Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
Odpowiedz

🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨

Oceń ten wątek:
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 21 maja, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystkie sposoby na przyspieszenie porodu nie przyniosły rezultatu 🙈🙈 jak twarda sztuka w środku to niestety nic nie poradzicie 🤭😅
    Choć trzymam kciuki żeby poszło szybko i gładziutko 🤞🏼🩷

    Chciałam Wam jeszcze przedstawić Julcię 🥰
    https://ibb.co/0y2GLkcn
    https://ibb.co/3yQvYFqf

    Kociara20996, Aksandra, Piret, Julia24, PaulinKA, Motylek93, Kaliope, Wyobraźnia87, Ann35, clara, aszin, Kingus 1 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2225 4289

    Wysłany: 21 maja, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka Julcia piękna 🥰😍❤️🥹

    Migotka96 lubi tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 21 maja, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko, jest idealna 🩷 piękna księżniczka. Wszystkiego, co najlepsze dla Was ☀️💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 22:15

    Migotka96 lubi tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 22 maja, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna wam wyszła ta Julcia 🥰😅🩷
    Mały skarbek 🩷

    Migotka96 lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8044

    Wysłany: 22 maja, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, Julcia jest prześliczna 🥹 taki mały słodziak... dopiero co się zastanawiałyśmy tutaj czy już urodziłaś, Twoja królewna ma juz miesiąc 🥹

    Wiedziałam że to dzisiaj, ale nie wierzę że mam donoszona ciążę 😱🥹

    Aksandra, Motylek93, Ann35, Kaliope, Wyobraźnia87, Babsi, Julia24, Migotka96 lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Babsi Autorytet
    Postów: 1943 2893

    Wysłany: 23 maja, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko ale piękna 🥰 jeszcze nie miałam.okazji Ci pogratulować.
    Wspaniała kruszynka 😍 gratulacje dla Was 🥳🥳

    Ann35, Migotka96 lubią tę wiadomość

    👨‍🦲49 👱‍♀️ 44 🐶🐱

    28.07.2024 ⏸️
    28.07.2024 jest serduszko
    26.09.2024 12+4 💔
    17.03.2025 CB
    09.04.2025 -⏸️
    16.04.2025 USG piersi 👍
    18.04.2025 - diagnoza Hashimoto - Euthyrox 100
    💊
    30.04.2025 - jest ❤️

    Będzie chłopczyk 💙

    Leon urodził się 20.12.2025 roku
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 23 maja, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko Malutka jest cudowna 🌷❤️❤️❤️❤️🥹🥹🥹

    Paulinka mogę na priv?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja, 11:41

    PaulinKA, Migotka96 lubią tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 23 maja, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaliope, napisałam do Ciebie 🌺

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2225 4289

    Wysłany: 23 maja, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🥰

    Dziś na świat przyszła Lilianka 🥰 dodaje zdjęcie proszę nie cytować później usunę.

    „Krotka” historia mojego porodu 😅

    Zaczęło się o 4:30 z racji tego że pierwszy raz pęcherz mi pękł samoistnie nie byłam pewna czy to to więc stwierdziłam że pójdę jeszcze spać na godzinkę tak samo jak A 😅. Obudziłam się z całym mokrym podkładem napisałam do położnej kazała na spokojnie się ogarnąć i jechać na izbę. Jak wychodziliśmy z domu to zaczęły mnie łapać mocniejsze ale nie regularne skurcze z krzyża, ale do zniesienia więc stwierdziłam że jestem głodna i jeszcze zajechaliśmy do mc 😂. Na izbie byliśmy jakoś koło 10:30, tam potwierdzili odchodzące wody i 1cm rezwarcia 😅 po 40 minutowym zapisie ktg zwiększyło się do szałowego 1,5 cm cały czas skupiłam się na oddechu i uciskaniu grzebienia w trakcie skurczu gwizdek odpadł w przedbiegach bo o wiele lepiej kontrolowałam oddech bez niego . Decyzja zapadła że idę na blok porodowy tam po wypełnieniu stosu dokumentacji i kolejnym ktg pozwolono mi na prysznic i tak siedziałam dobre 30/40 minut po wyjściu rozwarcie tak na 3/4 cm założyli mi tenssa i tak sobie byłam w pozycji kolankowo łokciowej mniej więcej w połowie odrzuciłam grzebień bo już nie pomagał 😅, w pewnym momencie ból był na tyle duży że chciałam pierwszy farmakologiczny sposób łagodzenia bólu paracetamol 😅 ale przy badaniu okazało się że mam 7cm rozwarci, położna szybko napuszczała wodę do wanny. Ja już troszkę stękałam z bólu ale jakoś wytrzymałam do czasu kiedy wanna w połowie się napełniła i pozwolono mi do niej wejść, jak tylko do niej weszłam od razu jakoś bardziej się rozluźniłam i zaczęły się skurcze parte 😱 o matulu co to była za praca. Walczyłyśmy o ochronę krocza dmuchałam świeczki ile wlezie mimo że opanowanie parcia było ciężkie, parcie w sumie trwało jakieś 15 minut i malutka urodziła się pięknie do wody o 15:25 bez żadnego znieczulenia a ja skończyłam z 2 szwami bo miałam delikatne pęknięcie i głównie w celach kosmetycznych lekarka mi je założyła. Lilianka jest przeurocza ma kudłatą czarna główkę 🥰🥹 na izbie przewidywali wagę 3490 urodziła się z waga 3515g i 54cm największa z moich dzieci🥰😍🥹



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 06:38

    Aksandra, PaulinKA, Motylek93, Ann35, Piret, Migotka96, Wyobraźnia87, Kaliope, Biochemiczka, aszin, Zielone.Słońce, Julia24, Sylaada lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 23 maja, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, Kociara 💓 jesteś mega dzielna i masz już przy sobie śliczną córeczkę. Dużo zdrówka dla Was, dziewczyny 😍

    Kociara20996 lubi tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 23 maja, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara gratulacje 🥰🩷
    Dałyście dzielnie radę!!

    Dużo zdrówka dla was dziewczyny 🥰🥰

    Kociara20996 lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 23 maja, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @kociara, dzielna kobieto!! Jaką piękną czarnulkę sobie urodzilas🥹😍🌸

    Duzo miłości dla Was! A opis porodu brzmi tak... do przezycia :)) samych wspaniałosci🌞🩷🌼

    Kociara20996 lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 794 1591

    Wysłany: 23 maja, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @kociara gratulacje 🎉🎉🎉 opis porodu brzmi jak marzenie super że tak sprawnie poszło 😊 jaka słodka Lilianka dużo zdrówka dla was 🥰

    Kociara20996 lubi tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Piret Autorytet
    Postów: 539 1347

    Wysłany: 24 maja, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuu 😍 kociara ogromne gratulacje! 👏 cudna Lilianka 🌼 a poród faktycznie nie brzmi źle, dużo siły i zdrowia dla Was! 🥰

    Migotko piękna sesja zdjęciowa 🌸 śliczną córeczkę macie 🥹

    Ann czuje, że to Twoja kolej 🙈😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja, 00:28

    Migotka96, Ann35, Kociara20996 lubią tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37
    11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
    21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

    preg.png
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 24 maja, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara gratulacje 🥰
    Poród widzę należał do tych łaskawszych i bardzo dobrze ze się nie męczyłaś za długo !🥹
    Śliczna ta Lilianka Wasza 🫶🏼💕

    Kociara20996 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8044

    Wysłany: 24 maja, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara, myślałam dzisiaj o Tobie 😘
    Poród brzmi, jakby naprawdę dało się go przeżyć 😂, mała jest śliczna, gratuluję 🥹.

    Ann, teraz Twoja kolej... 😜

    Ann35, Kociara20996 lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 958 1532

    Wysłany: 24 maja, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyślałam sobie, że wejdę na wilczki zobaczyć czy któraś urodziła. Dobre miałam przeczucie 😀@Kociara piękna Lilianka, dużo zdrowia dla Was, odpoczywajcie dziewczyny bo kawał roboty za Wami ☺️. @Migotko piękna sesja, śliczna córeczka ☺️

    Migotka96, Kociara20996 lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 24 maja, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret, Krysia 🫣🫣 czuje presję 😂😂
    Sama jestem ciekawa, kiedy księżniczka zechce nas poznać 🥰🌸

    Piret lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8044

    Wysłany: 24 maja, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Piret, Krysia 🫣🫣 czuje presję 😂😂
    Sama jestem ciekawa, kiedy księżniczka zechce nas poznać 🥰🌸

    Ann, ja powoli też 😂 bo rownie dobrze mogę to być ja 😱, liczę ze mlody będzie miał tyle kultury że przed dziewczynkę nie będzie się pchał 😂.
    Chociaż nie powiem, czuje ta presję, zwłaszcza, że poprzednio od 37+1 byliśmy już na patologii, a dzisiejsze 37+2 po obchodzie już wiedziałam, że "jutro" cesarka... od spotkania z młodym dzieliły nas 24h...

    Ann35 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 843 2086

    Wysłany: 24 maja, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Kociara 😍 Zgadzam się ze poród brzmi do przeżycia 😅 to co Aksandra wbija teraz na podium ? 😁

    Migotko Julcia jest przecudowna! Przepiękna pamiątka ❤️

    Migotka96, Aksandra, Kociara20996 lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ