X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ♡ Szczęśliwe forumowe Mamy ♡
Odpowiedz

♡ Szczęśliwe forumowe Mamy ♡

Oceń ten wątek:
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 28 września 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie dawno nie bylo :)
    Szymek w piatek konczy juz pol roku! Na razie turla sie we wszystkie strony i zaczyna pelzac. Zabkow na razie brak, ale się nie martwie, bo Zuzi pierwsze dwa wyszly w 9 miesiacu.
    Od początku września- odkad Zuzia jest w przedszkolu chorujemy :( Dzis zaczelismy czwarty tydzirn chorob. Zuzi to juz trzecia, Szymon miał dwie, a my z mezem po jednej. Jest porazka! Jutro znowu z Zuzia do lekarza, bo ma katar, kaszel i goraczke. Dzieeczyny kiedy to minie? :(

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 6 października 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś współczuje tych chorób :( teraz zaczął się najgorszy okres zachorowan. Mela jeszcze nie była przeziębiona więc nie pomoge :(

    Ząbki pewnie wyjdą tak jak siostrzyczce więc spoko ;) My się borykamy z wyżynającymi się czwórkami..noce słabe, je mało :(

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 22 października 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamusie :) dawno mnie nie było, ale mój Syn ma niekończące pokłady energii :)
    Ma już 5 ząbków, chodzi za rączki i przy pchaczu, potrafi bawić się w akuku i w chowanego, pokazuje "sroczkę", bije brawo, robi kosi kosi, pokazuje palcem jak coś chce, robi papa, daje cześć, przybija piątkę, mówi mama, tata i baba.
    Codziennie nas zaskakuje czymś nowym. Jest bardzo aktywnym dzieckiem.
    Od wczoraj odzwyczajamy nocnego karmienia - oszukujemy wodą i póki co udało się. Mam nadzieję, że z jakiś tydzień, góra dwa i może zacznie przesypiać noce.
    Ostatnio chorował, miał wirusówkę i zapalenie obustronne uszu. Tydzień na antybiotykach. Dwie wizyty w szpitalu, wymioty, gorączka. Masakra.. ale już jest dobrze.
    Ja już w połowie ciąży. Ale to zleciało. Dwa tygodnie temu miałam wizytę i pochwalę się, że tym razem będzie CÓRCIA :) <3
    Jesteśmy przeszczęśliwi!
    Ciężko jest ogarnąć małego rozrabiaka w domu będąc w ciąży, ale cóż :) daję radę :) mąż pomaga więc nie narzekam.
    To tyle u nas. Pozdrawiamy serdecznie!

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 22 października 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję córci Anaaa :) Super ze będziesz miała parke :)

    U nas tfu od 3 tygodni spokój z chorobami. Zuzia chodzi do przedszkola, a Szymon był na szczepieniu na pneumo.

    amela lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 października 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje córki :)

    U nas wczoraj wyszły 3 ząbki na raz: prawa górna jedynka i obie górne dwójki. Teraz mamy już 6 zębów.

    Ola też chodzi już za jedną rączkę, wchodzi na wszystko co jej odpowiada wzrostowo, Kosi kosi robi od ponad miesiąca, papa też pokazuje. mamy obecnie jedną pobudkę w nocy na 15 minut na cyca i butlę. Już niedługo roczek nas czeka. Czas szybko leci.

    amela lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 13 listopada 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamy!
    Założyłam grupe na fb tak jestrsmy z kilkoma dziewczynami codziennie! Jak macie ochote dolaczyc to pi szcie w wiadomosci wasze dane to Was zaprosze. Latwiej jest nam sie tam kontaktowac :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 15 listopada 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo?? :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ