Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuskaw wrote:
    Maud wrzuć rozpiske tu na forum. Plizz

    Nuskaw jutro przepiszę to porządnie i wrzucę na naszego maila. Jak to zrobię to dam znać.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    Szpilka cały czas powtarzała że teraz jej nie po drodze :) że najbardziej jej będzie pasować nawet po 25 :) a tu niespodzianka :)

    To może tu jest cała tajemnica!!
    Dziewczyny które macie już dość, powtarzajcie dzieciom żeby jeszcze trochę poczekały! :P

    marrtka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag ja zagladalam w te kalendarze chinskie i sama niewiem bo w jedymym wyszlo ze ma byc dziewczynka a innym (tez chinskim) ze chlopczyk :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla kolejnych mam <3

  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 13:40

    MartaKD lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag .... kurde.
    CHYBA 5w1

    Wg chińskiego Szymuś miał być Agatka ;)

  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wieczorem ;-)

    Mam dobry humor bo sie rozkreca, skurcze mam co 7 minut, czy stoje, leze czy siedze to sa i mam nadzieje ze sie nie wycisza :-) bede relacjonowac

    Szpilko gratuluje slicznego synka i zycze wam zdrowka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 22:48

    Chanela, olka25, zielarka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, jonka91, Agus89, nick nieaktualny, renia83, Fedra, rastafanka, bluegirl89, Goosiaczek2 lubią tę wiadomość

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla kolejnych Mamusiek.Kamila dawaj dawaj :-)

    kamilaaa_88 lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś zaliczyliśmy kolejny spacer tym razem pierwszy ze starszą córką :D prowadziła wózek i puchła z dumy. Obie stwierdziłyśmy, że długo na to czekałyśmy.
    Cieszę się jednak, że jutro przedszkole bo analizowanie intelektualnych wywodów 6-latki, noworodek, nieprzespane noce, gotowanie i sprzątanie to jednak za dużo jak na jeden weekend :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2015, 23:26

    MartaKD lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliola piękna królewna :-)

    OliOla lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic skurcze nadal co ok 7 minut ale znosne wiec postaram sie przespac, a jesli mnie obudza to bede znowu liczyc.

    A narazie dobranoc wszystkim :-)

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2015, 13:40

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy możecie napisać dokładnie ile ml na dobe jedzą wasze małychy?
    Kurde. Jak tak piszecie, że np od 21 do 4 spia, to ile jedzą? Jak z waga?
    Chcieliśmy karmić na żądanie, ale wtedy Szymon jakby dwa razy na dobę. Musimy wybudzac. Robimy to co 2, 5-3 h.
    Wczoraj zjadł prawie 500 ml ( cyc i butla)
    Dzta zaledwie 410. Waga stoi :(
    Zaczynam się martwić i jeszcze każdy gada co innego.
    Przecież jak ma dość po 40 ml to nie będę mu na sile cisnać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 00:22

  • Pinia108 Autorytet
    Postów: 394 464

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmie na żądanie. Wychodzi 8-9 razy na dobę. Jedno karmienie to jeden cyc . Nie wiem czy przybiera bo nie mam wagi. Dziś wizyta patronażowa to może coś się dowiem.

    Marianna [*] 08.11.2013 8tc
    Kamilka 7.01.2015
    Jan [*] 19.04.2016 12 tc (8/9 tc)
    Weronika 11.08.2017
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Szpilka mnie jednak wyprzedziła, gratulacje Szpileczko, a obiecywalas ze to ja bede pierwsza :)
    Waszka88 gratulacje rowniez dla Ciebie :)

    Ja tez urodziłam!!! 18 stycznia o 19.05 Emilka przyszła na swiat. Mała przyssawka juz ciągnie cyca jak zawodowiec, wazy 3600 i mierzy 52,5 cm. Położne mówią ze duża dziewczyna a dla mnie to najsłodszy i najmniejszy kawałek szczęścia jaki można sobie wyobrazic

    Obyło sie bez wywoływania, cud boski jakis chyba sprawił ze koło 6 rano zaczęłam miec skurcze sama z siebie. Wiec o 9 w szpitalu juz akcja była rozpoczęta. Poród SN, bardzo powolny, ale ze znieczuleniem i chwilami nawet przysypialam z nudów i znudzenia. Parcie juz nie było takie kolorowe, lekarz po pol godzinie zdecydowaliście na użycie tej dziwnej przyssawki ktora nic nie dała, potem kleszcze, nacięcie i w koncu miałam Moja Królewnę na piersiach.

    PS. Widze ze przypadł mi narazie na Styczniowkach zaszczyt bycia w błogosławionym stanie najdłużej, 41tyg+4dni ;) dziewczyny które juz są po terminie i maja tego dość, trzymajcie sie! Wiem co przeżywanie i uwierzcie, ten dzien w koncu przyjdzie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 01:59

    jonka91, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kamilaaa_88, renia83, Chanela, rastafanka, bluegirl89, Wiki81, blador, Goosiaczek2, lwuska55592, belldandy, MartaKD lubią tę wiadomość

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2352

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje nowym mamusiom!!

    Wczoraj synus na piersi wysiedzial 222 minuty, co odpowiada 12 karmieniom na zadanie, oproznione 14 cycusiow. Sredni czas karmienia z jednej piersi to prawie 16 minut.
    Notuje wszysko w ksiazeczce Pierwszy roczek kalendarz twojego maluszka wydany przez nivea, dostalam ja od położnej.

    NEWS DNIA! WCZORAJ W 8 DOBIE ZYCIA FILIPKOWI ODPADL KIKUT! Mam w domu juz poważnego mężczyzne!!!

    A my wczoraj z mezem zaliczyliśmy expresowe zakupy. Swiat dziecka, rossmann auchan (cala hale i wyjechalismy z pelnym koszykiem) calosc w godzine, a i jeszcze opony dopompowalismy w aucie!! Musiałam odkupić malemu ciuszkow w rozm.56, bo nie starcza nam tego co mieliśmy.. Mlody juz kilka razy zrobił nam niespodziankę az po same pachy.. U nas najlepiej sprawdza sie kopertowe body, przy innych mlody nie daje sie ubrac..

    Lece prasowac tetry poki mlody spi..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 03:15

    nick nieaktualny, bluegirl89 lubią tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 04:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas karmienie. Od 1,5 godziny.
    Młoda obala drugiego cyca. :)
    Zawsze jej jeden wystarczał no ale cóż zrobić. :D Je ze smakiem. :P

    bluegirl89, zielarka lubią tę wiadomość

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy do stołówki hehehe karmimy się....

    Kamila POWODZENIA :-D

    Paula ja karmienie na żądanie i też nie wiem ile zjada, ale chyba się najada bo przesypia 3-3,5 h.....

    Anielle GRATULACJE :-) :-)

    Zielarko zazdroszczę spaceru, u mnie za zimno...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2015, 05:41

    nick nieaktualny, zielarka lubią tę wiadomość

  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też karmienie. Dzidzula niespokojna pół nocy a ja nieprzytomna ;-)

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka1 wrote:
    My też karmienie. Dzidzula niespokojna pół nocy a ja nieprzytomna ;-)
    Unas podobnie:-\

‹‹ 1917 1918 1919 1920 1921 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ