🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja na takie upały to się nie nadaje🥴jestem wiecznie spocona,czuję się nieświeżo i tak wiecie… bleee🫣gdzie czasy,że człowiek czekał a im wyższa temp tym lepiej,teraz dla mnie max 25,później nie żyje.Jas też ciągle zgrzany,mimo że już nie mam co mu zdjąć i nie wychodzimy,ew.tylko od rana.
Mamy klimatyzację w mieszkaniu ale przy małym do tej pory nie używaliśmy.Nie wiem czy w nadchodzący weekend nie włączymy,choć trochę obniżyć temp bo ma być totalny żar tropików😅👩👱♂️40l.
start inv:
- 16.05.2025 punkcja - pobrano 7🥚,mamy 6❄️➡️PGT-a mamy 5❄️
- 16.07.2025 pierwszy FET 5.1.1 + EG
6dpt są ⏸️ - beta 79,prog 38,8 🥰
8dpt beta 209,10dpt beta 491,prog 38,4,12dpt beta 1174,19dpt beta 25 814
23dpt 0,39cm Maluszka z bijącym serduszkiem ❤️
08.09.2025 nifty pro - wszystkie ryzyka niskie,spodziewamy się chłopca🩵
19.09.2025 prenatalne I trymestru - wszystkie parametry prawidłowe 🥰
18.11.2025 II bad.prenatalne w jak najlepszym porządku 🤗
22.12.2025 780g Łobuziaka🥰
19.01.2026 III bad.prenatalne1600g Szczęścia🥰
Czekamy na Ciebie Synku🩵
23.03.2026 38+3 SN
W końcu mogę Cię przytulić,nasz najszczęśliwszy dzień🥰

-
Dziś ślę wam chłodne pozdrowienia dla orzeźwienia 🌸
Dbajcie o siebie Wilczyce, duzo wody, chlodne okłady i co tam jeszcze
)
@Aksandra, @Julia, czekam na dobre wiesci od Was! To juz lada moment!! 😍
@motylku jak tam pierwsze chwile macierzyństwa?? 🥹 jakie ubrania nosi Twoja Calineczka? Pytam bo moze mi sie to przydać 😉
@ann, świetnie słyszeć ze karmienie daje ci radość, oby tak dalej ✊️🍀
@kociara, piekna ta Twoja czarnulka👑 jak bracia sie odnajdują w nowej rzeczywistości?
@biochemiczko, super ze po wizycie wszystko dobrze. Potrzebujesz pomocy z tym sharowanym kalendarzem online czy zostajemy przy formie tradycyjnej tygodniowych wpisów?
Ja jestem po wizycie, krzywa cukrowa idealna, ressta wynikow tez, jedynie dostalam żelazo na recepte bo ferrytyna szura po dnie 🫣
Maluszek dalej jest maluszkiem, 8 percentyl .... przepływy na szczęście w normie... niech taka bedzie po prostu uroda po Mamusi, mocno w to wierze. Na szczęście rosnie , dzis 770 g, 3 tygodnie temu bylo mniej niz 500. Po prostu Kruszyna.. kontrola 09.07 zeby monitorowac przyrost.
📆 09.07- wizyta u ginekologa.
clara, Motylek93 lubią tę wiadomość
-
Witamy się znowu z Polski, jakiej cholery tu tak gorąco?
Trzymajcie się dziewuszki jeszcze z brzuszkami 😍
Paulinka, rzeczywiście okruszek malutki. Będzie kolejna Calineczka? Dobrze, że masz częściej kontrolę.
Pełna wiary - jeszcze nawiązujac do Twojego wcześniejszego posta, zastanawiałam się nie dawno kiedy na wilczkach druga kolejka brzuszków zacznie się robić 🥰
PaulinKA lubi tę wiadomość
🙎♀️🙎♂️'95 rok
Starania na poważnie od 01.2023 r.
08.24 💔 8tc poronienie samoistne
AMH - 2,0💪
Mycoplasma/ ureaplasma - ujemne 💪
Kariotypy prawidłowe 💪
Jajowody drożne 💪
On: morfologia 0% -> 6% -> 9%💪
03.25 kwalifikacja in vitro 💪
04.25- stymulacja
16.04.25 - punkcja 6, mamy jednego ❄️ 6BB
19.05.25 - FET ⏳️🤞🍀🍀
25.05.25 - ⏸️
NIFTY pro, ryzyka niskie, czekamy na coreczke 🥰
38+4 tc - nasz cud na świecie❤️ -



