🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
-
WIADOMOŚĆ
-
U mnie wszystkie sposoby na przyspieszenie porodu nie przyniosły rezultatu 🙈🙈 jak twarda sztuka w środku to niestety nic nie poradzicie 🤭😅
Choć trzymam kciuki żeby poszło szybko i gładziutko 🤞🏼🩷
Chciałam Wam jeszcze przedstawić Julcię 🥰
https://ibb.co/0y2GLkcn
https://ibb.co/3yQvYFqf
Kociara20996, Aksandra, Piret, Julia24, PaulinKA, Motylek93, Kaliope, Wyobraźnia87, Ann35, clara, aszin, Kingus 1 lubią tę wiadomość
👱🏼♀️ 30 lat
🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)
17cs (Accofil, acard, heparyna)
28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
30.07 beta 54.60, prog. 36.52
01.08 beta 98.30, prog. 38.50
05.08 beta 827,30
06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
07.11 18+1 222g córeczki 🩷
24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
26.02 34+0 2000g kruszynki
17.03 36+5 2600g
02.04 39+0 3000g
09.04 40+0 3200g
Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g

-
Migotka Julcia piękna 🥰😍❤️🥹
Migotka96 lubi tę wiadomość
👩🏻96 🧔🏽♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
04.25 ciąża biochemiczna 💔
27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

23.05 15:25 3515g -
Migotko, jest idealna 🩷 piękna księżniczka. Wszystkiego, co najlepsze dla Was ☀️💕
Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 22:15
Migotka96 lubi tę wiadomość
♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia
IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌
IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓
"Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

-
Śliczna wam wyszła ta Julcia 🥰😅🩷
Mały skarbek 🩷
Migotka96 lubi tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Migotka, Julcia jest prześliczna 🥹 taki mały słodziak... dopiero co się zastanawiałyśmy tutaj czy już urodziłaś, Twoja królewna ma juz miesiąc 🥹
Wiedziałam że to dzisiaj, ale nie wierzę że mam donoszona ciążę 😱🥹
Aksandra, Motylek93, Ann35, Kaliope, Wyobraźnia87, Babsi, Julia24, Migotka96 lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Migotko ale piękna 🥰 jeszcze nie miałam.okazji Ci pogratulować.
Wspaniała kruszynka 😍 gratulacje dla Was 🥳🥳
Ann35, Migotka96 lubią tę wiadomość
👨🦲49 👱♀️ 44 🐶🐱
28.07.2024 ⏸️
28.07.2024 jest serduszko
26.09.2024 12+4 💔
17.03.2025 CB
09.04.2025 -⏸️
16.04.2025 USG piersi 👍
18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
💊
30.04.2025 - jest ❤️
Będzie chłopczyk 💙
Leon urodził się 20.12.2025 roku -
Hej 🥰
Dziś na świat przyszła Lilianka 🥰 dodaje zdjęcie proszę nie cytować później usunę.
„Krotka” historia mojego porodu 😅
Zaczęło się o 4:30 z racji tego że pierwszy raz pęcherz mi pękł samoistnie nie byłam pewna czy to to więc stwierdziłam że pójdę jeszcze spać na godzinkę tak samo jak A 😅. Obudziłam się z całym mokrym podkładem napisałam do położnej kazała na spokojnie się ogarnąć i jechać na izbę. Jak wychodziliśmy z domu to zaczęły mnie łapać mocniejsze ale nie regularne skurcze z krzyża, ale do zniesienia więc stwierdziłam że jestem głodna i jeszcze zajechaliśmy do mc 😂. Na izbie byliśmy jakoś koło 10:30, tam potwierdzili odchodzące wody i 1cm rezwarcia 😅 po 40 minutowym zapisie ktg zwiększyło się do szałowego 1,5 cm cały czas skupiłam się na oddechu i uciskaniu grzebienia w trakcie skurczu gwizdek odpadł w przedbiegach bo o wiele lepiej kontrolowałam oddech bez niego . Decyzja zapadła że idę na blok porodowy tam po wypełnieniu stosu dokumentacji i kolejnym ktg pozwolono mi na prysznic i tak siedziałam dobre 30/40 minut po wyjściu rozwarcie tak na 3/4 cm założyli mi tenssa i tak sobie byłam w pozycji kolankowo łokciowej mniej więcej w połowie odrzuciłam grzebień bo już nie pomagał 😅, w pewnym momencie ból był na tyle duży że chciałam pierwszy farmakologiczny sposób łagodzenia bólu paracetamol 😅 ale przy badaniu okazało się że mam 7cm rozwarci, położna szybko napuszczała wodę do wanny. Ja już troszkę stękałam z bólu ale jakoś wytrzymałam do czasu kiedy wanna w połowie się napełniła i pozwolono mi do niej wejść, jak tylko do niej weszłam od razu jakoś bardziej się rozluźniłam i zaczęły się skurcze parte 😱 o matulu co to była za praca. Walczyłyśmy o ochronę krocza dmuchałam świeczki ile wlezie mimo że opanowanie parcia było ciężkie, parcie w sumie trwało jakieś 15 minut i malutka urodziła się pięknie do wody o 15:25 bez żadnego znieczulenia a ja skończyłam z 2 szwami bo miałam delikatne pęknięcie i głównie w celach kosmetycznych lekarka mi je założyła. Lilianka jest przeurocza ma kudłatą czarna główkę 🥰🥹 na izbie przewidywali wagę 3490 urodziła się z waga 3515g i 54cm największa z moich dzieci🥰😍🥹
Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 06:38
Aksandra, PaulinKA, Motylek93, Ann35, Piret, Migotka96, Wyobraźnia87, Kaliope, Biochemiczka, aszin, Zielone.Słońce, Julia24, Sylaada lubią tę wiadomość
👩🏻96 🧔🏽♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
04.25 ciąża biochemiczna 💔
27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

23.05 15:25 3515g -
Gratulacje, Kociara 💓 jesteś mega dzielna i masz już przy sobie śliczną córeczkę. Dużo zdrówka dla Was, dziewczyny 😍
Kociara20996 lubi tę wiadomość
♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia
IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌
IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓
"Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

-
Kociara gratulacje 🥰🩷
Dałyście dzielnie radę!!
Dużo zdrówka dla was dziewczyny 🥰🥰
Kociara20996 lubi tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
@kociara, dzielna kobieto!! Jaką piękną czarnulkę sobie urodzilas🥹😍🌸
Duzo miłości dla Was! A opis porodu brzmi tak... do przezycia
) samych wspaniałosci🌞🩷🌼
Kociara20996 lubi tę wiadomość
-
@kociara gratulacje 🎉🎉🎉 opis porodu brzmi jak marzenie super że tak sprawnie poszło 😊 jaka słodka Lilianka dużo zdrówka dla was 🥰
Kociara20996 lubi tę wiadomość
33& 34 ⛪ 2020 r
04/24 - 💔 9 tydz Madzia
12/24 - 💔 7 tydz Józio
3 x stymulacje letrozolem ❌
1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości

-
Jejuu 😍 kociara ogromne gratulacje! 👏 cudna Lilianka 🌼 a poród faktycznie nie brzmi źle, dużo siły i zdrowia dla Was! 🥰
Migotko piękna sesja zdjęciowa 🌸 śliczną córeczkę macie 🥹
Ann czuje, że to Twoja kolej 🙈😁Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 00:28
Migotka96, Ann35, Kociara20996 lubią tę wiadomość
👩🏼 35 🧔🏻♂️ 37
cp 💔 2x cb 💔
💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,
✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
~ monitorowane cykle
21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
9dpo beta 53, prog 37
11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
21dpo beta 13682 🌱prog. 40
7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

-
Kociara gratulacje 🥰
Poród widzę należał do tych łaskawszych i bardzo dobrze ze się nie męczyłaś za długo !🥹
Śliczna ta Lilianka Wasza 🫶🏼💕
Kociara20996 lubi tę wiadomość
👱🏼♀️ 30 lat
🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)
17cs (Accofil, acard, heparyna)
28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
30.07 beta 54.60, prog. 36.52
01.08 beta 98.30, prog. 38.50
05.08 beta 827,30
06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
07.11 18+1 222g córeczki 🩷
24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
26.02 34+0 2000g kruszynki
17.03 36+5 2600g
02.04 39+0 3000g
09.04 40+0 3200g
Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g

-
Kociara, myślałam dzisiaj o Tobie 😘
Poród brzmi, jakby naprawdę dało się go przeżyć 😂, mała jest śliczna, gratuluję 🥹.
Ann, teraz Twoja kolej... 😜
Ann35, Kociara20996 lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Pomyślałam sobie, że wejdę na wilczki zobaczyć czy któraś urodziła. Dobre miałam przeczucie 😀@Kociara piękna Lilianka, dużo zdrowia dla Was, odpoczywajcie dziewczyny bo kawał roboty za Wami ☺️. @Migotko piękna sesja, śliczna córeczka ☺️
Migotka96, Kociara20996 lubią tę wiadomość
starania od 2024 r
08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
5dpt II
6dpt beta 21,1
8dpt beta 71,3
11 dpt beta 200,1
18 dpt beta 2646,1
27 dpt beta 25904
7+5 💔
01.2026 kolejna procedura
03.2026 transfer ❄ 4.1.2
5dpt II
8dpt beta 116,7
10 dpt beta 237,8
16 dpt beta 2551.1
27 dpt beta 56747 mamy ♥️
-
Piret, Krysia 🫣🫣 czuje presję 😂😂
Sama jestem ciekawa, kiedy księżniczka zechce nas poznać 🥰🌸
Piret lubi tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ann35 wrote:Piret, Krysia 🫣🫣 czuje presję 😂😂
Sama jestem ciekawa, kiedy księżniczka zechce nas poznać 🥰🌸
Ann, ja powoli też 😂 bo rownie dobrze mogę to być ja 😱, liczę ze mlody będzie miał tyle kultury że przed dziewczynkę nie będzie się pchał 😂.
Chociaż nie powiem, czuje ta presję, zwłaszcza, że poprzednio od 37+1 byliśmy już na patologii, a dzisiejsze 37+2 po obchodzie już wiedziałam, że "jutro" cesarka... od spotkania z młodym dzieliły nas 24h...
Ann35 lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Gratulacje Kociara 😍 Zgadzam się ze poród brzmi do przeżycia 😅 to co Aksandra wbija teraz na podium ? 😁
Migotko Julcia jest przecudowna! Przepiękna pamiątka ❤️
Migotka96, Aksandra, Kociara20996 lubią tę wiadomość
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
Ona
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138
💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
On
✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)





