X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Szczecin i okolice :)
Odpowiedz

Szczecin i okolice :)

Oceń ten wątek:
  • fisi Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Mam kolejne pytania....może któraś już rozpracowała temat. Jak to jest z tymi położnymi i pediatrą? Kiedy wybiera się pediatrę? Przed porodem czy po urodzeniu dziecka? I która położna przyjdzie do domu? Ta którą mam wybraną jako swoją położną od lekarza rodzinnego czy ta, która jest niejako "przydzielona" do pediatry?

    1usaj44j4lhannik.png
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 15 maja 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    A moze wznowienie wątku?

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • kasha85 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,pediatrę i położną sama wybierasz. Mi na porodówce kazali podać dane pediatry bo wpisują to do książeczki dziecka.Położną można 3 razy zmienić w ciągu roku.

    Matka dwóch Aniołków i Pięknego pólrocznego Janeczka
  • Tropka Autorytet
    Postów: 629 391

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, boryka się którąś z Was z problemem krótkiej szyjki ? Może któraś chodzi do poradni patologii ciąży na Pomorzanach?

  • Selir87 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam tam raz na kontroli po plamieniach, szyjka się nie skracała, obsługa ok, ale długo się czeka i się człowiek głupot nasłucha w kolejce.

    wwgz6vgcdh6j3tmc.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ