Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Welina Przyjaciółka
    Postów: 102 109

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielle wrote:
    Sarnaa, ja juz zglupialam do reszty przez ostatni tydzien, jeszcze pare dni i osiwieje jesli Mala sie nie zdecyduje na wyjscie. Twardnienia mam bardzo czesto, ale nie bolesne. Wszyscy mowia ze jak sie zaczna skurcze porodowe to ich sie nie da pomylic z niczym innym i tego sie trzymam.

    Anielle nie wzieli Cie do szpitala? Ja po malych perturbacjach jestem od wczoraj na oddziale patolgii. Dzis od 2 do 9 mialam bardzo bolesne skurcze, dretwienie brzucha i bol plecow. Bylo dosyc regularnie przez ten czas - co 7-10min ale teraz przestalo. Czekam na badanie i decyzje lekarzy co dalej robia ze mna...licze na indukcje.

    dqpri09k9d4fedco.png
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieje ze akcja sie niedługo rozwinie.

    U nas kolejny krok naprzód. Jestesmy na podwórku i spacerujemy. W domu zasypiala i po 10 min sie wybudzała, wiec szybka decyzja hop na dwór.

    renia83 lubi tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • A.loth Autorytet
    Postów: 277 480

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki, wszystkiego najlepszego!

    Bell, u nas po cc można szybko pić i jeść normalne posiłki. Diety nie ma. Za pierwszym razem, jak miałam zakładany szew i to samo znieczulenie, to po 4 h dostałam obiad na poduszkę, bo nie mogłam jeszcze się podnieść :) Teraz musiałam czekać trochę dłużej, bo miałam znieczulenie ogólne dodatkowo.

    Izabelka, melduj co u Ciebie i jakie wieści po obchodzie :)

    o14815nmahj2bgg1.png
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welina wrote:
    Anielle nie wzieli Cie do szpitala? Ja po malych perturbacjach jestem od wczoraj na oddziale patolgii. Dzis od 2 do 9 mialam bardzo bolesne skurcze, dretwienie brzucha i bol plecow. Bylo dosyc regularnie przez ten czas - co 7-10min ale teraz przestalo. Czekam na badanie i decyzje lekarzy co dalej robia ze mna...licze na indukcje.

    Wczoraj bylam w szpitalu na ktg, usg i badaniu i wedlug nich wszystko jest w porzadku, nie widza zadnych wskazan do przyspieszenia porodu. Kazali czekac i przyjsc po 48 godzinach, czyli jutro rano znowu na usg i ktg. Jak na zlosc na ktg wczoraj byla linia plaska, nie bylo ani jednego skurczu. Mam nadzieje ze jak jutro pojde to juz mnie zatrzymaja w szpitalu.
    Kurcze jak juz mialas skurcze regularne i bolesne to cos sie dzialo, trzymam kciuki zeby sie u Ciebie rozwinelo jak najszybciej. Ja wlasnie nie mam zadnych wyraznych skurczy, tylko twardnienie i lekkie bole okresowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 10:43

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 18:29

    bluegirl89 lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • bluegirl89 Autorytet
    Postów: 429 934

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas dziś:

    Jesteś w 40 tygodniu ciąży
    (39 tyg. i 0 dni)
    Miesiąc: 9
    Trymestr: 3
    Wiek płodu: 37 tydzień
    Data porodu:
    22 stycznia 2015
    (pozostało 7 dni)

    Już niby tak blisko, ale nadal poza twardnieniami brzucha nic się nie dzieje...jak tak dalej pójdzie to zaliczę jeszcze jedną wizytę u gina we wtorek.
    Coś mnie to moje przeczucie oszukuje, sądziłam, ze urodzę wcześniej a tu cisza...

    Ależ te ostatnie dni się ciągną...

    Bell trzymamy kciuki za Ciebie i maluszka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 11:00

    szpilka, Chanela, nick nieaktualny, kamilaaa_88 lubią tę wiadomość

    ex2bhdgejfu72ae7.png
    km5shdgeqwm0rb9j.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuchatki jeszcze troszeczkę i lutówki przejmą pałeczkę...
    3mam kciuki za szybie porody:)

    Mamusie co macie w apteczce dla maluszka??? no wiecie od kolek, gorączek, ciemieniuch i innych bolączek....???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiakra wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy robicie coś by pozbyć się czkawki u dziecka? Można mu np. dać wody? Czy czekać aż samo przejdzie?

    Mi położna powiedziała że jeśli się długo "męczy" to można wodę przegotowaną z odrobinką glukozy-tak na koniec łyżeczki. Moja ma po każdym posiłku czkawkę, próbowałam wode podawać ale nie chce. Tylko nie dawaj za dużo glukozy bo się przyzwyczai do słodkiego i nie będzie chcała mleka bo jest nie słodkie.

  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 18:29

    nick nieaktualny, bluegirl89 lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • OliOla Autorytet
    Postów: 408 625

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 19:48

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22nzbmh1lqdktpj.png

  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My czekamy na położną środowiskową. Miała być o 11. :/

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus89 wrote:
    My czekamy na położną środowiskową. Miała być o 11. :/

    Moja jak mówi że będzie o którejś godzinie to zawsze jest 30min przed :P ale chociaż fajna mi się trafiła :)

    Agus89 lubi tę wiadomość

  • OliOla Autorytet
    Postów: 408 625

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 19:48

    Agus89 lubi tę wiadomość

    l22nzbmh1lqdktpj.png

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 13:37

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z piciem po cc ciężko, ja mogłam dopiero po 4-5h jak zeszło już znieczulenie. ALe już w czasie leżenia na stole cały czas mówiłam że chce coś do picia, tak nagle zaschnęło mi w gardle. Później anestezjolog kazał mojemu M mnie pilnować bym nic się nie napiła...:p

  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 18:29

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluegirl89 wrote:
    A u nas dziś:

    Jesteś w 40 tygodniu ciąży
    (39 tyg. i 0 dni)
    Miesiąc: 9
    Trymestr: 3
    Wiek płodu: 37 tydzień
    Data porodu:
    22 stycznia 2015
    (pozostało 7 dni)

    Już niby tak blisko, ale nadal poza twardnieniami brzucha nic się nie dzieje...jak tak dalej pójdzie to zaliczę jeszcze jedną wizytę u gina we wtorek.
    Coś mnie to moje przeczucie oszukuje, sądziłam, ze urodzę wcześniej a tu cisza...
    Bluegirl, jesteśmy na tym samym etapie i z takim samym brakiem objawów... :)
    Mnie to nawet gin umówił jeszcze na wizytę 26 stycznia, chociaż ja mam nadzieję, że do niej nie dotrwam

    bluegirl89 lubi tę wiadomość

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mam pytanie do mam, które juz mają przy sobie swoje maleństwa. Czy przed porodem, tzn krótko przed nim Wasze dzieci w brzuszkach były leniwe czy wręcz przeciwnie ruszały się częściej niż zwykle? Jak to u Was było? :)

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś u mnie było jak zwykle, ani nie było lenistwa, ani nad ruchliwości...

    Katiś lubi tę wiadomość

  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 18:29

    Katiś lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
‹‹ 1891 1892 1893 1894 1895 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ