🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Clara Byłaś na Podsiadło? 🥹🥹🥹 ja tam od początku mówiłam, że mam dziewczynkę w brzuchu 🤣 telepatia 😂 mnie też tak kuło całą ciążę, a jak nie kuło to se wkręcałam, że coś nie tak 😂
clara lubi tę wiadomość
-
Ja byłam przekonana, że w brzuchu jest syn bo wróżba na obrączkę mi tak powiedziała 😭🤣🤣
A mój teściu powiedział że mu się śniło, że córka. Mi się potem też śniła córka i jest córką.
A co do kłucia w podbrzuszu, mnie podbrzusze i krocze cała ciążę kłuło. Może się o tym za wiele nie mówi ale według mnie ciąża boli.
clara lubi tę wiadomość
🙎♀️🙎♂️'95 rok
Starania na poważnie od 01.2023 r.
08.24 💔 8tc poronienie samoistne
AMH - 2,0💪
Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
Kariotypy prawidłowe 💪
Jajowody drożne 💪
On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪
03.25 kwalifikacja in vitro 💪
04.25- stymulacja
16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
25.05.25 - ⏸️
NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰
38+4 tc - nasz cud na świecie❤️ -
Mnie tak jak Minię, wszystko ciągle ciągnie kuje i boli. Dziś zakuło "inaczej", wiec juz schiza bo robilam troche porządków i pomyślałam ze to przez to 😵💫 to nie mija ten lęk. Moze troche sie go oswaja z postępem ciazy ale zawsze po takiej walce bedziemy troche niepewne i przestraszone. Oby jednak , kochana @claro, te straszki nie odebrały Ci radosci z tego wyczekanego stanu- ja jednocześnie nie moge sie doczekać az poznam dzidziusia ale tez ubolewam ze skończy sie czas kopniaczkow i takiej szczególnej opieki pod jaka teraz jestem w swoim otoczeniu
)
Co do płci, u mnie sie nie sprawdziło w ogole🤣🤣🤣ja myslalam jedno, wyszlo drugie ale na pewno nie jestem ani troche zawiedziona!Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:20
clara lubi tę wiadomość
-
A z kalendarzem chińskim Wam się pokrywa?
Ja czułam ze będą chłopaki i mam 😉4,5 roku starań
Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
_____________________________
🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞
Witaj świecie! ✋
PROM 34+5/6
10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

-
Zielone, powiedz coś więcej o tym kalendarzu, w jakim sensie pokrywa?
M93, tak na Podsiadło 🫠🥵 Dzisiaj to sobie nawet nie wyobrażam, jak tam będzie gorąco. Jeśli ktoś idzie to wachlarz obowiązkowy, woda wiadomo. Mieliśmy jeszcze taki elektryczny wiatraczek, w Rossmanie jest i to i to, wachluje się też dzisiaj 🫠 U nas w mieszkaniu bez klimy 28 stopni. Zastanawiam się, gdzie uciec. Może galeria i kino.Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:54
💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔
starania od 07.2023
niepłodność idiopatyczna
starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
⤷ IVF
I PROCEDURA
02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
02.07 USG⏳️🍀✊🏻
Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami. -
clara wrote:Zielone, powiedz coś więcej o tym kalendarzu, w jakim sensie pokrywa?

Tylko wiadomo, że przy ivf to trochę jest inaczej bo mając kilka zarodków to wszystkie musiały by mieć jedną płeć ale ja zamiast miesiąca zapłodnienia wybrałam miesiąc transferu i się pokryło. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka. 😉
clara lubi tę wiadomość
4,5 roku starań
Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
_____________________________
🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞
Witaj świecie! ✋
PROM 34+5/6
10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

-
No tak, przecież zapładniane są zarodki wszystkie naraz 😅 Ale ja tam lubię takie ciekawostki 🤭 U mnie I zapłodnienie i transfer wskazuje na dziewczynkę, więc jestem bardzo ciekawa 😂
W ogóle to mój mąż jest gamerem i jeszcze taka była taka sytuacja na samiutkim początku, jak beta rosła, że aż dostaliśmy ciarek, bo w nocy dostał wiadomość "helo" od jakiejś nieznanej graczki o imieniu, które mamy wybrane dla dziewczynki 😂 Potem się okazało, że chciała zareklamować swoje grafiki i pisała do randomowych ludzi, ale to było mega dziwne, bo akurat to imię 😂 i się śmialiśmy, że nasza córka podróżuje w czasie i się chciała przywitaćWiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 15:27
💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔
starania od 07.2023
niepłodność idiopatyczna
starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
⤷ IVF
I PROCEDURA
02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
02.07 USG⏳️🍀✊🏻
Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami. -
× Próbny kalendarz na czas nieobecności Moli ×
Proszę nie cytować całości, żeby nam się bez sensu wątek nie rozrastał przez cytaty
LISTA OBECNOŚCI I PLANOWANY TERMIN PORODU🤰🏼:
•Julia24 ~ 8.07.2026r. 🩵
•Piret ~ 31.08.2026r. 🩷
•Kingus1 ~ 28.09.2026r. 🩵
•PaulinKA ~ 2.10.2026r. 💛
•Biochemiczka ~ 28.10.2026r. 🩵
•Wyobraźnia87 🩷
•Sylaada ~ 14.12.2026r. 🩷
•Vergeet 💛
•Clara 💛
Nasze Wilczki na świecie🤱🏼
(💪🏼 ~ waleczne wcześniaczki)
2026
✨•Aksandra ~ 26.06.2026r. ~ 💛✨
✨•Motylek93 ~ 19.06.2026r. ~ Dorotka 🩷✨
✨•Ann35 ~ 08.06.2026r. ~ Sara Wanda 🩷✨
✨•Krysia1411 ~ 05.06.2026r. ~ Nunuś 🩵✨
✨•Kociara20996 ~ 23.05.2026r. ~ Liliana 🩷✨️
✨️•Migotka96 ~ 21.04.2026r. ~ Julia 🩷✨️
✨️•Smerfelinka ~ 07.04.2026r. ~ Basia 🩷✨️
✨️•pelnawiary ~ 23.03.2026r. ~ Jaś 🩵✨️
✨️•Slava ~03.2026r. ~ 💪🏻🩵✨️
✨•Minia000 ~ 25.01.2026r. ~ 🩷✨
2025
✨•Babsi ~ 20.12.2025r. ~ Leoś 🩵✨
✨•Jaszczureczka ~ 11.12.2025r. ~ 💛✨
✨•Frelcia_na_chwilę ~ 10.12.2025r. ~ Henio 🩵✨
✨•a_aandzela ~ 05.11.2025r. ~ Amelia 🩷✨
✨•Misiula ~ 03.11.2025r. ~ Gabrysia 🩷✨
✨•Ana29 ~ 2.11.2025r. ~ Kubuś🩵✨
✨•Molahonkeey~30.10.2025r.~Hania i Tadzio🩷🩵✨
✨•Nana11 ~ 29.10.2025r. ~ Feliks 🩵✨
✨•Agni97 ~ 29.10.2025r. ~ Gabrysia🩷✨
✨•M93 ~ 17.10.2025r. ~ Wandzia 🩷✨
✨•Insane ~ 16.10.2025r. ~ 🩷✨
✨•Nowa ~ 06.10.2025r.~ Krzysiu i Oluś 💪🏼💪🏼🩵🩵✨
✨•Ivka ~ 25.08.2025r. ~ Eryk 🩵✨
✨•Hopex2 ~ 23.08.2025r. ~ Szymuś 💪🏼 🩵✨
✨•Kaliope ~ 19.08.2025r. ~ Theoś 💪🏼 🩵✨
✨•Dagmarova ~ 09.08.2025r. ~ Wojtuś 🩵 ✨
✨•SolAngelica ~ 02.08.2025r. ~ Liwia 🩷 ✨
✨•Jeżowa ~ 30.04.2025r. ~ Julek i Florek 🩵🩵✨
Pamiętamy:
•aszin 💔
•Vergeet 💔 🌈 💓
KALENDARZ WIZYT 📆:
29.06:
•Julia24 (indukcja porodu)
30.06:
•Vergeet (USG)
02.07:
•Clara (USG)
03.07:
•Kingus1 (USG)
06.07
•Biochemiczka (USG)
09.07
•PaulinKA (wizyta u gin)
30.07
•Wyobraźnia87 (wizyta u gin)
31.07
•Wyobraźnia87 (echo serduszka)
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zaplanowane wizyty na najbliższy czas to dajcie znać, będę aktualizować ten post. Za tydzień w niedzielę kolejna aktualizacja
// [321] //12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
24.06 446g 🐇
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

-
Clara ja u Ciebie wyczuwam dziewczynkę, ale przydałoby nam się przełamanie chłopcem 😁 mi w pierwszej ciąży wychodził chłopak i tak było, natomiast teraz miała być dziewczynka i no tym razem się nie sprawdziło 🙈
co raz krótsza ta lista obecności, czekam na kolejne kropeczki do wpisania 🤞☺️
Dajcie znać czy macie jeszcze jakieś wizyty w najbliższym czasie ❤️
Poszliśmy dzisiaj na spacer do lasu, ale najpierw kilometr trzeba było iść w słońcu. Nie był to dobry pomysł 🤣 ale daliśmy radę. A teraz szukamy knajpy na obiad koniecznie z klimatyzacja 🤣 jeszcze pewnie będziemy tęsknić za tym upałem, ale dzisiaj pewnie żadna z nas nie docenia 😅
clara lubi tę wiadomość
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
24.06 446g 🐇
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

-
Mi z chińskiego kalendarza wychodzi dziewczynka i tak jest 😉też jakoś czułam że to będzie dziewczynka ☺️ @Biochemiczko ja mam jescze 14 lipca drugie prenatalne ( chyba połówkowe ? 🤔)
clara lubi tę wiadomość
starania od 2024 r
08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
5dpt II
6dpt beta 21,1
8dpt beta 71,3
11 dpt beta 200,1
18 dpt beta 2646,1
27 dpt beta 25904
7+5 💔
01.2026 kolejna procedura
03.2026 transfer ❄ 4.1.2
5dpt II
8dpt beta 116,7
10 dpt beta 237,8
16 dpt beta 2551.1
27 dpt beta 56747 mamy ♥️
-
Biochemiczko, nam by się przydał chłopiec do przedłużenia rodu w sensie nazwiska, bo same dziewczynki w rodzinie męża, a ja to nazwisko bardzo lubię i szkoda by było 😜 Ale mamy oba imiona wybrane już od początku i nie możemy się doczekać, na kogo padło 🤭💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔
starania od 07.2023
niepłodność idiopatyczna
starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
⤷ IVF
I PROCEDURA
02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
02.07 USG⏳️🍀✊🏻
Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami. -
Z tym kalendarzem to trzeba uważać bo trzeba liczyć swój wiek również wg kalendarza chińskiego czyli dodaje się jakoś około roku chyba do swojego wieku 😄
clara lubi tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Ann35 wrote:Z tym kalendarzem to trzeba uważać bo trzeba liczyć swój wiek również wg kalendarza chińskiego czyli dodaje się jakoś około roku chyba do swojego wieku 😄
Czyli trzeba sobie narzucić takie parametry zeby wyszlo co ma wyjść 🫣🤣🤣🤣
clara lubi tę wiadomość
-





