🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Aksandra wrote:Ciekawe jaki wpływ ma ivf na serduszko 🥺?
Paulinko, bardzo Ci dziękuję za tyle ciepłych słów. Ja na Wasze kochane maleństwa też czekam z niecierpliwością 💓
Krysiu - białko S od kilku tyg utrzymuje mi się na poziomie 52 jedn. Niby norma do 65.
Aleksandra, na prenatalnych doktor Curyło (podaje nazwisko bo to dobry specjalista), powiedział mi że statystycznie w ciążach po inv częściej występują problemy serduszkiem u płodu.
Nie weryfikowałem bo ja tam lubię zbadać co się da 😂
Paulinko - polecam doktor Karol Bielasik - ginamedice. Poczytaj, to rewelacyjny specjalista. Ale we wrocku jest dosyć rzadko, więc warto wcześniej umówić sobie termin przez stronę ginamedice. Ta wizyta z echo serca załatwiła mi też trzecie prenatalne, które i tak jest płatne bo Doktor zbadał wszystko.
A co do utraconych ciąż, lubię myśleć o tym w ten sposób że to dzieciaczki, które zmieniły datę przyjścia na świat.
🙎♀️🙎♂️'95 rok
Starania na poważnie od 01.2023 r.
08.24 💔 8tc poronienie samoistne
AMH - 2,0💪
Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
Kariotypy prawidłowe 💪
Jajowody drożne 💪
On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪
03.25 kwalifikacja in vitro 💪
04.25- stymulacja
16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
25.05.25 - ⏸️
NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰
38+4 tc - nasz cud na świecie❤️ -
Biochemiczka wrote:Krysiu, do mnie na pewniaka pani doktor powiedziała że 4 ciąża bez poronień na koncie? Nie wydaje mi się żeby wygląda jakbym miała mieć 3 dzieci i 4 w drodze ale może jednak powinnam zadbać o siebie czy coś 😅
W ogóle jak to mówię na głos… 4 ciąża… to jest jedyny moment kiedy płaczę jak myślę o poronieniach. Że to jest kurczę trudne i właśnie jak to brzmi. 5 ciąża, 3 poród a 2 dziecko. Bardzo trudna jest Twoja historia 😞 zresztą ile takich historii tutaj na forum. Ja siedzę w tym temacie zwłaszcza w wątku poronieniowym i dla mnie to jest w pewnie sposób normalne, a potem wychodzisz na zewnątrz do ludzi i widzisz ten szok na twarzy i czujesz że z Tobą jest coś nie tak. Że to nie jest normalne.
Właśnie to, że tu w pewnym sensie nie czuje się "inna"... doskonale wiem, że tu jest wiele dziewczyn z trudniejszymi historiami niż moja, ale mam też,świadomość, że moja łatwa nie jest...
W realnym świecie dużo osób nie wie... czesci nie wyprowadzi z błędu....czasami sama nie wiem co mówić ma pytanie ile mam dzieci... 🫣27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
@miniu, wlasnie jego i dr Raś poleciła mi moja perinatolog:) bede polować. W ktorym tc miałaś robione to echo?? Mi dr powiedziala ze najlepiej od 24 do 26 tc ale boję sie ze nie bedzie terminów na ten wąski okres...
Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 19:59
-
Ja chyba miałam w 27 tc i nie było problemu, ogólnie czym serduszko większe tym lepiej widać.

Zobacz sobie na stronie ginamedici jak tam terminy. A Wy chyba z mężem lubicie podróżować, to jego główny gabinet jest w Jeleniej Górze
Fajne tereny, ładne widoki.
Doktor mi powiedział, że w Jeleniej ma sprzęt za 2 mln a w ginamedice to nie to samo.
u nas było akurat wszystko dobrze (u Ciebie na pewno też tak będzie) ale ja mam całkiem niedaleko do Jeleniej Góry i troche żałowałam, że tam nie pojechałam. Potem miałam nawet myśl, żeby tam rodzic bo też Doktor mi dużo tłumaczył że to dobry pomysł. Ale ostatecznie rodziłam gdzie indziej
PaulinKA lubi tę wiadomość
🙎♀️🙎♂️'95 rok
Starania na poważnie od 01.2023 r.
08.24 💔 8tc poronienie samoistne
AMH - 2,0💪
Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
Kariotypy prawidłowe 💪
Jajowody drożne 💪
On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪
03.25 kwalifikacja in vitro 💪
04.25- stymulacja
16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
25.05.25 - ⏸️
NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰
38+4 tc - nasz cud na świecie❤️ -
Dziewczyny przeczytałam parę stron wstecz i w szoku jestem ile tu się dzieje i na jakich etapach ciąży wy już jesteście 🥹😍 no masakra 😱 pamiętam wasze testy a tu za chwilę porodówka was powita 😁
U nas są już pierwsze ząbki na pokładzie, chłopaki super się rozwijają. W tym tyg fizjo powiedziała że lada moment zaczną pełzać, dzisiaj już widziałam że chcieliby ale jeszcze nie potrafią no i mega się wkurzają 🤣
W środę pojechaliśmy też profilaktycznie do neurologa i żadnych odchyleń u chłopaków nie widzi, wręcz przeciwnie wg wieku korygowanego są mocno do przodu 😍 a Krzyś już sobie zaczyna sylabizować
Kaliope no padłam z opowieści Theosia do stópek 🤣 to Ci gagatek mały 😁 u nas Krzyś w ogóle stopami zainteresowany nie jest, a Olek z kolei też ciągle chwyta za stópki i gada sobie do nich 🤣
Myślę, że Theoś szybko nadrobi, ale fakt dobry fizjo to złoto! Najważniejsze, że Misiek jest zaopiekowany i dbacie o niego najlepiej na świecie 🍀
Kaliope, Piret, Migotka96 lubią tę wiadomość
🍼Starania od 06.2023
👨⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
1xCP 💔⏸️
2x IUI ❌
—————————
🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵
30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻 -
Krysiu większa waga Bobo może wynikać z mnóstwa innych rzeczy, począwszy od uwarunkowań genetycznych nawet ze dwa pokolenia wstecz, jak i wielu innych bardzo prozaicznych, niegroźnych powodów. Pomijając to wszystko-pomiary w USG swoje, rzeczywistość swoje. Będzie dobrze! ❤️
Aksandro będziesz cudowną mamą! A jeśli dzidziuś po Tobie odziedziczy te nieskończone pokłady empatii, to wygrał już na starcie
Nowa musisz być niesamowicie dumna z Twoich małych wojowników ❤️ Ale to oczywiste, że sobie tak świetnie radzą- przebojowa mama, to i na dzieciaczki przeszło 😄😉
Paulinko to już Sylaada wszystko napisała w temacie fizjologicznej IO i rozwoju łożyska. U Ciebie to na pewno będzie proforma 💪
USG serduszka warto zrobić niezależnie od metody zapłodnienia. Uważam, że to powinno być standardowe badanie.
Nowa2024, Aksandra lubią tę wiadomość
🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️ -
Ale ja to wszystko wiem... mlody miał porównywalna wagę z młodszym... I nawet nie myślałam że to coś złego... w każdej ciąży łącze więcej kropek, więc chyba czas skończyć 😂.Kaliope wrote:Krysiu większa waga Bobo może wynikać z mnóstwa innych rzeczy, począwszy od uwarunkowań genetycznych nawet ze dwa pokolenia wstecz, jak i wielu innych bardzo prozaicznych, niegroźnych powodów. Pomijając to wszystko-pomiary w USG swoje, rzeczywistość swoje. Będzie dobrze! ❤️
Że waga rozna to Też wiem... z młodym mieliśmy 3300, a następnego dnia u innego lekarza 2950... 😉. Tydzień później urodzeniowa 3220...
Więc chce wierzyć że jest ok... I jedyne co nas czeka to badanie po porodzie żeby to potwierdzić... 🙏
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Aksandra masz racje! Co złe już minęło 🩷
Nowa 🥰 dobrze wiedzieć, ze u was jest wszystko dobrze! Czas ucieka bardzo szybko, to prawda. Sama widzisz po swoich skarbach 😊
U mnie brzuch coraz niżej, zgaga w nocy minęła ( od paru dni ) i tak samo od paru dni rozwolnienie wjechało 😅😅😅
Co do wielkości bobo to zgadzam się, ze to tez czynnik genetyczny. Mój doktorek się śmiał ostatnio, ze ja rodzę tylko duże dzieci 🤪 o ile przy porodzie oba moje skarby były klopsikami, to teraz córka 14 lat ma 173 cm, chuda jak patyk a syn 7 lat 145 cm, również chudy 😂
W ja ? No cóż … chuda byłam ale przytyłam 😂🤰
Nowa2024 lubi tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ja też próbuje uwierzyć ze co złe to minęło 😉 powoli nauczyłam się z tym żyć, ale czasami jak dostaje kolejnego kopa to wszystko to co mam względnie poukładane znowu się rozpada....
Tutaj gdyby nie te jelita w ogóle bym nie patrzyła na ta wagę, a tak po prostu się boję... Bo kiedyś myślałam że po pgta to mam gwarancje zdrowego dziecka... 🫣
Mój to chudy na długi, jakbym chciała kupić pasujące spodnie to między długością a szerokością to często 2 rozmiary 😂. Na długość to takie 110, powoli 116, a szerokość to 104, przepływy biedy nawet 98 😂😂, podobnie z koszulkami, albo są za szerokie, albo za krótkie...
Mnie też juz męczy zgaga, testuje coraz to inne leki i coraz trudniej o coś co działa...27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Hej wczoraj miałam wizytę i urwanie dupy, pierwszy dzień zwolnienia i tyle rzeczy do zalatwienia. Moja calineczka nadal jest malutka 31+0 waży 1357g i wg doktor jesteśmy na 5 centylu. Co tydzień mam mieć ktg, za 2 tygodnie znowu w szpital. Przepływy/wody/łożysko/szyjka/badania krwi nawet hemoglobina na tym etapie 12, wszystko wygląda dobrze. Jeśli spadnie poniżej 3centyla będę zapisana na poród 37+1 tylko nie dopytałam się czy wtedy jest cc czy sn. Jak powyżej 3 centyla to najpóżniej wywołanie w 39 tygodniu. Mam nadzieję że przy porodzie będzie ważyła chociaż 2-2,5kg
Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 11:06
33& 34 ⛪ 2020 r
04/24 - 💔 9 tydz Madzia
12/24 - 💔 7 tydz Józio
3 x stymulacje letrozolem ❌
1️⃣ IUI - 15/10/25 🙏 ⏸️
Beta 10dpo- 22,5 --> 12 dpo 59,1 --> 20 dpo 2013
26.11 2 maluchy jeden 6+3:💔 drugi 7+4 crl już 1,3cm
12.26r 3 krwotoki dzidziuś dzielnie walczy 💪
5.01 prenatalne - ryzyka niskie 🎉 6,5cm cudu 🦋
3.03 połówkowe 391g kobitki🩷🦋
21.04 - III prenatalne 1091g 🩷🦋, SGA kruszynki
19.06.2026r w 37+0 po długiej walce urodziła się nasza córeczka 2160g, 47cm szczęścia 🥰
Ona: PCOS, IO, MTHFR hetero, PAI homo, cd56 dodatnie, cukrzyca ciążowa,
On: I poO, żołnierzyki wolne, ale w dostatecznej ilości

-
Tu się zgodzę że waga to genetyka. Dla przykładu moi chłopcy w 30 tc urodzili się z wagami 1900g i 1930g gdzie lekarze nawet byli w szoku że to duuuza waga jak na bliźniaki z 30 tc. Ale mąż ważył ponad 4 kg przy porodzie a teść ponad 5 kg a teraz mega szczuplasy sa 🤣 no i moi chłopcy dluuugasni, mają już po prawie 80 cm teraz
Ann35 lubi tę wiadomość
🍼Starania od 06.2023
👨⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
1xCP 💔⏸️
2x IUI ❌
—————————
🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵
30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻 -
PaulinKA wrote:Oh to teraz chyba troche bardziej rutynowo kierują na echo po IVF. Ciekawe. No ale zrobię, polecono mi dwoch super specjalistów na NFZ a jak nie bedzie terminów to oczywiście pojde prywatnie.
@Sylaada, cieszę sie , ze po przebojach z wizytą zobaczyłaś w koncu maluszka ❤️ fajnie wyjasnila Ola z tą zakrzepicą. Ja mialam nikłe wiedzę ze heparyne odstawia sie po połogu bo tak 😅
@Miniaa, robilas we Wrocławiu? U kogo? Mi polecono dr Raś i kogos tam jeszcze...
@Piret no wlasnie przy IVF czasem zalecają zbadac ale jak widac- nie wszystkim skoro @Aksandrze nie zlecono
.
Ola, tj mi sama doktorka tez nic nie mowila , ja gdzies na forum wyczytałam ze to echo sie robimaleństwu. I mysle ze to będzie formalność
No coz to szykuje sie na krzywą😅
@Piret mi chyba bez różnicy czy cytrynowa czy nie, posmak tej glukozy i tak zostaje bleeehhh 😆 pij małymi lyczkami i dosc szybko , zresztą pani polozna i tak pewnie bedzie pilnowała czy sie za mocno nie ociagasz😅 powodzenia! 🌞
@Aksandra, pięknie się czyta o waszym wspólnym zaangazowaniu z mężem 🥹 bedziecie wspaniałymi rodzicami...❤️ mocno mocno czekam na twoje wywalczone maleństwo...🌸
My nie robiliśmy takiego badania mimo inv,może dlatego że na każdym
USG wszystko wyglądało perfekcyjnie…w każdym razie pierwsze słyszę,żeby sposób zapłodnienia miał jakiś wpływ na ew.wady serca.Skoro masz Paulinka takie zalecenia to warto,lepiej o jedno bad za dużo niż za mało,a już na NFZ to w ogóle trzeba korzystać 🤗
👩👱♂️40l.
start inv:
- 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️
- 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG
6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
22.12.2025 780g Łobuziaka🥰
19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰
Czekamy na Ciebie Synku🩵
23.03.2026 38+3 SN
W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

-
Dziewczyny mam juz wynik Sanco. Nie spodziewałam sie tak wcześnie. Czekamy na zdrową dziewczynkę 🥹🩷
Zielone.Słońce, PaulinKA, Ann35, Nowa2024, Kociara20996, Piret, Jaszczureczka, Biochemiczka, M93, Migotka96, Sylaada, Aksandra, Julia24 lubią tę wiadomość
starania od 2024 r
08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
5dpt II
6dpt beta 21,1
8dpt beta 71,3
11 dpt beta 200,1
18 dpt beta 2646,1
27 dpt beta 25904
7+5 💔
01.2026 kolejna procedura
03.2026 transfer ❄ 4.1.2
5dpt II
8dpt beta 116,7
10 dpt beta 237,8
16 dpt beta 2551.1
27 dpt beta 56747 mamy ♥️
-
Wyobraźnia, cuuuudownie! 🥺♥️
Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość
4,5 roku starań
Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
_____________________________
🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞
Witaj świecie! ✋
PROM 34+5/6
10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

-
Cudownie 🥰🥹 i nadal trochę zazdroszczę dziewczynki 😂Wyobraźnia87 wrote:Dziewczyny mam juz wynik Sanco. Nie spodziewałam sie tak wcześnie. Czekamy na zdrową dziewczynkę 🥹🩷
Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość
27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Wyobraźnia bardzo się cieszę z Wami z dobrych informacji 🥰
Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Wyobraźnia87 wrote:Dziewczyny mam juz wynik Sanco. Nie spodziewałam sie tak wcześnie. Czekamy na zdrową dziewczynkę 🥹🩷
Cudowna wiadomość 🥰🩷😍 gratulacje 🥳
Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość
👩🏻96 🧔🏽♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
04.25 ciąża biochemiczna 💔
27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

23.05 15:25 3515g -
Jutro masz 37+0 😱Kociara20996 wrote:Cudowna wiadomość 🥰🩷😍 gratulacje 🥳27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Krysia1411 wrote:Jutro masz 37+0 😱
Według USG tak 🫣😅 ale ja jej jeszcze tydzień nie wypuszczam 🤣🤪👩🏻96 🧔🏽♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
04.25 ciąża biochemiczna 💔
27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

23.05 15:25 3515g




