🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Cześć dziewczyny,
Krysiu, Ann - u mnie pewnie jeszcze nie tak silne jak u Was, ale pojawiają się takie bóle ala miesiączkowe i krzyżowe. Wczoraj na komunii siostrzeńca ledwo dawałam radę, także @Kociara podziwiam Twoją formę 😘 super fotki.
Dziś robię pierwszą przymiarkę do pakowania walizki, jeszcze czekam na kilka przesyłek. To już tak blisko 🥹
Miłego i spokojnego dnia, kochane 🩷
Kociara20996, Ann35, Nowa2024 lubią tę wiadomość
♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia
IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌
IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓
"Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

-
Kociara ale pięknie wyglądasz 🥰🥰
Fajna rodzinka 🩷
Aksandra rozumiem twój ból 🫠🥴
Jestem ciekawa dzisiejszej nocki, skoro już dwie pod rząd były bogate 😅🥹
Aksandra, Kociara20996 lubią tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
@Kociara pięknie! Wszystko się udało? 🌸
@Ann @Krysia dobrze, że się dzielicie tym jak to może być na końcówce. Wiadomo, każda ciąża inna, ale chyba jednak lepiej wiedzieć z czym to się może wiązać 😄 Całe szczęście macie bliżej niż dalej 😜🥳
Ann35 lubi tę wiadomość
♀️ 90' ♂️ 90'
Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
AMH 1,720 🗓️10.25
03.26 1 Transfer ❄️
❄️❄️ na zimowisku
5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257
18.04 mamy GS 🫧
24.04 2,5 mm jest ❤️
28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
07.05 1.93 cm Misia 🥹
22.05 4,03 cm 🍓
03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
12.06 7,09 cm 🩷

-
A ja ciągle myślę o wizycie 27.05. Już bym chciała naszego Misia podejrzeć 🤭 Kusiło mnie, aby skoczyć wcześniej na USG, narzeczony mnie powstrzymuje, abym ćwiczyła cierpliwość 🤣 11 dni minęło a ja jak na szpilkach odliczam dni 😂🫣
Pięknego dnia dla Was dziewczyny 🌸🌸🌸
Jaszczureczka lubi tę wiadomość
♀️ 90' ♂️ 90'
Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
AMH 1,720 🗓️10.25
03.26 1 Transfer ❄️
❄️❄️ na zimowisku
5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257
18.04 mamy GS 🫧
24.04 2,5 mm jest ❤️
28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
07.05 1.93 cm Misia 🥹
22.05 4,03 cm 🍓
03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
12.06 7,09 cm 🩷

-
Ja to normalna nie jestem I mamy co tydzień wizyty...
Kociara, myślałam o Tobie
podziwiam za formę, ja już miałam dosyć na komunii tydzień temu... ale też się musiałam nabiegac za młodym...
Zielone, niby wiem, ale z nim wtedy była szybka akcja w 37+3 braku konkretnych wskazań do tak szybkiego Cc... teraz zobaczymy, na razie 36+3, więc czekamy...
Byłam w szpitalu, potwierdzili ze nie ustalają terminu Cc, tylko w 39+0 się zgłaszam i robią, a jak trafię w trakcie porodu to mamy mieć na wierzchu dokumenty na cc I też od robią...
Gorzej że to wypada w długi weekend 😱🫣27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Hejka kochane 💕❤️
Jak wam lecą ciążę? Jak z maluszkami w domu? 🥰
Ja mam niby termin na 8 lipca, ale już coraz cieplej myślę o porodzie i rozwiązaniu podobnie, jak Krysia, Ann i Kociara 😅😅.
No średnio ciążę znoszę, ale mimo wszystko do 7 miesiąca nie chciałam, żeby się kończyła 🤣, a w 8 miesiącu już bardziej wyczekuje Maluszka na zewnątrz. On chyba też, bo wierci mi tak dziure w brzuchu od kilku dni- chyba nie wie, że nie tędy droga do wyjścia 😅🤣.
U mnie torba do szpiatala spakowana- jesteśmy przygotowani ❤️. Gorzej z mieszkaniem, bo dopiero za tydzień/ dwa będziemy się wprowadzać 🫣🫣, ale wyprawka już kupiona, a ciuszki wyprane i wyprasowane czekają szczelnie popakowane 😊.
@Motylku my to mamy chyba na ten sam dzień prawie poród. Przykro mi, że masz dodatkowy stres związany z wagą malutkiej. U nas przeciwna strona, bo jest w 90 centylu 🫣, ale my oboje jesteśmy bardzo wysocy. Pewnie pójdą w nas te małe szkraby. Wyprawkę tak, czy inaczej domykają, ale mam nadzieję, że w szpitalu za długo Was nie przetrzymają.
Aksandra, PaulinKA, Motylek93, Jaszczureczka, Sylaada, Ann35, Kaliope, Nowa2024 lubią tę wiadomość
03-04.25 2× IUI ❌️
🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
29.12 I Prenatalne ✅️
💃 '95:
⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
➖️ IO
✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138
🕴️ '90:
➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
✔️ Kariotypy, usg, hormony

-
Krysiu, dodam jeszcze że ta dziewczyna dostała wypis, nie zdążyła wyjść ze szpitala i akcja się rozpoczęła. 🫣Krysia1411 wrote:Ja to normalna nie jestem I mamy co tydzień wizyty...
Kociara, myślałam o Tobie
podziwiam za formę, ja już miałam dosyć na komunii tydzień temu... ale też się musiałam nabiegac za młodym...
Zielone, niby wiem, ale z nim wtedy była szybka akcja w 37+3 braku konkretnych wskazań do tak szybkiego Cc... teraz zobaczymy, na razie 36+3, więc czekamy...
Byłam w szpitalu, potwierdzili ze nie ustalają terminu Cc, tylko w 39+0 się zgłaszam i robią, a jak trafię w trakcie porodu to mamy mieć na wierzchu dokumenty na cc I też od robią...
Gorzej że to wypada w długi weekend 😱🫣4,5 roku starań
Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
_____________________________
🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞
Witaj świecie! ✋
PROM 34+5/6
10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

-
Mi ciężko powiedzieć jak to będzie, bo mimo że niby 5ta ciąża to nawet nie wiem czego się spodziewać... bo nawet z nim w te 37+3 do samej cesarki nic nie czułam... mam wrażenie że naturalnie ten wyszedłby prędzej... Bo z młodym brzuch miałam wysoko, skurcze żadne nie były odczuwalne... a teraz mam wrażenie że jej sporo niżej niż był no i coraz częstsze i mocniejsze są te okresów skurcze... 😉 więc zobaczymy... jak chcą trzymać do 39 to chciałabym dotrwać do tego momentu, bo jakoś mnie przeraża że zaczyna się coś w nocy itp...27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
@Julia, miło ze sie odezwalas! 🌸 ja kochana myslalam ze wy jeszcze w staraniach kupiliście mieszkanie i macie je od dawna haha, cos nie ogarnelam 😅
No to życzę by przeprowadzka poszła sprawnie i żebyście przywitali Maluszka w nowym miejscu, juz porządnie urządzeni❤️
Buziaki ! -
PaulinKA wrote:@Julia, miło ze sie odezwalas! 🌸 ja kochana myslalam ze wy jeszcze w staraniach kupiliście mieszkanie i macie je od dawna haha, cos nie ogarnelam 😅
No to życzę by przeprowadzka poszła sprawnie i żebyście przywitali Maluszka w nowym miejscu, juz porządnie urządzeni❤️
Buziaki !
Mieszkanie kupiliśmy dwa lata temu 🤣, ale najpierw opóźnienia deweloperskie, potem remontowe i tak nam się przeciągnęło 🤭🤭. Już jednak syndrom wicia gniazda odpalony na maxa, więc dobrze, że kończymy w koncu.
Widziałam, że musisz się trochę oszczędzać- mam nadzieję, że nie zwariujesz po zwolnieniu 😁. Niedługo brzuszek sam będzie do tego zmuszał 😅. Pilnuj mierzenia tej szyjki co wizytę 🙏. Oby problem szybko zniknął.
Najważniejsze, że te nasze dzieciaczki są zdrowe 🥹🥹. Cały czas się tym zachwycam, że po takich trudnościach może iść wszystko (stosunkowo) gładko! ❤️
@Wyobraźnia87 nie wiem, czy ja Ci głośno pogratulowałam... Na pewno robiłam to w swojej głowie czytając posty na wątku 😅😅. Ale no nie zaszkodzi powtórzyć- serce mi bardzo ogrzała Twoja ciąża ❤️.
PaulinKA, Wyobraźnia87 lubią tę wiadomość
03-04.25 2× IUI ❌️
🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
29.12 I Prenatalne ✅️
💃 '95:
⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
➖️ IO
✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138
🕴️ '90:
➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
✔️ Kariotypy, usg, hormony

-
Właśnie wrocilam z prenatalnych ☺️ mała super, żadnych zastrzeżeń z wyliczeń dr dzis 13+2. I mamy już tak liczyć ( chociaż dopytam naszego lekarza w czwartek) To niesamowite zobaczyć już te machające rączki i nóżki 🥹
Biochemiczka, Jaszczureczka, Piret, Aksandra, Julia24, Migotka96, Sylaada, Kaliope, Nowa2024, Motylek93 lubią tę wiadomość
starania od 2024 r
08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
5dpt II
6dpt beta 21,1
8dpt beta 71,3
11 dpt beta 200,1
18 dpt beta 2646,1
27 dpt beta 25904
7+5 💔
01.2026 kolejna procedura
03.2026 transfer ❄ 4.1.2
5dpt II
8dpt beta 116,7
10 dpt beta 237,8
16 dpt beta 2551.1
27 dpt beta 56747 mamy ♥️
-
× Próbny kalendarz na czas nieobecności Moli ×
Proszę nie cytować całości, żeby nam się bez sensu wątek nie rozrastał przez cytaty
LISTA OBECNOŚCI I PLANOWANY TERMIN PORODU🤰🏼:
•Kociara20996 ~ 31.05.2026r. Liliana 🩷
•Ann35 ~ 11.06.2026r. Sara Wanda 🩷
•Krysia1411 ~ 12.06.2026r. 🩵
•Aksandra ~ 3.07.2026r. 💛
•Julia24 ~ 8.07.2026r. 🩵
•Motylek93 ~ 10.07.2026r. Dorotka 🩷
•Piret ~ 31.08.2026r. 🩷
•PaulinKA ~ 2.10.2026r. 💛
•Biochemiczka ~ 31.10.2026r. 🩵
•Wyobraźnia87 🩷
•Sylaada 💛
Nasze Wilczki na świecie🤱🏼
(💪🏼 ~ waleczne wcześniaczki)
2026
✨️•Migotka96 ~ 21.04.2026r. Julia 🩷✨️
✨️•Smerfelinka ~ 07.04.2026r. Basia 🩷✨️
✨️•pelnawiary ~ 23.03.2026r. Jaś 🩵✨️
✨️•Slava ~03.2026r. 💪🏻🩵✨️
✨•Minia000 ~ 25.01.2026r. 🩷✨
2025
✨•Babsi ~ 20.12.2025r. Leoś 🩵✨
✨•Jaszczureczka ~ 11.12.2025r. 💛✨
✨•Frelcia_na_chwilę ~ 10.12.2025r. Henio 🩵✨
✨•a_aandzela ~ 05.11.2025r. Amelia 🩷✨
✨•Misiula ~ 03.11.2025r. Gabrysia 🩷✨
✨•Ana29 ~ 2.11.2025r. ~ Kubuś🩵✨
✨•Molahonkeey ~ 30.10.2025r. ~ Hania i Tadzio 🩷🩵✨
✨•Nana11 ~ 29.10.2025r. ~ Feliks 🩵✨
✨•Agni97 ~ 29.10.2025r. ~ Gabrysia🩷✨
✨•M93 ~ 17.10.2025r. ~ Wandzia 🩷✨
✨•Insane ~ 16.10.2025r. 🩷 ✨
✨•Nowa ~ 06.10.2025r. ~ Krzysiu i Oluś 💪🏼 💪🏼 🩵🩵✨
✨•Ivka ~ 25.08.2025r. ~ Eryk 🩵✨
✨•Hopex2 ~ 23.08.2025r. ~ Szymuś 💪🏼 🩵✨
✨•Kaliope ~ 19.08.2025r. ~ Theoś 💪🏼 🩵✨
✨•Dagmarova ~ 09.08.2025r. ~ Wojtuś 🩵 ✨
✨•SolAngelica ~ 02.08.2025r. ~ Liwia 🩷 ✨
✨•Jeżowa ~ 30.04.2025r. ~ Julek i Florek 🩵🩵✨
Pamiętamy:
•aszin 💔
•Vergeet 💔
KALENDARZ WIZYT 📆:
19.05:
•Wyobraźnia87 (USG prenatalne)
•Motylek93 (USG)
•Aksandra (USG)
20.05:
Krysia1411 (USG)
21.05:
•Ann35 (kwalifikacja do porodu w szpitalu)
•Wyobraźnia87 (USG)
25.05:
•Biochemiczka (USG)
•Kociara20996 (USG + KTG)
26.05:
•Sylaada (Panorama)
•Krysia1411 (USG + KTG)
27.05:
•Sylaada (USG)
28.05:
•Ann35 (KTG + wizyta ginekologiczna)
1.06:
•Kociara20996 (USG + KTG)
2.06:
•Krysia1411 (przyjęcie do szpitala)
3.06:
•Sylaada (USG prenatalne + Pappa)
19.06:
•Biochemiczka (USG połówkowe)
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zaplanowane wizyty na najbliższy czas to dajcie znać, będę aktualizować ten post. Za tydzień w niedzielę kolejna aktualizacja
// [294] //Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja, 15:32
Motylek93 lubi tę wiadomość
2025
2025 - 39w3 | 3390g
----
2024
2024.11 - poronienie chybione 14w
2024.09 - 37dc II
2024.07 - biochem
----
2023 - 40w4 | 3280g
2022 - 40dc II
----
Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
----
2021 - 41w2d | 3730g
2020
2020.07 FET >29dpt ❤
2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
2020.01 4 IUI - biochem
2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
2018 - pierwsza wizyta w klinice
2016 - początek starań -
KALENDARZ WIZYT 📆:
19.05(wt):
•Wyobraźnia87 (USG prenatalne)
•Motylek93 (USG)
•Aksandra (USG)
20.05(śr):
Krysia1411 (USG)
21.05(czw):
•Ann35 (kwalifikacja do porodu w szpitalu)
•Wyobraźnia87 (USG)
Powodzenia w tym tygodniu🤞🏻🤞🏻🤞🏻2025
2025 - 39w3 | 3390g
----
2024
2024.11 - poronienie chybione 14w
2024.09 - 37dc II
2024.07 - biochem
----
2023 - 40w4 | 3280g
2022 - 40dc II
----
Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
----
2021 - 41w2d | 3730g
2020
2020.07 FET >29dpt ❤
2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
2020.01 4 IUI - biochem
2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
2018 - pierwsza wizyta w klinice
2016 - początek starań -
M93 - troche mnie wyoutowało z forum to ząbkowanie.
od wczoraj mamy prawilnie już 2 zęby poza dziąsłami, etap kreseczek za nami, ale cierpi przy tym niemilosiernie 😔
A jak pisalam wtedy to ząb już był poza dziąsłem w jednym miejscu
Jeszcze żeby bylo "weselej" wczoraj bylo ostatnie szczepienie rotawirusami. A mamy rzekę śliny przez te zęby. I jeszcze dzieci 3l I 5l...🙈
Julia24 - no u mnie ząbkowanie idzie pełną parą🙄 troszke mamy tyły z wysokim podporem, bo 11.05 stuknęło 5 miesięcy a to jeszcze nie opanowane. Za to sie dowiedzialam ze 70cm dla mojego dziecka odpowiada 93 centylowi wzrostu w grupie wiekowej, dlatego co raz slysze ze dlugi bobas.
A jak nie ma boli od zębòw i nie złapie akurat za włosy to dziecko do schrupania😊
Wyobraźnia - gratuluje udanej wizyty 🥰Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja, 12:24
Wyobraźnia87, Sylaada lubią tę wiadomość
2025
2025 - 39w3 | 3390g
----
2024
2024.11 - poronienie chybione 14w
2024.09 - 37dc II
2024.07 - biochem
----
2023 - 40w4 | 3280g
2022 - 40dc II
----
Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
----
2021 - 41w2d | 3730g
2020
2020.07 FET >29dpt ❤
2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
2020.01 4 IUI - biochem
2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
2018 - pierwsza wizyta w klinice
2016 - początek starań -
Jaszczureczka wrote:Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zaplanowane wizyty na najbliższy czas to dajcie znać, będę aktualizować ten post. Za tydzień w niedzielę kolejna aktualizacja
// [294] //
Ja mam jeszcze 26.05 ostatnie usg i ktg i potem już za tydzień szpital 😱 chyba że mlody zdecyduje się ewakuować prędzej..
Jaszczureczka, Julia24 lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Jaszczureczko, kochana jesteś, że tak nam jeszcze ogarniasz te kalendarze. 🥹 Ale jeśli zacznie to być dla Ciebie mega uciążliwe, to dawaj znać śmiało!
Wyobraźnia, cieszę się niezmiernie, że prenatalne już za Tobą, to taki ważny krok pozwalający na odpalanie radości już bez ograniczeń 🩷
Właśnie wróciłam z wizyty. Dziecko nasze podrosło do 50centyla, ma ok. 2300g. Szyjka już krótsza - 33mm. Ale ilość wód płodowych w górnej granicy normy. I tak mnie to troszkę zaniepokoiło.. niby przepływy w normie, łożysko wydolne.
Wiecie kochane, skąd może być taki wzrost ilości wód?
Ja już czuję się jak bańka. 🫣
Ann35, Wyobraźnia87, Jaszczureczka, Kaliope, Nowa2024, Motylek93 lubią tę wiadomość
♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia
IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌
IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓
"Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

-
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zaplanowane wizyty na najbliższy czas to dajcie znać, będę aktualizować ten post. Za tydzień w niedzielę kolejna aktualizacja
// [294] //[/QUOTE]
Ja mam jeszcze wizytę z ktg 25.05 i 1.06 pytanie czy dotrwam 😅
Jaszczureczka lubi tę wiadomość
👩🏻96 🧔🏽♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
04.25 ciąża biochemiczna 💔
27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

23.05 15:25 3515g -
Wyobraźnia rozczulający jest widok tych machających rączek na USG zawsze 🥹🥹 napawaj się nim póki bobas jeszcze malutki i ładnie widać, później to już szczerze mówiąc na USG nie widziałam nic jak poszczególne części ciała mi dr pokazywała 😅😅
Julia ale super ze zaczynacie nowy rozdział w nowym mieszkanku 🥰🥰 na pewno o wiele przyjemniej się je wykończyło wiedząc ze stworzycie w nim piękna rodzinkę z dzidzią 👶🏼 💕
Wyobraźnia87, Julia24 lubią tę wiadomość
👱🏼♀️ 30 lat
🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)
17cs (Accofil, acard, heparyna)
28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
30.07 beta 54.60, prog. 36.52
01.08 beta 98.30, prog. 38.50
05.08 beta 827,30
06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
07.11 18+1 222g córeczki 🩷
24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
26.02 34+0 2000g kruszynki
17.03 36+5 2600g
02.04 39+0 3000g
09.04 40+0 3200g
Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g

-
Krysia1411 - a Ty nie mialas w sr wizyt? Teraz masz we wt?
Aksandra - juz nie wyrabiam, co widac w tym że nie jestem w stanie już co niedziele zrobic aktualizacji. Im bliżej wakacji tym będzie gorzej więc nie mam nic przeciwko żeby ktoś w następną niedziele przejął ten zwyczaj
Troszkę Ci maleństwo przybrało🥰 a co do wód to ja nie wiem nic w temacieWiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja, 15:38
2025
2025 - 39w3 | 3390g
----
2024
2024.11 - poronienie chybione 14w
2024.09 - 37dc II
2024.07 - biochem
----
2023 - 40w4 | 3280g
2022 - 40dc II
----
Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
----
2021 - 41w2d | 3730g
2020
2020.07 FET >29dpt ❤
2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
2020.01 4 IUI - biochem
2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
2018 - pierwsza wizyta w klinice
2016 - początek starań -
Aksandra wrote:Jaszczureczko, kochana jesteś, że tak nam jeszcze ogarniasz te kalendarze. 🥹 Ale jeśli zacznie to być dla Ciebie mega uciążliwe, to dawaj znać śmiało!
Wyobraźnia, cieszę się niezmiernie, że prenatalne już za Tobą, to taki ważny krok pozwalający na odpalanie radości już bez ograniczeń 🩷
Właśnie wróciłam z wizyty. Dziecko nasze podrosło do 50centyla, ma ok. 2300g. Szyjka już krótsza - 33mm. Ale ilość wód płodowych w górnej granicy normy. I tak mnie to troszkę zaniepokoiło.. niby przepływy w normie, łożysko wydolne.
Wiecie kochane, skąd może być taki wzrost ilości wód?
Ja już czuję się jak bańka. 🫣
Aksandro pod koniec ciąży ilość wód płodowych wzrasta bardzo często. Jeśli cukry są dobre i przepływy w porządku, to nie ma się za bardzo czym martwić ❤️ Było mierzone AFI, czy MVP?
Mój cudowny lekarz, do którego ostatecznie trafiłam na operację i który mi uratował dzidziutka, zawsze powtarzał: „cyferki to cyferki. Ilość wód płodowych jest wtedy za duża, kiedy na obrazie USG widać, że mogłoby sie tam spokojnie zmieścić drugie dziecko”.
Sama miałam wielowodzie, bardzo mocno się edukowałam w temacie. Graniczna ilość wód płodowych pod koniec ciąży często jest fizjologiczna. Slava też miała 😘 Co ciekawe, w bardzo wielu przypadkach wielowodzie pod koniec ciąży nie ma żadnej konkretnej przyczyny.
Aksandra lubi tę wiadomość
🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️




