X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1693 1703

    Wysłany: 27 czerwca, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Iza powodzenia z przeprowadzką na swoje, duże przedsięwzięcie ale fajne takie.

    Melduję się po wizycie, znowu termin mi się przyspieszył, tym razem na 28.12 😅 gin się mnie pytał już czy chce cc między świętami, czy przed 😅 Ale pewnie wybiorę przed bo na końcówce to się marzy, żeby być już rozpakowaną. Aaaale to daleko jeszcze, kto by o tym teraz myślał.
    W każdym razie maluszek urósł o 1 cm (!) od poniedziałku 🥹 no i płci nie potwierdziliśmy, bo pępowina była między nóżkami. Serduszko ładnie bije, wszystko ok - potwierdzone drugi raz. Bobas kręcił się na wszystkie strony i wywijał fikołki. Cudowny widok :)
    Także jeszcze tylko wyniki pappy i mam nadzieję odetchnąć.

    Z tego wszystkiego poszliśmy na sushi poświętować. Ale się najadłam dobrego :) Te z surową rybą pozjadał starszak, uwielbia :)

    Liyss🧚🏻, Sorpresa🎁, Tigra, kknn, Iza., Ilona.., Podkoszulka, Mamausia, Md1610, Rahia, Jakasienka lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Sorpresa🎁 Ekspertka
    Postów: 138 139

    Wysłany: 27 czerwca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka moje laboratorium nie ma strony, bo to takie w przychodni. Nie żadne z "sieciowych" 😅

    Holibka lubi tę wiadomość

  • Sorpresa🎁 Ekspertka
    Postów: 138 139

    Wysłany: 27 czerwca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gratuluję udanej wizyty 🥳😁

    Holibka lubi tę wiadomość

  • Tigra Autorytet
    Postów: 600 685

    Wysłany: 27 czerwca, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,kiedy mogę liczyć na wyniki Pappy?Martwi mnie bol podbrzusza z prawej strony.Nie wiem czy to wyrostek robaczkowy,czy nadwyrężyłam w nocy przez unoszenie nogi na rogal.Ból nasila się orzy chodzeniu.Jest nieprzyjemny.Dzwoniłan do położnej,mam się obserwować,a jak ból nasili się to do lekarza.


    Holibka dobre wieści przynosisz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca, 19:54

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
  • kknn Autorytet
    Postów: 423 528

    Wysłany: 27 czerwca, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Cześć dziewczyny,kiedy mogę liczyć na wyniki Pappy?Martwi mnie bol podbrzusza z prawej strony.Nie wiem czy to wyrostek robaczkowy,czy nadwyrężyłam w nocy przez unoszenie nogi na rogal.Ból nasila się orzy chodzeniu.Jest nieprzyjemny.Dzwoniłan do położnej,mam się obserwować,a jak ból nasili się to do lekarza.


    Holibka dobre wieści przynosisz!
    A to nie będą więzadła macicy? Ja w sobotę cały dzień czułam taki ból z lewej. Zlokalizowany jakby po lewej stronie podbrzusza w stronę talerza biodrowego. Mnie ciągnęło dość mocno i w dodatku przy przekręcaniu na bok ból był nawet lekko rwący. W poniedziałek lekarz powiedział że to właśnie więzadła macicy, i że może ciągnąć, szarpać i kłuć.


    Tigra lubi tę wiadomość

    04.2023: 8+2, triploidia 💔
    08.2023: 6+5 monoploidia 💔
    01.2024 & 03.2024: cb

    20.04.2024 beta 24,14; 22.04 beta 96,72; 24.04 beta 253,80; 29.04 beta 2362,2 🍀

    13.05 🩺 8,3 mm (6+5) ❤️
    27.05 🩺 2,17 cm (8+4)
    10.06 🩺 3,85 cm (10+4)
    24.06 🧬 6,30 cm (12+4) USG prenatalne
    22.07 🩺 (16+4) 175 gramów małego kawalera 🩵
    19.08 II 🧬 (20+4) 376 gramów małego człowieka
    16.09 🩺 (24+4) 693 gramy maleństwa

    Ja&On: 33 lata
    Kariotyp ✅
    Trombofilia: białko S 56%❌
    MTHFR A1298C w układzie heterozygotycznym❌
    ANA1: dodatni ❌
    ANA2: słabo dodatni: 1:160, ziarnisty z dodatnimi sferami chromosowymi❌

    preg.png
  • Tigra Autorytet
    Postów: 600 685

    Wysłany: 27 czerwca, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kknn wrote:
    A to nie będą więzadła macicy? Ja w sobotę cały dzień czułam taki ból z lewej. Zlokalizowany jakby po lewej stronie podbrzusza w stronę talerza biodrowego. Mnie ciągnęło dość mocno i w dodatku przy przekręcaniu na bok ból był nawet lekko rwący. W poniedziałek lekarz powiedział że to właśnie więzadła macicy, i że może ciągnąć, szarpać i kłuć.
    Tak bym określiła swój ból.kilka dni temu bolało po lewej,tylko dużo słabiej i szybko przeszło.

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
  • Ewa96 Koleżanka
    Postów: 46 62

    Wysłany: 27 czerwca, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra wrote:
    Tak bym określiła swój ból.kilka dni temu bolało po lewej,tylko dużo słabiej i szybko przeszło.


    Najlepiej sprawdzić jak coś Cię nie pokoi . 😊 Chociaż z tego co ja pamiętam też miałam w pierwszej ciąży straszne bóle i tylko leżenie sprawiało mi ulgę, czasami nawet nie mogłam się wyprostować jak chodziłam i byłam z tym u lekarza i właśnie stwierdził że to więzadła i też w pochwie miałam okropne kłucia i jako że była to moja pierwsza ciąża to wszystko było zagrożeniem dla mnie, więc zawsze jak skonsultujesz to z kimś to będziesz mieć spokojną głowę. 😊

    Tigra lubi tę wiadomość

  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1629 4319

    Wysłany: 27 czerwca, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tigra, ja wyniki krwi miałam po dwóch dniach. Robiłam w synevo.

    Jesli chodzi o bóle to pewnie więzadła. Napij się wody, połóż (albo zmień pozycję w której boli).

    Mnie teraz robi się słabo jak stoję. Stanie w kuchni żeby zrobić kanapkę czy zatrzymanie się z psem który chce coś powąchać kończy się tym, że robi mi się czarno w oczach, plus przyspiesza i jest mi słabo… Lekarka mówiła żeby więcej pić - ok. 3 litrów, ale dla mnie to ilość nie do przepicia chyba 🙈

    Cieszę się z dobrych wieści z wizyt! ♥️

    Tigra lubi tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Mamausia Autorytet
    Postów: 702 1463

    Wysłany: 27 czerwca, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek cały dzień nie zagląda ,a tu takie wspaniałe wieści ❤️

    Nome , Holibka , Iza , Kinia gratulacje dobry wiadomości czy decyzji 😊

    Z tego co śledzę to sporo chłopaków nam się szykuje na styczniowym wątku.

    Dziewczyny jeśli mogę zapytać jak wasz metabolizm i jak sobie radzicie z ewentualnymi problemami?
    Pytam,bo nigdy nie miałam z tym problemu,a tu jednak jest dyskomfort na tym etapie ciąży,więc wszelkie porady i sugestie mile widziane. Edit chodzi mi głównie o zaparcia🥺

    Czy wszystkie z Was już mają widoczne brzuszki? 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca, 22:47

    Holibka lubi tę wiadomość

    👩🏼 37 lat 🧔🏻41 lat

    👦🏼👧🏼 bliźniaki 2012
    👧🏻 córeczka 2019

    6.12.23 II 10dpo - beta 10 ,dobre przyrosty
    21.12.23 usg puste jajo
    4.01.24 indukcja - poronienie 💔beta 52965

    08.05.2024 II - 11dpo beta 23
    10.05.2024 beta 98💚progesteron 52,80ng
    16.05.2024 - beta 2464
    22.05.2024 - 1 usg 'tylko' pęcherzyk ciążowy
    24.05.2024 - beta 26709
    28.05.2024 wizyta mamy wyczekane ❤
    11.07.2024 prenatalne 7,5cm zdrowego bobasa

    preg.png
  • Podkoszulka Przyjaciółka
    Postów: 112 191

    Wysłany: 27 czerwca, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój metabolizm nie istnieje. Jelita nie pracują. Źle się czuję glodna, gdy coś jem odczuwam ulgę, a za chwilę znowu czuję się źle, jakbym czuła jak jedzenie dotyka mi żołądka. Potem oczywiście wzdęcia i zaparcia. Tragedioza.

    Brzuch mi faktycznie wywaliło. Piersi też. Już patrzą na mnie podejrzliwie (nikt jeszcze nie wie).

    36 l.
    w domu zawodnik lat 4
    t. porodu 26.01.2025 r.
    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 466 716

    Wysłany: 27 czerwca, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia u mnie brzucha nie widać, dziś się ważyłam to mam plus 1.5 kg ale w spodenkach i bluzce i po sniadaniu. Wiec nie wiem czy to wiarygodne. Czuje wieczorem ze się robię „większa” trudno to opisać jakbym coś pojadła. I jest twardsze podbrzusze.

    Nome moja koleżanka miała tak ze w losowych momentach potem mdlała jak stała.

    Holibka przez ciebie teraz mam ochotę na sushi chyba wleci jutro. Już ostatnio jadłam fasolkę bo tez mi smaka nadrobiłaś 😂 ja mam faze na budyń 😅 i kawe z mlekiem gdzie ja kawę zawsze czarna piłam to teraz nie przełknę. I uwielbiam jagody nawet się śmiałam ze starym, że jak dziewczynka to nazwiemy ja Jagoda ale ale zjadłam wczoraj pół jagodzianki i mnie odrzuciło. Chyba dziecko nie chce być jagodą.


    Holibka lubi tę wiadomość

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • kinia982 Ekspertka
    Postów: 171 259

    Wysłany: 27 czerwca, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamausia - a u mnie widać! i czuć. zdecydowanie czuje gdzie jest macica i, że jest "twardszy". Ale u mnie rodzinnie kazdy mial szybciutko widoczny brzuszek ciazowy wiec przeszło i na mnie. Faktycznie już go "widze" od tygodnia-dwóch może. Też bardzo znam swoje ciało więc dla mnie to ogromna zmiana, moja mama też już zauważyła, że jest widoczny 😀❤️ Ale narazie tak jakbym się najadła 🤣

    Endometrioza, PCOS

    23.04.24 cień cienia ⏸️ 10 dpo
    24.04.24 beta 20.40 mlU/ml 🥺❤️
    26.04.24 beta 84.90 mlU/ml 🥳
    09.05.24 beta 13354 mlU/ml 🫶🏻
    11.05.24 beta 22705 mlU/ml 🤞🏻

    21.05.24 1.23 cm małego człowieka z bijącym ❤️ (7+1)
    21.06.24 5.5 cm człowieka ❤️ (11+4)
    15.07.24 mamy zdrowego chłopca 🩵🥺

    preg.png
  • Tigra Autorytet
    Postów: 600 685

    Wysłany: 27 czerwca, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi.Po nospie jest lżej.Zastanawiam się czy to nie z powodu odstawiania leków,albo te więzadła tak sie rozciagają.U mnie brzuszek plaski rano,ale po trzech godzinach zaczyna powoli wystawać.Tez juz wyczuwam macice.

    Holibka lubi tę wiadomość

    ET 18.04.2024 wylęgnięty zarodek
    Beta hcg- 4 dpt 15
    6 dpt 70
    12 dpt 1298
    14 dpt 3800

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1693 1703

    Wysłany: 27 czerwca, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mamausia Metabolizm - chciałabym znać jakiś cudowny sposób ;)
    Jedyny sposób, który znam i wiem że na mnie działa to po śniadaniu wypić dużą kawę w niedługim odstępie od posiłku.
    Odnośnie brzucha to u mnie widać. Przy pierwszej ciąży na tym etapie jeszcze mogłam się kryć ;)

    @Nome też miałam ten etap z omdlewaniem podczas postoju, ale u mnie znacznie wcześniej. U Ciebie pewnie z racji bliźniąt mocniej się to objawia - większe obciążenie. Chodzi o to, aby chodzić, dreptać itd. Organizm ludzki to maszyna stworzona do ruchu i kiedy chodzisz, odciążasz układ krążenia, serce itd. To się nazywa nawet jakoś, chyba pompa mięśniowa(?). Także po prostu unikaj stania w miejscu jak kołek, pozostań w ruchu. W upały to się może nasilać niestety i faktycznie picie powinno też pomagać. Ja 3 l w życiu w siebie nie wcisnę. Jak 1,5 wypije to uważam za niebylejakie osiągnięcie.

    @Domi.Nika nie żałuj sobie. Sushi z rybką ma sporo białka. Sos sojowy podnosi ciśnienie, a marynowany imbir łagodzi mdłości - samo dobre, nic kiepskiego!
    Też miałam smaka na jagodziankę. Zjadłam jedną jak co roku i wystarczy 😅 Ale jagody z jogurtem i cukrem to bym zjadła!
    I maliny mi wchodzą.

    @Sorpressa to nie pomogę z tymi wynikami :( słabo że nie dali odniesienia. Może po prostu umów się do rodzinnego na konsultacje? A jak Twój ból głowy?

    @Tigra ja na pappe czekam od poniedziałku rano. Ani widu ani słychu, w lab powiedzieli że wynik jest w ciągu 10 dni. Chyba zależy jak się komu trafi.

    Więzadła - w pierwszej ciąży coś czułam właśnie takie szarpiące ukłucia, ciągnięcia. To mogą być więzadła faktycznie, ale jeśli bardzo dokucza to ja bym konsultowała z ginem.

    A tak btw mam już odstawiony duphaston :) kwas foliowy dalej utrzymany w wysokiej dawce 5 mg. No i zostałam pochwalona za zmianę supli na wersję dla 2 trym. i dalej ze zwiększonym dha.

    Sorpresa🎁, Tigra lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 601 901

    Wysłany: 27 czerwca, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam większość życia problemy jelitowe (nieswoisty stan zapalny jelit) i przyznam szczerze, że w ciąży wreszcie moja perystaltyka jelit wygląda jak u zwykłego człowieka. 😅
    Z innych rzeczy myślałam, że mi brzucha nie widać ale dziś po badaniach odważyłam się sobie zrobić zdjęcia "sylwetkowe" tak na pamiątkę i zauważyłam że brzuch może nie jest wypukły ale płaski jak zwykle też nie jest... No i jak wciągam brzuch to macica zostaje widoczna i brzuch nie robi się wklęsły jak zwykle. 😂

    kknn lubi tę wiadomość

    22.05.24 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe - ✅

    Leki: Acard,

    preg.png

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Rahia Ekspertka
    Postów: 208 597

    Wysłany: 28 czerwca, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ mammusia ja z kawą z rana się nie rozstaję. I odrazu jelita są przeczyszczone :) tak więc 1 kawa na mnie działa jak cud ale to od zawsze więc nie zmieniam nawyku.
    Waże się co tydzień i waga się nie zmieniła póki co.
    Mam zdecydowanie pełniejsze piersi a mam bardzo mały biust więc extra ale biustonosza nie muszę jeszcze zmieniać.
    A brzuszek delikanie coś wystaje. Góra jeszcze ma widoczne mięśnie. Kości miednicowe nie są już tak widoczne.

    Dziewczyny gratuluję wszystkich dobrych wizyt ❤👍

    Powiedzieliśmy rodzicom męża. Ale było zaskoczenie. Teściowa nie mogła uwieżyć, myślała że to psikus. Szczególnie że długo udało się ukryć i dodatkowo na wspólnych wakacjach.
    Zrobiłam pudełeczko, na dno dałam zdjęcie z prenatalnych a góra skarpetki takie malusieńke. Oczywiście cała rodzina obdzwoniona ;) a teściu rozsyła kolegom tego mojego obcego i że dziadkiem będzie.... 😅

    Domi.Nika, Podkoszulka, kknn, Holibka, Jakasienka lubią tę wiadomość

    preg.png

    29.04.2024 beta 380 ml
    02.05.2024 beta 1246 ml
    16.05.2024 💖
    10.06.2024 3,63 cm (10+4)
    19.06.2024 5,5 cm (11+6) , prenatalne - wszystko okej
    21.08.2024 360 g (20+4) połówkowe - wszystko okej
  • Murilega Autorytet
    Postów: 601 901

    Wysłany: 28 czerwca, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rahia wrote:
    @ mammusia ja z kawą z rana się nie rozstaję. I odrazu jelita są przeczyszczone :) tak więc 1 kawa na mnie działa jak cud ale to od zawsze więc nie zmieniam nawyku.
    Waże się co tydzień i waga się nie zmieniła póki co.
    Mam zdecydowanie pełniejsze piersi a mam bardzo mały biust więc extra ale biustonosza nie muszę jeszcze zmieniać.
    A brzuszek delikanie coś wystaje. Góra jeszcze ma widoczne mięśnie. Kości miednicowe nie są już tak widoczne.

    Dziewczyny gratuluję wszystkich dobrych wizyt ❤👍

    Powiedzieliśmy rodzicom męża. Ale było zaskoczenie. Teściowa nie mogła uwieżyć, myślała że to psikus. Szczególnie że długo udało się ukryć i dodatkowo na wspólnych wakacjach.
    Zrobiłam pudełeczko, na dno dałam zdjęcie z prenatalnych a góra skarpetki takie malusieńke. Oczywiście cała rodzina obdzwoniona ;) a teściu rozsyła kolegom tego mojego obcego i że dziadkiem będzie.... 😅

    Cudownie! Ja dziś jadę do rodziców i trochę się obawiam, bo do prenatalnych nic nie chcemy mówić po Naszej historii, ale boję się że moja mama coś wywęszy. Ja mam wrażenie że ona ma jakiś 6 zmysł. No zobaczymy, ale chciałabym jeszcze te kilka tygodni poczekać...

    22.05.24 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe - ✅

    Leki: Acard,

    preg.png

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Sorpresa🎁 Ekspertka
    Postów: 138 139

    Wysłany: 28 czerwca, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Holibka dziękuję, że pytasz. Ból głowy przeszedł jak zobaczyłam wynik krzywej 🤣

    Proszę o kciukasy. O 11 wizyta 😬

    kknn, Holibka lubią tę wiadomość

  • Beza27 Autorytet
    Postów: 1023 1379

    Wysłany: 28 czerwca, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorpresa🎁 wrote:
    Dziewczyny orientujecie się jakie są normy po krzywej, bo internet różne wartości podaje a ja w poprzednich ciążach nie miałam problemów z cukrem i poprostu nie wiem 😅
    Ogólnie to nie powinno przekraczać (na krzywej cukrowej)
    na czczo 92 mg/dl
    Po 1h 180
    Po 2h 153
    Jeśli masz w tych drugich jednostkach, to trzeba użyć kalkulatora bo na tamtych się nie znam (jakoś nie mogę zapamiętać xD)
    Natomiast to o czym mówisz, że widzisz różne wartości w internecie, to pewnie wartości na glukometrze jak już Ci ta cukrzyca wyjdzie i wtedy ma być
    poniżej 90 na czczo
    poniżej 140 1h po posiłku
    I chyba poniżej 120 po 2h ale po 2h się raczej nie mierzy.
    A teraz to chyba dają system ciągłego kontrolowania cukrów w ciąży, a nie trzeba się kłuć (tak mi się gdzieś rzuciło w oczy ale nie wiem bo na razie mi nie wyszła cukrzyca)

    U mnie brzuch zaczyna być delikatnie widoczny. Nie byłam chuda, i przewaznie wciągałam brzuch, a teraz nie jestem w stanie więc no automatycznie to widać, jak ubiorę coś węższego. Ale ja, to raczej człowiek chodzący w oversize więc da się ukryć.

    My za miesiąc lecimy do Grecji, nie wiem jak to będzie bo tu w Polsce mamy 30 stopni i nie mogę oddychać, czuje się jakby nie było powietrza. Trochę się boję 🙈ale lecimy na wyspę to mam nadzieję na wiatr 😛

    Na zaparcia polecam laktuloze w syropie, a w cięższych przypadkach czopki evaqu, (w poprzedniej ciąży ratowały mi życie)

    Sorpresa kciuki 🤞🤞🤞

    Nie wiem czy to możliwe ale czułam chyba ruchy dziecka wczoraj, dwa razy, przed ciążami nie zwróciłabym uwagi ale to jest tak specyficzne, że tylko z tym mi się kojarzy. Oczywiście było to bardzo delikatne ale tylko w poprzedniej ciąży czułam coś takiego. W poprzedniej ciąży też dość wcześnie czułam (nie aż tak bo chyba dopiero koło 16t i byłam jedną z pierwszych na forum) ale właśnie mogłam nie wiedzieć, że to to bo jescze nie znałam tego uczucia. Wiadomo - mogło mi się też wydawać 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca, 10:11

    Sorpresa🎁, kknn lubią tę wiadomość

    8cs o drugiego maluszka ❤️
    14dpo beta-HCG 478,81 mIU/ml 🥹
    16dpo beta-HCG 994,05 mIU/ml 💚
    6+4 - zarodek 8,9mm i 💗
    9+2 - 2,33cm i 💗 190 ud/min
    12+6 - 6,68cm i 💗 158 ud/min

    preg.png

    👩🏼30l 👱🏼‍♂️32l

    Mały cud 2021 ❤️ (13cs)
  • Podkoszulka Przyjaciółka
    Postów: 112 191

    Wysłany: 28 czerwca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po wizycie, wszystko było ok. Mieszka we mnie 3 cm człowieczek. Pobrali materiał na NIPT i teraz pozostało czekać na wynik. To będzie długi tydzień.

    Rocky, Sorpresa🎁, Beza27, Rahia, Holibka, kknn, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    36 l.
    w domu zawodnik lat 4
    t. porodu 26.01.2025 r.
    preg.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ