Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
Odpowiedz

🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨

Oceń ten wątek:
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 29 maja, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada wrote:
    Wowwww wiedziałam kiedy wejść na forum Ann 😄 To tak sobie można chodzić z rozwarciem? 😳😃
    Są dziewczyny z niewydolnością szyjki, które z rozwarciem wytrwały kilka, a nawet kilkanaście tygodni 😉 niektóre bez Cerklage i pessara. Ale wtedy wiadomo, patologia ciąży i tryb całkowicie leżący, żeby bobkowi podarować jak najwięcej czasu

    Sylaada lubi tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 29 maja, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada wrote:
    @Ann zaczyna być! Od poprzedniego tygodnia zaczęłam czuć się lepiej 😍 Bardzo brakowało mi spacerów. 3-4 tydzień był ekstra, miałam mega dużo energii jeszcze pracowałam wstawałam jak ranny ptaszek a potem przyszło bum 😂

    Parę tygodni niemocy, drzemek po południu, sapania po przejściu 2 km i ciągłego uczucia, że mi niedobrze. No więc chyba mogę zameldować, że przechodzę w stronę tego lepszego 2 trymestru ciut szybciej niż wskazuje kalendarz 😄
    Wczoraj zrobiłam spacer prawie 4 km i wreszcie czuję się sobą 😅

    I pochwalę się Wam jaką słodką niespodziankę zrobił mi mój Ukochany na Dzień Mamy.

    Dostałam bransoletkę w takim oto pudełeczku. Wzruszyłam się bardzo 🥹🌸 Będzie moim talizmanem na ten piękny czas.

    https://zapodaj.net/plik-1dO30nklS7

    Śliczne 🥹.

    Ja sobie sama znalazłam prezent.... 😂 kiedy przypadkiem trafiłam na jakąś reklamę... uwielbiam łańcuszki, kolczyki itp, a zwłaszcza takie personalizowanie... widziałam fajne łańcuszki i bransoletki, z literkami... Więc jak już mlody będzie z nami to chce taka, gdzie będą 3 literki i moje 2 aniołki...
    Muszę też dorobić Nunusia do moich kolczyków, bo mam takie z łańcuszkami, gdzie też każdy łańcuszek to bylo każde z mojej czworki ... czas dorobić 5ty...

    Sylaada wrote:
    Wowwww wiedziałam kiedy wejść na forum Ann 😄 To tak sobie można chodzić z rozwarciem? 😳😃 Mam wrażenie, że jak tematy starań mam ogarnięte tip top tak tutaj na tym wątku odkrywam życie - tym razem to okołoporodowe będąc totalnie zielona 🤭

    No, ale jak się czujesz? Lżej Ci z myślą, że to już naprawdę tuż tuż? 🥰

    Właśnie chyba dla mnie najgorsze jest to, że żadnej przewidywalności... Bo można mieć rozwarcia i nadal nic, można go nie mieć i za chwilę rodzic... można nke mieć skurczy i nagle coś się zacznie, można je mieć i za chwilę się wycisza...Więc nie nawet w przybliżeniu, możliwości jak to przewidzieć...
    Nawet tutaj - przecież Kociara miała minimalne rozwarcie na tydzień przed komunia, a finalnie urodziła prawie tydzień po...
    Sylaada wrote:
    Pappa to dla mnie tak dziwne badanie biorąc pod uwagę skalę pomyłek, że aż mnie złość bierze. To jest statystyka....

    Dziwne badanie, bo ono ma tylko wyłapać grupę ryzyka I wskazać które z nas powinny robić dalsza diagnostykę... ale mam wrażenie, a sporo czytam, że niewiele się mówi o interpretacji wyników...
    Często czytam przerażenie dziewczyn, które mają wyniki na 1:1000 to widać, że wiedza jak działa, że zostają same z wartościami które nic im nie mowia...
    Ja przy moim 1:26 usłyszałam fajny teskt, który dał mi do myślenia... że to tak naprawdę 4% prawdopodobieństwia że dziecko będzie chore... że jak np po wypadku ktoś by powiedział że mam 4% szans na przeżycie to bym uwazala że to sporo, a tutaj mam 96% na zdrowe dziecko i tak bardzo się boję..
    Myślę że t3 testy to my robimy, bo mamy świadomość zagrożeń, ryzyk itp... Ja mając 35, ok czytałam o nifty, ale bym go nie robiła gdyby nie pappa... zresztą, te 6 lat temu dużo lekarzy było krytycznych wobec tych badań, zrownywalo nawet wiarygodność pappy i nifty... dzisiaj już raczej tak nie jest.
    Ja teraz usłyszałam, że najlepiej by było nie robić bo wyjdzie zle, ale ze.względu na ryzyka preeklampsji, przedwczesnego porodu itp zróbmy, tylko mam nie patrzeć na resztę...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 958 1532

    Wysłany: 29 maja, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sylaada piękny prezent 🥰 ja tu wchodzę czekając na kolejny poród i zaciskam za was mocno kciuki 🍀🙂 u mnie przyplątało się ZUM, kurcze ja mam nawracające od wielu lat , ale w ciąży się boję powikłań. Wczoraj i dzisiaj biorę d-mannoze dużo pije, mąż mi przywiózł sok z żurawiny, ale sama nie wiem czy nie powinnam zgłosić lekarzowi ? 🤔jutro chce zrobić posiew i ogólne badanie moczu, ale w ciąży to każda dolegliwość stresuje dużo bardziej.

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 29 maja, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Krysia ja jedną nową rzecz dowiedziałam się o Panorama od genetyk a wizycie przed pobraniem krwi.

    Pakiet rozszerzony powoduje pewne ryzyko fałszywie pozytywnych wyników przy tych najrzadszych schorzeniach - tam skuteczność badania jest trochę niższa procentowo niż przy tych głównych - i wtedy leci zalecenie amniopunkcji, gdzie może się okazać, że będzie wszystko ok. Doktor kierowała mnie w stronę pakietu pośredniego, powiedziała, że musi o tym uprzedzić, ale decyzja jest oczywiście moja...ja decyzję podjęłam już wcześniej. Zaryzykowałam i zrobiłam maksimum. Teraz tylko mam nadzieję, że niedługo dowiem się, że czekamy na zdrowego bobaska 🥹

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 29 maja, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada, na pewno maluch jest zdrowy 🥰 ja też robiłam ten maksymalny pakiet...
    Dla mnie ciekawe było to, że mimo pgta się to robi, bo myślałam że wiem to co mi daje wynik, ale to tak nie do końca...

    Piękny prezent 🥰 ja jestem fanką personalizowanej biżuterii, więc na pierwszy dzień matki dostałam od syna kolczyki, gdzie na łańcuszkach wisiały 2 literki, A i D..., potem dorobiłam jeszcze 2 aniołki... teraz znalazłam bransoletki z literkami i symbolami, więc chce po porodzie zamówić takie z 3 literkami i jakimiś aniołkami lub krzyżykami... niektórzy krytykują mnie za te aniołki lub "D", ale dla mnie to ma znaczenie, jeżeli mam mieć coś co symbolizuje dzieci, to chce mieć je wszystkie...

    Mam dylemat, którego oczywiście główna gwiazda jest teściowa... ona koniecznie chce przyjechać pomóc, z jednej strony byłoby to na rękę, bo chociażby jadąc do szpitala odpadło by mi jeszcze zajeżdżanie z młodym do moich rodziców, z drugiej wiem, że jak przyjedzie to na pewno zdążymy się pokłócić 😂. Jej plan był na wtorek, więc liczę żebyśmy się minęły, ale... Dla mnie minusem jest to że wracam do domu z maluchem i jest ona... zacznie się pouczanie, znając ją nawet jakąś infekcja jej nie przeszkodzi... Więc chcieliśmy jej mimo wszystko powiedzieć, że to nie jest dobry pomysł... I nagle nie wiem skąd, mlody od kilku dni powtarza, że on chce babcie... 🫣 a paradoksalnie babcia jest cudowna i nie chce psuć ich relacji dlatego że jest beznadziejna teściowa...

    Chyba maluch naprawdę jest coraz bliżej wyjścia, bo wcześniej miałam okresowe skurcze, potem jakiś taki kłujący ból, a teraz zaczynam czuć jakby naprawdę coś się tam rozwierało w środku 🫣 to nadal nic regularnego, ale coś się dzieje... 😱

    Sylaada lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 30 maja, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Krysia wydaje mi się, że jednorazową odmową przyjazdu, szczególnie w tak ważnej chwili, gdzie liczy się Twój komfort - nie zepsujesz relacji wnuczek - babcia ☺️🌸

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 30 maja, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo a ja Wasz weekend? Bo ja dziś jadę na grilla do koleżanki a pogoda .... Taka niezbyt grillowa 😆 🌫️🌧️

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 30 maja, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada wrote:
    @Krysia wydaje mi się, że jednorazową odmową przyjazdu, szczególnie w tak ważnej chwili, gdzie liczy się Twój komfort - nie zepsujesz relacji wnuczek - babcia ☺️🌸

    W normalnych relacjach nie 😉 ale ona potrafi się obrazić o nic i potem nie przyjeżdżać długi, albo przyjechać i traktować mnie jak powietrze w moim domu... I wcale nie musi mieć specjalnego powodu do tego... 😉 nasza relacja jest bardzo specyficzna...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 1 czerwca, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu, chyba jednak ty będziesz pierwsza 😄😄😄
    U mnie dalej bez zmian… męczy mnie co noc i nic 😵‍💫

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 1 czerwca, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Krysiu, chyba jednak ty będziesz pierwsza 😄😄😄
    U mnie dalej bez zmian… męczy mnie co noc i nic 😵‍💫
    Biorąc pod uwagę że u nas na razie nic się nie dzieje, niby pojawiają się jakieś drobne skurcze, ale to nadal nie to 🫣, mo i długi weekend, bo nie wiem czy beda się spieszyć z Cc w trakcie długiego weekendu, jeżeli nie będzie takiej potrzeby...
    Jak miałam laparoskopie przy pozamacicznej, to jak nie zrobili w piątek, to w sobotę usłyszałam, ze zabiegów które nie są konieczne nie robi się na dyżurach...
    Więc mam w walizce książkę, słuchawki i czekam 😂😂

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 1 czerwca, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a może będzie tak, że akurat się zsynchronizujecie porodami :) i dwa maluszki przyjdą na świat tego samego dnia 😚 wtedy nawet nie chce myśleć, że następna będę ja z Julią i Motylkiem 🥰

    Boję się, że moja psychika nie nadąży za potrzebami maluszka, że nie jestem gotowa, ale powiedzcie proszę, że instynkt i hormony mi trochę dopomogą 🥹

    Motylek93, Sylaada lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 1 czerwca, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    × Próbny kalendarz na czas nieobecności Moli ×
    Proszę nie cytować całości, żeby nam się bez sensu wątek nie rozrastał przez cytaty :)

    LISTA OBECNOŚCI I PLANOWANY TERMIN PORODU🤰🏼:

    •Ann35 ~ 11.06.2026r. Sara Wanda 🩷
    •Krysia1411 ~ 12.06.2026r. 🩵
    •Aksandra ~ 3.07.2026r. 💛
    •Julia24 ~ 8.07.2026r. 🩵
    •Motylek93 ~ 10.07.2026r. Dorotka 🩷
    •Piret ~ 31.08.2026r. 🩷
    •PaulinKA ~ 2.10.2026r. 💛
    •Biochemiczka ~ 31.10.2026r. 🩵
    •Wyobraźnia87 🩷
    •Sylaada 💛
    •Vergeet 💛

    Nasze Wilczki na świecie🤱🏼
    (💪🏼 ~ waleczne wcześniaczki)

    2026
    ✨•Kociara20996 ~ 23.05.2026r. Liliana 🩷✨️
    ✨️•Migotka96 ~ 21.04.2026r. Julia 🩷✨️
    ✨️•Smerfelinka ~ 07.04.2026r. Basia 🩷✨️
    ✨️•pelnawiary ~ 23.03.2026r. Jaś 🩵✨️
    ✨️•Slava ~03.2026r. 💪🏻🩵✨️
    ✨•Minia000 ~ 25.01.2026r. 🩷✨
    2025
    ✨•Babsi ~ 20.12.2025r. Leoś 🩵✨
    ✨•Jaszczureczka ~ 11.12.2025r. 💛✨
    ✨•Frelcia_na_chwilę ~ 10.12.2025r. Henio 🩵✨
    ✨•a_aandzela ~ 05.11.2025r. Amelia 🩷✨
    ✨•Misiula ~ 03.11.2025r. Gabrysia 🩷✨
    ✨•Ana29 ~ 2.11.2025r. ~ Kubuś🩵✨
    ✨•Molahonkeey ~ 30.10.2025r. ~ Hania i Tadzio 🩷🩵✨
    ✨•Nana11 ~ 29.10.2025r. ~ Feliks 🩵✨
    ✨•Agni97 ~ 29.10.2025r. ~ Gabrysia🩷✨
    ✨•M93 ~ 17.10.2025r. ~ Wandzia 🩷✨
    ✨•Insane ~ 16.10.2025r. 🩷 ✨
    ✨•Nowa ~ 06.10.2025r. ~ Krzysiu i Oluś 💪🏼 💪🏼 🩵🩵✨
    ✨•Ivka ~ 25.08.2025r. ~ Eryk 🩵✨
    ✨•Hopex2 ~ 23.08.2025r. ~ Szymuś 💪🏼 🩵✨
    ✨•Kaliope ~ 19.08.2025r. ~ Theoś 💪🏼 🩵✨
    ✨•Dagmarova ~ 09.08.2025r. ~ Wojtuś 🩵 ✨
    ✨•SolAngelica ~ 02.08.2025r. ~ Liwia 🩷 ✨
    ✨•Jeżowa ~ 30.04.2025r. ~ Julek i Florek 🩵🩵✨

    Pamiętamy:
    •aszin 💔
    •Vergeet 💔 🌈 💓

    KALENDARZ WIZYT 📆:

    2.06:
    •Krysia1411 (przyjęcie do szpitala)
    •Aksandra (USG)

    3.06:
    •Sylaada (USG prenatalne + Pappa)
    •Ann35 (g. 15:30 KTG + badanie ginekologiczne)

    5.06:
    •Motylek93 (KTG + wizyta u gin)

    11.06:
    •Ann35 (TP)

    15.06:
    •Vergeet (USG)

    16.06:
    •Motylek93 (wizyta w szpitalu)

    19.06:
    •Biochemiczka (USG połówkowe)

    Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zaplanowane wizyty na najbliższy czas to dajcie znać, będę aktualizować ten post. Za tydzień w niedzielę kolejna aktualizacja
    // [295] //

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 20:07

    Ann35, PaulinKA, Piret lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 1 czerwca, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwoliłam sobie wkleić aktualizację dotychczas prowadzoną przez Jaszczureczkę. Jak macie zaplanowane jakieś wizyty, to oznaczcie ikonką kalendarza, edytuję post.
    Tak pomyślałam, że dobrze byłoby ochronić to miejsce przed wyginięciem, aby dziewczyny z wątku wilczych staraczek, mogły zdecydować, czy chcą kontynuować legendę wilczyc po fioletowej stronie czy założyć coś nowego.
    A może powrócą tu za jakiś czas nasze kochane wilcze mamusie ogłaszając kolejne ciąże. 😉

    Sylaada, Vergeet, Biochemiczka, PaulinKA lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1596

    Wysłany: 1 czerwca, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 5.06 KTG + wizyta u gin i 16.06 wizyta w szpitalu 🙂
    Na miesięcznym mizerne wieści 😕 liczyłam bardzo że dzisiaj posypią się dwie kreseczki 😭 po cichutku liczę że vergeecik coś ma za uszami i że jak będzie pewna że wszysko ok to wpadnie z dobrymi wieściami 🙂 myślę o brilce że ten pierwszy transfer miała w podobnym czasie co julia i ja iui. Teraz 2 procedura i nadal czeka a my już bliżej wypakowania się. Strasznie to niesprawiedliwe 😭

    Vergeet, Biochemiczka lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 1 czerwca, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra myślę, że to normalne że masz takie myśli przed porodem. Wiem, że po porodzie będzie zupełnie inaczej, zobaczysz!!

    Super, że zajęłaś się kalendarzem ✊🏼


    📅 3.06 - 15:30 ktg i chyba badanie ginekologiczne

    Motylku ja tak samo myślałam, że się uda dziewczynom. Przykre wieści naprawdę 😔

    Zauważyłam jednak, że Clara nas podgląda zza krzaczka jeszcze, ale pewnie po wizycie serduszkowej do nas dołączy 😄✊🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 15:07

    Aksandra, clara, Sylaada lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 1 czerwca, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek93 wrote:
    📆 5.06 KTG + wizyta u gin i 16.06 wizyta w szpitalu 🙂
    Na miesięcznym mizerne wieści 😕 liczyłam bardzo że dzisiaj posypią się dwie kreseczki 😭 po cichutku liczę że vergeecik coś ma za uszami i że jak będzie pewna że wszysko ok to wpadnie z dobrymi wieściami 🙂 myślę o brilce że ten pierwszy transfer miała w podobnym czasie co julia i ja iui. Teraz 2 procedura i nadal czeka a my już bliżej wypakowania się. Strasznie to niesprawiedliwe 😭

    Niesprawiedliwe, przykre, ale niestety ivf to też wielka loteria... U mnie np dziewczyny które miały podobne terminy porodow jak ja w 2024 wracają już do pracy macierzyńskim, tu na forum też się dzieci które mają ponad rok, a miały być prawie równo z moimi...
    Pocieszające dla dziewczyn, które dzisiaj są załamane niech będzie to, że jednak się udaje, popatrzcie na nas, każda z nas ma długa i trudna historie, a jednak jesteśmy tu dzisiaj...

    Motylek93 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 1 czerwca, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu, kochana, skopiowałam to, co było wpisane, ale muszę dopytać czy idziesz jutro czy w środę do szpitala i czy wtedy ustalą dokładną datę CC czy to jeszcze kwestia otwarta jak rodzisz?

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 1 czerwca, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan jest na środę, 03.06, ale to działa tak, że w ramach wolnych miejsc mogą zadzwonić dzień przed lub dzień po 😉. Z młodym dzwonili dzień później, ale teraz jednak widać mniej kobiet na patologii no i do tego liczę że będzie dużo wypisów przed długim weekendem...
    Wszystko zależy od lekarzy, pewnie będą dyskutować 😉 ale w teorii już potwierdzili ze Cc... dokladna datę ustala już na oddziale, tu z kolei się obawiam, że jak nic siw nie wydarzy samo, to przez weekend nic nie zrobią...
    Więc na dzisiaj tyle wiem 🫣 ale za kilka dni mlody już będzie na zewnątrz 🥹

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 1 czerwca, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj cały dzień w tv mówią o in vitro... to już 2 lata trwania programu... 15tys dzieci w całym kraju...
    Ja wciąż pamiętam czasy, kiedy tego wsparcia nie było i teraz aż mi dziwnie było, chodzić na wizyty i badania i nie płacić za to... 🥹.
    Po straconej ciąży wtedy, ivf było prawdopodobnie nasza jedyna szansa na dziecko... a dzisiaj 2 lata po wprowadzeniu refundacji czekamy na kolejne dziecko 🥹

    Sylaada lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 2 czerwca, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje kochane Wilcze Mamusie 🩷

    Wahałam się bardzo czy się tu odezwać już teraz ale jestem poniekąd matką tego wątku i czekałam bardzo długo aby móc tu przyjść i cóż, na ten moment jestem w ciąży i zamierzam to celebrować! Raz kozie śmierć! Więc jestem! Mam nadzieję że tym razem już do końca choć wciąż boję się w to wierzyć 🙈

    Czytałam was ale bardzo bardzo wybiórczo gdyż w tamtym miejscu nie było to łatwe, postaram się troszkę nadrobić i wdrożyć w wasze sytuacje 🩷

    📆a moja kolejna wizyta USG 15.06 :)

    Ann35, Aksandra, PaulinKA, Piret, Biochemiczka, Wyobraźnia87, Minia000, Motylek93, a_aandzela, Misiula, Julia24, Sylaada, Kaliope, Ana29 lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
‹‹ 298 299 300 301 302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ