Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mam rodzine w Krasiczynie;)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Haha, mąż wszedł na chwilę na fb w pracy i mówi "co ty nagle masz tylu nowych znajomych" ;P

    kurna mowilam ze posprzątam po sniadaniu, a siedze kompie. zmykam bo sie zorientuje:P

    Selene, szpilka lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Passiflora Przyjaciółka
    Postów: 99 73

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A'propos zielonych kupek, to moje dziecko robi takowe od 2 tygodni. Dostałam zlecenie na morfologia i mocz- wszystko wyszło dobrze. Byłam tez u alergologa, nie stwierdził żadnej alergii. Powiedział, że musiałam coś zjeść, co zaburzylo jego trawienie. Podejrzewam kiwi. Niby u dzieci takie zaburzenia po jednym produkcie mogą trwać tygodnoami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 12:11

  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na zielone kupy mamy probiotyk, ale jak próbowałam odstawić znowu się zaczęły. Za 2ty lekarz to zobaczymy co dalej.

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    Ania mam rodzine w Krasiczynie;)
    To zapraszam w te rejony piękną wiosną :)

    201501145565.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    kurna mowilam ze posprzątam po sniadaniu, a siedze kompie. zmykam bo sie zorientuje:P
    jakie to szczescie, ze moj nie ma fb :)

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, moja kluska się obudziła :) W samą porę :)

    201501145565.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwazyłam sie dzis i od najwyzszej wagi w ciazy schudłam 13,5 kg, w tydzien po porodzie bylo 5 mniej, obawiam sie ze jak zaczne jesc normalnie to bedzie taaaki efekt jojo, ze sie z rozumem nie pozbieram hehe

    Anutka, ania_29 lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Wiki81 Autorytet
    Postów: 1725 2300

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja nie chce dzis spać, a mam gości po poludniu. W ogóle to jakas zakręcona jestem. Chyba przygotowania do chrzcin mnie tak zajmują.

    Śliczne zdjęcia. Cudowne slodziaki!!!
    A ja właśnie tort skonczylam
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/48fa1e6d6cfb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 12:47

    Selene, szpilka, Agus89, rastafanka, renia83, nick nieaktualny, jonka91, Bogusiar80, lwuska55592, Chanela lubią tę wiadomość

    www.styczniowki2015.phorum.pl
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki81 wrote:
    A moja nie chce dzis spać, a mam gości po poludniu. W ogóle to jakas zakręcona jestem. Chyba przygotowania do chrzcin mnie tak zajmują.

    Śliczne zdjęcia. Cudowne slodziaki!!!
    A ja właśnie tort skonczylam
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/48fa1e6d6cfb.jpg
    Wiki ale mi ochoty narobiłaś a ja na diecie bezmelcznej! Śliczny tort i na pewno pyszny.:)

    Wiki81 lubi tę wiadomość

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki łał! Tort pierwsza klasa!

    Wiki81 lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pycha torcik :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Agus89 Autorytet
    Postów: 1506 2586

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie wróciłyśmy ze spacerku. :)
    Teraz karmienie i potem kolejny spacer. :)
    A tutaj łapiemy promienie słońca. :)
    zmmlgy.jpg

    A wieczorem piekę dwie babki. :)
    Cytrynową i czekoladową. Nie wiedziałam na którą mam bardziej ochotę wiec piekę dwie. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 13:25

    Anutka, Ewelina88, Selene, ania_29, nick nieaktualny, rastafanka, nick nieaktualny, jonka91, OliOla, Bogusiar80, lwuska55592, Wiki81, Chanela, MonisiaK lubią tę wiadomość

    43kt9vvj5d2sqlej.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene,na co idziesz do kina? My dzis na zakupy do Rossmanna i Tesco.pod warunkiem,ze mąż posprząta samochód,bo powiedziałam,że do brudnego w środku nie wsiądziemy.mój mąż to taki balaganiarz,że niestety muszę mu stawiać takie warunki:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus89 wrote:
    My właśnie wróciłyśmy ze spacerku. :)
    Teraz karmienie i potem kolejny spacer. :)
    A tutaj łapiemy promienie słońca. :)
    zmmlgy.jpg

    A wieczorem piekę dwie babki. :)
    Cytrynową i czekoladową. Nie wiedziałam na którą mam bardziej ochotę wiec piekę dwie. :D
    A ja bym zjadla sekacza czekoladowego :)

    Ewelina88, Wiki81 lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • marrtka Autorytet
    Postów: 511 716

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam małża na spacer z Igą a tu zaczyna padać :( zaraz pewnie wrócą..
    Ubierałam małą i słyszę jak mąż mówi do niej: "dzisiaj poznasz, co to prawdziwa prędkość, a nie takie ciepłe kluchy jak mama" :D

    aaa dziś kończymy 2 miesiące! poważny wiek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 14:04

    Ewelina88, Selene, szpilka, rastafanka, nick nieaktualny, jonka91, Wiki81, Chanela lubią tę wiadomość

    dxomkrhms4puy6o2.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie widzę jak tatusiowie popierdzielaja z tymi wozkami:)
    A niektórym kierowcom parkującym na całym lub prawie całym chodniku namalowałabym karne kutasy czerwona szminka na przedniej szybie.

    Ewelina88, jonka91, Chanela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:42

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki torcik cudo jak i kawałeczek salonu który widać :)
    Agus podziel się chęciami, bo sernik z rosą miałam robić, ale rozleniwiłam się dzisiaj na maksa ;)
    Marta naklejki są lepsze, szminka za łatwo schodzi ;)

    Wiki81 lubi tę wiadomość

    201501145565.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wasze dzieci jak miały katarek i kaszlały to jadły normalnie z cyca? My chyba mamy jakieś przeziębienie i problem z jedzeniem :/ Trochę z piersi pociągnie i odwraca głowę do góry jakby mu się źle oddychało. 3 minuty to max. Ale noska nie ma przytrzaśniętego... A wczoraj jeszcze wisiał 40 minut... Głupia jakaś jestem bo mi tego już brakuje :/

‹‹ 2368 2369 2370 2371 2372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ