🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
-
WIADOMOŚĆ
-
😀Kociara20996 wrote:Według USG tak 🫣😅 ale ja jej jeszcze tydzień nie wypuszczam 🤣🤪
Zobaczymy ile tam jeszcze posiedzą... ale to już naprawdę blisko sie robi 😱
Ann35 lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
PaulinKA - okolo 30tc cukry najmocniej wariują, z diabetologiem i ginem byłam umowiona że 2 krzywą robię w okolicy 30tc.
Gratuluje udanych wizyt😊
Motylek - przykro mi że masz stresy z masą 😞 mnie martwił brzuch w 10 centylu a co dopiero masz Ty powiedzieć.. dobrze ze jestes pod kontrolą i nikt nie bagatelizuje.
Nowa2024 - Twoje chlopaki to już potężne bobaski
jak poszlo pierwsze przebicie ząbka?
U mnie się okazało że jeszcze nie wyszedł żaden a byłam święcie przekonana że już 2 wyszła z dziąsełka. Wczoraj było jakieś apogeum, zapomniałam jak dzieci potrafią sobie uszko targać jak idą ząbki 😞2025
2025 - 39w3 | 3390g
----
2024
2024.11 - poronienie chybione 14w
2024.09 - 37dc II
2024.07 - biochem
----
2023 - 40w4 | 3280g
2022 - 40dc II
----
Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
----
2021 - 41w2d | 3730g
2020
2020.07 FET >29dpt ❤
2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
2020.01 4 IUI - biochem
2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
2018 - pierwsza wizyta w klinice
2016 - początek starań -
Ja mam jeszcze 28.05 o 15:30 ktg i wizytę ale chyba bez usg już 🤔 zapewne tylko badanie dowcipne 😅
Jaszczureczka lubi tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ja mam jeszcze kolejna wizytę 20.05
i pewnie jutro ustalony kolejna z KTG... zaczyna się robić poważnie 😱
Ann35, Jaszczureczka lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Krysiu już za chwile będziemy tulić nasze maluszki ☺️😎Krysia1411 wrote:Ja mam jeszcze kolejna wizytę 20.05
i pewnie jutro ustalony kolejna z KTG... zaczyna się robić poważnie 😱
Nadchodzi ten czas.
Trochę Ci zazdroszcze, ze się dowiesz dokładnie kiedy to nastąpi 😅
U mnie to będzie logistyka większego kalibru. W zależności kiedy się zacznie. Do dzieci mam moją koleżankę na 3 dni zarezerwowaną , ona bierze wolne w pracy😁
Mam tylko nadzieje, ze mój narzeczony nie będzie jakoś mega daleko od domu, jak będzie w pracy. Jego rejon to nawet 40 km od domu. Najlepiej by bylo, jakby poród zaczął się jak w poprzednich dwóch przypadkach około 22-23 w nocy 🤪Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 16:09
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ja liczę, że to się nie zacznie przed terminem który ustalimy... młodego planujemy w razie co na szybko do dziadków wywieźć...
Mój ma szczęście ma bardziej zadaniowa prace, więc teraz robi więcej, żeby potem mieć wolne...
On pracuje i tak 10 minut od szpitala, więc tymrqzem najwieksza logistyka to "sprzedac" młodego...27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Ja mam jutro podgląd w luxmedzie z rana i wizytę u prowadzącej 25.05 😊📆
Motylku przytulam w stresie o wielkość małej 🫂 dla pocieszenia powiem, że moja kumpela z pracy ma córkę która od brzucha do teraz (a zaraz kończy 4 lata) leci na granicy 3 centyla, jest pod kontrolą endokrynologa itp ale no jest zdrowa tylko rodziców też nie ma za wysokich 😅 trzymam kciuki żeby tak samo było u ciebie albo żeby mała po wyjściu z brzucha okazało się że się po prostu mocno się zwinęła w brzuszku 😊
Niesamowite że Paulinka masz już połówkowe 🤯 Krysiu ja też mam wrażenie że Twoja ciąża długo trwa 🤣 może dlatego ze już jesteście z Ann na końcówce a zaczynałyście jak zaczęłam być na wątku (a to było jakoś w innym życiu 😅).Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 20:47
Motylek93, Jaszczureczka lubią tę wiadomość
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
Ona
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138
💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
On
✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

-
Ja chciałam dotrwać do tej komunii bo zależało mi żeby pojechać... I udało się... Więc teraz to zostaje czekać... Nunus jutro może mieć nawet ze 3kg 😱.
Po wizycie ustalimy co i jak z Cc, bo to już czas znać konkretny termin 😱
Motylek, my to się mamy po różnych przejściach i długich staraniach 🫂 Ty się martwisz za mała waga, ja za duża 🫣.
Motylek93 lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Wyobraźnia to już możesz kupować różowe śpioszki 🤭 Gratulacje!
Jaszczureczka A widać mu już jakiś ząbek? Wandzie na dole widać takie kreski białe, ale wydaje mi się, że daleko do przebicia… chociaż od dwóch tyg leci jej woda z nosa, sama już nie wiem czy to infekcja czy zęby bo starsza zdrowa, siedzimy razem na chacie ale bawi się z innymi dziećmi z osiedla a oni w różnym stanie są, więc mogła jej coś skądś przynieść. Chciałam jutro ją wysłać w syfilis ale ma być jeszcze ładna pogoda i chyba wezmę je nad jezioro, żeby pochillować 😎
Krysia ja też panikowałam z tą wagą… wg mojego gina Wanda miała mieć 4 kilo, na przyjęciu do porodu już miała 3 🤣 wyszła 3660 jak dobrze pamiętam 🤣 dla mnie to USG to wróżenie z fusów. Starsza na USG w dzień porodu miała mieć 2900 a wyszła 3500. A tam dla mnie to oni wszyscy KŁAMCY są 🤣 chociaż nie powiem, ucieszyłam się, że Wanda nie miała tych 4 kilo, przynajmniej dupsko całe było 😂
Wyobraźnia87, Jaszczureczka lubią tę wiadomość
-
Mlody miał mniej więcej tyle co miałam mieć, chociaż też spanikowałam, jak jednego dnia miałam 3300, a drugiego 2900...
Sukces 😂 spakowałam walizkę 😂 zostały moje kosmetyki i leki...🫣
Ann35, Jaszczureczka lubią tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Kociara20996, Ann35, PaulinKA, Wyobraźnia87, M93, Motylek93, Sylaada, Piret, Aksandra, Migotka96, Zielone.Słońce, Julia24, Ana29, Jaszczureczka lubią tę wiadomość
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
Ona
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138
💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
On
✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

-
M93 to moja pierwsza córka 2 tyg przed porodem miała 2680 podobno… pamietam jak dziś, jak lekarz mówił : Jak będzie miała 3 kg to będzie dobrze… „
- urodziła się 4210 🫣😂
Syn tydzień przed porodem miał 3,5 a urodził się 3720, a pomiary robił ten sam lekarz, do którego teraz chodzę, wiec mam nadzieje, ze pomiary będą zbliżone do stanu realnego 😄.
Biochemiczko synuś ładnie rośnie 🥰
Macie jakieś rozmowy odnośnie imienia?Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 10:09
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Jestem po polowkowych i o ile z dzidzia wszystko ok tak dr powiedział ze łożysko jest nisko, ze na razie to fizjologia ale do obserwacji, takze troche sie zmartwiłam bo moja lekarka nic mi nie wspominała, w międzyczasie mialam wizytę tez u innego lekarza i oni oboje utrzymywali ze moge byc aktywna, ćwiczyć a tu lekarz dzis juz zasugerował ze noo to jest do decyzji lekarza prowadzącego ale moze lepiej troche ograniczyc aktywnosc itd -,- no I jestem zmieszana...
I wg juz drugi raz u niego Maluszek wychodzi duzo mniejszy. Różnica w sprzęcie? Sama nie wiem...
No ale, musze sie troche z tego zdoktoryzowac... Czy ono sie moze obniżać czy faktycznie kwestia dnia, pomiaru, tego ze dzidzius je jakos "przycisnął"?? Na zdjęciu dr pokazywał ze juz tak jakby zaczyna nachodzić na szyjkę.
No ale grunt ze malenkie organki rozwijają sie jak trzeba, a ja na razie napisałam SMS do Pani dr. Moze pamieta nasze czwartkowe usg i mi cos odpisze...
-
Ojej, ja tylko z mojej wiedzy mogę powiedzieć, ze łożysko będzie się przemieszać do góry wraz z rosnąca macicą i tyle. Wiem, ze jak około 30 tc będzie dalej nisko to może mieć jakieś konsekwencje. Z forum zauważyłam, ze dużo dziewczyn ma na tym etapie nisko łożysko a później jest już wyżej.PaulinKA wrote:Jestem po polowkowych i o ile z dzidzia wszystko ok tak dr powiedział ze łożysko jest nisko, ze na razie to fizjologia ale do obserwacji, takze troche sie zmartwiłam bo moja lekarka nic mi nie wspominała, w międzyczasie mialam wizytę tez u innego lekarza i oni oboje utrzymywali ze moge byc aktywna, ćwiczyć a tu lekarz dzis juz zasugerował ze noo to jest do decyzji lekarza prowadzącego ale moze lepiej troche ograniczyc aktywnosc itd -,- no I jestem zmieszana...
I wg juz drugi raz u niego Maluszek wychodzi duzo mniejszy. Różnica w sprzęcie? Sama nie wiem...
No ale, musze sie troche z tego zdoktoryzowac... Czy ono sie moze obniżać czy faktycznie kwestia dnia, pomiaru, tego ze dzidzius je jakos "przycisnął"?? Na zdjęciu dr pokazywał ze juz tak jakby zaczyna nachodzić na szyjkę.
No ale grunt ze malenkie organki rozwijają sie jak trzeba, a ja na razie napisałam SMS do Pani dr. Moze pamieta nasze czwartkowe usg i mi cos odpisze...
Ja bym się tym teraz nie przejmowała. Jednak może aktywność fizyczna najlepiej pod kontrolą. Żeby nie było jakichś niepotrzebnych krwawień i stresów ?
PaulinKA lubi tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Paulinka bardzo się cieszę, że dzidzia jest zdrowa to najważniejsze! ❤️ co do łożyska, to nie masz wpisane na pierwszym badaniu prenatalnym umiejscowienia? Ja mam wpisane „ściana tylnia wysoko”, raczej takie łożysko sobie nie wędruje potem w dół, tylko jak Ann pisze - nisko położone łożysko zazwyczaj się podnosi wraz z powiększaniem się macicy. Niebezpieczne jest łożysko przodujące (nachodzące na szyjkę macicy, wtedy jest to wskazanie do cc no bo dziecko nie ma jak wyjść), ale no to napewno byś miała jasno powiedziane.12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
Ona
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138
💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
On
✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

-
Jestem po, na wizycie szyjki brak 🫣 ktg ze skurczami 🤯 rozwarcie na opuszek mała napiera główka mocno w dół waży 2772g oby poczekała do niedzieli 😅
PaulinKA, Sylaada, Biochemiczka, Aksandra, Motylek93, Migotka96, Julia24, Jaszczureczka lubią tę wiadomość
👩🏻96 🧔🏽♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
04.25 ciąża biochemiczna 💔
27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

23.05 15:25 3515g -
Wyobraźnia87 wrote:Dziewczyny mam juz wynik Sanco. Nie spodziewałam sie tak wcześnie. Czekamy na zdrową dziewczynkę 🥹🩷
Cudowne wieści Wyobraźnia 😍 Gratulacje 🥹❤️
A ja mam umówioną Panoramę...na dzień Mamy 😄
PaulinKA, Motylek93, Jaszczureczka lubią tę wiadomość
♀️ 90' ♂️ 90'
Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
AMH 1,720 🗓️10.25
03.26 1 Transfer ❄️
❄️❄️ na zimowisku
5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257
18.04 mamy GS 🫧
24.04 2,5 mm jest ❤️
28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
07.05 1.93 cm Misia 🥹
22.05 4,03 cm 🍓
03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
12.06 7,09 cm 🩷

-
@biochemiczko, no dzieki za podpowiedz, bo teraz zobaczylam wydruk z badan I trym ktore tez robił ten sam dr.
Mam wpisane- tylna ściana wysoko! Czy ono moglo sie obniżyć?? Dzis mi na zdjęciu pokazywał doktor ze z jednej strony faktycznie zaczyna nachodzić na szyjkę... 🤔 choc tyle ze szyjka prawie 5 cm wiec choc tu jesteśmy po bezpiecznej stronie...
Ehh, nie orientuje sie w tym wszystkim za dobrze co mnie troche martwi -,-
@kociaro, to ściskaj nogi i oby do niedzieli!!🤩🩷🌺 zaraz bedziesz tulić Gwiazdeczkę❤️❤️❤️ -
Kociara20996 wrote:Jestem po, na wizycie szyjki brak 🫣 ktg ze skurczami 🤯 rozwarcie na opuszek mała napiera główka mocno w dół waży 2772g oby poczekała do niedzieli 😅
Ja wczoraj po komunii mówiłam że już mogę rodzic 😂. Niech mała jeszcze grzecznie ten tydzień poczeka ✊️✊️😉
A tak poważnie - szyjka ten jest znacznie krotsza, bo cały czas była 43-45mm, a dzisiaj 25mm... aż sprawdziłam, mamy 35+3, a z młodym miałam 20mm w 31+5, więc tutaj jest podobnie... plan jest taki, żeby cesarkę robić w 39+0, chyba że wcześniej się samo zacznie 😱27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"






