Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
Odpowiedz

🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨

Oceń ten wątek:
  • M93 Autorytet
    Postów: 2035 3117

    Wysłany: Dzisiaj, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara Byłaś na Podsiadło? 🥹🥹🥹 ja tam od początku mówiłam, że mam dziewczynkę w brzuchu 🤣 telepatia 😂 mnie też tak kuło całą ciążę, a jak nie kuło to se wkręcałam, że coś nie tak 😂

    clara lubi tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Minia000 Autorytet
    Postów: 1639 2483

    Wysłany: Dzisiaj, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam przekonana, że w brzuchu jest syn bo wróżba na obrączkę mi tak powiedziała 😭🤣🤣
    A mój teściu powiedział że mu się śniło, że córka. Mi się potem też śniła córka i jest córką. :)

    A co do kłucia w podbrzuszu, mnie podbrzusze i krocze cała ciążę kłuło. Może się o tym za wiele nie mówi ale według mnie ciąża boli.

    clara lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🙎‍♂️'95 rok
    Starania na poważnie od 01.2023 r.

    08.24 💔 8tc poronienie samoistne

    AMH - 2,0💪
    Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
    Kariotypy prawidłowe 💪
    Jajowody drożne 💪
    On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪

    03.25 kwalifikacja in vitro 💪
    04.25- stymulacja
    16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
    19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
    25.05.25 - ⏸️
    NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰

    38+4 tc - nasz cud na świecie❤️
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3287 8790

    Wysłany: Dzisiaj, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak jak Minię, wszystko ciągle ciągnie kuje i boli. Dziś zakuło "inaczej", wiec juz schiza bo robilam troche porządków i pomyślałam ze to przez to 😵‍💫 to nie mija ten lęk. Moze troche sie go oswaja z postępem ciazy ale zawsze po takiej walce bedziemy troche niepewne i przestraszone. Oby jednak , kochana @claro, te straszki nie odebrały Ci radosci z tego wyczekanego stanu- ja jednocześnie nie moge sie doczekać az poznam dzidziusia ale tez ubolewam ze skończy sie czas kopniaczkow i takiej szczególnej opieki pod jaka teraz jestem w swoim otoczeniu :))

    Co do płci, u mnie sie nie sprawdziło w ogole🤣🤣🤣ja myslalam jedno, wyszlo drugie ale na pewno nie jestem ani troche zawiedziona!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:20

    clara lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2611 4363

    Wysłany: Dzisiaj, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z kalendarzem chińskim Wam się pokrywa?

    Ja czułam ze będą chłopaki i mam 😉

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • clara Autorytet
    Postów: 472 961

    Wysłany: Dzisiaj, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone, powiedz coś więcej o tym kalendarzu, w jakim sensie pokrywa?

    M93, tak na Podsiadło 🫠🥵 Dzisiaj to sobie nawet nie wyobrażam, jak tam będzie gorąco. Jeśli ktoś idzie to wachlarz obowiązkowy, woda wiadomo. Mieliśmy jeszcze taki elektryczny wiatraczek, w Rossmanie jest i to i to, wachluje się też dzisiaj 🫠 U nas w mieszkaniu bez klimy 28 stopni. Zastanawiam się, gdzie uciec. Może galeria i kino.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:54

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2611 4363

    Wysłany: Dzisiaj, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    clara wrote:
    Zielone, powiedz coś więcej o tym kalendarzu, w jakim sensie pokrywa?
    Screenshot-2026-06-28-14-54-08-087-com-google-android-googlequicksearchbox-edit.jpg

    Tylko wiadomo, że przy ivf to trochę jest inaczej bo mając kilka zarodków to wszystkie musiały by mieć jedną płeć ale ja zamiast miesiąca zapłodnienia wybrałam miesiąc transferu i się pokryło. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka. 😉

    clara lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • clara Autorytet
    Postów: 472 961

    Wysłany: Dzisiaj, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, przecież zapładniane są zarodki wszystkie naraz 😅 Ale ja tam lubię takie ciekawostki 🤭 U mnie I zapłodnienie i transfer wskazuje na dziewczynkę, więc jestem bardzo ciekawa 😂

    W ogóle to mój mąż jest gamerem i jeszcze taka była taka sytuacja na samiutkim początku, jak beta rosła, że aż dostaliśmy ciarek, bo w nocy dostał wiadomość "helo" od jakiejś nieznanej graczki o imieniu, które mamy wybrane dla dziewczynki 😂 Potem się okazało, że chciała zareklamować swoje grafiki i pisała do randomowych ludzi, ale to było mega dziwne, bo akurat to imię 😂 i się śmialiśmy, że nasza córka podróżuje w czasie i się chciała przywitać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 15:27

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 856 2107

    Wysłany: Dzisiaj, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    × Próbny kalendarz na czas nieobecności Moli ×
    Proszę nie cytować całości, żeby nam się bez sensu wątek nie rozrastał przez cytaty


    LISTA OBECNOŚCI I PLANOWANY TERMIN PORODU🤰🏼:

    •Julia24 ~ 8.07.2026r. 🩵
    •Piret ~ 31.08.2026r. 🩷
    •Kingus1 ~ 28.09.2026r. 🩵
    •PaulinKA ~ 2.10.2026r. 💛
    •Biochemiczka ~ 28.10.2026r. 🩵
    •Wyobraźnia87 🩷
    •Sylaada ~ 14.12.2026r. 🩷
    •Vergeet 💛
    •Clara 💛

    Nasze Wilczki na świecie🤱🏼
    (💪🏼 ~ waleczne wcześniaczki)

    2026

    ✨•Aksandra ~ 26.06.2026r. ~ 💛✨
    ✨•Motylek93 ~ 19.06.2026r. ~ Dorotka 🩷✨
    ✨•Ann35 ~ 08.06.2026r. ~ Sara Wanda 🩷✨
    ✨•Krysia1411 ~ 05.06.2026r. ~ Nunuś 🩵✨
    ✨•Kociara20996 ~ 23.05.2026r. ~ Liliana 🩷✨️
    ✨️•Migotka96 ~ 21.04.2026r. ~ Julia 🩷✨️
    ✨️•Smerfelinka ~ 07.04.2026r. ~ Basia 🩷✨️
    ✨️•pelnawiary ~ 23.03.2026r. ~ Jaś 🩵✨️
    ✨️•Slava ~03.2026r. ~ 💪🏻🩵✨️
    ✨•Minia000 ~ 25.01.2026r. ~ 🩷✨

    2025
    ✨•Babsi ~ 20.12.2025r. ~ Leoś 🩵✨
    ✨•Jaszczureczka ~ 11.12.2025r. ~ 💛✨
    ✨•Frelcia_na_chwilę ~ 10.12.2025r. ~ Henio 🩵✨
    ✨•a_aandzela ~ 05.11.2025r. ~ Amelia 🩷✨
    ✨•Misiula ~ 03.11.2025r. ~ Gabrysia 🩷✨
    ✨•Ana29 ~ 2.11.2025r. ~ Kubuś🩵✨
    ✨•Molahonkeey~30.10.2025r.~Hania i Tadzio🩷🩵✨
    ✨•Nana11 ~ 29.10.2025r. ~ Feliks 🩵✨
    ✨•Agni97 ~ 29.10.2025r. ~ Gabrysia🩷✨
    ✨•M93 ~ 17.10.2025r. ~ Wandzia 🩷✨
    ✨•Insane ~ 16.10.2025r. ~ 🩷✨
    ✨•Nowa ~ 06.10.2025r.~ Krzysiu i Oluś 💪🏼💪🏼🩵🩵✨
    ✨•Ivka ~ 25.08.2025r. ~ Eryk 🩵✨
    ✨•Hopex2 ~ 23.08.2025r. ~ Szymuś 💪🏼 🩵✨
    ✨•Kaliope ~ 19.08.2025r. ~ Theoś 💪🏼 🩵✨
    ✨•Dagmarova ~ 09.08.2025r. ~ Wojtuś 🩵 ✨
    ✨•SolAngelica ~ 02.08.2025r. ~ Liwia 🩷 ✨
    ✨•Jeżowa ~ 30.04.2025r. ~ Julek i Florek 🩵🩵✨

    Pamiętamy:
    •aszin 💔
    •Vergeet 💔 🌈 💓

    KALENDARZ WIZYT 📆:

    29.06:
    •Julia24 (indukcja porodu)

    30.06:
    •Vergeet (USG)

    02.07:
    •Clara (USG)

    03.07:
    •Kingus1 (USG)

    06.07
    •Biochemiczka (USG)

    09.07
    •PaulinKA (wizyta u gin)

    30.07
    •Wyobraźnia87 (wizyta u gin)

    31.07
    •Wyobraźnia87 (echo serduszka)



    Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zaplanowane wizyty na najbliższy czas to dajcie znać, będę aktualizować ten post. Za tydzień w niedzielę kolejna aktualizacja
    // [321] //

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 856 2107

    Wysłany: Dzisiaj, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara ja u Ciebie wyczuwam dziewczynkę, ale przydałoby nam się przełamanie chłopcem 😁 mi w pierwszej ciąży wychodził chłopak i tak było, natomiast teraz miała być dziewczynka i no tym razem się nie sprawdziło 🙈
    co raz krótsza ta lista obecności, czekam na kolejne kropeczki do wpisania 🤞☺️

    Dajcie znać czy macie jeszcze jakieś wizyty w najbliższym czasie ❤️

    Poszliśmy dzisiaj na spacer do lasu, ale najpierw kilometr trzeba było iść w słońcu. Nie był to dobry pomysł 🤣 ale daliśmy radę. A teraz szukamy knajpy na obiad koniecznie z klimatyzacja 🤣 jeszcze pewnie będziemy tęsknić za tym upałem, ale dzisiaj pewnie żadna z nas nie docenia 😅

    clara lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1538

    Wysłany: Dzisiaj, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi z chińskiego kalendarza wychodzi dziewczynka i tak jest 😉też jakoś czułam że to będzie dziewczynka ☺️ @Biochemiczko ja mam jescze 14 lipca drugie prenatalne ( chyba połówkowe ? 🤔)

    clara lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • clara Autorytet
    Postów: 472 961

    Wysłany: Dzisiaj, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczko, nam by się przydał chłopiec do przedłużenia rodu w sensie nazwiska, bo same dziewczynki w rodzinie męża, a ja to nazwisko bardzo lubię i szkoda by było 😜 Ale mamy oba imiona wybrane już od początku i nie możemy się doczekać, na kogo padło 🤭

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2506 3845

    Wysłany: Dzisiaj, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym kalendarzem to trzeba uważać bo trzeba liczyć swój wiek również wg kalendarza chińskiego czyli dodaje się jakoś około roku chyba do swojego wieku 😄

    clara lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3287 8790

    Wysłany: Dzisiaj, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Z tym kalendarzem to trzeba uważać bo trzeba liczyć swój wiek również wg kalendarza chińskiego czyli dodaje się jakoś około roku chyba do swojego wieku 😄

    Czyli trzeba sobie narzucić takie parametry zeby wyszlo co ma wyjść 🫣🤣🤣🤣

    clara lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
‹‹ 317 318 319 320 321
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ