Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
Odpowiedz

🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨

Oceń ten wątek:
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 10 maja, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara20996 wrote:
    Według USG tak 🫣😅 ale ja jej jeszcze tydzień nie wypuszczam 🤣🤪
    😀
    Zobaczymy ile tam jeszcze posiedzą... ale to już naprawdę blisko sie robi 😱

    Ann35 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 3996 3634

    Wysłany: 10 maja, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA - okolo 30tc cukry najmocniej wariują, z diabetologiem i ginem byłam umowiona że 2 krzywą robię w okolicy 30tc.

    Gratuluje udanych wizyt😊

    Motylek - przykro mi że masz stresy z masą 😞 mnie martwił brzuch w 10 centylu a co dopiero masz Ty powiedzieć.. dobrze ze jestes pod kontrolą i nikt nie bagatelizuje.

    Nowa2024 - Twoje chlopaki to już potężne bobaski :) jak poszlo pierwsze przebicie ząbka?
    U mnie się okazało że jeszcze nie wyszedł żaden a byłam święcie przekonana że już 2 wyszła z dziąsełka. Wczoraj było jakieś apogeum, zapomniałam jak dzieci potrafią sobie uszko targać jak idą ząbki 😞

    2025
    2025 - 39w3 | 3390g
    ----
    2024
    2024.11 - poronienie chybione 14w
    2024.09 - 37dc II
    2024.07 - biochem
    ----
    2023 - 40w4 | 3280g
    2022 - 40dc II
    ----
    Hashimoto i insulinooporność:(Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E; DHA)
    ----
    2021 - 41w2d | 3730g
    2020
    2020.07 FET >29dpt ❤
    2020.06 I IVF > 1 zarodek w 3 dobie
    2020.01 4 IUI - biochem
    2019 - 1-3 IUI (puste jajo płodowe, 2x biochem)
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    2016 - początek starań
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 10 maja, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze 28.05 o 15:30 ktg i wizytę ale chyba bez usg już 🤔 zapewne tylko badanie dowcipne 😅

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 10 maja, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jeszcze kolejna wizytę 20.05 :) i pewnie jutro ustalony kolejna z KTG... zaczyna się robić poważnie 😱

    Ann35, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 10 maja, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Ja mam jeszcze kolejna wizytę 20.05 :) i pewnie jutro ustalony kolejna z KTG... zaczyna się robić poważnie 😱
    Krysiu już za chwile będziemy tulić nasze maluszki ☺️😎
    Nadchodzi ten czas.
    Trochę Ci zazdroszcze, ze się dowiesz dokładnie kiedy to nastąpi 😅
    U mnie to będzie logistyka większego kalibru. W zależności kiedy się zacznie. Do dzieci mam moją koleżankę na 3 dni zarezerwowaną , ona bierze wolne w pracy😁
    Mam tylko nadzieje, ze mój narzeczony nie będzie jakoś mega daleko od domu, jak będzie w pracy. Jego rejon to nawet 40 km od domu. Najlepiej by bylo, jakby poród zaczął się jak w poprzednich dwóch przypadkach około 22-23 w nocy 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 16:09

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 10 maja, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę, że to się nie zacznie przed terminem który ustalimy... młodego planujemy w razie co na szybko do dziadków wywieźć...
    Mój ma szczęście ma bardziej zadaniowa prace, więc teraz robi więcej, żeby potem mieć wolne...
    On pracuje i tak 10 minut od szpitala, więc tymrqzem najwieksza logistyka to "sprzedac" młodego...

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 843 2086

    Wysłany: 10 maja, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro podgląd w luxmedzie z rana i wizytę u prowadzącej 25.05 😊📆

    Motylku przytulam w stresie o wielkość małej 🫂 dla pocieszenia powiem, że moja kumpela z pracy ma córkę która od brzucha do teraz (a zaraz kończy 4 lata) leci na granicy 3 centyla, jest pod kontrolą endokrynologa itp ale no jest zdrowa tylko rodziców też nie ma za wysokich 😅 trzymam kciuki żeby tak samo było u ciebie albo żeby mała po wyjściu z brzucha okazało się że się po prostu mocno się zwinęła w brzuszku 😊

    Niesamowite że Paulinka masz już połówkowe 🤯 Krysiu ja też mam wrażenie że Twoja ciąża długo trwa 🤣 może dlatego ze już jesteście z Ann na końcówce a zaczynałyście jak zaczęłam być na wątku (a to było jakoś w innym życiu 😅).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 20:47

    Motylek93, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 10 maja, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam dotrwać do tej komunii bo zależało mi żeby pojechać... I udało się... Więc teraz to zostaje czekać... Nunus jutro może mieć nawet ze 3kg 😱.
    Po wizycie ustalimy co i jak z Cc, bo to już czas znać konkretny termin 😱

    Motylek, my to się mamy po różnych przejściach i długich staraniach 🫂 Ty się martwisz za mała waga, ja za duża 🫣.

    Motylek93 lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 10 maja, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia to już możesz kupować różowe śpioszki 🤭 Gratulacje!

    Jaszczureczka A widać mu już jakiś ząbek? Wandzie na dole widać takie kreski białe, ale wydaje mi się, że daleko do przebicia… chociaż od dwóch tyg leci jej woda z nosa, sama już nie wiem czy to infekcja czy zęby bo starsza zdrowa, siedzimy razem na chacie ale bawi się z innymi dziećmi z osiedla a oni w różnym stanie są, więc mogła jej coś skądś przynieść. Chciałam jutro ją wysłać w syfilis ale ma być jeszcze ładna pogoda i chyba wezmę je nad jezioro, żeby pochillować 😎

    Krysia ja też panikowałam z tą wagą… wg mojego gina Wanda miała mieć 4 kilo, na przyjęciu do porodu już miała 3 🤣 wyszła 3660 jak dobrze pamiętam 🤣 dla mnie to USG to wróżenie z fusów. Starsza na USG w dzień porodu miała mieć 2900 a wyszła 3500. A tam dla mnie to oni wszyscy KŁAMCY są 🤣 chociaż nie powiem, ucieszyłam się, że Wanda nie miała tych 4 kilo, przynajmniej dupsko całe było 😂

    Wyobraźnia87, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 10 maja, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlody miał mniej więcej tyle co miałam mieć, chociaż też spanikowałam, jak jednego dnia miałam 3300, a drugiego 2900...

    Sukces 😂 spakowałam walizkę 😂 zostały moje kosmetyki i leki...🫣

    Ann35, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 843 2086

    Wysłany: 11 maja, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    130 g jegomościa pozdrawia forumowe ciocie 😊

    IMG-5026.jpg

    Paulinko trzymam kciuki za połówkowe 🤞🥹

    Kociara20996, Ann35, PaulinKA, Wyobraźnia87, M93, Motylek93, Sylaada, Piret, Aksandra, Migotka96, Zielone.Słońce, Julia24, Ana29, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 11 maja, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 to moja pierwsza córka 2 tyg przed porodem miała 2680 podobno… pamietam jak dziś, jak lekarz mówił : Jak będzie miała 3 kg to będzie dobrze… „
    - urodziła się 4210 🫣😂

    Syn tydzień przed porodem miał 3,5 a urodził się 3720, a pomiary robił ten sam lekarz, do którego teraz chodzę, wiec mam nadzieje, ze pomiary będą zbliżone do stanu realnego 😄.

    Biochemiczko synuś ładnie rośnie 🥰
    Macie jakieś rozmowy odnośnie imienia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 10:09

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • M93 Autorytet
    Postów: 2028 3111

    Wysłany: 11 maja, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 mi się wydaje, że też ilość wód robi to czy dobrze bobas jest zmierzony, albo mi się tylko wydaje 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 16:41

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 11 maja, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po polowkowych i o ile z dzidzia wszystko ok tak dr powiedział ze łożysko jest nisko, ze na razie to fizjologia ale do obserwacji, takze troche sie zmartwiłam bo moja lekarka nic mi nie wspominała, w międzyczasie mialam wizytę tez u innego lekarza i oni oboje utrzymywali ze moge byc aktywna, ćwiczyć a tu lekarz dzis juz zasugerował ze noo to jest do decyzji lekarza prowadzącego ale moze lepiej troche ograniczyc aktywnosc itd -,- no I jestem zmieszana...

    I wg juz drugi raz u niego Maluszek wychodzi duzo mniejszy. Różnica w sprzęcie? Sama nie wiem...

    No ale, musze sie troche z tego zdoktoryzowac... Czy ono sie moze obniżać czy faktycznie kwestia dnia, pomiaru, tego ze dzidzius je jakos "przycisnął"?? Na zdjęciu dr pokazywał ze juz tak jakby zaczyna nachodzić na szyjkę.

    No ale grunt ze malenkie organki rozwijają sie jak trzeba, a ja na razie napisałam SMS do Pani dr. Moze pamieta nasze czwartkowe usg i mi cos odpisze... ;)

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 11 maja, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Jestem po polowkowych i o ile z dzidzia wszystko ok tak dr powiedział ze łożysko jest nisko, ze na razie to fizjologia ale do obserwacji, takze troche sie zmartwiłam bo moja lekarka nic mi nie wspominała, w międzyczasie mialam wizytę tez u innego lekarza i oni oboje utrzymywali ze moge byc aktywna, ćwiczyć a tu lekarz dzis juz zasugerował ze noo to jest do decyzji lekarza prowadzącego ale moze lepiej troche ograniczyc aktywnosc itd -,- no I jestem zmieszana...

    I wg juz drugi raz u niego Maluszek wychodzi duzo mniejszy. Różnica w sprzęcie? Sama nie wiem...

    No ale, musze sie troche z tego zdoktoryzowac... Czy ono sie moze obniżać czy faktycznie kwestia dnia, pomiaru, tego ze dzidzius je jakos "przycisnął"?? Na zdjęciu dr pokazywał ze juz tak jakby zaczyna nachodzić na szyjkę.

    No ale grunt ze malenkie organki rozwijają sie jak trzeba, a ja na razie napisałam SMS do Pani dr. Moze pamieta nasze czwartkowe usg i mi cos odpisze... ;)
    Ojej, ja tylko z mojej wiedzy mogę powiedzieć, ze łożysko będzie się przemieszać do góry wraz z rosnąca macicą i tyle. Wiem, ze jak około 30 tc będzie dalej nisko to może mieć jakieś konsekwencje. Z forum zauważyłam, ze dużo dziewczyn ma na tym etapie nisko łożysko a później jest już wyżej.
    Ja bym się tym teraz nie przejmowała. Jednak może aktywność fizyczna najlepiej pod kontrolą. Żeby nie było jakichś niepotrzebnych krwawień i stresów ?

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 843 2086

    Wysłany: 11 maja, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka bardzo się cieszę, że dzidzia jest zdrowa to najważniejsze! ❤️ co do łożyska, to nie masz wpisane na pierwszym badaniu prenatalnym umiejscowienia? Ja mam wpisane „ściana tylnia wysoko”, raczej takie łożysko sobie nie wędruje potem w dół, tylko jak Ann pisze - nisko położone łożysko zazwyczaj się podnosi wraz z powiększaniem się macicy. Niebezpieczne jest łożysko przodujące (nachodzące na szyjkę macicy, wtedy jest to wskazanie do cc no bo dziecko nie ma jak wyjść), ale no to napewno byś miała jasno powiedziane.

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2225 4289

    Wysłany: 11 maja, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po, na wizycie szyjki brak 🫣 ktg ze skurczami 🤯 rozwarcie na opuszek mała napiera główka mocno w dół waży 2772g oby poczekała do niedzieli 😅

    PaulinKA, Sylaada, Biochemiczka, Aksandra, Motylek93, Migotka96, Julia24, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 11 maja, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Dziewczyny mam juz wynik Sanco. Nie spodziewałam sie tak wcześnie. Czekamy na zdrową dziewczynkę 🥹🩷

    Cudowne wieści Wyobraźnia 😍 Gratulacje 🥹❤️

    A ja mam umówioną Panoramę...na dzień Mamy 😄

    PaulinKA, Motylek93, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 11 maja, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @biochemiczko, no dzieki za podpowiedz, bo teraz zobaczylam wydruk z badan I trym ktore tez robił ten sam dr.

    Mam wpisane- tylna ściana wysoko! Czy ono moglo sie obniżyć?? Dzis mi na zdjęciu pokazywał doktor ze z jednej strony faktycznie zaczyna nachodzić na szyjkę... 🤔 choc tyle ze szyjka prawie 5 cm wiec choc tu jesteśmy po bezpiecznej stronie...

    Ehh, nie orientuje sie w tym wszystkim za dobrze co mnie troche martwi -,-

    @kociaro, to ściskaj nogi i oby do niedzieli!!🤩🩷🌺 zaraz bedziesz tulić Gwiazdeczkę❤️❤️❤️

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8171 8044

    Wysłany: 11 maja, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociara20996 wrote:
    Jestem po, na wizycie szyjki brak 🫣 ktg ze skurczami 🤯 rozwarcie na opuszek mała napiera główka mocno w dół waży 2772g oby poczekała do niedzieli 😅

    Ja wczoraj po komunii mówiłam że już mogę rodzic 😂. Niech mała jeszcze grzecznie ten tydzień poczeka ✊️✊️😉
    A tak poważnie - szyjka ten jest znacznie krotsza, bo cały czas była 43-45mm, a dzisiaj 25mm... aż sprawdziłam, mamy 35+3, a z młodym miałam 20mm w 31+5, więc tutaj jest podobnie... plan jest taki, żeby cesarkę robić w 39+0, chyba że wcześniej się samo zacznie 😱

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ