🐺 Wilcze Dzieciątka🤰🏼✨
-
WIADOMOŚĆ
-
Aksandra, gratulacje! ❤️ Zdrówka, cieszcie się sobą, opowiedz w wolnej chwili, jak było 🥰💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔
starania od 07.2023
niepłodność idiopatyczna
starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
⤷ IVF
I PROCEDURA
02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
02.07 USG⏳️🍀✊🏻
Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami. -
Aksandra ogromne gratulacje! To Twoja kruszyna wylosowała fajny pesel 😁 czekamy na sprawozdanie z porodu a póki co tulcie się i poznawajcie, trzymam kciuki za szybkie wyjście ze szpitala ❤️
Motylku przykro mi że żółtaczka was dopadła, ale cieszę się że już w domku jesteście ❤️ mój się urodził 56cm a i tak nosił 50 (z hm), bo na tych noworodkach to wszystko wisi mam wrażenie 🙈 w takich upałach to lepiej jak ubranko za duże, przynajmniej będzie przewiewne 😊
Paulinko cieszę się że pan doktor Cię uspokoił i kruszyna aż taka kruszyna nie jest ☺️ co do kalendarza to ja nie ogarniam ich więc póki co zostaje przy klasycznym kalendarzu, ale jakbyś miała chwilę żeby coś dla nas przygotować to będę wdzieczna ❤️
Rety Piret ty już po ostatnich prenatalnych. Jak ten czas leci. Dopiero co ci wstawiałam 🌟 🥹 Sesja zdjęciowa rozumiem, że ciążowa? Na jaki klimat postawiłaś? 😊
Pijcie dużo wody 💦🫠 dzisiaj sobie spacerek odpuszczam, ale po południu jedziemy do jakiegoś sadu na pizze, mam nadzieję że znajdziemy trochę cienia.
PaulinKA, Piret lubią tę wiadomość
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
24.06 446g 🐇
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

-
@Ola, kochana! Wielkie gratulacje Mamusiu! Dałaś radę! Ty i Twoja dzidzia! ❤️💪
Cieszcie się sobą, tulcie i wpadaj w wolnej chwili zdać relacje porodową🌸
@Julia 2.0 brzmi super! Idealnie na nowy rozdział w życiu 🤩🤩🤩 jeszcze caly weekend przed wami, zatem mam nadzieje ze sie cos rozkręci 😅 czekamy na wiesci!! 🍀✊️ -
Aksandra, gratuluję 🥰 cudownie że już jesteście razem 🥹 a jaki pesel fajny 😂😂27tc+3 - 😢 [*] 11.20
37tc+3 - 🌈
6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
3tc+4 💔
39+0 🌈🩵


_ _ _
X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️
23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
_
04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
06.07.24 💔
_
05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
11.10.24 cp 💔
___________
02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
22.03.25 - PGTa ❌️
___________
30.04.25 - 3️⃣IVF
24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵
❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB
"Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić" -
Aksandra cudne wieści! 🥹 gratuluję i również czekam na małą relację z porodu w wolnej chwili 💜 cieszcie się sobą i nabierajcie sił ☺️
Biochemiczko sama jestem w szoku, że to już ten czas 🙉 a właśnie za Twojej warty w grudniu stał się ten cud i gwiazdeczkę wpisałaś ahhh cóż to był za piękny świąteczny czas 🥹 owszem ciążowa sesyjka 😄 postawiłam na minimalizm i elegancję, czyli gładkie studio i tła, wybrałam z 5-6 stylizacji a po godzinie miałam dosyć przebierania 🥴 ale myślę, że coś z tego wyjdzie i pamiątka bedzie 👌
Obiadek w sadzie brzmi super, choć dzisiaj to i w cieniu może być ciężko usiedzieć 🔥 nakrycia głowy koniecznie ☝️
Julia najważniejsze, że jesteś tu dalej z nami a nowa nazwa super faktycznie jak nowy rozdział, który już niebawem u Ciebie 😁
Vergeet, Sylaada a co u Was? Jak się czujecie ? 💚Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 14:44
👩🏼 35 🧔🏻♂️ 37
cp 💔 2x cb 💔
💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,
✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
~ monitorowane cykle
21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
9dpo beta 53, prog 37, 11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461, 21dpo beta 13682 🌱prog. 40
7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
26.05 - 780 g cudu 🥹🙏
25.06 - 1,5 kg zdrowej dzidzi 🥰

-
Aksandra wrote:Kochane, moja kruszynka 3200g jest od wczoraj na świecie i pozdrawia wszystkie forumowe ciocie 🩷
Gratulacje Kochana 🥰 Gratuluję rozpakowanego brzuszka ❣️
W wolnej chwili daj nam znać co u Was, jak się czujecie. Nie było mnie ostatni tydzień i cóż, nie mogłam znaleźć lepszego momentu, aby tu wskoczyć 😍😍😍♀️ 90' ♂️ 90'
Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
AMH 1,720 🗓️10.25
03.26 1 Transfer ❄️
❄️❄️ na zimowisku
5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257
18.04 mamy GS 🫧
24.04 2,5 mm jest ❤️
28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
07.05 1.93 cm Misia 🥹
22.05 4,03 cm 🍓
03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
12.06 7,09 cm 🩷

-
Piret ja sama pamietam, jak wskoczył mi właśnie 30 tc i zaczęło dochodzić do mnie, ze już za niedługo mała się urodzi 🥰
Czas szybko leci, ciesz się tym stanem 😅
A moja misia w poniedziałek skończy 3 tygodnie 🤯
Bardzo sie zmienia i staram się cieszyć każdą chwilą kiedy jest jeszcze taka malusia.
Krysiu a jak u was ? Idzie waga do przodu?
Sylaada jak się macie ?
Julka to teraz czekamy na twojego bobaska 🥰
Piret lubi tę wiadomość
👩🏻 36 🧑🏻🦱 32 🇩🇪 HH
11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
———————————————————
Szczęśliwi w komplecie 🩷 -
Minia000 wrote:Szamanko Ty już śmiało tu do nas dołączaj

Dziękuję, Miniu, ale ja to chyba jeszcze się boje myśleć, ze jestem w ciąży 🫣 na razie panikuje, że ten drugi przyrost już nie był tak fajny jak wcześniejszy (258% vs 150%) i może jednak coś nie idzie tak jak trzeba… Plus Wy tu się wszystkie tak długo znacie, że nie wiem czy byłoby miejsce dla mnie 🥹całościowo 21 CS ❌
👧 34 👦🏻 36
👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero
AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅ ANA 3 ✅
🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?
👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅
Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺
3 x IUI ❌
IVF 1 stymulacja
16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)
15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - 248, 10dpt (inny lab) - 405, 11dpt - 618) -
Szamanka wrote:Dziękuję, Miniu, ale ja to chyba jeszcze się boje myśleć, ze jestem w ciąży 🫣 na razie panikuje, że ten drugi przyrost już nie był tak fajny jak wcześniejszy (258% vs 150%) i może jednak coś nie idzie tak jak trzeba… Plus Wy tu się wszystkie tak długo znacie, że nie wiem czy byłoby miejsce dla mnie 🥹
Będzie parę dobrych miesięcy na jeszcze lepsze poznawanie się 😄❣️🤭♀️ 90' ♂️ 90'
Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
AMH 1,720 🗓️10.25
03.26 1 Transfer ❄️
❄️❄️ na zimowisku
5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257
18.04 mamy GS 🫧
24.04 2,5 mm jest ❤️
28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
07.05 1.93 cm Misia 🥹
22.05 4,03 cm 🍓
03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
12.06 7,09 cm 🩷

-





