Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
Odpowiedz

🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨

Oceń ten wątek:
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 18 maja, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Krysiu, Ann - u mnie pewnie jeszcze nie tak silne jak u Was, ale pojawiają się takie bóle ala miesiączkowe i krzyżowe. Wczoraj na komunii siostrzeńca ledwo dawałam radę, także @Kociara podziwiam Twoją formę 😘 super fotki.

    Dziś robię pierwszą przymiarkę do pakowania walizki, jeszcze czekam na kilka przesyłek. To już tak blisko 🥹

    Miłego i spokojnego dnia, kochane 🩷

    Kociara20996, Ann35, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 18 maja, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara ale pięknie wyglądasz 🥰🥰
    Fajna rodzinka 🩷

    Aksandra rozumiem twój ból 🫠🥴
    Jestem ciekawa dzisiejszej nocki, skoro już dwie pod rząd były bogate 😅🥹

    Aksandra, Kociara20996 lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 18 maja, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kociara pięknie! Wszystko się udało? 🌸

    @Ann @Krysia dobrze, że się dzielicie tym jak to może być na końcówce. Wiadomo, każda ciąża inna, ale chyba jednak lepiej wiedzieć z czym to się może wiązać 😄 Całe szczęście macie bliżej niż dalej 😜🥳

    Ann35 lubi tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 18 maja, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ciągle myślę o wizycie 27.05. Już bym chciała naszego Misia podejrzeć 🤭 Kusiło mnie, aby skoczyć wcześniej na USG, narzeczony mnie powstrzymuje, abym ćwiczyła cierpliwość 🤣 11 dni minęło a ja jak na szpilkach odliczam dni 😂🫣

    Pięknego dnia dla Was dziewczyny 🌸🌸🌸

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8044

    Wysłany: 18 maja, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to normalna nie jestem I mamy co tydzień wizyty...

    Kociara, myślałam o Tobie ;) podziwiam za formę, ja już miałam dosyć na komunii tydzień temu... ale też się musiałam nabiegac za młodym...

    Zielone, niby wiem, ale z nim wtedy była szybka akcja w 37+3 braku konkretnych wskazań do tak szybkiego Cc... teraz zobaczymy, na razie 36+3, więc czekamy...

    Byłam w szpitalu, potwierdzili ze nie ustalają terminu Cc, tylko w 39+0 się zgłaszam i robią, a jak trafię w trakcie porodu to mamy mieć na wierzchu dokumenty na cc I też od robią...
    Gorzej że to wypada w długi weekend 😱🫣

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 18 maja, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane 💕❤️
    Jak wam lecą ciążę? Jak z maluszkami w domu? 🥰

    Ja mam niby termin na 8 lipca, ale już coraz cieplej myślę o porodzie i rozwiązaniu podobnie, jak Krysia, Ann i Kociara 😅😅.
    No średnio ciążę znoszę, ale mimo wszystko do 7 miesiąca nie chciałam, żeby się kończyła 🤣, a w 8 miesiącu już bardziej wyczekuje Maluszka na zewnątrz. On chyba też, bo wierci mi tak dziure w brzuchu od kilku dni- chyba nie wie, że nie tędy droga do wyjścia 😅🤣.
    U mnie torba do szpiatala spakowana- jesteśmy przygotowani ❤️. Gorzej z mieszkaniem, bo dopiero za tydzień/ dwa będziemy się wprowadzać 🫣🫣, ale wyprawka już kupiona, a ciuszki wyprane i wyprasowane czekają szczelnie popakowane 😊.

    @Motylku my to mamy chyba na ten sam dzień prawie poród. Przykro mi, że masz dodatkowy stres związany z wagą malutkiej. U nas przeciwna strona, bo jest w 90 centylu 🫣, ale my oboje jesteśmy bardzo wysocy. Pewnie pójdą w nas te małe szkraby. Wyprawkę tak, czy inaczej domykają, ale mam nadzieję, że w szpitalu za długo Was nie przetrzymają.

    Aksandra, PaulinKA, Motylek93, Jaszczureczka, Sylaada, Ann35, Kaliope, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2596 4342

    Wysłany: 18 maja, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ja to normalna nie jestem I mamy co tydzień wizyty...

    Kociara, myślałam o Tobie ;) podziwiam za formę, ja już miałam dosyć na komunii tydzień temu... ale też się musiałam nabiegac za młodym...

    Zielone, niby wiem, ale z nim wtedy była szybka akcja w 37+3 braku konkretnych wskazań do tak szybkiego Cc... teraz zobaczymy, na razie 36+3, więc czekamy...

    Byłam w szpitalu, potwierdzili ze nie ustalają terminu Cc, tylko w 39+0 się zgłaszam i robią, a jak trafię w trakcie porodu to mamy mieć na wierzchu dokumenty na cc I też od robią...
    Gorzej że to wypada w długi weekend 😱🫣
    Krysiu, dodam jeszcze że ta dziewczyna dostała wypis, nie zdążyła wyjść ze szpitala i akcja się rozpoczęła. 🫣

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8044

    Wysłany: 18 maja, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ciężko powiedzieć jak to będzie, bo mimo że niby 5ta ciąża to nawet nie wiem czego się spodziewać... bo nawet z nim w te 37+3 do samej cesarki nic nie czułam... mam wrażenie że naturalnie ten wyszedłby prędzej... Bo z młodym brzuch miałam wysoko, skurcze żadne nie były odczuwalne... a teraz mam wrażenie że jej sporo niżej niż był no i coraz częstsze i mocniejsze są te okresów skurcze... 😉 więc zobaczymy... jak chcą trzymać do 39 to chciałabym dotrwać do tego momentu, bo jakoś mnie przeraża że zaczyna się coś w nocy itp...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 18 maja, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Julia, miło ze sie odezwalas! 🌸 ja kochana myslalam ze wy jeszcze w staraniach kupiliście mieszkanie i macie je od dawna haha, cos nie ogarnelam 😅
    No to życzę by przeprowadzka poszła sprawnie i żebyście przywitali Maluszka w nowym miejscu, juz porządnie urządzeni❤️

    Buziaki !

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 18 maja, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    @Julia, miło ze sie odezwalas! 🌸 ja kochana myslalam ze wy jeszcze w staraniach kupiliście mieszkanie i macie je od dawna haha, cos nie ogarnelam 😅
    No to życzę by przeprowadzka poszła sprawnie i żebyście przywitali Maluszka w nowym miejscu, juz porządnie urządzeni❤️

    Buziaki !

    Mieszkanie kupiliśmy dwa lata temu 🤣, ale najpierw opóźnienia deweloperskie, potem remontowe i tak nam się przeciągnęło 🤭🤭. Już jednak syndrom wicia gniazda odpalony na maxa, więc dobrze, że kończymy w koncu.

    Widziałam, że musisz się trochę oszczędzać- mam nadzieję, że nie zwariujesz po zwolnieniu 😁. Niedługo brzuszek sam będzie do tego zmuszał 😅. Pilnuj mierzenia tej szyjki co wizytę 🙏. Oby problem szybko zniknął.

    Najważniejsze, że te nasze dzieciaczki są zdrowe 🥹🥹. Cały czas się tym zachwycam, że po takich trudnościach może iść wszystko (stosunkowo) gładko! ❤️

    @Wyobraźnia87 nie wiem, czy ja Ci głośno pogratulowałam... Na pewno robiłam to w swojej głowie czytając posty na wątku 😅😅. Ale no nie zaszkodzi powtórzyć- serce mi bardzo ogrzała Twoja ciąża ❤️.

    PaulinKA, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 958 1532

    Wysłany: 19 maja, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wrocilam z prenatalnych ☺️ mała super, żadnych zastrzeżeń z wyliczeń dr dzis 13+2. I mamy już tak liczyć ( chociaż dopytam naszego lekarza w czwartek) To niesamowite zobaczyć już te machające rączki i nóżki 🥹

    Biochemiczka, Jaszczureczka, Piret, Aksandra, Julia24, Migotka96, Sylaada, Kaliope, Nowa2024, Motylek93 lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 19 maja, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    × Próbny kalendarz na czas nieobecności Moli ×
    Proszę nie cytować całości, żeby nam się bez sensu wątek nie rozrastał przez cytaty :)

    LISTA OBECNOŚCI I PLANOWANY TERMIN PORODU🤰🏼:

    •Kociara20996 ~ 31.05.2026r. Liliana 🩷
    •Ann35 ~ 11.06.2026r. Sara Wanda 🩷
    •Krysia1411 ~ 12.06.2026r. 🩵
    •Aksandra ~ 3.07.2026r. 💛
    •Julia24 ~ 8.07.2026r. 🩵
    •Motylek93 ~ 10.07.2026r. Dorotka 🩷
    •Piret ~ 31.08.2026r. 🩷
    •PaulinKA ~ 2.10.2026r. 💛
    •Biochemiczka ~ 31.10.2026r. 🩵
    •Wyobraźnia87 🩷
    •Sylaada 💛

    Nasze Wilczki na świecie🤱🏼
    (💪🏼 ~ waleczne wcześniaczki)

    2026
    ✨️•Migotka96 ~ 21.04.2026r. Julia 🩷✨️
    ✨️•Smerfelinka ~ 07.04.2026r. Basia 🩷✨️
    ✨️•pelnawiary ~ 23.03.2026r. Jaś 🩵✨️
    ✨️•Slava ~03.2026r. 💪🏻🩵✨️
    ✨•Minia000 ~ 25.01.2026r. 🩷✨
    2025
    ✨•Babsi ~ 20.12.2025r. Leoś 🩵✨
    ✨•Jaszczureczka ~ 11.12.2025r. 💛✨
    ✨•Frelcia_na_chwilę ~ 10.12.2025r. Henio 🩵✨
    ✨•a_aandzela ~ 05.11.2025r. Amelia 🩷✨
    ✨•Misiula ~ 03.11.2025r. Gabrysia 🩷✨
    ✨•Ana29 ~ 2.11.2025r. ~ Kubuś🩵✨
    ✨•Molahonkeey ~ 30.10.2025r. ~ Hania i Tadzio 🩷🩵✨
    ✨•Nana11 ~ 29.10.2025r. ~ Feliks 🩵✨
    ✨•Agni97 ~ 29.10.2025r. ~ Gabrysia🩷✨
    ✨•M93 ~ 17.10.2025r. ~ Wandzia 🩷✨
    ✨•Insane ~ 16.10.2025r. 🩷 ✨
    ✨•Nowa ~ 06.10.2025r. ~ Krzysiu i Oluś 💪🏼 💪🏼 🩵🩵✨
    ✨•Ivka ~ 25.08.2025r. ~ Eryk 🩵✨
    ✨•Hopex2 ~ 23.08.2025r. ~ Szymuś 💪🏼 🩵✨
    ✨•Kaliope ~ 19.08.2025r. ~ Theoś 💪🏼 🩵✨
    ✨•Dagmarova ~ 09.08.2025r. ~ Wojtuś 🩵 ✨
    ✨•SolAngelica ~ 02.08.2025r. ~ Liwia 🩷 ✨
    ✨•Jeżowa ~ 30.04.2025r. ~ Julek i Florek 🩵🩵✨

    Pamiętamy:
    •aszin 💔
    •Vergeet 💔

    KALENDARZ WIZYT 📆:

    19.05:
    •Wyobraźnia87 (USG prenatalne)
    •Motylek93 (USG)
    •Aksandra (USG)

    20.05:
    Krysia1411 (USG)

    21.05:
    •Ann35 (kwalifikacja do porodu w szpitalu)
    •Wyobraźnia87 (USG)

    25.05:
    •Biochemiczka (USG)
    •Kociara20996 (USG + KTG)

    26.05:
    •Sylaada (Panorama)
    •Krysia1411 (USG + KTG)

    27.05:
    •Sylaada (USG)

    28.05:
    •Ann35 (KTG + wizyta ginekologiczna)

    1.06:
    •Kociara20996 (USG + KTG)

    2.06:
    •Krysia1411 (przyjęcie do szpitala)

    3.06:
    •Sylaada (USG prenatalne + Pappa)

    19.06:
    •Biochemiczka (USG połówkowe)

    Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zaplanowane wizyty na najbliższy czas to dajcie znać, będę aktualizować ten post. Za tydzień w niedzielę kolejna aktualizacja
    // [294] //

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja, 15:32

    Motylek93 lubi tę wiadomość

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 19 maja, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KALENDARZ WIZYT 📆:

    19.05(wt):
    •Wyobraźnia87 (USG prenatalne)
    •Motylek93 (USG)
    •Aksandra (USG)

    20.05(śr):
    Krysia1411 (USG)

    21.05(czw):
    •Ann35 (kwalifikacja do porodu w szpitalu)
    •Wyobraźnia87 (USG)

    Powodzenia w tym tygodniu🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 19 maja, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 - troche mnie wyoutowało z forum to ząbkowanie.
    od wczoraj mamy prawilnie już 2 zęby poza dziąsłami, etap kreseczek za nami, ale cierpi przy tym niemilosiernie 😔
    A jak pisalam wtedy to ząb już był poza dziąsłem w jednym miejscu
    Jeszcze żeby bylo "weselej" wczoraj bylo ostatnie szczepienie rotawirusami. A mamy rzekę śliny przez te zęby. I jeszcze dzieci 3l I 5l...🙈

    Julia24 - no u mnie ząbkowanie idzie pełną parą🙄 troszke mamy tyły z wysokim podporem, bo 11.05 stuknęło 5 miesięcy a to jeszcze nie opanowane. Za to sie dowiedzialam ze 70cm dla mojego dziecka odpowiada 93 centylowi wzrostu w grupie wiekowej, dlatego co raz slysze ze dlugi bobas.
    A jak nie ma boli od zębòw i nie złapie akurat za włosy to dziecko do schrupania😊

    Wyobraźnia - gratuluje udanej wizyty 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja, 12:24

    Wyobraźnia87, Sylaada lubią tę wiadomość

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8172 8044

    Wysłany: 19 maja, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczureczka wrote:
    Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zaplanowane wizyty na najbliższy czas to dajcie znać, będę aktualizować ten post. Za tydzień w niedzielę kolejna aktualizacja
    // [294] //

    Ja mam jeszcze 26.05 ostatnie usg i ktg i potem już za tydzień szpital 😱 chyba że mlody zdecyduje się ewakuować prędzej..

    Jaszczureczka, Julia24 lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 19 maja, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczureczko, kochana jesteś, że tak nam jeszcze ogarniasz te kalendarze. 🥹 Ale jeśli zacznie to być dla Ciebie mega uciążliwe, to dawaj znać śmiało!

    Wyobraźnia, cieszę się niezmiernie, że prenatalne już za Tobą, to taki ważny krok pozwalający na odpalanie radości już bez ograniczeń 🩷

    Właśnie wróciłam z wizyty. Dziecko nasze podrosło do 50centyla, ma ok. 2300g. Szyjka już krótsza - 33mm. Ale ilość wód płodowych w górnej granicy normy. I tak mnie to troszkę zaniepokoiło.. niby przepływy w normie, łożysko wydolne.
    Wiecie kochane, skąd może być taki wzrost ilości wód?

    Ja już czuję się jak bańka. 🫣

    Ann35, Wyobraźnia87, Jaszczureczka, Kaliope, Nowa2024, Motylek93 lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2225 4289

    Wysłany: 19 maja, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zaplanowane wizyty na najbliższy czas to dajcie znać, będę aktualizować ten post. Za tydzień w niedzielę kolejna aktualizacja
    // [294] //[/QUOTE]

    Ja mam jeszcze wizytę z ktg 25.05 i 1.06 pytanie czy dotrwam 😅

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 19 maja, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia rozczulający jest widok tych machających rączek na USG zawsze 🥹🥹 napawaj się nim póki bobas jeszcze malutki i ładnie widać, później to już szczerze mówiąc na USG nie widziałam nic jak poszczególne części ciała mi dr pokazywała 😅😅

    Julia ale super ze zaczynacie nowy rozdział w nowym mieszkanku 🥰🥰 na pewno o wiele przyjemniej się je wykończyło wiedząc ze stworzycie w nim piękna rodzinkę z dzidzią 👶🏼 💕

    Wyobraźnia87, Julia24 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 19 maja, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 - a Ty nie mialas w sr wizyt? Teraz masz we wt?

    Aksandra - juz nie wyrabiam, co widac w tym że nie jestem w stanie już co niedziele zrobic aktualizacji. Im bliżej wakacji tym będzie gorzej więc nie mam nic przeciwko żeby ktoś w następną niedziele przejął ten zwyczaj
    Troszkę Ci maleństwo przybrało🥰 a co do wód to ja nie wiem nic w temacie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja, 15:38

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1537 2529

    Wysłany: 19 maja, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Jaszczureczko, kochana jesteś, że tak nam jeszcze ogarniasz te kalendarze. 🥹 Ale jeśli zacznie to być dla Ciebie mega uciążliwe, to dawaj znać śmiało!

    Wyobraźnia, cieszę się niezmiernie, że prenatalne już za Tobą, to taki ważny krok pozwalający na odpalanie radości już bez ograniczeń 🩷

    Właśnie wróciłam z wizyty. Dziecko nasze podrosło do 50centyla, ma ok. 2300g. Szyjka już krótsza - 33mm. Ale ilość wód płodowych w górnej granicy normy. I tak mnie to troszkę zaniepokoiło.. niby przepływy w normie, łożysko wydolne.
    Wiecie kochane, skąd może być taki wzrost ilości wód?

    Ja już czuję się jak bańka. 🫣

    Aksandro pod koniec ciąży ilość wód płodowych wzrasta bardzo często. Jeśli cukry są dobre i przepływy w porządku, to nie ma się za bardzo czym martwić ❤️ Było mierzone AFI, czy MVP?
    Mój cudowny lekarz, do którego ostatecznie trafiłam na operację i który mi uratował dzidziutka, zawsze powtarzał: „cyferki to cyferki. Ilość wód płodowych jest wtedy za duża, kiedy na obrazie USG widać, że mogłoby sie tam spokojnie zmieścić drugie dziecko”.

    Sama miałam wielowodzie, bardzo mocno się edukowałam w temacie. Graniczna ilość wód płodowych pod koniec ciąży często jest fizjologiczna. Slava też miała 😘 Co ciekawe, w bardzo wielu przypadkach wielowodzie pod koniec ciąży nie ma żadnej konkretnej przyczyny.

    Aksandra lubi tę wiadomość

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
‹‹ 292 293 294 295 296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ