Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
Odpowiedz

🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨

Oceń ten wątek:
  • clara Autorytet
    Postów: 468 961

    Wysłany: Dzisiaj, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra, gratulacje! ❤️ Zdrówka, cieszcie się sobą, opowiedz w wolnej chwili, jak było 🥰

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Kaliope Autorytet
    Postów: 1538 2529

    Wysłany: Dzisiaj, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandro i stało się 🥹🥹🥹🌷🌷🌷
    Tak długo czekałaś i jest! ❤️ mam nadzieję, że poród przebiegł zgodnie z Twoimi oczekiwaniami ❤️
    Bardzo się wzruszyłam na Twój post 🥹🥹 Dużo, dużo miłości i spełniania w nowej roli 🌷🌷🌷

    🐣19.08.2025 Teoś urodzony w 25+2❤️
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 850 2099

    Wysłany: Dzisiaj, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra ogromne gratulacje! To Twoja kruszyna wylosowała fajny pesel 😁 czekamy na sprawozdanie z porodu a póki co tulcie się i poznawajcie, trzymam kciuki za szybkie wyjście ze szpitala ❤️

    Motylku przykro mi że żółtaczka was dopadła, ale cieszę się że już w domku jesteście ❤️ mój się urodził 56cm a i tak nosił 50 (z hm), bo na tych noworodkach to wszystko wisi mam wrażenie 🙈 w takich upałach to lepiej jak ubranko za duże, przynajmniej będzie przewiewne 😊

    Paulinko cieszę się że pan doktor Cię uspokoił i kruszyna aż taka kruszyna nie jest ☺️ co do kalendarza to ja nie ogarniam ich więc póki co zostaje przy klasycznym kalendarzu, ale jakbyś miała chwilę żeby coś dla nas przygotować to będę wdzieczna ❤️

    Rety Piret ty już po ostatnich prenatalnych. Jak ten czas leci. Dopiero co ci wstawiałam 🌟 🥹 Sesja zdjęciowa rozumiem, że ciążowa? Na jaki klimat postawiłaś? 😊

    Pijcie dużo wody 💦🫠 dzisiaj sobie spacerek odpuszczam, ale po południu jedziemy do jakiegoś sadu na pizze, mam nadzieję że znajdziemy trochę cienia.

    PaulinKA, Piret lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3285 8788

    Wysłany: Dzisiaj, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ola, kochana! Wielkie gratulacje Mamusiu! Dałaś radę! Ty i Twoja dzidzia! ❤️💪
    Cieszcie się sobą, tulcie i wpadaj w wolnej chwili zdać relacje porodową🌸

    @Julia 2.0 brzmi super! Idealnie na nowy rozdział w życiu 🤩🤩🤩 jeszcze caly weekend przed wami, zatem mam nadzieje ze sie cos rozkręci 😅 czekamy na wiesci!! 🍀✊️

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8184 8057

    Wysłany: Dzisiaj, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra, gratuluję 🥰 cudownie że już jesteście razem 🥹 a jaki pesel fajny 😂😂

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • M93 Autorytet
    Postów: 2032 3112

    Wysłany: Dzisiaj, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra 🥹🥹🥹🥹 nareszcie!!!!! 🥹🥹🥹🥹 Gratulacje!!!

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Piret Autorytet
    Postów: 542 1354

    Wysłany: Dzisiaj, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra cudne wieści! 🥹 gratuluję i również czekam na małą relację z porodu w wolnej chwili 💜 cieszcie się sobą i nabierajcie sił ☺️

    Biochemiczko sama jestem w szoku, że to już ten czas 🙉 a właśnie za Twojej warty w grudniu stał się ten cud i gwiazdeczkę wpisałaś ahhh cóż to był za piękny świąteczny czas 🥹 owszem ciążowa sesyjka 😄 postawiłam na minimalizm i elegancję, czyli gładkie studio i tła, wybrałam z 5-6 stylizacji a po godzinie miałam dosyć przebierania 🥴 ale myślę, że coś z tego wyjdzie i pamiątka bedzie 👌
    Obiadek w sadzie brzmi super, choć dzisiaj to i w cieniu może być ciężko usiedzieć 🔥 nakrycia głowy koniecznie ☝️

    Julia najważniejsze, że jesteś tu dalej z nami a nowa nazwa super faktycznie jak nowy rozdział, który już niebawem u Ciebie 😁

    Vergeet, Sylaada a co u Was? Jak się czujecie ? 💚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:44

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37, 11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461, 21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏
    25.06 - 1,5 kg zdrowej dzidzi 🥰

    preg.png
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 936 1637

    Wysłany: Dzisiaj, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Kochane, moja kruszynka 3200g jest od wczoraj na świecie i pozdrawia wszystkie forumowe ciocie 🩷

    Gratulacje Kochana 🥰 Gratuluję rozpakowanego brzuszka ❣️
    W wolnej chwili daj nam znać co u Was, jak się czujecie. Nie było mnie ostatni tydzień i cóż, nie mogłam znaleźć lepszego momentu, aby tu wskoczyć 😍😍😍

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2505 3844

    Wysłany: Dzisiaj, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piret ja sama pamietam, jak wskoczył mi właśnie 30 tc i zaczęło dochodzić do mnie, ze już za niedługo mała się urodzi 🥰
    Czas szybko leci, ciesz się tym stanem 😅
    A moja misia w poniedziałek skończy 3 tygodnie 🤯
    Bardzo sie zmienia i staram się cieszyć każdą chwilą kiedy jest jeszcze taka malusia.

    Krysiu a jak u was ? Idzie waga do przodu?

    Sylaada jak się macie ?

    Julka to teraz czekamy na twojego bobaska 🥰

    Piret lubi tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • M93 Autorytet
    Postów: 2032 3112

    Wysłany: Dzisiaj, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada jak to masz już 15 tydzień 😅 nie wierzę w Twój suwaczek tak zasuwa! 😅

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 226 334

    Wysłany: Dzisiaj, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minia000 wrote:
    Szamanko Ty już śmiało tu do nas dołączaj :D

    Dziękuję, Miniu, ale ja to chyba jeszcze się boje myśleć, ze jestem w ciąży 🫣 na razie panikuje, że ten drugi przyrost już nie był tak fajny jak wcześniejszy (258% vs 150%) i może jednak coś nie idzie tak jak trzeba… Plus Wy tu się wszystkie tak długo znacie, że nie wiem czy byłoby miejsce dla mnie 🥹

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅

    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405, 11dpt - 618)
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 936 1637

    Wysłany: Dzisiaj, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanka wrote:
    Dziękuję, Miniu, ale ja to chyba jeszcze się boje myśleć, ze jestem w ciąży 🫣 na razie panikuje, że ten drugi przyrost już nie był tak fajny jak wcześniejszy (258% vs 150%) i może jednak coś nie idzie tak jak trzeba… Plus Wy tu się wszystkie tak długo znacie, że nie wiem czy byłoby miejsce dla mnie 🥹

    Będzie parę dobrych miesięcy na jeszcze lepsze poznawanie się 😄❣️🤭

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
‹‹ 316 317 318 319 320
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ