X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 2 lipca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Nalka, w jedo fyn memo jest składana gondola? Bo ja kupiłam ten wózek i szczerze nie miałam o tym pojęcia- nawet jak był spakowany w kartonie to w całości :P
    tak ale jedo fyn memo special edition, różni się od classic m.in właśnie gondolą. A nam zalezało, żeby jak najwięcej sie części składało, bo mamy mały samochód. Zanim kupiliśmy najpierw sprawdziliśmy w sklepie czy nam się zmieści. :)

    madzia84 lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • dosiawas Znajoma
    Postów: 16 9

    Wysłany: 3 lipca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.babyactive.pl/shell-eko/
    widziałam na żywo w bobowózki, lekki z gondolą 9 kg, zdjęcia mu dużo odpierają, w bobo za 1449 2w1, na allegro 2w1 1499 ale dużo gratisów, dwie osobne budki (moja siostra do gondoli i spacerówki miała jedną.... i jak założyła do spacerówki, to była już wypłowiała)...
    super kosz pod wózkiem i gondola duża. na allegro w wersji 3w1 1699

    w4sqyx8dwpg7q4gf.png
    f2w3flw1wkt2xcfm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio dużo czytałam w necie, potwierdzają się dobre opinie o polskich produktach, no i są tańsze, ale sporo osób ostatecznie kupuje oddzielnie spacerówkę lub dokupuje inną, bo te w zestawach bywają za małe lub duże,
    kupując oddzielnie nie koniecznie jest drożej, a koszty rozkładają się, bo można odsprzedać wózek i zakupić spacerówkę, muszę zbierać na większe mieszkanie i wolę kupić używany wózek

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 4 lipca 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoras z was miala do czynienia z Emmaljunga Moundial Duo?
    ZWLASZCZA NATYCH DUZYCH RETRO KOLACH? ciezko znalezc jakakolwiek opinie,a jestem po prostu zakochana:)

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 9 lipca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey mój Marczello testuje juz 2 miesiąc wozek x-landera move i jest zachwycony ja też bo i zwrotny , lekki i dobrze sie prowadzi i slrawdza sie na naszej drodze i w domu jak pogoda do kitu :-) i okazyjnie a allego go kupilismy bo kosztowal 4 tys , a my daliśmy 2 tys ostatni wózek na tej aukcji byl i promocja

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • asia__f Nowa
    Postów: 5 12

    Wysłany: 10 lipca 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś zastanawiała się nas Tako Extreme?
    Nie widziałam go na żywo ale po tym co o nim wyszukałam - info i filmiki;) jestem zachwycona... - szczególnie pod względem funkcjonalnym (w sumie ma wszystko czego oczekiwałabym od tego typu pojazdu). Dzidzia urodzi się w listopadzie, więc plusami są:
    - duża gondola (90 cm)
    Inne +:
    - pompowane koła (sprawdzą się w nierównych terenach i na off roadowych spacerach - mi na pewno się przydadzą)
    - system anti - shock (takie niby amortyzatory na przednie koła)
    - amortyzatory (na tył z możliwością regulacji)
    - blokowanie kół na wprost (przód)
    - wentylowana budka (przyda się do spacerówki)
    - system przyczepiania osłonek i moskitiery (to rozwiązanie mnie ujęło, bo na wsi gdzie mieszkam jest latem strasznie dużo komarów a tutaj wydaje się, że owady nie mają szans dostać się do dziecka)
    - regulacja pokrętłem nachylenia gondoli
    - 5 punktowe pasy bezpieczeństwa (spacerówka)
    - możliwość dopasowania fotelika samochodowego
    Jedyne co mi zbytnio nie pasuje to kolorystyka - dla dziewczynki ciężko... ale coś za coś. Wizualnie również mi się podoba. Do tego znalazłam sklep, gdzie można kupić 3w1 (+Maxi Cosi Pebble) za całkiem rozsądne pieniądze:)

    filmiki do wózka (może kogoś zainspirują;)
    www.youtube.com/watch?v=4USX83va38Q
    www.youtube.com/watch?v=q7zGxLcbMxo
    A i co jeszcze na stronie producenta jest fajne wyposażenie. Jedyną rzeczą, którą chciałabym dokupić jest śpiworek, bo w ziemie się na pewno przyda, ale kosztuje 120 zł, więc nie jest źle:)

    34bwpc0zfit8nrt6.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 11 lipca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, w swoim jedo fyn mam praktycznie wszystko to co wymieniłaś. Nie wiem tylko jakiej wielkości gondola, ale pewnie trochę mniejsza, co mi nie przeszkadza bo moje dziecko w dniu narodzin osiągnęło szalony wzrost 48 cm. Ale moja bratowa ma tako i są zadowoleni.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 11 lipca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    tak ale jedo fyn memo special edition, różni się od classic m.in właśnie gondolą. A nam zalezało, żeby jak najwięcej sie części składało, bo mamy mały samochód. Zanim kupiliśmy najpierw sprawdziliśmy w sklepie czy nam się zmieści. :)

    A to super, bo akurat ja kupiłam jedo fyn memo special edition :). Muszę obczaić jak to się składa.

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Karolina85 Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 12 lipca 2014, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wybaczcie jeśli powielam pytanie, jednak chciałam sie dowiedzieć jakie wózki polecacie z tych trzy kołowych? Z tego co się orientuje są droższe od normalnych, przynajmniej w Bristolu.
    Pozdrawiam

    cpvcmhp.png
    4qr4wvd.png
  • Karolina85 Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 12 lipca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga2319 wrote:
    Czy któraś z WAs miała do czynienia z wózkiem Lonex? Szukam opinii, bo to mało znana firma.http://www.wozkikrakow.pl/513,519,Kategoria.aspx


    Zakochalam sie w nim :)
    Gdzie w okolicach krakowa mozna go zobaczyc na zywo?

    cpvcmhp.png
    4qr4wvd.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 12 lipca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś użytkuje / użytkowała lub kojarzy od znajomych wózek Camerelo Carmela? jestem zainteresowana tym wózkiem, chciałabym poznać jakieś szczegóły ;-)

    misiaa lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Kasieńka89 Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przyszłe mamusie! ja sie zdecydowałam z mężem na model retro:

    http://www.youtube.com/watch?v=svxBwbNH-xM

    podałam filmik w którym go ładnie pokazano:)


    amela, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Kasieńka89
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina85 wrote:
    Zakochalam sie w nim :)
    Gdzie w okolicach krakowa mozna go zobaczyc na zywo?

    Sklep firmowy LONEX - KRAKÓW, Tel. 690 646 111

    e-mail: [email protected], www.wozkikrakow.pl,
    ul. Kalwaryjska 36, 30-504 Kraków

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka89 wrote:
    Witam przyszłe mamusie! ja sie zdecydowałam z mężem na model retro:

    http://www.youtube.com/watch?v=svxBwbNH-xM

    podałam filmik w którym go ładnie pokazano:)

    Ma bardzo fajnie zabudowaną gondolę, to duży plus, nie będzie mu świecić słońce i przed wiatrem też chroni. Chyba pierwszy raz widzę taki "dach" w gondoli :)

    Kasieńka89 lubi tę wiadomość

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 18 lipca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ;) wrote:
    Dziewczyny a czy któraś użytkuje / użytkowała lub kojarzy od znajomych wózek Camerelo Carmela? jestem zainteresowana tym wózkiem, chciałabym poznać jakieś szczegóły ;-)

    Ja mam ten wózek, uzywam od maja i jestem w nim zakochana :)

    Agusia ;) lubi tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 lipca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to super, bo też w niego celuję! :)
    Waham się który z Camarelo wybrać- carera czy carmela.
    Trochę denerwują mnie kolory, no ale to tylko taki mały minusik dla tych modeli.

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 18 lipca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez wlasnie mysle nad camarello carmela, ich minus wlasnie jak dla mnie to kolorystyka i ponoc cos z srodkiem gondoli jest nie tak
    mysle jeszcze o riko nano tu znow minus za oparcie krotkie w spacerowce i ta folie na podnozku
    i ostatni bebetto silvi

    i sama nie wiem ci by tu wybrac..

  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 22 lipca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ja tez wlasnie mysle nad camarello carmela, ich minus wlasnie jak dla mnie to kolorystyka i ponoc cos z srodkiem gondoli jest nie tak
    mysle jeszcze o riko nano tu znow minus za oparcie krotkie w spacerowce i ta folie na podnozku
    i ostatni bebetto silvi

    i sama nie wiem ci by tu wybrac..


    A co jest nie tak ze srodkiem w gondoli ? mozesz to rozwinac ?

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 22 lipca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kupilam jane muum isofix caly set, nie polecam chyba ze ktos ma domek i mieszka w hiszpanii
    na pl zimy za zimny, konstrukcja lekka acz malo stabilna, w gondoli na plako leci glow baby w dol, kosz b maly gondoli, fotelik bez budki
    plusem jest zwrotnosc i duze kola, regulowana raczka do prowadzenia, latwosc zlozenia stelaza, niewielki ciezar w sumie
    szkoda ze kupilam na allegro bez ogladania, dotykania zdalnie ale czas naglil moj blad
    cena w stos do jakosci zawyzona
    w srodku nada boki wylozyc, baby zjezdza i raz moja mala b mocno podrapala sie po nosie wlasc rana mini na wertepie

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Karolina85 Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy Qiunny Buzz 3w1. W Polsce stoi średnio za 2-3tys a my daliśmy za niego 750(w przeliczeniu na zł). używany moze 4mc wiec jak nowka :)

    cpvcmhp.png
    4qr4wvd.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ