Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
Odpowiedz

🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨

Oceń ten wątek:
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1629 2475

    Wysłany: 25 maja, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara gratulacje 😍😍😍 piękny poród.


    Dziewczyny ja acard i magnez odstawiłam w 37 tc. Takie miałam zalecenie od prowadzącej. Ale potem miałam problemy ze skaczącym ciśnieniem, ciekawe czy jakbym dłużej brała acard to byłoby lepiej.

    Moja córka kończy dzisiaj cztery miesiące. Szok 🥰

    Biochemiczka, Motylek93, Aksandra, Sylaada, Babsi lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 795 1592

    Wysłany: 25 maja, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @aksandra u niektórych dziewczyn pojawia się gruczoł mlekowy pod pachą i może z niego lecieć mleko. Poczytaj sobie o tym ja byłam w szoku że takie coś jest możliwe. Mi w ciąży pod pachą za to zaczęły robić się "pryszcze" sorki że takie oblesne rzeczy piszę ale czułam gulke i w okolicy twardszy węzeł chłonn. No i jak wyduszałam to po 2 dniach spokój i tak pare razy miałam. Ale mam problem z produkcją sebum bo i mam problemy z twarzą i plecami. Ja może tak nie czuje potów ale bardzo dużo sikam po nocy. Wydaje mi się ze w ciągu dnia zbieram wodę bo nogi i ręcę trochę puchną a rano potrafię być z 3 razy w toalecie, a jeszcze nie zdąże szklanki wody wypić. A u ciebie może być pozbywanie się nadmiaru wody przez skórę 🙂

    Ann35, Aksandra lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 25 maja, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek, ja też wstaje na nocne sikanie przynajmniej 2 razy każdej nocy...
    No i coraz trudniej mi spać 🫣.

    Z jednej strony boję się, że to może być w każdej chwili, a z drugiej nie wierzę że to się może zaraz wydarzyć... 😱

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 25 maja, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kociara gratulacje! I poród bez znieczulenia wow! Dzielna Mama! 🫶🌸 Jak się czujesz?

    @Ann @Krysia robimy zakład, która z Was pierwsza? 🤭

    Ann35 lubi tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 26 maja, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada wrote:
    @Kociara gratulacje! I poród bez znieczulenia wow! Dzielna Mama! 🫶🌸 Jak się czujesz?

    @Ann @Krysia robimy zakład, która z Was pierwsza? 🤭

    kilka dni temu bym powiedziała, że pewnie ja :D bo zakładam że będzie prędzej ta cesarka, ale teraz myślę, że to jednak będzie Ann ;).

    mamy już kolejny dzień - 37+4, to już moja najdłuższa ciąża :D

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 26 maja, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada ja sobie spokojnie czekam, aż misia będzie gotowa 🩷
    Od 2 do 4 w nocy miałam skurcze ale znowu się wyciszyło 🫠 cały czas jednak mam mega mocny ból miesiączkowy, aż mnie cała miednica boli.
    Także nic innego nie pozostaje, jak CZEKAĆ 😂

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 843 2086

    Wysłany: 26 maja, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obstawiam że jednak Ann będzie przed Krysia 😁 a potem czekamy na lipcowe mamusie 😊

    Miałam wczoraj pogląd malucha. 254 g, znowu kilka dni „starszy”, ale póki się trzyma poniżej 97 centyla i rośnie proporcjonalnie to mamy się nie martwić 😬 łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, nogi już ma na 97 centyla😅
    Prowadząca pytała kiedy mówimy synowi to powiedziałam, że chciałam dopiero po połówkowych jak będzie wiadomo, że ma wszystkie organy. To stwierdziła, że widzi, że już wszystko ma, więc może odważę się powiedzieć wcześniej.

    Ann35, Motylek93, Aksandra, Migotka96 lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 26 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Sylaada ja sobie spokojnie czekam, aż misia będzie gotowa 🩷
    Od 2 do 4 w nocy miałam skurcze ale znowu się wyciszyło 🫠 cały czas jednak mam mega mocny ból miesiączkowy, aż mnie cała miednica boli.
    Także nic innego nie pozostaje, jak CZEKAĆ 😂

    Ann, ja też mam takie okresowe skurcze, z takich poważniejszych to chyba nie, miałam że 2 pojedyncze wczoraj, ale potem nic więcej...
    Biochemiczka wrote:
    Ja obstawiam że jednak Ann będzie przed Krysia 😁 a potem czekamy na lipcowe mamusie 😊

    Miałam wczoraj pogląd malucha. 254 g, znowu kilka dni „starszy”, ale póki się trzyma poniżej 97 centyla i rośnie proporcjonalnie to mamy się nie martwić 😬 łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, nogi już ma na 97 centyla😅

    Mój kloc ma dzisiaj 3715 😱, jest powyżej 97 centyla...
    Wszystko wygląda dobrze, na ktg skurczy nie widać, szyjka krótka, ale rozwarcia nie widać, więc szansa że coś się zacznie przed szpitalem jest mniejsza...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • pelnawiary Autorytet
    Postów: 1109 2378

    Wysłany: 26 maja, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Dzięki dziewczyny za Wasze doświadczenia z suplementacją magnezu. Motylku, co do Acardu - daj znać, co ostatecznie powiedziała Twoja doktor jak już dopytasz. Jestem ciekawa 😚

    Ann, Krysiu - jak się czujecie? Macie już skurcze przepowiadające? Ja dalej nie potrafię ich rozróżniać.
    Jestem spakowana do szpitala, oprócz oczywiście takich kosmetyków, które stosuje na co dzień, z tym poczekam na ostatnie chwile.

    Pelnawiary - jak ten czas leci 😯 Jaś już na 2 miesiące 🥹 jak Wam się żyje? Jak się czujecie? Przytulasków moc 🤗

    Kochana moja❤️😘dziękuję,że pytasz☺️
    U nas wszystko dobrze,Jaś jest przecudownym uśmiechniętym i spokojnym dzieckiem.Az niedowierzam,że po bezproblemowej ciąży i porodzie trafił nam się taki egzemplarz🥰
    Właśnie wróciliśmy ze spacerku,w cieniu jak delikatnie wiaterek powiewa było bardzo przyjemnie☺️
    Ominęły nas problemy brzuszkowe.z karmieniem,ciemieniucha i co tam jeszcze może doskwierać.Maly pięknie przesypia nocki,dzisiaj zaliczyliśmy tylko jedną krótką pobudkę o 1.00 a potem wstaliśmy o 7.00.
    Z całego serca każdej z Was na ostatnich nogach życzę jak najmniej trosk na ostatniej prostej.

    Nie mogę się doczekać Twojego szczęścia na świecie❤️
    Co do bólu piersi to pewnie zmieniające się gruczoły przed laktacją,wystarczy że spałaś dociskając to miejsce.Na pewno masz aktualne usg piersi?
    Jesli nie to bardzo zachęcam do zrobienia.Ciaza i kp nie są przeciwwskazaniem🤗

    Julia24, Aksandra lubią tę wiadomość

    👩👱‍♂️40l.

    start inv:
    - 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️

    - 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG

    6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
    8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
    23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
    08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
    19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
    18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
    22.12.2025 780g Łobuziaka🥰

    19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰

    Czekamy na Ciebie Synku🩵

    23.03.2026 38+3 SN
    W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

    age.png
  • pelnawiary Autorytet
    Postów: 1109 2378

    Wysłany: 26 maja, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,dzisiaj nasze święto.Pierwszy raz w życiu obchodzę Dzień Mamy🥰jestem tak wzruszona od rana,patrzę na tego mojego szkraba i pochlipuje po kątach.Jeszcze rok temu o tej porze nie wierzyłam,że już kolejny Dzień Mamy będę przytulać synka.
    Jeśli podczytują nas staraczki to chciałabym,żeby to przeczytały.Nie można tracić nadziei i choćby tlił się maleńki cień szansy to trzeba walczyc,próbować do skutku wszelkich możliwych sposobów.
    Pewnie powinnam to napisać na różowym ale boję się,że może ktoś to źle odbierze albo zrobi się przykro albo wywoła negatywne emocje.
    Może zaglądają tutaj czasem i przypadkiem trafia na te słowa😊

    A tymczasem wszystkim nam Mamuśki dużo zdrowia,resztę już mamy 🌸

    Aksandra, Piret, clara lubią tę wiadomość

    👩👱‍♂️40l.

    start inv:
    - 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️

    - 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG

    6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
    8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
    23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
    08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
    19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
    18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
    22.12.2025 780g Łobuziaka🥰

    19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰

    Czekamy na Ciebie Synku🩵

    23.03.2026 38+3 SN
    W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

    age.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 26 maja, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kociara ogromne gratulację!! ❤️❤️ Twój opis porodu brzmi niesamowicie. Też takiego sobie życzę 😅. Jak malutka? 🥹 Jak Ty się czujesz po paru dniach? 😊 Pewnie już do domu wracacie 💕.

    @Pelnawiary to rzeczywiście trafił się Wam super egzemplarz 😁. Wszystkiego najlepszego z okazji 1 dnia matki 🫶.

    Ja byłam dzisiaj na usg i "Maluch" jest w 99 centylu 😅😅. Na szczęście brzuch i główka 80 centyl, ale kończyny zawyżają. Niby waży już 2,7kg 🤯.
    Prawdopodobnie szykujemy się na indukcję 2 tygodnie wcześniej, żeby uniknąć CC (przede wszystkim ze względu na jego wagę i moją endomendę). Także nastawiam się psychicznie na szpital 24.06 🥰🥰.
    Zostały nam niecałe 4 tygodnie, a dla mnie wciąż jest to tak abstrakcyjne, że w moim brzuszku jest taki duży dzieciaczek 😅😅😅.

    @Biochemiczko widzę, że nasze Bobo podobnie lecą 😁😁. Najważniejsze, że wszystko dobrze z nimi 🥹.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 14:09

    PaulinKA, Aksandra, Piret, Motylek93, pelnawiary lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 26 maja, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelnawiary - też się swojego maluszka nie mogę doczekać, jakkolwiek niech sobie jeszcze tam w brzuchu podrośnie. 😉 Ech, właśnie USG robiłam może z 1,5r temu 😭 choć wydaje mi się, że to są właśnie jakieś historie związane z ciążą, bo przy drugiej piersi zaczęło mnie podobnie boleć.
    Tak się cieszę, że z Jasiem macie taki spokojny start w życie 😍 to cudowny prezent po okresie trudnych starań i oby tak pozostało jak najdłużej. Ja też myślę, dziś szczególnie, o naszych staraczkowych koleżankach. Chciałabym, żeby każda z nas bez wyjątku mogła się cieszyć macierzyństwem.
    Julia chyba mnie wyprzedzi ze swoją dzidzią 🥰💓
    Ann, u Ciebie te bóle miesiączkowe brzmią obiecująco 😁🩷

    Ann35, pelnawiary lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 26 maja, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Ann, u Ciebie te bóle miesiączkowe brzmią obiecująco 😁🩷

    Nie strasz 😂 bo wolałabym żeby moje jeszcze nic nie sugerowały 😂😂.
    Niech grzecznie siedzi tam te 8 dni...

    Ja też dzisiaj dużo myślę...

    Myślę o dziewczynach z forum, ale też o koleżankach, które mimo lat starań dalej nie mają nie przy sobie maluchów...

    Ale u mnie też musi byc troche "na smutno" - mysle o tych z nas, które straciły dzieci na różnych etapach ciąży... tego się nie zapomina... mimo że świat często właśnie tego od nas oczekuje... Ja wiem, że mam przy sobie jednego juz dużego chłopca, za chwilę pojawi się maluch, ale nadal Myślę o niej... w tym roku moja mała córeczka mialaby już 6 lat 😱.

    Tym dla których to pierwszy taki dzień z maluchem na ręku życzę, żebyście zawsze były tak szczęśliwe jak dzisiaj 😘 tym ktore jeszcze walczą, żebyście w końcu się doczekały, żeby następny dzień był już Wasz... a nam, które czekają, po prostu zdrowych maluchów 😘

    Aksandra lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2596 4342

    Wysłany: 26 maja, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiu, u mnie też było stabilnie i miałam wyjść do domu że szpitala ale poprosiłam o jeszcze jeden dzień i tego samego dnia odeszły mi wody, także to sytuacja może się zmienić z godziny na godzinę. 😅

    Wszystkim Mamom, tym przyszłym i tym które już tulą Malucha życzę dużo miłości, cierpliwości, przespanych nocy i zdrówka!
    Wiele musiałyście przejść żeby tu być ale same wiecie, że każda łza, każdy zastrzyk, zabieg był tego wart. Jesteście wyjątkowymi Mamami. 😘♥️💪

    Aksandra, Piret, PaulinKA, Migotka96, Sylaada lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2596 4342

    Wysłany: 26 maja, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełnawiary, wczoraj był dzień poświęcony osobom które nie są Mamami z różnych przyczyn ale też nie miałam śmiałości się odezwać.

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 26 maja, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Słońce wrote:
    Krysiu, u mnie też było stabilnie i miałam wyjść do domu że szpitala ale poprosiłam o jeszcze jeden dzień i tego samego dnia odeszły mi wody, także to sytuacja może się zmienić z godziny na godzinę. 😅

    Wiem... 😉.
    Może być różnie, wiem że jedne chodzą tydzień albo i dłużej z rozwarciem, a innych pojawia się nagle...
    Ale liczę że on tam posiedzi te 8 dni 😀

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 26 maja, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara piękny poród!! Gratuluję córeczki 😍😍

    Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia Matki 🥰

    Ostatnio jakoś nie udaje mi się regularnie zaglądać, ale co wejdę to zbieram szczękę z ziemi, że to już czas kolejnych porodow.
    Krysia i Ann35! Kiedy to zleciało? Jestem z Wami myślami. Życzę Wam takich porodow jakie sobie wymarzyłyscie.



    Ann35, Migotka96 lubią tę wiadomość

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 27 maja, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelnawiary bardzo się cieszę, że macierzyństwo doświadcza was w pozytywny sposób 🥰🥰🥰

    Babsi , Leoś zaraz ma pół roku 🫣🫣🫣

    Julka hodujesz w sobie kawał bobaska 😳😳😳😅

    Krysiu Twoj mały też raczej mały nie będzie 😂😍

    Tak jak wczoraj jeszcze myślałam, że poród coraz bliżej, tak po ostatniej pięknej nocce wydaje mi się, że się znowu uspokoiło 😂😂 spałam bosko. Od wczoraj rana jedynie co, to co chwilę pędzi mnie na kibelek 😅😅
    Dobrze, że jutro wizyta. Może doktorek mi powie jak się sprawy tam na dole mają 🥹✊🏼

    pelnawiary, Julia24 lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8045

    Wysłany: 27 maja, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj się wyspałam 😂 pierwszy raz od dawna bez nocnych pobudek 😱.

    Zostaje czekać, wczorajsza wizyta miała być ostatnia, ale jeszcze wpisala mnie na poniedziałek z ktg, więc zobaczymy, chyba coś się wydarzy prędzej
    ... jednej strony coraz bardziej sie tego boję, a z drugiej coraz mniej w to wierzę, taki paradoks... ale walizki w aucie wożę 😂😂😂

    clara lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 28 maja, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Dziewczyny, ja mam jeszcze dwa objawy dziwne. Od 3 tyg boli mnie pacha, niby nie ma tam powiększonego węzła chłonnego, ale boje się, że to rak piersi. Trudno mi spać, chodzić - bo ruszam wtedy ta ręką i zastanawiam się czy to może być od powiększających i przygotowujących się do laktacji piersi .. miałyście tak?
    A druga sprawa - od 3 dni mam nocne poty tak, że muszę zmieniać piżamę. Ostatnio tak miałam na sztucznej menopauzie. Czy to normalne? 😭
    Tak poza tym czuję się dobrze, też nie mam skurczów przepowiadających jeszcze, ale odstawię magnez ,tak jak piszecie. Dzięki Motylku i Ann 😘

    Ja takie objawy miałam po porodzie, a przynajmniej dopiero wtedy wyczułam guzka pod pachą i się wystraszyłam. Był jak ziarenko grochu i raczej się przesuwał jak go dotykałam i właśnie wyczytałam i dopytałam położnej ze to mogą być powiększone węzły chłonne przez laktację. Po jakimś tygodniu od regularnego karmienia guzek zniknął.
    Myśle ze u Ciebie może tez już pojawiać się laktacja stad te objawy, co do zimnych potów to od porodu w nocy je miewam. Nie codziennie ale dość często 🙈
    Myśle ze to kwestia hormonów akurat ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 07:10

    Aksandra lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ