🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Kociara gratulacje 😍😍😍 piękny poród.
Dziewczyny ja acard i magnez odstawiłam w 37 tc. Takie miałam zalecenie od prowadzącej. Ale potem miałam problemy ze skaczącym ciśnieniem, ciekawe czy jakbym dłużej brała acard to byłoby lepiej.
Moja córka kończy dzisiaj cztery miesiące. Szok 🥰
Biochemiczka, Motylek93, Aksandra, Sylaada, Babsi lubią tę wiadomość
🙎♀️🙎♂️'95 rok
Starania na poważnie od 01.2023 r.
08.24 💔 8tc poronienie samoistne
AMH - 2,0💪
Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
Kariotypy prawidłowe 💪
Jajowody drożne 💪
On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪
03.25 kwalifikacja in vitro 💪
04.25- stymulacja
16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
25.05.25 - ⏸️
NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰
38+4 tc - nasz cud na świecie❤️ -
@aksandra u niektórych dziewczyn pojawia się gruczoł mlekowy pod pachą i może z niego lecieć mleko. Poczytaj sobie o tym ja byłam w szoku że takie coś jest możliwe. Mi w ciąży pod pachą za to zaczęły robić się "pryszcze" sorki że takie oblesne rzeczy piszę ale czułam gulke i w okolicy twardszy węzeł chłonn. No i jak wyduszałam to po 2 dniach spokój i tak pare razy miałam. Ale mam problem z produkcją sebum bo i mam problemy z twarzą i plecami. Ja może tak nie czuje potów ale bardzo dużo sikam po nocy. Wydaje mi się ze w ciągu dnia zbieram wodę bo nogi i ręcę trochę puchną a rano potrafię być z 3 razy w toalecie, a jeszcze nie zdąże szklanki wody wypić. A u ciebie może być pozbywanie się nadmiaru wody przez skórę 🙂
Ann35, Aksandra lubią tę wiadomość
33& 34 ⛪ 2020 r
04/24 - 💔 9 tydz Madzia
12/24 - 💔 7 tydz Józio
3 x stymulacje letrozolem ❌
1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości

-
Motylek, ja też wstaje na nocne sikanie przynajmniej 2 razy każdej nocy...
No i coraz trudniej mi spać 🫣.
Z jednej strony boję się, że to może być w każdej chwili, a z drugiej nie wierzę że to się może zaraz wydarzyć... 😱27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
@Kociara gratulacje! I poród bez znieczulenia wow! Dzielna Mama! 🫶🌸 Jak się czujesz?
@Ann @Krysia robimy zakład, która z Was pierwsza? 🤭
Ann35 lubi tę wiadomość
♀️ 90' ♂️ 90'
Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
AMH 1,720 🗓️10.25
03.26 1 Transfer ❄️
❄️❄️ na zimowisku
5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257
18.04 mamy GS 🫧
24.04 2,5 mm jest ❤️
28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
07.05 1.93 cm Misia 🥹
22.05 4,03 cm 🍓
03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
12.06 7,09 cm 🩷

-
Sylaada wrote:@Kociara gratulacje! I poród bez znieczulenia wow! Dzielna Mama! 🫶🌸 Jak się czujesz?
@Ann @Krysia robimy zakład, która z Was pierwsza? 🤭
kilka dni temu bym powiedziała, że pewnie ja
bo zakładam że będzie prędzej ta cesarka, ale teraz myślę, że to jednak będzie Ann
.
mamy już kolejny dzień - 37+4, to już moja najdłuższa ciąża
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Sylaada ja sobie spokojnie czekam, aż misia będzie gotowa 🩷
Od 2 do 4 w nocy miałam skurcze ale znowu się wyciszyło 🫠 cały czas jednak mam mega mocny ból miesiączkowy, aż mnie cała miednica boli.
Także nic innego nie pozostaje, jak CZEKAĆ 😂👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ja obstawiam że jednak Ann będzie przed Krysia 😁 a potem czekamy na lipcowe mamusie 😊
Miałam wczoraj pogląd malucha. 254 g, znowu kilka dni „starszy”, ale póki się trzyma poniżej 97 centyla i rośnie proporcjonalnie to mamy się nie martwić 😬 łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, nogi już ma na 97 centyla😅
Prowadząca pytała kiedy mówimy synowi to powiedziałam, że chciałam dopiero po połówkowych jak będzie wiadomo, że ma wszystkie organy. To stwierdziła, że widzi, że już wszystko ma, więc może odważę się powiedzieć wcześniej.
Ann35, Motylek93, Aksandra, Migotka96 lubią tę wiadomość
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
Ona
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138
💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
On
✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

-
Ann35 wrote:Sylaada ja sobie spokojnie czekam, aż misia będzie gotowa 🩷
Od 2 do 4 w nocy miałam skurcze ale znowu się wyciszyło 🫠 cały czas jednak mam mega mocny ból miesiączkowy, aż mnie cała miednica boli.
Także nic innego nie pozostaje, jak CZEKAĆ 😂
Ann, ja też mam takie okresowe skurcze, z takich poważniejszych to chyba nie, miałam że 2 pojedyncze wczoraj, ale potem nic więcej...
Biochemiczka wrote:Ja obstawiam że jednak Ann będzie przed Krysia 😁 a potem czekamy na lipcowe mamusie 😊
Miałam wczoraj pogląd malucha. 254 g, znowu kilka dni „starszy”, ale póki się trzyma poniżej 97 centyla i rośnie proporcjonalnie to mamy się nie martwić 😬 łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, nogi już ma na 97 centyla😅
Mój kloc ma dzisiaj 3715 😱, jest powyżej 97 centyla...
Wszystko wygląda dobrze, na ktg skurczy nie widać, szyjka krótka, ale rozwarcia nie widać, więc szansa że coś się zacznie przed szpitalem jest mniejsza...27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Aksandra wrote:Dzięki dziewczyny za Wasze doświadczenia z suplementacją magnezu. Motylku, co do Acardu - daj znać, co ostatecznie powiedziała Twoja doktor jak już dopytasz. Jestem ciekawa 😚
Ann, Krysiu - jak się czujecie? Macie już skurcze przepowiadające? Ja dalej nie potrafię ich rozróżniać.
Jestem spakowana do szpitala, oprócz oczywiście takich kosmetyków, które stosuje na co dzień, z tym poczekam na ostatnie chwile.
Pelnawiary - jak ten czas leci 😯 Jaś już na 2 miesiące 🥹 jak Wam się żyje? Jak się czujecie? Przytulasków moc 🤗
Kochana moja❤️😘dziękuję,że pytasz☺️
U nas wszystko dobrze,Jaś jest przecudownym uśmiechniętym i spokojnym dzieckiem.Az niedowierzam,że po bezproblemowej ciąży i porodzie trafił nam się taki egzemplarz🥰
Właśnie wróciliśmy ze spacerku,w cieniu jak delikatnie wiaterek powiewa było bardzo przyjemnie☺️
Ominęły nas problemy brzuszkowe.z karmieniem,ciemieniucha i co tam jeszcze może doskwierać.Maly pięknie przesypia nocki,dzisiaj zaliczyliśmy tylko jedną krótką pobudkę o 1.00 a potem wstaliśmy o 7.00.
Z całego serca każdej z Was na ostatnich nogach życzę jak najmniej trosk na ostatniej prostej.
Nie mogę się doczekać Twojego szczęścia na świecie❤️
Co do bólu piersi to pewnie zmieniające się gruczoły przed laktacją,wystarczy że spałaś dociskając to miejsce.Na pewno masz aktualne usg piersi?
Jesli nie to bardzo zachęcam do zrobienia.Ciaza i kp nie są przeciwwskazaniem🤗
Julia24, Aksandra lubią tę wiadomość
👩👱♂️40l.
start inv:
- 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️
- 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG
6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
22.12.2025 780g Łobuziaka🥰
19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰
Czekamy na Ciebie Synku🩵
23.03.2026 38+3 SN
W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

-
Dziewczyny,dzisiaj nasze święto.Pierwszy raz w życiu obchodzę Dzień Mamy🥰jestem tak wzruszona od rana,patrzę na tego mojego szkraba i pochlipuje po kątach.Jeszcze rok temu o tej porze nie wierzyłam,że już kolejny Dzień Mamy będę przytulać synka.
Jeśli podczytują nas staraczki to chciałabym,żeby to przeczytały.Nie można tracić nadziei i choćby tlił się maleńki cień szansy to trzeba walczyc,próbować do skutku wszelkich możliwych sposobów.
Pewnie powinnam to napisać na różowym ale boję się,że może ktoś to źle odbierze albo zrobi się przykro albo wywoła negatywne emocje.
Może zaglądają tutaj czasem i przypadkiem trafia na te słowa😊
A tymczasem wszystkim nam Mamuśki dużo zdrowia,resztę już mamy 🌸
Aksandra, Piret, clara lubią tę wiadomość
👩👱♂️40l.
start inv:
- 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️
- 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG
6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
22.12.2025 780g Łobuziaka🥰
19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰
Czekamy na Ciebie Synku🩵
23.03.2026 38+3 SN
W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

-
@Kociara ogromne gratulację!! ❤️❤️ Twój opis porodu brzmi niesamowicie. Też takiego sobie życzę 😅. Jak malutka? 🥹 Jak Ty się czujesz po paru dniach? 😊 Pewnie już do domu wracacie 💕.
@Pelnawiary to rzeczywiście trafił się Wam super egzemplarz 😁. Wszystkiego najlepszego z okazji 1 dnia matki 🫶.
Ja byłam dzisiaj na usg i "Maluch" jest w 99 centylu 😅😅. Na szczęście brzuch i główka 80 centyl, ale kończyny zawyżają. Niby waży już 2,7kg 🤯.
Prawdopodobnie szykujemy się na indukcję 2 tygodnie wcześniej, żeby uniknąć CC (przede wszystkim ze względu na jego wagę i moją endomendę). Także nastawiam się psychicznie na szpital 24.06 🥰🥰.
Zostały nam niecałe 4 tygodnie, a dla mnie wciąż jest to tak abstrakcyjne, że w moim brzuszku jest taki duży dzieciaczek 😅😅😅.
@Biochemiczko widzę, że nasze Bobo podobnie lecą 😁😁. Najważniejsze, że wszystko dobrze z nimi 🥹.Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 14:09
PaulinKA, Aksandra, Piret, Motylek93, pelnawiary lubią tę wiadomość
03-04.25 2× IUI ❌️
🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
29.12 I Prenatalne ✅️
💃 '95:
⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
➖️ IO
✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138
🕴️ '90:
➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
✔️ Kariotypy, usg, hormony

-
Pelnawiary - też się swojego maluszka nie mogę doczekać, jakkolwiek niech sobie jeszcze tam w brzuchu podrośnie. 😉 Ech, właśnie USG robiłam może z 1,5r temu 😭 choć wydaje mi się, że to są właśnie jakieś historie związane z ciążą, bo przy drugiej piersi zaczęło mnie podobnie boleć.
Tak się cieszę, że z Jasiem macie taki spokojny start w życie 😍 to cudowny prezent po okresie trudnych starań i oby tak pozostało jak najdłużej. Ja też myślę, dziś szczególnie, o naszych staraczkowych koleżankach. Chciałabym, żeby każda z nas bez wyjątku mogła się cieszyć macierzyństwem.
Julia chyba mnie wyprzedzi ze swoją dzidzią 🥰💓
Ann, u Ciebie te bóle miesiączkowe brzmią obiecująco 😁🩷
Ann35, pelnawiary lubią tę wiadomość
♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia
IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌
IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓
"Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

-
Aksandra wrote:Ann, u Ciebie te bóle miesiączkowe brzmią obiecująco 😁🩷
Nie strasz 😂 bo wolałabym żeby moje jeszcze nic nie sugerowały 😂😂.
Niech grzecznie siedzi tam te 8 dni...
Ja też dzisiaj dużo myślę...
Myślę o dziewczynach z forum, ale też o koleżankach, które mimo lat starań dalej nie mają nie przy sobie maluchów...
Ale u mnie też musi byc troche "na smutno" - mysle o tych z nas, które straciły dzieci na różnych etapach ciąży... tego się nie zapomina... mimo że świat często właśnie tego od nas oczekuje... Ja wiem, że mam przy sobie jednego juz dużego chłopca, za chwilę pojawi się maluch, ale nadal Myślę o niej... w tym roku moja mała córeczka mialaby już 6 lat 😱.
Tym dla których to pierwszy taki dzień z maluchem na ręku życzę, żebyście zawsze były tak szczęśliwe jak dzisiaj 😘 tym ktore jeszcze walczą, żebyście w końcu się doczekały, żeby następny dzień był już Wasz... a nam, które czekają, po prostu zdrowych maluchów 😘
Aksandra lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Krysiu, u mnie też było stabilnie i miałam wyjść do domu że szpitala ale poprosiłam o jeszcze jeden dzień i tego samego dnia odeszły mi wody, także to sytuacja może się zmienić z godziny na godzinę. 😅
Wszystkim Mamom, tym przyszłym i tym które już tulą Malucha życzę dużo miłości, cierpliwości, przespanych nocy i zdrówka!
Wiele musiałyście przejść żeby tu być ale same wiecie, że każda łza, każdy zastrzyk, zabieg był tego wart. Jesteście wyjątkowymi Mamami. 😘♥️💪
Aksandra, Piret, PaulinKA, Migotka96, Sylaada lubią tę wiadomość
4,5 roku starań
Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
_____________________________
🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞
Witaj świecie! ✋
PROM 34+5/6
10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

-
Pełnawiary, wczoraj był dzień poświęcony osobom które nie są Mamami z różnych przyczyn ale też nie miałam śmiałości się odezwać.4,5 roku starań
Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
_____________________________
🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞
Witaj świecie! ✋
PROM 34+5/6
10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

-
Zielone.Słońce wrote:Krysiu, u mnie też było stabilnie i miałam wyjść do domu że szpitala ale poprosiłam o jeszcze jeden dzień i tego samego dnia odeszły mi wody, także to sytuacja może się zmienić z godziny na godzinę. 😅
Wiem... 😉.
Może być różnie, wiem że jedne chodzą tydzień albo i dłużej z rozwarciem, a innych pojawia się nagle...
Ale liczę że on tam posiedzi te 8 dni 😀
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Kociara piękny poród!! Gratuluję córeczki 😍😍
Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia Matki 🥰
Ostatnio jakoś nie udaje mi się regularnie zaglądać, ale co wejdę to zbieram szczękę z ziemi, że to już czas kolejnych porodow.
Krysia i Ann35! Kiedy to zleciało? Jestem z Wami myślami. Życzę Wam takich porodow jakie sobie wymarzyłyscie.
Ann35, Migotka96 lubią tę wiadomość
👨🦲49 👱♀️ 44 🐶🐱
28.07.2024 ⏸️
28.07.2024 jest serduszko
26.09.2024 12+4 💔
17.03.2025 CB
09.04.2025 -⏸️
16.04.2025 USG piersi 👍
18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
💊
30.04.2025 - jest ❤️
Będzie chłopczyk 💙
Leon urodził się 20.12.2025 roku -
Pelnawiary bardzo się cieszę, że macierzyństwo doświadcza was w pozytywny sposób 🥰🥰🥰
Babsi , Leoś zaraz ma pół roku 🫣🫣🫣
Julka hodujesz w sobie kawał bobaska 😳😳😳😅
Krysiu Twoj mały też raczej mały nie będzie 😂😍
Tak jak wczoraj jeszcze myślałam, że poród coraz bliżej, tak po ostatniej pięknej nocce wydaje mi się, że się znowu uspokoiło 😂😂 spałam bosko. Od wczoraj rana jedynie co, to co chwilę pędzi mnie na kibelek 😅😅
Dobrze, że jutro wizyta. Może doktorek mi powie jak się sprawy tam na dole mają 🥹✊🏼
pelnawiary, Julia24 lubią tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ja też dzisiaj się wyspałam 😂 pierwszy raz od dawna bez nocnych pobudek 😱.
Zostaje czekać, wczorajsza wizyta miała być ostatnia, ale jeszcze wpisala mnie na poniedziałek z ktg, więc zobaczymy, chyba coś się wydarzy prędzej
... jednej strony coraz bardziej sie tego boję, a z drugiej coraz mniej w to wierzę, taki paradoks... ale walizki w aucie wożę 😂😂😂
clara lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Aksandra wrote:Dziewczyny, ja mam jeszcze dwa objawy dziwne. Od 3 tyg boli mnie pacha, niby nie ma tam powiększonego węzła chłonnego, ale boje się, że to rak piersi. Trudno mi spać, chodzić - bo ruszam wtedy ta ręką i zastanawiam się czy to może być od powiększających i przygotowujących się do laktacji piersi .. miałyście tak?
A druga sprawa - od 3 dni mam nocne poty tak, że muszę zmieniać piżamę. Ostatnio tak miałam na sztucznej menopauzie. Czy to normalne? 😭
Tak poza tym czuję się dobrze, też nie mam skurczów przepowiadających jeszcze, ale odstawię magnez ,tak jak piszecie. Dzięki Motylku i Ann 😘
Ja takie objawy miałam po porodzie, a przynajmniej dopiero wtedy wyczułam guzka pod pachą i się wystraszyłam. Był jak ziarenko grochu i raczej się przesuwał jak go dotykałam i właśnie wyczytałam i dopytałam położnej ze to mogą być powiększone węzły chłonne przez laktację. Po jakimś tygodniu od regularnego karmienia guzek zniknął.
Myśle ze u Ciebie może tez już pojawiać się laktacja stad te objawy, co do zimnych potów to od porodu w nocy je miewam. Nie codziennie ale dość często 🙈
Myśle ze to kwestia hormonów akurat ☺️Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 07:10
Aksandra lubi tę wiadomość
👱🏼♀️ 30 lat
🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)
17cs (Accofil, acard, heparyna)
28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
30.07 beta 54.60, prog. 36.52
01.08 beta 98.30, prog. 38.50
05.08 beta 827,30
06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
07.11 18+1 222g córeczki 🩷
24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
26.02 34+0 2000g kruszynki
17.03 36+5 2600g
02.04 39+0 3000g
09.04 40+0 3200g
Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g




