Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne *~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*
Odpowiedz

*~*~* STYCZNIÓWKI 2015 - łączmy się ;) *~*~*

Oceń ten wątek:
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu oczka ma jeszcze takie poporodowo ciemne choc nie takie czarne jak mial, teoretycznie brazowe nie sa u nas mozliwe, bo maz zielone z brazowa otoczka zrenicy a ja szare z brazowa otoczka, ale co u synusia naszego wyjdzie to sie okaze :)

    Ewelina tez sie zastanawiałam jak szukasz:)

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania_29 wrote:
    Haha :D A jak szukasz? :D
    U Marty w znajomych.:P

    renia83 lubi tę wiadomość

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania_29 wrote:
    szpilka przystojniak :) Brunet o brązowych oczach to mój typ :D :D :D
    no ja też bym brała:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina88 wrote:
    Właśnie u Ciebie w znajomych bo masz chyba wszystkie z nas.:P:P

    A Selene kiedyś coś mi wysyłała na pocztę i tak znalazłam. Ale nie jestem pewna.
    to teraz wszystkie beda u Marty w znajomych buszowac :)

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:41

    Ewelina88 lubi tę wiadomość

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nikt nikt nie namierzył ;)

    201501145565.png
  • marrtka Autorytet
    Postów: 511 716

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Czy któraś ma jeszcze oryginalny sab simplex odsprzedac? Kończy nam się 3 opakowanie i będę potrzebować kolejne. ..
    Bell mam namiary na gościa, który mieszka przy granicy i wysyła. My kupiliśmy od niego, szybka przesylka priorytetem, wystarczy przelew. Mogę przesłać namiary na pw.

    dxomkrhms4puy6o2.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina88 wrote:
    Właśnie u Ciebie w znajomych bo masz chyba wszystkie z nas.:P:P

    A Selene kiedyś coś mi wysyłała na pocztę i tak znalazłam. Ale nie jestem pewna.
    a bardzo możliwe.powiem szczerze,że czasami nie łapię która jest która:) jak ma selene na imię? (przepraszam Cie Selene:))

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    a bardzo możliwe.powiem szczerze,że czasami nie łapię która jest która:) jak ma selene na imię? (przepraszam Cie Selene:))
    A Selene to akurat sama znalazlam.:p Ale np. Tymi i Anutke u Ciebie.:P

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:41

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania_29 wrote:
    Mnie nikt nikt nie namierzył ;)
    Kurcze bo nawet na naszej styczniowej liście miejscowości nie podałaś.:P

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina88 wrote:
    Kurcze bo nawet na naszej styczniowej liście miejscowości nie podałaś.:P
    A to zołza :D

    Ewelina88 lubi tę wiadomość

    201501145565.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ka0c1v.jpg
    2w2ljki.jpg
    moja gwiazda estrady:)

    szpilka, Selene, Rybka1, Wiki81, Agus89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MonisiaK, rastafanka, jonka91, Bogusiar80, OliOla, lwuska55592, Chanela lubią tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku,sorry za wielkie fotki:)

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene tez Cie namierzyłam i nawet mamy poza forumowego znajomego, wysyłam zaproszenie (K.W.)

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Selene Autorytet
    Postów: 1318 2158

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 12:42

    eNortjKzUjIytDAwMVKyBlwwFXACzg,,50.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarcia jest śliczna! Ten nosek ma do schrupania :D

    Z resztą wszystkie nasze dzieci są cudowne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 11:31

    MartaKD, szpilka lubią tę wiadomość

    201501145565.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta Klarcia to Twój mały klon.:) Wygląda jak aniołek. Słodka.:)

    Kurde nie poznaje swojego dziecka. Spi ciągle. Nawet jeść nie chce.

    MartaKD lubi tę wiadomość

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • Rybka1 Autorytet
    Postów: 345 248

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny to chyba i ja Was zaczne szukać na Fb :-)

    U nas ładna noc.

    Śliczne dzieciąta Dziewczyny słodkie do zacalalowania :-)

    eNortjKzUjIytDA2M1CyBlwwFYEC0Q,,45.png
  • ania_29 Autorytet
    Postów: 2302 2720

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś utworzy na fb grupę styczniówek? :)

    marrtka lubi tę wiadomość

    201501145565.png
‹‹ 2366 2367 2368 2369 2370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ