X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8930 7736

    Wysłany: 31 lipca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie wizyty 🙂

    potforzasta, Holibka, Mamausia lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Małpka Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 31 lipca, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wstępnie Karolinka albo Alicja😃

    My już zamówiliśmy wozek venicci. Widzę, że dużo jest teraz ich ale akurat u mnie w mieście widziałam tylko jeden i to znajomych
    Ten model:
    https://venicci.pl/tinum-edge/ w najjaśniejszym kolorze. Mam nadzieję, że nie będzie się brudził😁

    A fotelik zamówiliśmy cybexa z baza obrotowa
    Ale nie pamiętam modelu.


    Murilega, Holibka, kattalinna, Liyss🧚🏻, kknn, Mamausia, Tigra, Podkoszulka lubią tę wiadomość

    08.04.2023 11 tydz💔
    15.07.2023 5 tydz💔

    08.05⏸️ ...i znów serca mam dwa...
    09.05 bhcg 12,3
    11.05 bhcg 46,9
    13.05 bhcg 128,9
    24.05 mamy❤ 5+5tyg 2,22mm...+krwiak 16,45mm
    06.06 7+4 z usg7+6, mamy już 14,52 mm+ krwiak 1cm
    20.06 9+3 26,94mm+1cm krwiak

    2010 córeczka🩷
    2011 synek🩵
  • Murilega Autorytet
    Postów: 591 868

    Wysłany: 31 lipca, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpka, cudowne wieści! ❤️
    Domi, gratki okazji ślubu!
    My robimy mała imprezę dla znajomych w weekend, powinnam sprzątać ale tak bardzo nie mam siły póki co, że nie wiem jak to będzie...

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 31 lipca, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak źle się czułam do tej pory a od około soboty mam energii sporo jedynie co to czkawki mnie męczą tak z 5 razy dziennie i trochę zgaga ale do przeżycia.

    Chyba znalazłam dzisiaj serduszko maleństwa ale pewności nie mam jak rodzinka pojedzie to pobawię się lepiej tym detektorem

    kattalinna, Atika lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1625 4302

    Wysłany: 31 lipca, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpko gratuluję córeczki ☺️

    Mamausia myślę że Fox lepszy wybór niż Butterfly na zimę 🙈 Kciuki za wizytę!

    Holibko i za Twoją 🤞🏼

    Domi gratulacje!

    Potforzasta za Twoją wizytę też kciuki!

    Liyss zgadzam się z dziewczynami - są rzeczy które będą spoko (głównie akcesoria), ale są takie których bym od nich nie kupiła (fotelik; wózek, leżaczek)

    My odebraliśmy dzisiaj nasz najnowszy pojazd 😁 Padło ostatecznie na bugaboo donkey 5 używka. Trochę poszło po kieszeni, ale i tak mniej niż jakbyśmy kupowali nówkę. Pocieszam się że te wózki w miarę trzymają cenę, więc jak za jakiś czas będziemy sprzedawać to nei będziemy tak bardzo w plecy 😅 Teraz czekamy jeszcze na budki do wózka, bo wybraliśmy inny kolor(beżowy) niż był dostępny, adapter do fotelików no i same foteliki, ale z tym trochę czekamy, bo nie mamy jeszcze docelowego auta - będziemy odbierać jakoś we wrześniu pewnie. Chyba że któraś z Was jeździ volvo xc90 i może podpowiedzieć co Wam dobrze pasowało do samochodu? 🙈

    Zaliczyliśmy też dzisiaj spacer treningowy z pieskiem i wózkiem, taki w parku pod domem żeby się przyzwyczajał, ale bardzo kulturalnie się zachowywał i za smaczki nawet wchodził do połowy do koszyka na zakupy, co mnie cieszy, bo docelowo chciałabym mieć opcję wrzucenia go tam jakby była taka potrzeba 🙈

    A to nasza nowa bryka
    IMG-0104.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca, 13:00

    potforzasta, KINGA89, Holibka, kattalinna, Zaqwsx, Liyss🧚🏻, Podkoszulka, Mamausia, Rocky, Md1610, Iza., KlaudiaŁ, Tigra lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6357 2515

    Wysłany: 31 lipca, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju wy już macie wózki a ja nawet nie rozglądam się za żadnym nawet nie wiem jaki bym chciała chyba poczekam w sumie najpierw na płeć a potem będę patrzeć za wózeczkami

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    Leoś
    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8930 7736

    Wysłany: 31 lipca, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome, super bryka 😀

    Co do fotelików, to wiem, że przy mniejszych dzieciach (a bliźniaki duże nie będą na dzień dobry 😉) sprawdza się dobrze avionaut pixel. Nie orientuję się niestety w autach, ale kojarzę, że pixele dość uniwersalne są. Przymiarka w docelowym samochodzie i tak wskazana.

    Mamausia lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1679 1685

    Wysłany: 31 lipca, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Chyba że któraś z Was jeździ volvo xc90 i może podpowiedzieć co Wam dobrze pasowało do samochodu? 🙈

    Zaliczyliśmy też dzisiaj spacer treningowy z pieskiem i wózkiem, taki w parku pod domem żeby się przyzwyczajał, ale bardzo kulturalnie się zachowywał i za smaczki nawet wchodził do połowy do koszyka na zakupy, co mnie cieszy, bo docelowo chciałabym mieć opcję wrzucenia go tam jakby była taka potrzeba 🙈

    A to nasza nowa bryka
    IMG-0104.png

    Ja bym kupowała dopiero jak auto będziecie mieli fizycznie. Są chyba gdzieś zestawienia modeli pasujących do danych aut, więc można coś wstępnie wybrać, ale czasem siedzenia w aucie potrafią się różnić w zależności od wersji czy rocznika.

    My mamy starsze volvo s60 i przy synu popełniliśmy błąd i „w ciemno” kupiliśmy używkę maxi cosi, który był totalnym niewypałem, bo dziecko było pochylone. U nas ostatecznie sprawdził się BeSafe Izi go modular. Teraz mamy jeszcze drugie auto i musimy sprawdzić jak do niego będzie pasował ten zestaw.

    Super, że przyzwyczajacie pieska. Bardzo odpowiedzialne podejście, brawo :)

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Małpka Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 31 lipca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Małpko gratuluję córeczki ☺️

    Mamausia myślę że Fox lepszy wybór niż Butterfly na zimę 🙈 Kciuki za wizytę!

    Holibko i za Twoją 🤞🏼

    Domi gratulacje!

    Potforzasta za Twoją wizytę też kciuki!

    Liyss zgadzam się z dziewczynami - są rzeczy które będą spoko (głównie akcesoria), ale są takie których bym od nich nie kupiła (fotelik; wózek, leżaczek)

    My odebraliśmy dzisiaj nasz najnowszy pojazd 😁 Padło ostatecznie na bugaboo donkey 5 używka. Trochę poszło po kieszeni, ale i tak mniej niż jakbyśmy kupowali nówkę. Pocieszam się że te wózki w miarę trzymają cenę, więc jak za jakiś czas będziemy sprzedawać to nei będziemy tak bardzo w plecy 😅 Teraz czekamy jeszcze na budki do wózka, bo wybraliśmy inny kolor(beżowy) niż był dostępny, adapter do fotelików no i same foteliki, ale z tym trochę czekamy, bo nie mamy jeszcze docelowego auta - będziemy odbierać jakoś we wrześniu pewnie. Chyba że któraś z Was jeździ volvo xc90 i może podpowiedzieć co Wam dobrze pasowało do samochodu? 🙈

    Zaliczyliśmy też dzisiaj spacer treningowy z pieskiem i wózkiem, taki w parku pod domem żeby się przyzwyczajał, ale bardzo kulturalnie się zachowywał i za smaczki nawet wchodził do połowy do koszyka na zakupy, co mnie cieszy, bo docelowo chciałabym mieć opcję wrzucenia go tam jakby była taka potrzeba 🙈

    A to nasza nowa bryka
    IMG-0104.png


    Super fura😍😍😍 I zgrabnie wyglada

    08.04.2023 11 tydz💔
    15.07.2023 5 tydz💔

    08.05⏸️ ...i znów serca mam dwa...
    09.05 bhcg 12,3
    11.05 bhcg 46,9
    13.05 bhcg 128,9
    24.05 mamy❤ 5+5tyg 2,22mm...+krwiak 16,45mm
    06.06 7+4 z usg7+6, mamy już 14,52 mm+ krwiak 1cm
    20.06 9+3 26,94mm+1cm krwiak

    2010 córeczka🩷
    2011 synek🩵
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5286 9845

    Wysłany: 31 lipca, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowe ładna ta Bryka 🥹
    Też bym poczekała z zakupem fotelika jak będziecie mieć docelowe auto.

    Dziękuję dziewczyny za opinie o tej firmie, po prostu dużo rzeczy mi się wyświetlało z tego ale właśnie te ceny też sugerowały, że jakoś może być kiepska.

    Holibka kciuki za wizytę!

    W sierpniu chciałabym kupić już komodę i przewijak i tutaj pytanie - czy na każdą komodę będzie pasować przewijak? Czy skupić się na komodach typowo z działu dziecięcego? Bo nie ukrywam myślałam, żeby kupić komodę nie koniecznie z działu dziecięcego. A może macie coś wartego polecenia?

    W kolejnych miesiącach chciałabym kupić dostawkę albo łóżeczko no i chyba w październiku fotelik do samochodu 😁

    A tak to pomiędzy jakieś tańsze pierdółki

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 430

    Wysłany: 31 lipca, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kojarzycie może który wozek 2w1 ma jakąś lepszą spacerówkę? Bo kusi mnie 2w1 ale wiem, że często te spacerówki są średnie. A boję się trochę że jak kupię gondole a później spacerówkę to przepłacę.
    Nomeolvides cudny wózek. Życzę dużo siły do manewrowania z dziećmi i jeszcze pieskiem 😀

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1625 4302

    Wysłany: 31 lipca, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka, Liyss tak pewnie zrobimy - poczekamy na auto. Do września szybko zleci ☺️

    Liyss możesz zwykłą komodę (my chyba weźmiemy Hemnes z ikei) i na to leżaczek np bokiem, ale można też dokupić blendę (coś w tym stylu https://maluchove.pl/nakladka-na-komode-malm-ikea-blenda) i wtedy normalnie przodem do siebie masz bąbelinkę ☺️

    Zaqwsx haha dzięki 😁 te wózki akurat prowadzi się jak masełko, na chodniku to normalnie jedna ręka można nawet z dwójką dzieci w spacerówce 😁 Gorzej było na tych ledwo wydeptanych ścieżkach w parku ale też daliśmy radę, no i mieści się w drzwiach. Dla mnie bugaboo to są wózki genialne 😍 Możesz obczaić sobie ten model który wybrała mamausia - bugaboo Fox 3 lub 5. Tylko w bugaboo spacerówki są kubełkowe, więc musisz obczaić czy to coś dla Was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca, 14:16

    Liyss🧚🏻, Zaqwsx lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Murilega Autorytet
    Postów: 591 868

    Wysłany: 31 lipca, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome, do września już mało czasu, ale znajomi którzy mieli odbierać auto niedługo przed porodem dodadali się z dealerem i pojechali na "jazdę próbną" dobrać fotelik do auta tak by mieć go wcześniej. Może i u Ciebie jest taka opcja.

    Mamausia, Holibka lubią tę wiadomość

    Starania od maja 2023
    Nawracajace ciąże biochemiczne 🙁

    22.05 ⏸️
    24.05 252.00
    28.05 1884.00, jest pęcherzyk ciążowy 🍀
    13.06 7.25mm, jest ❤️
    18.07 USG, NIPT- 5.5cm zdrowego chłopczyka 💙
    19.09 połówkowe

    Leki: Acard, Duphaston,

    preg.png

    homozygota MTHFR c. 1286A>C, heterozygota PAI1
    ANA: typ ziarnisty, 1:320, immunoblot ANA3 ujemny
  • Małpka Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 31 lipca, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Nowe ładna ta Bryka 🥹
    Też bym poczekała z zakupem fotelika jak będziecie mieć docelowe auto.

    Dziękuję dziewczyny za opinie o tej firmie, po prostu dużo rzeczy mi się wyświetlało z tego ale właśnie te ceny też sugerowały, że jakoś może być kiepska.

    Holibka kciuki za wizytę!

    W sierpniu chciałabym kupić już komodę i przewijak i tutaj pytanie - czy na każdą komodę będzie pasować przewijak? Czy skupić się na komodach typowo z działu dziecięcego? Bo nie ukrywam myślałam, żeby kupić komodę nie koniecznie z działu dziecięcego. A może macie coś wartego polecenia?

    W kolejnych miesiącach chciałabym kupić dostawkę albo łóżeczko no i chyba w październiku fotelik do samochodu 😁

    A tak to pomiędzy jakieś tańsze pierdółki

    Raczej każdy przewijak powinien pasować. My też będziemy brać komodę z Ikea. W sumie to mamy już upatrzoną.

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    08.04.2023 11 tydz💔
    15.07.2023 5 tydz💔

    08.05⏸️ ...i znów serca mam dwa...
    09.05 bhcg 12,3
    11.05 bhcg 46,9
    13.05 bhcg 128,9
    24.05 mamy❤ 5+5tyg 2,22mm...+krwiak 16,45mm
    06.06 7+4 z usg7+6, mamy już 14,52 mm+ krwiak 1cm
    20.06 9+3 26,94mm+1cm krwiak

    2010 córeczka🩷
    2011 synek🩵
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8930 7736

    Wysłany: 31 lipca, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpka, zależy od głębokości komody. My mamy jakąś z Ikei i pamiętam, że przewijak (taki najbardziej popularny sztywny) trochę nie pasował. Najlepiej sprawdzić wymiary wybranego przewijaka i porównać z wybraną komodą albo właśnie kombinować z taką nakładką, którą przesłała Nome.

    Ja tym razem rezygnuję z przewijaka. Rozważam ewentualnie zakup miękkiego i używanie go gdziekolwiek zechcę zmienić pieluchę 🙂 przyzwyczaiłam się w pracy, używamy takich na podłodze 😉 największym fanem zwykłego przewijaka był mój kot, uwielbiał na nim sypiać 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca, 17:11

    Holibka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1679 1685

    Wysłany: 31 lipca, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @kattalina ja też mało używałam przewijaka. Najczęściej na łóżku na podkładzie. Teraz mi się przypomniało jak napisałaś o tym :)

    Jestem po wizycie. Maluszek ma wszystko w normie no i pokazał… siusiaka. Idealnie w środku widełek wszystkich parametrów, serduszko ładnie bije, rączki i nóżki proste, profil wzorowy.

    Także @Tigra proszę o dodanie na pierwszej stronie 🩵💙

    Dalej mamy problem z imieniem… mężowi podoba się Antoni, Stanisław, Julian, Juliusz. Ja z kolei optuję teraz za Maciejem. Także dalej nie wiadomo.

    Rocky, Nomeolvides, Domi.Nika, Zaqwsx, kknn, Podkoszulka, ultramaryna_, kattalinna, Mamausia, Liyss🧚🏻, Tigra lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Podkoszulka Przyjaciółka
    Postów: 111 190

    Wysłany: 31 lipca, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nome wspaniały wózek! Słyszałam dużo dobrego o nim :) niech się dobrze prowadzi!

    @Holibka gratuluję synka! I cieszę się, że wszystko dobrze po wizycie

    Ja miałam ten przewijak Ikea standardowy i ciągle żyłam w stresie, że syn mi z niego spadnie, więc teraz muszę wymyślić inne rozwiązanie. Mamy komody ikea malm i oczywiście te wkłady skubb czy jakoś tak. Przewijak przenośny na komodę lub łóżeczko ogarnę chyba. No i drugi muszę mieć na dole.

    36 l.
    w domu zawodnik lat 4
    t. porodu 26.01.2025 r.
    preg.png
  • Zaqwsx Autorytet
    Postów: 422 430

    Wysłany: 31 lipca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:

    Zaqwsx haha dzięki 😁 te wózki akurat prowadzi się jak masełko, na chodniku to normalnie jedna ręka można nawet z dwójką dzieci w spacerówce 😁 Gorzej było na tych ledwo wydeptanych ścieżkach w parku ale też daliśmy radę, no i mieści się w drzwiach. Dla mnie bugaboo to są wózki genialne 😍 Możesz obczaić sobie ten model który wybrała mamausia - bugaboo Fox 3 lub 5. Tylko w bugaboo spacerówki są kubełkowe, więc musisz obczaić czy to coś dla Was

    Patrzyłam już wcześniej na nie, trochę się boję jak się będą prowadzić bo nie testowałam jeszcze nic na żywo, tylko przez internet. Fajne są tylko nawet uzywki lekko przekraczają budżet który chce na to wydać...

    👩26🧔26
    3x inseminacje
    4x IVF
    12 transferowanych zarodków

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2053 4361

    Wysłany: 31 lipca, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika, wszystkiego najlepszego dla Was! 🥳❤️

    Małpka, gratuluję córeczki i Holibka, gratuluję synka! ❤️🍀 Teraz powoli wszystko staje się bardziej realne… 🤭

    Holibka, u nas też brak imienia, a co gorsze brak porozumienia 🤣 Dla dziewczynki podoba mi się tak prawdziwie tylko jedno imię, które mąż odrzucił już kilka lat temu. Teraz niestety znów odrzucił. Z chłopcem nie mielibyśmy chyba aż takiego problemu 🤣🤷‍♀️ Cóż, dobrze, że jeszcze tyle czasu zostało… 🤭

    Co do fotelików - miałam Avionauta przy synku i moje maleńkie ledwo 2kg szczęścia odbierane ze szpitala fajnie się w niego wpasowało 👍 Auto mam miejskie, małe - Suzuki Swift - super pasował. Teraz myślę, że też na niego postawię, ale jeszcze zastanawia mnie fotelik z opcją wyciąganej wkładki (Maxi Cosi bodajże?). Mam z synkiem dużo jeżdżenia w ciągu tygodnia, więc maluch będzie wszędzie z nami 😉🫣

    Jeszcze było pytanie o Lionelo - ja do marki nie mam zastrzeżeń, a kilka rzeczy z niej używałam (bujaczek elektryczny, spacerówka-parasolka itd.). Ceny mają dobre, nie zawsze to co tańsze oznacza gorsze. Jedynie parasolką strasznie miotało, ale nie wiem czy to nie urok tego typu składanych i podręcznych wózków 🤷‍♀️😉

    kattalinna, Domi.Nika, Holibka, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8930 7736

    Wysłany: 31 lipca, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ultramaryna, macie tak jak my z imieniem 😉 ogólnie wspólnie się zgadzamy w tym, że nic nam się nie podoba, a jak się coś podoba to jednemu tak, drugiemu nie. Właściwie od ponad 6 lat nic się nie zmieniło w tej kwestii 😉

    Holibka lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ