Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po spacerku.
    Dzisiaj aż 25 minut byłyśmy.
    Pogoda była świetna. Bezchmurne niebo, zero wiatru. :)
    Teraz już jest pochmurno i zaczyna padać śnieg. :)

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :-)
    Wczoraj w 40 tygodniu 0 dni o godz. 18.20 na świat silami natury przyszla Hania, waga 3145 i 50 cm. Od boli opartych do jej pojawienia się na świecie minęła niecałą godzina. Jest cudna i grzeczna jak aniołek. Więcej napiszę z domu i wrzucę fotkę :-)
    Jeżeli jakaś styczniowka też urodziła to gratuluję.

    renia83, Selene, isabelle, ania_29, nick nieaktualny, Ag..., nick nieaktualny, Agus89, rastafanka, szpilka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Wiki81, lwuska55592, MigoTtTka, zielarka, Chanela, bluegirl89, babeczka, Tymi, Goosiaczek2, Gwiazdeczka27, belldandy lubią tę wiadomość

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 10:35

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene Kostek od spaceru tez usiluje zasnac i co chwile sie budzi. teraz ma momenst spania wiec jem obiad w towarzystwie laptopa:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila gratulacje:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • renia83 Autorytet
    Postów: 621 998

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki mój Filip koncentruje uwagę na karuzeli ale dość szybko odwraca wzrok i wpatruje się w nie wiadomo co :) działa na niego bardziej melodyjka niż zabawki a z brzuszka na plecy majgnal się zaledwie parę razy kilka dni temu i narazie stop także nic się nie martw :)
    A jesli chodzi o kąpiele to w wodzie raczej się nie drze ALE po wyciągnięciu do momentu karmienia już tak i prawie bez przerwy :)
    A i mała moja katar i kaszel i izolacja od małego i nie ma przytulanek ze mną :/ ale dzielnie znosi :) jeszcze przez weekend potrzymam ją w łóżku i powinno puścić

    km5sh371hvmbjx86.png
    ug37io4p8tsos5yn.png
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila - gratuluję :)

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po jakim czasie od podania espumisanu widziałyście poprawę u dzieci?

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 10:35

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 10:35

    isabelle lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Tak doraźnie to po około 30 minutach od podania butelki z kropelkami, ale jak dawałam regularnie przy nocnym karmieniu przez kilka dni to potem widziałam już trwałą poprawę u małej bez podawania kropelek

    mi tez jakos po 30 min zaczął bączyć... no i masowalam brzuszek.
    dzis kupsony giganty i juz sie nie pręży...za to obudzil sie- wisi na cycu:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, gratulacje! :)

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAMILA GRATULACJE:) Witaj Haniu:)


    ja po wizycie: dostałam antybiotyk, nakaz łażenia bez majtasów, modlitwę aby się zrosło i modlitwę aby nie było gronkowca (pobrano wymaz)..........
    mam nadzieję, że mała nie odczuje mojego antybiotyku.......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 14:47

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malenq jaki masz??
    nie martw się- ja tez mialam obiekcje co do brania ale polozna powiedziala ze czasem przy zapaleniu piersi nawet sie dostaje i mozna karmic.
    ja bralam rowno z karmieniem rano i wieczorem.

    zadziala zobaczysz- ja po 2 dniu antbiotyku moglam juz usiąść na kółku:)... juz pomijam ze bylo to 2 tyg po porodzie w moim przypadku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 14:53

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    mi tez jakos po 30 min zaczął bączyć... no i masowalam brzuszek.
    dzis kupsony giganty i juz sie nie pręży...za to obudzil sie- wisi na cycu:)

    No to u nas nie wiem, czy zadziałało, mała marudna nadal.

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabelle marudny wczoraj byl caly dzien mimo to, ale się wybączył.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... mam: Augmentin.....
    nio zobaczymy.....

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kostek i Kosia, obie na antybiotyku:) hehe...buziaki siostrzyczko:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 10:36

    Ag..., nick nieaktualny, renia83 lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje dziecko śpi 3h jejku jak fajnie:)

    isabelle, renia83 lubią tę wiadomość

‹‹ 1954 1955 1956 1957 1958 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ