Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
Odpowiedz

🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨

Oceń ten wątek:
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 12 maja, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaliope - Ty to zawsze mnie wzruszasz tymi miłymi słowami, nie wiem czym sobie na nie zasłużyłam 🥹🩷 dziękuję.

    Nowa - zawsze się uśmiecham jak widzę wiadomość od Ciebie na forum, cudnie, że masz ochotę czasem tu do nas wpadać, choć Twoje bobaski są już takie duże 💪❤️ mam tak ogromny sentyment do naszego testowania. Miałyśmy transfery w podobnym czasie, gdyby był udany, tuliłabym już dzieciątko. Ale to będzie inne dziecko i jestem przekonana, że równie mocno będę je kochać. 🥹

    Wyobraźnia - ogromne gratulacje 🩷🩷 to już jeden duży kamień z serca. Rośnijcie zdrowo 🌷🌷

    Kociara - to się już dzieje 😍 trzymam za Wasze spotkanie z maluszkiem mocne kciuki 😘

    Paulinko - dziewczyny już pisały, że łożysko się podnosi. Może faktycznie lepiej troszkę ograniczyć aktywność i zobaczyć jak to łożysko się zachowuje. A doktor określił jak daleko w mm jest od szyjki macicy? U mnie na 1 prenatalnych bylo dość nisko, w dodatku miałam w tych okolicach okoloszyjkowych krwiaka, po pęknięciu wszystko poszło do góry. A co do rozmiarów - cóż, na 1 prenatalnych dzidzia tydzień do przodu, na 2 - prawie tydzień do tyłu. Nie wiem jakiej płci jest Twój maluszek, ale gdzieś czytałam, że dziewczynki szybciej startują, a im później tym ustala się ich taki docelowy trend wzrostowy. Jeśli mieści się w normach centylowych to w ogóle bym się nie martwiła, moja kochana 😘

    Motylku - cieszę się mimo wszystko, że lekarze tak dokładnie Was monitorują i trzymają rękę na pulsie. Masz takie ładne wyniki, że te wymiary malutkiej to pewnie jej taka uroda 🩷 ale sprawdzać trzeba, żebyście obie były bezpieczne i spokojne. Przytulam Cię mocno, bo wyobrażam sobie Twój stres.

    Miłego dnia, kochane 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 08:35

    Wyobraźnia87, Motylek93, Kaliope, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 12 maja, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, na zdjęciu dr mi pokazywał ze wlasnie nachodzi na szyjkę juz powoli... :/ wiec chyba nie bardzo to są milimetry od szyjki 🙄

    Ale rozmawiałam z przyjaciolka ktora prowadzi ciaze u tej samej peronatolog co ja i ona rowniez w 20 tc miala info ze łożysko nisko , potem Pani dr stwierdzila oj moglam Pani nie mówić, nie dawała jej żadnych zalecen, a 5 tyg pozniej bylo juz sporo wyżej zatem mam nadzieje ze dr od prenatalnych troche mnie po prostu nastraszył a teraz wszyatko bedzie zmierzać ku lepszemu. Moze uda mi sie wcisnąć na wcześniejszą wizyte do mojej lekarki by przegadać i sie uspokoić...:)

    Aczkolwiek nie powiem, pierwszy raz od dawna wkradł sie we mnie jakis niepokój, lek o tego Okruszka, i tylko malenkie stuknięcia uspakajają mnie i utwierdzają w przekonaniu ze Maleństwo sobie tam buszuje i ani myśli zmieniac lokalizacji, wiec wolne ujście szyjki na razie mu niepotrzebne ;)

    Muszę tylko wzmoc profilaktykę by zapowiedź krwawieniom bo to chyba aktualnie najbardziej newralgiczny punkt. No ale, po prostu do wizyty ogranicze ćwiczenia z ciężarkami, nie bede chodzić pieszo na zakupki, troche wiecej poleżę... nic wiecej nie moge bo i nie dostalam jasnych wytycznych 🫠

    Juz nie smece, sorki kochane. Wiem ze macie tu niejednokrotnie gorsze akcje niz moje niepewne usg , zaraz biore dupke w kupę i sie zbieram w sobie🌺

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 794 1590

    Wysłany: 12 maja, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ann @kociara @krysia czyli taki mały wyścig która pierwsza 😁 przeraża mnie że potem w kolejce jestem z @aksandra i @julia
    Kiedy dlaczego jak to możliwe że tak szybko 🤯
    Dziękuje dziewczyny za wsparcie ❤️ analizowałam z kwietnia historię himalaydream i mam nadzieję że u mnie też się skończy tak samo malutkim ale zdrowym bobaskiem 🙂
    @paulina u siesiepy łożysko też było nisko chyba nachodzące a wraz z ciążą podniosło się i urodziła sn 🙂 masz prawo się stresować i pisać o tym. I małą dzidzią też się staraj się nie martwić, chociaż jest ciężko. Jeśli inne parametry są prawidłowe to niech rośnie swoim tempem. Teraz zostało nam brać witaminki, zdrowo odżywiać i odpoczywać 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 12:20

    PaulinKA, Ann35, Aksandra lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2596 4342

    Wysłany: 12 maja, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko, nie jestem ekspertem ale często to łożysko po 20tc się podnosi. Jeśli tego nie zrobi to wtedy jest problem. Póki co, ma czas się podnieść. No ale nie traktuj mojej wiedzy jak medycznej, bo porostu takie coś kojarzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 13:06

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 12 maja, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku mnie się wcale nie spieszy 🤣
    Jak sobie tylko pomyśle, co mnie znowu czeka to jakoś tak… hmm 🫣🫣🫣

    Kociara to malutka ta twoja córeczka 😃😃

    Ja w obu ciążach z rozwarciem 2 cm chodziłam jakieś 2 tygodnie 🥹🥹

    Motylek93 lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 12 maja, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przeraża sama skracająca się szyjka 🫣. Liczę że dotrwamy do tego 39tc, bo jakoś boję się tego, że to mialoby w którymś momencie samo sie zaczac w domu 😱

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 12 maja, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka u mnie też było nisko łożysko, ale im ciąża większa tym to się wszystko tam rozciągało i podnosiło i to łożysko też się podniosło. Pamiętam, że lekarz z prenatalnych też mnie nastraszył, że będę krwawić, że łożysko w złym miejscu a potem poszłam do swojego lekarza dwa tyg później a łożysko było już wyżej. Urodziłam SN ponoć bo już zapomniałam jak to było 🤣

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 12 maja, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Paulinka u mnie też było nisko łożysko, ale im ciąża większa tym to się wszystko tam rozciągało i podnosiło i to łożysko też się podniosło. Pamiętam, że lekarz z prenatalnych też mnie nastraszył, że będę krwawić, że łożysko w złym miejscu a potem poszłam do swojego lekarza dwa tyg później a łożysko było już wyżej. Urodziłam SN ponoć bo już zapomniałam jak to było 🤣


    Kiedy wracasz sobie przypomnieć?🤣

    Dzieki m93, no dzis juz troszke spokojniej na to wszystko patrze🌞🍀

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 13 maja, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Kiedy wracasz sobie przypomnieć?🤣

    Dzieki m93, no dzis juz troszke spokojniej na to wszystko patrze🌞🍀
    No się uśmiechnęłam jak przeczytałam to pytanie 🤣
    Never, mogę chodzić w ciąży i rodzić, ale nigdy nikt mnie nie namówi na te nieprzespane noce 🙈
    Najgorsze, że to wszystko się zapomina! 😂

    Ann35, Zielone.Słońce lubią tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2225 4289

    Wysłany: 13 maja, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Motylku mnie się wcale nie spieszy 🤣
    Jak sobie tylko pomyśle, co mnie znowu czeka to jakoś tak… hmm 🫣🫣🫣

    Kociara to malutka ta twoja córeczka 😃😃

    Ja w obu ciążach z rozwarciem 2 cm chodziłam jakieś 2 tygodnie 🥹🥹

    Moje chłopaki też do dużych nie należeli 😅 Franek 3260 g a Jaś 3140g obstawiam że Lilka zakręci się w okolicach 3 kg 🤪

    Wczoraj miałam pierwsze ktg u położnej środowiskowej i mała ewidentnie pokazuje charakter 😅🤪 za każdym razem w trakcie impreza na całego i jej tętno przy tych wygibasach dochodzi prawie do 180 🫣 przez 30 minut badania wykonała 106 ruchów 🤣

    PaulinKA, Ann35, M93, Motylek93, Piret, Julia24, Aksandra, Sylaada, Kaliope lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • pelnawiary Autorytet
    Postów: 1109 2378

    Wysłany: 13 maja, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93,myślę że niedługo znowu zapomnisz i spotkamy się na różowej stronie again😉🤗😊

    Kociara,Ann,Krysia myślę o Was i czekam na dobre wieści o rozpakowaniu🥰
    Kochane,waga dzieci bym się nie przejmowała bo te obliczenia są o kant tyłka rozbić.Jas miał być duży,już miałam stres jak dam radę z SN a urodził się 3400,wychodziliśmy ze szpitala miał 3160 i utonął w ubrankach 56,także tak🙂

    Paulinka,myślę że dziewczyny już Cię uspokoiły,jak się czujesz?🤗

    Aksandra🩷❤️


    Ann35, Aksandra, M93 lubią tę wiadomość

    👩👱‍♂️40l.

    start inv:
    - 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️

    - 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG

    6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
    8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
    23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
    08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
    19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
    18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
    22.12.2025 780g Łobuziaka🥰

    19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰

    Czekamy na Ciebie Synku🩵

    23.03.2026 38+3 SN
    W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

    age.png
  • Piret Autorytet
    Postów: 539 1347

    Wysłany: 13 maja, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki 💛 ja ostatnio to na forum z doskoku tyle się dzieje, miesiąc pełen przyjęć, do tego zajęcia, szkoła rodzenia (w tym tygodniu aż trzy spotkania !) ale jedno odpuściliśmy 🙈, badania, wizyty no dzieje się …
    A w wolnym czasie wzięłam się za przeczesywanie Internetu i pierwsze zamówienia wyprawkowe 😍 jakie te rzeczy są słodkie i cudowne 🤩 no nie mogeeeee.

    Kociara niezła tancereczka z Twojej malutkiej hehe moja ostatnio też trenuje chyba jakiś boks czasem jak zacznie kopanie o 20 to do 23 dokazuje … już bywają noce zE nie mogę zasnąć po powrocie z toalety, bo się przebudzi też i wierci się nie dając zasnąć.

    Dziewczyny Ann, Krysia, Kociara niebawem pojawią się na Wilczkach nowe słodkie bobasy 🥹🥹🥹 aby wszystko poszło po Waszej myśli 🤞

    Sylaada u Ciebie niedługo prenatalne jak się czujesz jakieś dolegliwości męczą? 🙉 ja z kolei w dzień mamy mam wizytę u prowadzącego także zobaczę się tego dnia z dzidziusiem 👶🏼 💞

    Motylku domyślam się, że częste badania i monitorowanie może wprowadzać niepokój, ale to dla Waszego dobra a jestem przekonana, że mała Calineczka będzie zdrowa jak rybka i poprostu panuje jakiś trend malutkich bobasów a przede wszystkim dziewczynek hehe 🥰 ot takie kruszynki będą 💖

    Wyobraźnia gratuluję córeczki ! 💗

    Dziewczyny polecacie jakieś konkretne sklepy ze śpiworkami??? Gdzie robiłyście najwięcej zakupów ? 😊
    Ja teraz jeszcze zaczynam rozglądać się za łóżeczkami 😍

    Miłego dnia 💚 u mnie niestety wietrznie i chłodno i tak ma być przez kilka dni, ale maj i tak jest piękny 🌸🌱🌼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 13:30

    Wyobraźnia87, Sylaada, Biochemiczka, Motylek93 lubią tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37
    11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
    21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 13 maja, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @m93 ja cos czuje ze Ty jeszcze produkcji nie zakończyłaś, wspomnisz moje slowa😆🤭

    @pelnawiary, dziekuje❤️ przejęłam się po prostu, ze moje cialko przestaje byc bezpiecznym domkiem dla malenstwa...
    ale Pani dr odpisała na mojego smsa ze mam sie nie przejmowac, ze to łożysko jakie ja mam sie podniesie na 99% , ze bedziemy to obserwować w późniejszym etapie, bo na razie to jest calkiem normalne i patrząc na całokształt mojej ciazy- brak krawien, samopoczucie, wyniki, to mam zyc jak żyłam, moge byc aktywna fizycznie, seksualnie, wyjeżdżać itd. Oby z rozsądkiem ale takim po prostu bo ciaza a nie z powodu łożyska... takze ufff, dzis juz czuje sie o niebo lepiej i choc pewnie prewencyjnie troszke zwolnie tempo no to cieszę sie ze dalej moge sobie działać tak jak do tej pory 🌞

    Zielone.Słońce, Motylek93, pelnawiary lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • HimalayanDream Ekspertka
    Postów: 186 654

    Wysłany: 13 maja, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek93 wrote:
    @ann @kociara @krysia czyli taki mały wyścig która pierwsza 😁 przeraża mnie że potem w kolejce jestem z @aksandra i @julia
    Kiedy dlaczego jak to możliwe że tak szybko 🤯
    Dziękuje dziewczyny za wsparcie ❤️ analizowałam z kwietnia historię himalaydream i mam nadzieję że u mnie też się skończy tak samo malutkim ale zdrowym bobaskiem 🙂
    @paulina u siesiepy łożysko też było nisko chyba nachodzące a wraz z ciążą podniosło się i urodziła sn 🙂 masz prawo się stresować i pisać o tym. I małą dzidzią też się staraj się nie martwić, chociaż jest ciężko. Jeśli inne parametry są prawidłowe to niech rośnie swoim tempem. Teraz zostało nam brać witaminki, zdrowo odżywiać i odpoczywać 😊

    Motylku, żeby dodać Ci otuchy (mam nadzieję) postanowiłam się odezwać z updatem (podczytuję Was zza krzaka czekając na kolejne wilczki 😌). Moja córa ma już 2 miesiące, pięknie się rozwija i rośnie. Lekarze są bardzo zadowoleni z jej przyrostów i rozwoju. Waga urodzeniowa była poza siatką centylową (taka była maleńka 🥺), główka i wzrost na 10 centylu - dzisiaj z wagą już jest na 5 centylu, wzrost dalej na 10, a główka 75 🙈 (to akurat raczej genetyka bo oboje z mężem byliśmy dziećmi z wielkimi „baniami”). Będzie dobrze. Trzymam kciuki żeby Twoja dziewczynka jeszcze podkoksiła przed porodem, a potem ją na zewnątrz ładnie dotuczycie 🙂

    Szczęśliwego rozwiązania Kociara, Ann i Krysia 🍀 i bezproblemowych kolejnych tygodni ciąży dla pozostałych dziewczyn 😊 trzymajcie się!

    Piret, Kociara20996, Aksandra, Biochemiczka, Motylek93, Ann35, Sylaada, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    Ja ’92, On’85 tworzący swoją przyszłość i rodzinę w 🇳🇱🌷🧀

    Starania o pierwszego bejbika od 04.2024

    ⏸️ 01.03.2025 — 💔 cb
    ⏸️ 03.04.2025 — 💔 6tc
    ⏸️ 24.07.2025 — ❤️❤️?
    💔pusty pęcherzyk
    💖🐥 10.03.2026 — nasza cudowna córeczka (36+6)
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2596 4342

    Wysłany: 13 maja, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    No się uśmiechnęłam jak przeczytałam to pytanie 🤣
    Never, mogę chodzić w ciąży i rodzić, ale nigdy nikt mnie nie namówi na te nieprzespane noce 🙈
    Najgorsze, że to wszystko się zapomina! 😂
    Ja już się zastanawiam o co mi chodziło wcześniej, że narzekałam no i nie pamiętam 🤣🤣🤣
    To chyba matka natura nas takie stworzyła, bo inaczej dużo byłoby jedynaków. 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 19:50

    M93 lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 14 maja, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelnawiary ABSOLUTNIE! Jestem na etapie, że mogę oddać komuś potrzebującemu moją macice 🤣

    Paulinka JA SKOŃCZYŁAM! Ale mój mąż twierdzi, że nie 🤣

    Zielone.Slonce No to jest straszne! Człowiek to zapomina kompletnie! Moja starsza też tak kijowo spała jak Wanda, ale oczywiście zapomniałam! Teraz sobie robię screeny zegarka ile razy w nocy wstaje! Nie dam się kolejny raz w to wpakować! 🤣

    Piret ja w sumie całą wyprawkę miałam z vinted. Skarpetki tylko kupiłam nowe i pieluszki 🙉 zaraz będę tam wystawiać to znowu, pewnie za te same pieniądze co kupiłam 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 13:34

    pelnawiary lubi tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Motylek93 Autorytet
    Postów: 794 1590

    Wysłany: 15 maja, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @himalayandream dziękuje ❤️ w środę miałam kontrolne ktg króre wyszło super, miałam jeszcze tylko miec zrobione przepływy i do domu ale oczywiście jak prowadzaca mnie zobaczyła i stwierdziła ze ma chwilę to znowu pomierzyła małą i niecały tydzien przyrosła aż 200g, waży ok 1,555g 🥹 mamy 9centyl, ale któres z przepływów jej się nie podobały, że jest w dolnej normie. W środę znowu kładę się do szpitala na badania i ostrzegła mnie ze jak przepływy będą kiepskie to zostawią az do porodu. Dlatego dostalismy z mężem speeda z wyprawką 😂 do środy ma złożyć łóżeczko i przewijak. Sporo rzeczy mamy tylko nieposkładane. No i na koniec chciałam zostawic apteke ale to w razie czego w szpitalu zamówię 🙂

    Sylaada, Julia24 lubią tę wiadomość

    33& 34 ⛪ 2020 r
    04/24 - 💔 9 tydz Madzia
    12/24 - 💔 7 tydz Józio
    3 x stymulacje letrozolem ❌
    1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
    Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
    26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
    12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
    5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
    3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
    21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
    19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
    Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
    On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości
    event.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 15 maja, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek, na tym etapie to mała pięknie urosla te 200g 🥰, jeżeli będzie przyrastać tak dalej, to będzie dobrze, nawet mimo słabszych przepływów, bo teraz to chcą sprawdzić...
    Ja to bym chciała żeby najpierw był szpital, a potem ewentualnie coś się zaczęło niż odwrotnie 🫣 mamy 36+0 i boję się że przez te 3 tygodnie to samo sie coś zacznie w domu 😱🤯

    M93 - i schodzą Ci te rzeczy na vinted? Bo ja wystawiam już za tak śmieszne kwoty ze mąż twierdzi że szkoda czasu, a i tak nie idzie i juz nie wiem co z tym robić...


    Motylek93 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 15 maja, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku mam nadzieje, ze dzidzia jeszcze sobie odpowiednio przykoksuje! Ale wyprawkę dobrze mieć już lepiej ogsrnietą w waszym przypadku 😄😄

    Krysiu jeszcze tydzień i niech się dzieje co chce…
    Ja wczoraj miałam gorszy dzień i już jęczałam mojemu, ze pragnę, żeby to już było za mną. Końcówka ciąży, poród i pobyt w szpitalu… 🥴🥴
    Najchętniej bym siedziała tylko w domu, leżała , jadła i sprzątała.
    Do tego synuś mnie podsumował, ze chciałby, żeby mój brzuszek już był płaski, żebym przestała jęczeć 🫣🫣🫣😅

    Motylek93 lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 15 maja, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia ja dużo sprzedaje na Vinted. Dziecięce mi schodzą w paczkach po 60-70 zł wystawiam rozmiarami. Po co to ma mi tu leżeć. Kokony kupiłam za gorsze tam więc też je za grosze tam oddałam. Trochę na tym vinted już wyciągnęłam, przynajmniej więcej z mojego macierzyńskiego odkładam bo dla dziewczyn ciuchy też tam kupuję i w sumie, co sprzedam to coś kupię 😂

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
‹‹ 290 291 292 293 294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ