🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
-
WIADOMOŚĆ
-
M93 no kumam, że z vinted, ale jakiego producenta są te śpiworki, czy zwracałaś na to uwagę ? Bo tego jestem ciekawa a tak to wtedy mogę już kupić albo nowe no albo z drugiej ręki wiadomka 😜 sklepów jest masa, ale większość wykonuje je z poliestru w środku, nie wiem czy schizować już z tą jakością i wypełnieniem tych rzeczy, choć jak ma maluszek w tym spać całą noc to warto chyba. 🤷♀️
Motylku wyprawka na speedzie nie zazdroszczę ! 🙉 ale cieszę się, że malutka przybrała na wadze 👍
Ja dzisiaj byłam u fizjoterapeutki uro gin, na następną wizytę powiedziała że mogę przyjść w trzecim trymestrze chyba że będę czuła jakieś dolegliwości i zdecyduje się wcześniej, było to przydatne spotkanie, ale nie czuję abym wycisnęła z tej godziny maxa, biorąc pod uwagę, że sporo tej samej wiedzy znajdzie się np na yt, a jednak 220 zł uciekło 💸 🤪 może miałabym inne odczucia gdybym miała spore dolegliwości, byłaby to kolejna ciąża i okazałoby się, że potrzebuje tej pomocy bardziej hmm alboooo to kwestia, samoedukacji, szperania w necie, kontaktu z tak mądrymi dziewuszkami jak Wy i korzystanie ze szkoły rodzenia sprawia, że jestem naprawdę dobrze doinformowana 😆Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 15:02
Motylek93, Sylaada lubią tę wiadomość
👩🏼 35 🧔🏻♂️ 37
cp 💔 2x cb 💔
💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,
✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
~ monitorowane cykle
21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
9dpo beta 53, prog 37
11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
21dpo beta 13682 🌱prog. 40
7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

-
Ann35 wrote:Motylku mam nadzieje, ze dzidzia jeszcze sobie odpowiednio przykoksuje! Ale wyprawkę dobrze mieć już lepiej ogsrnietą w waszym przypadku 😄😄
Krysiu jeszcze tydzień i niech się dzieje co chce…
Ja wczoraj miałam gorszy dzień i już jęczałam mojemu, ze pragnę, żeby to już było za mną. Końcówka ciąży, poród i pobyt w szpitalu… 🥴🥴
Najchętniej bym siedziała tylko w domu, leżała , jadła i sprzątała.
Do tego synuś mnie podsumował, ze chciałby, żeby mój brzuszek już był płaski, żebym przestała jęczeć 🫣🫣🫣😅
Bardziej 2.5 😂 bo szpital planowany na 38+5...
Jak się nie dogadamy przez weekend to chyba w poniedziałek tam pojadę, bo chciałabym wiedzieć jak to działa, w razie coś się zacznie wcześniej...27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Chodziło mi o to, ze za tydzień już się może zaczynać bo ciąża donoszona 😄Krysia1411 wrote:Bardziej 2.5 😂 bo szpital planowany na 38+5...
Jak się nie dogadamy przez weekend to chyba w poniedziałek tam pojadę, bo chciałabym wiedzieć jak to działa, w razie coś się zacznie wcześniej...
Sama jestem ciekawa jak to by wyglądało, jak się samo zacznie u Ciebie 🫣👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ann35 wrote:Chodziło mi o to, ze za tydzień już się może zaczynać bo ciąża donoszona 😄
Sama jestem ciekawa jak to by wyglądało, jak się samo zacznie u Ciebie 🫣
To tak, właśnie z młodym chcieli na patologie przyjąć juz w 37+0, a tu się upierają na ten 39+0... 🫣.
Trochę się boję tego, jakby się miało zaczac, zwłaszcza że tak naprawdę nawet nie wiem jak to się zaczyna 😂27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
U mnie to od razu się skurcze zaczynały takie już konkretne skurcze, żadne bóle. Za pierwszym razem dwa co 10 min w potem już jazda bez trzymanki co 3 min.
Z synem to miałam tez pare co 10 minut a potem co 5 minut przez jakieś 16 godzin 😂 ale o dziwo były znośne.👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
M93 wrote:Krysia mnie bolało chwilę jak na okres, puszczało i tak w koło, pierwszy poród miałam wywoływany więc też się zastanawiałam czy rodzę czy nie 😂
Nie strasz, bo wczoraj miałam takie 😱27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Piret ja brałam te co mi się wzory podobały ale całe bawielniane, colorstories ma fajne i kocyki i śpiworki ale ceny też mają ładne 😂 ale śpiworki są fajne mięciutkie
Krysia no bo masz skurcze przepowiadające, macica ćwiczy 😉Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 12:42
Piret lubi tę wiadomość
-
Paulinko nisko położone/ przodujące łożysko nie jest wybitnie rzadkim zjawiskiem. Zdarza się częściej, niż nam się wydaje i ciąże przebiegają do samego końca się prawidłowo
Po prostu często bardziej zalecana jest cesarka, jeśli łożysko zakrywa ujście szyjki.
Wraz z rozciąganiem się macicy, sytuacja może ulec poprawie.
Natomiast unikanie współżycia i aktywności fizycznej ma sens i zaleca się je, by zminimalizować ryzyko krwawień.Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 16:24
Ann35, PaulinKA lubią tę wiadomość
🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️ -
M93 wrote:Krysia no bo masz skurcze przepowiadające, macica ćwiczy 😉
Domyślam się i zaczyna docierać ze to już za chwilę 😱27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Piret wrote:Cześć kobitki 💛 ja ostatnio to na forum z doskoku tyle się dzieje, miesiąc pełen przyjęć, do tego zajęcia, szkoła rodzenia (w tym tygodniu aż trzy spotkania !) ale jedno odpuściliśmy 🙈, badania, wizyty no dzieje się …
A w wolnym czasie wzięłam się za przeczesywanie Internetu i pierwsze zamówienia wyprawkowe 😍 jakie te rzeczy są słodkie i cudowne 🤩 no nie mogeeeee.
Kociara niezła tancereczka z Twojej malutkiej hehe moja ostatnio też trenuje chyba jakiś boks czasem jak zacznie kopanie o 20 to do 23 dokazuje … już bywają noce zE nie mogę zasnąć po powrocie z toalety, bo się przebudzi też i wierci się nie dając zasnąć.
Dziewczyny Ann, Krysia, Kociara niebawem pojawią się na Wilczkach nowe słodkie bobasy 🥹🥹🥹 aby wszystko poszło po Waszej myśli 🤞
Sylaada u Ciebie niedługo prenatalne jak się czujesz jakieś dolegliwości męczą? 🙉 ja z kolei w dzień mamy mam wizytę u prowadzącego także zobaczę się tego dnia z dzidziusiem 👶🏼 💞
Motylku domyślam się, że częste badania i monitorowanie może wprowadzać niepokój, ale to dla Waszego dobra a jestem przekonana, że mała Calineczka będzie zdrowa jak rybka i poprostu panuje jakiś trend malutkich bobasów a przede wszystkim dziewczynek hehe 🥰 ot takie kruszynki będą 💖
Wyobraźnia gratuluję córeczki ! 💗
Dziewczyny polecacie jakieś konkretne sklepy ze śpiworkami??? Gdzie robiłyście najwięcej zakupów ? 😊
Ja teraz jeszcze zaczynam rozglądać się za łóżeczkami 😍
Miłego dnia 💚 u mnie niestety wietrznie i chłodno i tak ma być przez kilka dni, ale maj i tak jest piękny 🌸🌱🌼
@Piret ja ostatnie dni również troszkę nieobecna 🤭 Skupiałam się na ostatnich dniach pracy 😜 U Ciebie dużo się dzieje, ale jakie piękne to sprawy są 🥳🌸 To już takie przygotowania pełną parą 🌸❤️
U mnie niezmienny brak sił 🤭 Z mdłościami troszkę lepiej. A najbardziej jestem zadowolona z tego jak mi 🍒 już urosły 😂 Serio ja raczej z tych drobnych kobietek w tym miejscu, nawet kiedyś myślałam o operacji biustu a wystarczyło zajść w ciążę 😏😅
A na prenatalne i Panoramę czekam z niecierpliwością 😬
USG + Pappa 3 czerwca, Panorama 26 majaWiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 21:43
PaulinKA, Piret, Motylek93, Jaszczureczka lubią tę wiadomość
♀️ 90' ♂️ 90'
Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
AMH 1,720 🗓️10.25
03.26 1 Transfer ❄️
❄️❄️ na zimowisku
5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257
18.04 mamy GS 🫧
24.04 2,5 mm jest ❤️
28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
07.05 1.93 cm Misia 🥹
22.05 4,03 cm 🍓
03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
12.06 7,09 cm 🩷

-
Ann35 wrote:Motylku mam nadzieje, ze dzidzia jeszcze sobie odpowiednio przykoksuje! Ale wyprawkę dobrze mieć już lepiej ogsrnietą w waszym przypadku 😄😄
Krysiu jeszcze tydzień i niech się dzieje co chce…
Ja wczoraj miałam gorszy dzień i już jęczałam mojemu, ze pragnę, żeby to już było za mną. Końcówka ciąży, poród i pobyt w szpitalu… 🥴🥴
Najchętniej bym siedziała tylko w domu, leżała , jadła i sprzątała.
Do tego synuś mnie podsumował, ze chciałby, żeby mój brzuszek już był płaski, żebym przestała jęczeć 🫣🫣🫣😅
Jeszcze troszkę i się rozpakujecie 🥳🤭
Co jest najtrudniejsze na końcówce Ann? 😃♀️ 90' ♂️ 90'
Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
AMH 1,720 🗓️10.25
03.26 1 Transfer ❄️
❄️❄️ na zimowisku
5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257
18.04 mamy GS 🫧
24.04 2,5 mm jest ❤️
28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
07.05 1.93 cm Misia 🥹
22.05 4,03 cm 🍓
03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
12.06 7,09 cm 🩷

-
Nie wiem, czy jestem dobrym przykładem na opisywanie co jest najtrudniejsze 😂Sylaada wrote:Jeszcze troszkę i się rozpakujecie 🥳🤭
Co jest najtrudniejsze na końcówce Ann? 😃
Ja mam SERDECZNIE DOŚĆ JUŻ 🫣😅
Ta końcówka jest dla mnie najcięższa z całej ciąży.
-nocne zgagi masakryczne,
-bóle bioder w nocy,
-bóle pleców,
-napuchnięte śluzówki w nosie od paru tygodni,
-krew z nosa co rano,
-ciężko mi się oddycha,
-rozchwianie emocjonalne,
-rozwolnienia od tygodnia,
-twardnienia brzucha, ze dech zapiera…
Dziś od połowy nocy miałam bardzo mocne bóle miesiączkowe. Zjadłam śniadanie, poszłam do wanny poleżeć, wykąpałam się, ogoliłam, umyłam włosy i zaraz idę na drzemkę, bo się zmęczyłam ze nie wiem 🥴😂
Ale staram się jeszcze cieszyć w międzyczasie tym stanem, bo wiem, ze to już nie potrwa długo.
CIĄŻA TO TAKI PIĘKNY STAN 🩷
Motylek93 lubi tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ann35 wrote:Nie wiem, czy jestem dobrym przykładem na opisywanie co jest najtrudniejsze 😂
Ja mam SERDECZNIE DOŚĆ JUŻ 🫣😅
Ta końcówka jest dla mnie najcięższa z całej ciąży.
-nocne zgagi masakryczne,
-bóle bioder w nocy,
-bóle pleców,
-napuchnięte śluzówki w nosie od paru tygodni,
-krew z nosa co rano,
-ciężko mi się oddycha,
-rozchwianie emocjonalne,
-rozwolnienia od tygodnia,
-twardnienia brzucha, ze dech zapiera…
Dziś od połowy nocy miałam bardzo mocne bóle miesiączkowe. Zjadłam śniadanie, poszłam do wanny poleżeć, wykąpałam się, ogoliłam, umyłam włosy i zaraz idę na drzemkę, bo się zmęczyłam ze nie wiem 🥴😂
Ale staram się jeszcze cieszyć w międzyczasie tym stanem, bo wiem, ze to już nie potrwa długo.
CIĄŻA TO TAKI PIĘKNY STAN 🩷
Ann, u mnie podobnie...
Głównie to ta w ciągu dnia i wieczorem mam taką zgage, że nawet z domu bez mojego syropu nie wychodzę z domu, chociaż pomaga coraz mniej...
Do tego że 2 pobudki w nocy di toalety i ostatnio mam takie skurcze w nogach, że nie mogę leżeć, a jak próbuje wstać to nie mogę stać z bólu...
Śluzówka w nosie to nic nie mów, jak mi przeszedł katar, to też mam po kilka razy dziennie krew z nosa, do tego stopnia, że już mam dziury w nosie, które krwawią i nie chcą się za zagoic...
Ale już brzuch jest wyraźnie niżej i też zaczynam czuć takie okresowe skurcze, z każdym dniem mocniej i częściej 🫣.
To na 99% ostatnia ciąża, więc też próbuje się cieszyć każdym ruchem malucha, bo wiem że juz więcej tego nie poczuje...
Walizka spakowana, zostały bieżące drobiazgi...
Gorzej ze mlody chory, więc siedzimy razem, po dniu z chorym dzieckiem mam dosyć, a i tak głównie oglądamy bajki, bo na nic więcej nie mam siły... 🫣27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Krysiu to widze, ze naprawdę mamy podobnie 🫣🫣
Ja właśnie zaliczyłam pierwszą podróż do szpitala 😅
Przed północą obudziły mnie silne bóle/ skurcze, po 15 min doszły dreszcze i straszne parcie na dwójkę 😵💫🫠
Wczoraj miałam to samo ale nie tak mocno jak dziś wiec pojechaliśmy sprawdzić co się dzieje.
Ktg wyszło Ok, jakieś tam skurcze były ale nic poważnego. Rozwarcia nie idzie sprawdzić, bo szyjka bardzo z tylu jest. Z synem tez tak miałam. Mała waży około 3 kg już.
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ann35 wrote:Krysiu to widze, ze naprawdę mamy podobnie 🫣🫣
Ja właśnie zaliczyłam pierwszą podróż do szpitala 😅
Przed północą obudziły mnie silne bóle/ skurcze, po 15 min doszły dreszcze i straszne parcie na dwójkę 😵💫🫠
Wczoraj miałam to samo ale nie tak mocno jak dziś wiec pojechaliśmy sprawdzić co się dzieje.
Ktg wyszło Ok, jakieś tam skurcze były ale nic poważnego. Rozwarcia nie idzie sprawdzić, bo szyjka bardzo z tylu jest. Z synem tez tak miałam. Mała waży około 3 kg już.
To i tak dobrze że pierwsza... 😉 ja byłam w tej ciąży w sumie 4 razy 🫣 z młodym też chyba też koło tego, nie pamiętam dokładnie...
Ale to już były te właściwie skurcze? 😱
Czyli normalnie wróciliście do domu i czekasz dalej? 😉
Ja miałam ktg w poniedziałek, myślałam że coś tam wyjdzie, ale nic nie było...
Młody w poniedziałek miał 3015, więc teraz może mieć mniej więcej te 3220, co starszy przy urodzeniu...
U nas rozwarcia nie było w poniedziałek, reszty dowiem się w środę... jakby nie patrzeć, zostały mi góra 2 wizyty 😱27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Najpierw był taki mega ból miesiączkowy a później takie ciągnące skurcze aż na kręgosłup, ze już nie mogłam leżeć tylko musiałam pochodzić i pokręcić bioderkami.Krysia1411 wrote:To i tak dobrze że pierwsza... 😉 ja byłam w tej ciąży w sumie 4 razy 🫣 z młodym też chyba też koło tego, nie pamiętam dokładnie...
Ale to już były te właściwie skurcze? 😱
Czyli normalnie wróciliście do domu i czekasz dalej? 😉
Ja miałam ktg w poniedziałek, myślałam że coś tam wyjdzie, ale nic nie było...
Młody w poniedziałek miał 3015, więc teraz może mieć mniej więcej te 3220, co starszy przy urodzeniu...
U nas rozwarcia nie było w poniedziałek, reszty dowiem się w środę... jakby nie patrzeć, zostały mi góra 2 wizyty 😱
Ja to generalnie nie jestem panikarą i chciałam w domu poczekać spokojnie ja rozwój wydarzeń ale mój mnie namówił na szpital, żeby sprawdzić co się dzieje.
Ale nie powiem, myślałam ze się rozkręca 🫠
Ja mam w czwartek wizytę w szpitalu- rejestracja do porodu a za tydzień u ginka wizyta chyba już ostatnia.
Generalnie jak wróciliśmy, do rana dwa razy mnie taki mocny ból znowu obudził. Ale szybko przechodziło. Mam tez wrażenie, ze mała już mi między nogami siedzi 😂
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ja tam właśnie szybko panikuje, a mój jeszcze szybciej 😉.
Ja też czuje go już nisko i te "okresowe" skurcze są coraz częstsze...
Ja chcs właśnie pojechać zapytać wprost, jak to wygląda w razie gdyby się zaczęło samo przed planowanym terminem szpitala... wolałabym żeby chociaż papiery mieli, skoro z młodym była decyzję o cesarce w 37+3... gdyby tak było teraz, to zostałby nam ostatni tydzień 😱27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Hej
Dotrwałam w dwupaku do komunii Jaśka teraz będziemy intensywnie działać nad wyprowadzką Lilki z brzucha 😅 mam nadzieję że nie każe na siebie długo czekać bo ilość siusiania i ból bioder mnie wykończy
Ps. Wstawiam zdjęcia z komunii w stylu widać nie widać mnie 🤣 proszę o nie cytowanie 🤪

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 09:41
Zielone.Słońce, Wyobraźnia87, Biochemiczka, Aksandra, Motylek93, Sylaada, PaulinKA, Piret, M93, Kaliope lubią tę wiadomość
👩🏻96 🧔🏽♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
04.25 ciąża biochemiczna 💔
27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

23.05 15:25 3515g -
Krysiu, ja słyszałam, że jeśli nie ma wskazań do rozwiązywania ciąży wcześniej to najlepszym czasem jest 39+tc.
Jak byłam na sterydach przyjechała dziewczyna w 38tc ze skurczami ale te skurcze jej się wyciszyły i nic się nie zadziało, lekarze jej powiedzieli żebym wróciła jak będzie w 39tc to zrobią jej CC. Ona była już po jednym CC i drugie też chciała CC.4,5 roku starań
Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
_____________________________
🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞
Witaj świecie! ✋
PROM 34+5/6
10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙





