0cc3.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie chyba po majowce pójdziemy; ) my z Seli 9 maja ;) to chyba dobry czas. Gin mi kazał przyjść w okolicy 6 tygodnia. Jak nie będzie serduszka to pójdę na kolejną za tydzień: )

    Tosia2323 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki!
    My właśnie jesteśmy w drodze na Mazury a tam gdzie jedziemy nie ma zasięgu więc nie piszcie za dużo żeby potem udało mi się was wszystkie nadrobić ;)
    Co do objawów to ja nie mam absolutnie żadnych, ale w pierwszej ciąży również nie miałam więc wcale mnie to nie stresuje :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ