X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne STYCZNIOWE MAMUSIE 2019
Odpowiedz

STYCZNIOWE MAMUSIE 2019

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisienka94 wrote:
    Seli ja w tym cyklu byłam w 13dc u gina nowego, super opinie miał a powiedział, że owu w tym cyklu nie będzie i dał skierowanie na hsg i kazał brać clo od przyszłego cyklu. Mam papier z wizyty na którym jest napisane: jajniki nieowulacyjne. A owulka się poajwiła i to 4dni pozniej i zaskoczyło :)

    Ten tez ma super opinie i jest och i ach. Jeszcze rozumiem przeoczenie owulacji... Ale mowienie, ze nic nie przyjmie sie? ;p no i zalozyl z gory, ze zle wyniki bede miala. A jak mu napisalam sms o ciazy to zadzwonil i "ale, ze jak... jest pani w ciazy?" ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam na usg właściwie to w 1dpo i nie było widać żadnych objawów owulacji ;)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam monitoring. Tydzień wcześniej brak pęcherzyka dominującego tylko kilka małych na obu jajnikach, jak zawsze. To w 12 dc. A w 19 dc już ciałko żółte; )
    Lekarz też człowiek i sie pomylić może. Mój też bardzo szczęśliwy że ciąża :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był zdziwiony :P ale jest pod telefonem, szybko odpisuje i jest "pomocny" może przez tą pomyłkę czy jak... Nie wiem :) zobaczymy jak będzie na wizycie :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisienka94 wrote:
    Dziewczyny na który tydzień umawiacie wizyty? Bo nie wiem na którego mam się umawiać z moim ginem
    Na 15 umowilam :)

  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o objawy to mnie strasznie bolą piersi i sutki też! Spać nie mogę na nich taki ból. A jak chwile ich nie czuje to się zastanawiam czy wszystko okej

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja ;-) wychodzi na to że zabawie tu z wami do stycznia. Pierwsza wizyta 7.05 planuje. Ale nie wiem jak liczyć te tygodnie.
    Co do wizyty byłam w 12dp test był negatywny lekarz powiedział że pęcherzyk pękł ale skoro test nie wyszedł to możemy planować nowy cykl dał receptę która oczywiście wykupiłam. A w 15dc słaba kreska, beta potwierdziła więc jestem ;-)

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Isia86 Autorytet
    Postów: 717 705

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się nieśmiało przywitam.
    Dziś beta 19,35 to dopiero 9dpo, w pon powtórka, oby ładnie przyrosło :)
    Mam nadzieję,że zagoszczę tu na dłużej ;)
    Pozdrawiam i życzę nudnych ciąż :))

    s1985 lubi tę wiadomość

    14.01.2016 - [*] 8t3d ;(
    9.12.2016 - 38t1d - 3270g, 52cm :))
  • Isia86 Autorytet
    Postów: 717 705

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa termin wg ovu 10.01 :)

    s1985 lubi tę wiadomość

    14.01.2016 - [*] 8t3d ;(
    9.12.2016 - 38t1d - 3270g, 52cm :))
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Witam się i ja ;-) wychodzi na to że zabawie tu z wami do stycznia. Pierwsza wizyta 7.05 planuje. Ale nie wiem jak liczyć te tygodnie.
    Co do wizyty byłam w 12dp test był negatywny lekarz powiedział że pęcherzyk pękł ale skoro test nie wyszedł to możemy planować nowy cykl dał receptę która oczywiście wykupiłam. A w 15dc słaba kreska, beta potwierdziła więc jestem ;-)
    Witaj kochana :)

    Marryy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia86 wrote:
    To i ja się nieśmiało przywitam.
    Dziś beta 19,35 to dopiero 9dpo, w pon powtórka, oby ładnie przyrosło :)
    Mam nadzieję,że zagoszczę tu na dłużej ;)
    Pozdrawiam i życzę nudnych ciąż :))
    Hej hej... Beta urośnie ;)
    Będzie grupa na fb jak coś. Tzn juz jest

  • ANNDA Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    dziś rano dwie kreski na teście. Udało mi się zajść w ciążę w trzecim cyklu. Mam już dwie córki, więc to moja trzecia ciąża. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej.
    Pozdrawiam ciepło.

    Marciiik, Mamusia_Ksawusia lubią tę wiadomość

  • Luucy Przyjaciółka
    Postów: 67 31

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim:) dołączam się do styczniówek, wg ovu termin na 1 stycznia 2019 r. :) 26 kwietnia 16dpo beta 218,33. Wczoraj robiłam przyrost, ale wyniki dopiero jutro wieczorem. Chyba niepotrzebnie nadal mierzę temperaturę, bo od dwóch dni trochę spadła i się stresuję :/
    Pozdrawiam!

    010i3e3k3szwmdsp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANNDA wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    dziś rano dwie kreski na teście. Udało mi się zajść w ciążę w trzecim cyklu. Mam już dwie córki, więc to moja trzecia ciąża. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej.
    Pozdrawiam ciepło.
    Hej... trzecie jak fajnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luucy wrote:
    Cześć Wszystkim:) dołączam się do styczniówek, wg ovu termin na 1 stycznia 2019 r. :) 26 kwietnia 16dpo beta 218,33. Wczoraj robiłam przyrost, ale wyniki dopiero jutro wieczorem. Chyba niepotrzebnie nadal mierzę temperaturę, bo od dwóch dni trochę spadła i się stresuję :/
    Pozdrawiam!
    Hej... u mnie beta z 26 kwietnia 217 :)

    Luucy lubi tę wiadomość

  • ANNDA Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bety nie robiłam i raczej się nie wybieram. Co ma być to będzie po prostu. Wizytę u lekarza planuję na 14 maja. Termin z owulacji wychodzi mi na 6 stycznia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ile nowych styczniowek :) każdej gratuluję :)

    Marryy lubi tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luucy wrote:
    Cześć Wszystkim:) dołączam się do styczniówek, wg ovu termin na 1 stycznia 2019 r. :) 26 kwietnia 16dpo beta 218,33. Wczoraj robiłam przyrost, ale wyniki dopiero jutro wieczorem. Chyba niepotrzebnie nadal mierzę temperaturę, bo od dwóch dni trochę spadła i się stresuję :/
    Pozdrawiam!
    U mnie też 1 stycznia :)
    Ja nie mierzę temperatury od pozytywej bety. Nie ma sensu, nie chcę się dodatkowo stresować. Jak na razie byle przetrwać do wizyty u gina :)

    Luucy lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coraz nas więcej :) Fajnie :D

    Ja betę robiłam, lekarz chciał i może dobrze - nie wiem. Tempki już nie mierzę bo skakała mocno. I staram się nie rozmyślać bo do terminu miesiączki miałam jakieś tam różne dolegliwości, teraz tylko piersi i wzdęcie. I czuje się świetnie :P więc nie będę sobie wymyślać czy to dobrze czy źle.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, ja właśnie tak samo. Brzuch bolał tylko w terminie okresu, teraz spokój. No ok, mam od czasu do czasu jakieś lekkie kłucia po lewej stronie i wkręcałam sobie pozamaciczną, ale dzisiaj kłuło po prawej więc to chyba tylko jajniki :) Albo zaparcia. Zorientowałam się, że przez ten czas, od kiedy wiem o ciąży, przytyłam już 2 kg przez te zaparcia :/ Mam brzuch lekko wzdęty, ale jem sałatki i lekkie posiłki, to nie jest tragicznie.
    Chcę myśleć, że będzie dobrze :) Jak zobaczę serduszko to odetchnę :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ