X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Termin STYCZEŃ 2025
Odpowiedz

Termin STYCZEŃ 2025

Oceń ten wątek:
  • Nosa Autorytet
    Postów: 289 389

    Wysłany: 23 maja, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grupa wsparcia, jak tutaj mamy, czasem jest zbawienna, a czasem niestety dołoży niechcący zmartwien. Nasze emocje, strachy, obawy - co zrobic, tego potrzebujemy: dowiedzieć się więcej, usłyszeć czyjaś historie i potem zamiast się cieszyć, że my nie mamy czegoś tam, to się martwimy. Ech, baby 🙂 @Mamausia, skoro Ty już sama zidentyfikowałas, że potrzebujesz odpoczynku, to tak jest 🙂 bez krepacji!

    Moja wizyta była bardzo ciekawa. Trafiłam do poleconego bardzo fajnego dra w Luxmedzie i pierwszy raz jestem pozytywnie zaskoczona na korzyść luxmedu.

    Pierwsza rzecz: fasolka https://zapodaj.net/plik-d6iXRdLWjk 😍😍😍 ma już 1cm, tętno 120 (lekarz powiedział, że dobre, "choć mogłoby być większe", czym oczywiście wprawił mnie w mały stresik, zapewniał, że wszystko w porządku.

    Druga rzecz: w koncu zaadresowano otyłość. Miałam dzisiaj wyższe ciśnienie, z miejsca przepisał mi acard do 36tyg ciąży, skierował na kontrolę do kardiologa, zlecil mierzyć 2x dziennie cisnienie. Ze względu na wagę (utrzymuje 105kg) kazał zwiększyć dawkę kwasu foliowego do 4mg!!! (biorę 0,8 😱), skierował na krzywa cukrową (jutro idę, bleee), no i poradził wsparcie dietetyka - akurat zdążyłam się zapisać na poniedziałek. W tych klinikach leczenia niepłodności kompletnie nie patrza holistycznie, tylko żeby doprowadzić do ciazy... Także bardzo się cieszę, że poszłam 🙂

    Holibka, Zuszek, ultramaryna_, Sorpresa🎁, Mamausia, Tigra lubią tę wiadomość

    37👩& 36🧔
    PCOS, IO, SM, AMH: 8,68
    6 cs z KLN od 11.2023 (Aromek, Zivafert)

    28.04.24 11dpo ⏸️
    24.06.24 💔 12+1 poronienie chybione
  • Nosa Autorytet
    Postów: 289 389

    Wysłany: 23 maja, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yowelin wrote:
    Ja mam wyniki beta 9968, w zeszły czwartek była 681 więc chyba dobrze rośnie.

    Z kolei progesteron spadł mi z 30 ng/ml na 21.40 ng/ml i nie wiem czy się tym przejmować czy też nie...
    Piękna beta 🤩 prog też chyba dobry, ale to już by musiał potwierdzić lekarz.

    Zapomniałam jeszcze wspomnieć, że ten dr dal mi gratisa 😍 Pueria czysty folian, 90 tabletek 😍 no Szok.

    Holibka, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    37👩& 36🧔
    PCOS, IO, SM, AMH: 8,68
    6 cs z KLN od 11.2023 (Aromek, Zivafert)

    28.04.24 11dpo ⏸️
    24.06.24 💔 12+1 poronienie chybione
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1713 1717

    Wysłany: 23 maja, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yowelin wrote:
    Ja mam wyniki beta 9968, w zeszły czwartek była 681 więc chyba dobrze rośnie.

    Z kolei progesteron spadł mi z 30 ng/ml na 21.40 ng/ml i nie wiem czy się tym przejmować czy też nie...

    Mi też na początku nieco spadał. Ale to i tak chyba jest ok poziom. Skonsultuj z lekarzem jeśli możesz, będziesz miała pewność.

    Mamausia tulę. Nie wiem na ile Cię to pocieszy, ale ja nie mam plamień. Jedynie miniminimini bardzo lekko beżowo zabarwiony kilka dni po terminie miesiączki.

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 477 724

    Wysłany: 23 maja, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yowelin wrote:
    Ja mam wyniki beta 9968, w zeszły czwartek była 681 więc chyba dobrze rośnie.

    Z kolei progesteron spadł mi z 30 ng/ml na 21.40 ng/ml i nie wiem czy się tym przejmować czy też nie...

    chyba tutaj były informacje ze progesteron wydziela się skokowo raz tak a raz tak. Jak Cię martwi to skonsultuj z lekarzem. Ale były wypowiedzi ze to nic takiego

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • kinia982 Ekspertka
    Postów: 171 259

    Wysłany: 23 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    U mnie dzisiaj już zdecydowanie lepiej, spokojniej. Nie powiem, że jakoś pogadaliśmy, ale w czasie poszło tak, że M mnie ciągle przytulał, pocieszał, pomagał jak cały dzień byłam nad toaletą i spaliśmy dziś razem przytuleni, więc już jest mniejszy mur między nami. Rozmawiać też zaczelismy normalnie. Wydaje mi sie, ze kumulacja wszystkich emocji, tych pozytywnych i negatywnych wylała się wtedy. Przecież nie tylko dla nas jako kobiet jest to ciężki czas, ale dla mężczyzny również. M sobie dorzucił na głowe, że musi się starać w życiu x10 bo nie tylko dla nas, ale dla dziecka - też jesteśmy oby dwoje wychowani w niepełnych rodzinach, więc wiemy, że będziemy walczyć dla tej fasolki. Ale niestety, wpływa to negatywnie na głowe, gdy chcesz od siebie dużo więcej niż jesteś w stanie i powinieneś dać. Jego słów też nie biorę do siebie aż tak, bo pod wpływem zdenerwowania każdy mówi głupie i nieprzemyślane rzeczy, ja, wy i on również. Nauczyło mnie to tyle, że codziennie chce pytać czy w ciągu dnia działo się coś, o czym chce porozmawiać i to wyjaśnić. Oby to zdało egzamin. Dziękuje wam za wszystkie szczere słowa, jestem za nie mega wdzięczna bo spojrzałam też troche inaczej na tą całą sytuacje!

    Ja zaraz zbieram się do pracy, dzisiaj czuje się nawet bardzo dobrze ❤️ Po wczorajszym kumplowaniu się z toaletą gorzej być nie może 😂

    @Domi.nika ja jestem dzieckiem z tej niewiedzy. Moja mama do 5 miesiąca nie wiedziała, że jest ze mną w ciąży!!! A jestem jej 4 dzieckiem! Dopiero kiedy poczuła ruchy to coś zaczęło jej nie grać 🤯 Nie wiem jak to możliwe 😂

    @Potfforek My ostatnio mieliśmy wyjazd na komunie, 6h w aucie w jedną i drugą strone, też się bałam, że może tam na miejscu u jego rodziny coś może być nie tak ale bez sensu bo wszystko było w porządku 😊 Nie stresuj się na zapas, dasz rade 😘 Dobre śniadanko przed drogą, ciasteczka i picie w rękę i lecisz!

    Tez zauwazylam, ze chyba stresowac sie nie przestaniemy nigdy. Teraz ja ze stresu: nie ma serduszka i zarodka, jestem w stresie: boze a co jak przestanie bić? A co jak sa wady plodu?
    Wariactwo 🙈 No coz, taki juz urok mamuski!

    kknn, Nosa, Holibka, Iza. lubią tę wiadomość

    Endometrioza, PCOS

    23.04.24 cień cienia ⏸️ 10 dpo
    24.04.24 beta 20.40 mlU/ml 🥺❤️
    26.04.24 beta 84.90 mlU/ml 🥳
    09.05.24 beta 13354 mlU/ml 🫶🏻
    11.05.24 beta 22705 mlU/ml 🤞🏻

    21.05.24 1.23 cm małego człowieka z bijącym ❤️ (7+1)
    21.06.24 5.5 cm człowieka ❤️ (11+4)
    15.07.24 mamy zdrowego chłopca 🩵🥺

    preg.png
  • Potfforek Ekspertka
    Postów: 130 95

    Wysłany: 23 maja, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak panika i stres nie wskazane ale powiedz babie w ciąży żeby nie panikowała to zacznie krzyczeć albo się wściekać ze nikt jej nie rozumie. Powiem wam ze nasi Panowie to lekko też w tym czasie nie mają

    Nosa skoro czujesz że potrzebujesz odpoczynku to widocznie tak jest i powinnaś iść no i super ze wizyta udana ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja, 13:50

    preg.png

    13.05. Beta 4788 mlU/ml
    20.05. ❤️ 7t5d
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5295 9860

    Wysłany: 23 maja, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ciężko się nie stresować każdej z nas zależy 🥹 Ja sobie ciągle powtarzam, że robię wszystko co mogę, dbam o siebie, dużo odpoczywam, całkowicie zwolniłam obroty, biorę leki które muszę i nic więcej już nie jestem w stanie zrobić. Staram się myśleć pozytywnie i cieszyć ciążą. Myślę, że jak już będę przed gabinetem to na pewno będę się trochę stresować ale po USG myślę, że odetchnę z ulgą.

    Chyba taki los kobiet ciężarnych 😁ale my kobiety jesteśmy silne 🥹✊🏻

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Yowelin Ekspertka
    Postów: 127 184

    Wysłany: 23 maja, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za porady! Tak słyszałam o tym, że ten progesteron może być skokowy. Może jutro skonsultuję to na czacie medicover i zobaczymy co mi powiedzą.

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1713 1717

    Wysłany: 23 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosa fajnie, że trafił ci się spoko lekarz, odpowiadający na Twoje potrzeby. Dobry pomysł z dietetykiem.

    Kinia super, że mur troche stopnial. Czasem w związku trzeba trochę spuścić pary z gwizdka. Serio rozważcie konsultacje z psychologiem skoro oboje staracie się tak bardzo, że aż czasem coś pęknie.

    Odnośnie stresu to wg mnie pierwszy trymestr jest najgorszy. Trudno oswoić zmiany hormonalne, zmiany w życiu. Wszystko jest nowe, a do tego dziwne rzeczy dzieją się z naszymi ciałami, tracimy kontrolę. Plus ta ciąża jest taka delikatna i nienamacalna i wciąż mocno podatna na szkodliwe czynniki. Ja odetchnę dopiero po wynikach testu pappa.

    kinia982 lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 477 724

    Wysłany: 23 maja, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    Nosa fajnie, że trafił ci się spoko lekarz, odpowiadający na Twoje potrzeby. Dobry pomysł z dietetykiem.

    Kinia super, że mur troche stopnial. Czasem w związku trzeba trochę spuścić pary z gwizdka. Serio rozważcie konsultacje z psychologiem skoro oboje staracie się tak bardzo, że aż czasem coś pęknie.

    Odnośnie stresu to wg mnie pierwszy trymestr jest najgorszy. Trudno oswoić zmiany hormonalne, zmiany w życiu. Wszystko jest nowe, a do tego dziwne rzeczy dzieją się z naszymi ciałami, tracimy kontrolę. Plus ta ciąża jest taka delikatna i nienamacalna i wciąż mocno podatna na szkodliwe czynniki. Ja odetchnę dopiero po wynikach testu pappa.

    Rozumiem , wcześniej pisałaś ze masz stratę za sobą. To musi być bardzo trudne przeżycie dla Ciebie i całej rodziny. Nawet sobie nie wyobrażam ile stresu to kosztuje 🫂

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2059 4372

    Wysłany: 23 maja, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi.Nika szpital znany na cały kraj, widać, że dbają o swoją renomę 😁

    Nosa, kurczę, zalecenia z tej wizyty brzmią naprawdę konkretnie! Fajnie, że lekarz przejął się Tobą „na zaś” w myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć 😊🤞 Aż dziw bierze, że to Luxmed 🤣

    Yowelin, wyniki są prawidłowe, gratulacje 😘🤞 Proga możesz skonsultować z lekarzem, choć przy kolejnym badaniu równie dobrze może być wyżej, to wciąż dobry poziom 😊

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ beta 9(10dpo) - beta 43 (12dpo) - beta 134 (14dpo)
    💊 Euthyrox, Clexane
    6.06. 4mm i ❤️ (6+5)
    28.06. 3cm 🐨 (9+6)
    23.07. 8cm, ryzyka niskie i 90% 🩷 (13+3)
    20.08. 220g dziewczynki 💕 (17+3)
    17.09. Połówkowe, 490g klusi 🤭 (21+3)
    🩺 15.10.

    preg.png
  • Domi.Nika Autorytet
    Postów: 477 724

    Wysłany: 23 maja, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    Domi.Nika szpital znany na cały kraj, widać, że dbają o swoją renomę 😁

    Nosa, kurczę, zalecenia z tej wizyty brzmią naprawdę konkretnie! Fajnie, że lekarz przejął się Tobą „na zaś” w myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć 😊🤞 Aż dziw bierze, że to Luxmed 🤣

    Yowelin, wyniki są prawidłowe, gratulacje 😘🤞 Proga możesz skonsultować z lekarzem, choć przy kolejnym badaniu równie dobrze może być wyżej, to wciąż dobry poziom 😊

    Tak znany ? Bo ja nawet nie wiem 😅 wybrałam go bo tam koleżanka rodziła. Innych koleżanek które rodziły nie mam wiec to mój jedyny wybór :)

    ona 28
    on 31

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1635 4336

    Wysłany: 23 maja, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yowelin ładna beta! Progesteron tak jak już wiesz jest skokowy, więc mogłaś trafić na spadek. Jeśli nie ma plamien to myślę że wszystko w porządku

    Nosa suuuuper! Możesz napisać na priv co to za lekarz? Ja byłam u kilku w luxmedzie i jeszcze na żadnego fajnego nie trafiłam tak naprawdę :/

    Kinia cieszę się że lepiej się czujesz i udało Wam się trochę dojść do porozumienia ☺️

    Mnie wczoraj sąsiadka, urocza starsza pani której czasem pomagamy wnieść zakupy, przyłapała wczoraj na klatce z usg i baaaardzo się ucieszyła (jak ona wyczaiła że to ciążowe to nie wiem 😅) a dzisiaj przyniosła mi placki ziemniaczane i jakąś zupę 😅

    kknn, Iza., Holibka, Domi.Nika, Nosa, kinia982, ultramaryna_, Tigra lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Yowelin Ekspertka
    Postów: 127 184

    Wysłany: 23 maja, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Mnie wczoraj sąsiadka, urocza starsza pani której czasem pomagamy wnieść zakupy, przyłapała wczoraj na klatce z usg i baaaardzo się ucieszyła (jak ona wyczaiła że to ciążowe to nie wiem 😅) a dzisiaj przyniosła mi placki ziemniaczane i jakąś zupę 😅

    Jak uroczo! I sama nie pogardziłabym plackami ziemniaczanymi 😁

    preg.png
  • Iza. Ekspertka
    Postów: 176 325

    Wysłany: 23 maja, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj patrzyłam się na moją fasolkę i dopiero zaczyna do mnie docierać fakt że zostanę mamą do tej pory w to nie dowierzałam aktualnie przeraża mnie fakt że być może to będzie chłopczyk odkąd pamiętam marzyłam żeby mieć dwie dziewczynki zawsze uważałam że byłabym lepszą mamą dla dziewczynki niż chłopca a odkąd dowiedziałam się o ciąży mam wrażenie że to będzie chłopczyk wiadomo najważniejsze żeby donosić ciążę i dziecko było zdrowe ale samą myśl posiadania chłopca mnie przeraża wiem że to jest błahe w szczególności na tym etapie ciąży ale jakoś nie wyobrażam sobie być mamą chłopca

    Tigra lubi tę wiadomość

    Starania od stycznia 2023
    22.04 ⏸️
    23.04 beta 204.55
    25.04 beta 522.39 prg 19.1
    29.04 beta 3430.91
    2.05 pęcherzyk w macicy
    6.05 beta 27601.65 prg 31.2
    20.05 ❤️
    preg.png
  • Potfforek Ekspertka
    Postów: 130 95

    Wysłany: 23 maja, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie z tych głupich bo plamienia ustały a ja czuję jakby że mnie coś się wylewało ale majtki czyste czy to normalne??

    preg.png

    13.05. Beta 4788 mlU/ml
    20.05. ❤️ 7t5d
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1713 1717

    Wysłany: 23 maja, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza. wrote:
    Dzisiaj patrzyłam się na moją fasolkę i dopiero zaczyna do mnie docierać fakt że zostanę mamą do tej pory w to nie dowierzałam aktualnie przeraża mnie fakt że być może to będzie chłopczyk odkąd pamiętam marzyłam żeby mieć dwie dziewczynki zawsze uważałam że byłabym lepszą mamą dla dziewczynki niż chłopca a odkąd dowiedziałam się o ciąży mam wrażenie że to będzie chłopczyk wiadomo najważniejsze żeby donosić ciążę i dziecko było zdrowe ale samą myśl posiadania chłopca mnie przeraża wiem że to jest błahe w szczególności na tym etapie ciąży ale jakoś nie wyobrażam sobie być mamą chłopca

    Eee tam, chłopaki są spoko :) łatwa obsługa, łatwo się dogadać. Z ubraniami prościej 😅 Ja mam naprawdę fajnego sześciolatka i nie zamieniłabym go na żadną dziewczynkę 😅

    Iza., kinia982, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1713 1717

    Wysłany: 23 maja, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potfforek wrote:
    Dziewczyny pytanie z tych głupich bo plamienia ustały a ja czuję jakby że mnie coś się wylewało ale majtki czyste czy to normalne??

    Więcej wydzieliny to norma w ciąży. Potrafi być tego momentami naprawdę sporo. Jeżeli czysto (śluz jasny, neutralny zapach) i nic nie piecze i nie swędzi to wszystko w normie.

    Osobiście polecam wietrzenie nocne ;) czyli śpimy albo w jakichś mega luźnych szortach albo w koszuli nocnej i bez bielizny. To trochę zmniejsza intensywność wydzieliny, ponieważ srom nie jest stymulowany dotykiem materiału do nadprodukcji śluzu. Ma to zastosowanie oczywiście też poza ciążą.

    Potfforek, Nosa lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 37.
    👦🏼 7.11.2017 - zdrowy, kochany syn❣️4380 g, 62 cm, 10/10, CC - brak postępu porodu
    👼🏻 26.09.2019 - ur. 37 tc. Przepuklina mózgowa, CC planowa

    preg.png
  • Potfforek Ekspertka
    Postów: 130 95

    Wysłany: 23 maja, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź ja uwielbiam beż bielizny spac

    preg.png

    13.05. Beta 4788 mlU/ml
    20.05. ❤️ 7t5d
  • Nosa Autorytet
    Postów: 289 389

    Wysłany: 23 maja, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Yowelin ładna beta! Progesteron tak jak już wiesz jest skokowy, więc mogłaś trafić na spadek. Jeśli nie ma plamien to myślę że wszystko w porządku

    Nosa suuuuper! Możesz napisać na priv co to za lekarz? Ja byłam u kilku w luxmedzie i jeszcze na żadnego fajnego nie trafiłam tak naprawdę :/

    Kinia cieszę się że lepiej się czujesz i udało Wam się trochę dojść do porozumienia ☺️

    Mnie wczoraj sąsiadka, urocza starsza pani której czasem pomagamy wnieść zakupy, przyłapała wczoraj na klatce z usg i baaaardzo się ucieszyła (jak ona wyczaiła że to ciążowe to nie wiem 😅) a dzisiaj przyniosła mi placki ziemniaczane i jakąś zupę 😅
    Jasne, napisze, poszło zapro 🙂
    Z tymi plackami i zupa: cute!!! 🤩🤩🤩

    37👩& 36🧔
    PCOS, IO, SM, AMH: 8,68
    6 cs z KLN od 11.2023 (Aromek, Zivafert)

    28.04.24 11dpo ⏸️
    24.06.24 💔 12+1 poronienie chybione
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ