Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mam rodzine w Krasiczynie;)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Haha, mąż wszedł na chwilę na fb w pracy i mówi "co ty nagle masz tylu nowych znajomych" ;P

    kurna mowilam ze posprzątam po sniadaniu, a siedze kompie. zmykam bo sie zorientuje:P

    Selene, szpilka lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Passiflora Przyjaciółka
    Postów: 99 73

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A'propos zielonych kupek, to moje dziecko robi takowe od 2 tygodni. Dostałam zlecenie na morfologia i mocz- wszystko wyszło dobrze. Byłam tez u alergologa, nie stwierdził żadnej alergii. Powiedział, że musiałam coś zjeść, co zaburzylo jego trawienie. Podejrzewam kiwi. Niby u dzieci takie zaburzenia po jednym produkcie mogą trwać tygodnoami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 12:11

  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na zielone kupy mamy probiotyk, ale jak próbowałam odstawić znowu się zaczęły. Za 2ty lekarz to zobaczymy co dalej.

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    Ania mam rodzine w Krasiczynie;)
    To zapraszam w te rejony piękną wiosną :)

    201501145565.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    kurna mowilam ze posprzątam po sniadaniu, a siedze kompie. zmykam bo sie zorientuje:P
    jakie to szczescie, ze moj nie ma fb :)

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, moja kluska się obudziła :) W samą porę :)

    201501145565.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwazyłam sie dzis i od najwyzszej wagi w ciazy schudłam 13,5 kg, w tydzien po porodzie bylo 5 mniej, obawiam sie ze jak zaczne jesc normalnie to bedzie taaaki efekt jojo, ze sie z rozumem nie pozbieram hehe

    Anutka, ania_29 lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja nie chce dzis spać, a mam gości po poludniu. W ogóle to jakas zakręcona jestem. Chyba przygotowania do chrzcin mnie tak zajmują.

    Śliczne zdjęcia. Cudowne slodziaki!!!
    A ja właśnie tort skonczylam
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/48fa1e6d6cfb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 12:47

    Selene, szpilka, Agus89, rastafanka, renia83, nick nieaktualny, jonka91, Bogusiar80, lwuska55592, Chanela lubią tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki81 wrote:
    A moja nie chce dzis spać, a mam gości po poludniu. W ogóle to jakas zakręcona jestem. Chyba przygotowania do chrzcin mnie tak zajmują.

    Śliczne zdjęcia. Cudowne slodziaki!!!
    A ja właśnie tort skonczylam
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/48fa1e6d6cfb.jpg
    Wiki ale mi ochoty narobiłaś a ja na diecie bezmelcznej! Śliczny tort i na pewno pyszny.:)

    Wiki81 lubi tę wiadomość

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki łał! Tort pierwsza klasa!

    Wiki81 lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pycha torcik :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie wróciłyśmy ze spacerku. :)
    Teraz karmienie i potem kolejny spacer. :)
    A tutaj łapiemy promienie słońca. :)
    zmmlgy.jpg

    A wieczorem piekę dwie babki. :)
    Cytrynową i czekoladową. Nie wiedziałam na którą mam bardziej ochotę wiec piekę dwie. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 13:25

    Anutka, Ewelina88, Selene, ania_29, nick nieaktualny, rastafanka, nick nieaktualny, jonka91, OliOla, Bogusiar80, lwuska55592, Wiki81, Chanela, MonisiaK lubią tę wiadomość

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene,na co idziesz do kina? My dzis na zakupy do Rossmanna i Tesco.pod warunkiem,ze mąż posprząta samochód,bo powiedziałam,że do brudnego w środku nie wsiądziemy.mój mąż to taki balaganiarz,że niestety muszę mu stawiać takie warunki:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus89 wrote:
    My właśnie wróciłyśmy ze spacerku. :)
    Teraz karmienie i potem kolejny spacer. :)
    A tutaj łapiemy promienie słońca. :)
    zmmlgy.jpg

    A wieczorem piekę dwie babki. :)
    Cytrynową i czekoladową. Nie wiedziałam na którą mam bardziej ochotę wiec piekę dwie. :D
    A ja bym zjadla sekacza czekoladowego :)

    Ewelina88, Wiki81 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • marrtka Autorytet
    Postów: 511 716

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam małża na spacer z Igą a tu zaczyna padać :( zaraz pewnie wrócą..
    Ubierałam małą i słyszę jak mąż mówi do niej: "dzisiaj poznasz, co to prawdziwa prędkość, a nie takie ciepłe kluchy jak mama" :D

    aaa dziś kończymy 2 miesiące! poważny wiek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 14:04

    Ewelina88, Selene, szpilka, rastafanka, nick nieaktualny, jonka91, Wiki81, Chanela lubią tę wiadomość

    dxomkrhms4puy6o2.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie widzę jak tatusiowie popierdzielaja z tymi wozkami:)
    A niektórym kierowcom parkującym na całym lub prawie całym chodniku namalowałabym karne kutasy czerwona szminka na przedniej szybie.

    Ewelina88, jonka91, Chanela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:42

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki torcik cudo jak i kawałeczek salonu który widać :)
    Agus podziel się chęciami, bo sernik z rosą miałam robić, ale rozleniwiłam się dzisiaj na maksa ;)
    Marta naklejki są lepsze, szminka za łatwo schodzi ;)

    Wiki81 lubi tę wiadomość

    201501145565.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wasze dzieci jak miały katarek i kaszlały to jadły normalnie z cyca? My chyba mamy jakieś przeziębienie i problem z jedzeniem :/ Trochę z piersi pociągnie i odwraca głowę do góry jakby mu się źle oddychało. 3 minuty to max. Ale noska nie ma przytrzaśniętego... A wczoraj jeszcze wisiał 40 minut... Głupia jakaś jestem bo mi tego już brakuje :/

‹‹ 2368 2369 2370 2371 2372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ