X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dotarł do mnie właśnie wózek camarelo carera i po zamontowaniu gondoli boki opadają w dół, co mam zrobić żeby to wyglądało jak ma wyglądać? Proszę o jakąs poradę.

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nastka151 Autorytet
    Postów: 1128 2024

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponieważ dostałam w prezencie wózek a drugi miałam kupiony wcześniej to odsprzedam ten co kupiłam otóż mam na sprzedaż nowy wózek bebetto solaris kolor szaro grafitowy. Posiada gondolę, spacerówkę, torbę folię moskieterę oraz dwa pokrycia na nóżki. Sprzeadm za niższą cenę niż w sklepie.
    dq42z6.jpg

    http://oliwkowo2014.blogspot.com/
    ug376iye78q4enk6.png
    relgh371icr06kn2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Witam, dotarł do mnie właśnie wózek camarelo carera i po zamontowaniu gondoli boki opadają w dół, co mam zrobić żeby to wyglądało jak ma wyglądać? Proszę o jakąs poradę.

    Miasiaa, może zadzwoń tam gdzie kupiłaś i podpytaj, bo jak widziałam w sklepie to nie kojarzę, żeby tam cokolwiek opadało...

    misiaa, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    Miasiaa, może zadzwoń tam gdzie kupiłaś i podpytaj, bo jak widziałam w sklepie to nie kojarzę, żeby tam cokolwiek opadało...


    Napisałam do sklepu :) Pod materacem są takie druty i trzeba je po prostu odpowiednio ustawić :) Alarm odwołany ;)

    MonikaDM, Limerikowo lubią tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Hachette Koleżanka
    Postów: 31 40

    Wysłany: 16 września 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przyszedł nasz przepiękny Bugaboo Cameleon 2 :)
    Znaleźliśmy w necie używany 10 miesięcy, niektóre elementy są jeszcze w folii, wygląda jak nowy.
    W skład zestawu wchodzi gondola, spacerówka i wypasiony fotelik Maxi Cosi Cabriofix (mój mąż ma obsesję na punkcie bezpieczeństwa..).
    Już był wożony nasz pies, zastanawiam się nad chodzeniem po sąsiadach i szukaniem dzieci, które mogłabym powozić :D
    Maj law <3
    atxgua.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 23:30

    sebza, malinka1984, Krysti lubią tę wiadomość

    0d1yvfxmcr72tspl.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 16 września 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny! Jestem praktycznie zdecydowana na Bugaboo Cameleon 3 :)

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Hachette Koleżanka
    Postów: 31 40

    Wysłany: 16 września 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wzięliśmy 2, bo nie ma jeszcze używanych 3 (są za nowe i jeszcze wożą dzieci), a chcieliśmy używany, bo to połowa kaski jednak. :)
    Jeszcze nie mogę polecić, ale wygląda tak, że do stycznia go nie złożę :D

    sebza lubi tę wiadomość

    0d1yvfxmcr72tspl.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 16 września 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten dół jest czarny czy brązowy? Bardzo ładnie się prezentuje na zdjęciu :)

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Hachette Koleżanka
    Postów: 31 40

    Wysłany: 17 września 2014, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dół jest dark grey a góra off white. :)

    sebza lubi tę wiadomość

    0d1yvfxmcr72tspl.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 17 września 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Witam, dotarł do mnie właśnie wózek camarelo carera i po zamontowaniu gondoli boki opadają w dół, co mam zrobić żeby to wyglądało jak ma wyglądać? Proszę o jakąs poradę.
    Mam prośbę czy moglabys zmierzyć gondole? Chodzi mi o wymiar wewnętrzny bo slyszalam ze jest ona mniejsza niż pisze producent..

    201411191762.png
  • Nana86 Ekspertka
    Postów: 160 295

    Wysłany: 18 września 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra chce sprzedać wózek Quinny speedi sx kolor czerwony (2 w 1 gondola i spacerówka) cena 700 zł. Wózek jest używany, ale nie jest zniszczony.
    wózek wygląda tak jak ten:
    be5bbd25c1047e17med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 08:56

    Krysti lubi tę wiadomość

  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 18 września 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was zdecydowała się może na baby design lupo comfort?
    Macałam go w sklepie i bardzo mi się spodobał. Dzięki przystępnej cenie wyprzedził mojego wcześniejszego faworyta maxi cosi mura 4plus. Chociaż przyznam, że szczegóły wykonczenia w murze bardziej mi odpowiadają.

    atdck6nlmznf5qze.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 18 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heeeejj witajcie;) u nas tez pojawił sie problem z wyborem wózka, jest troche czasu eszcze...ale wolałabym już wiedzieć, co wybiorę..
    zastanawiam sie własnie nad lupo comfort oraz camarelo carera...
    w lupo podoba mi sie łatwo zmienna gondola, tudzież spacerówka... prosty system, łatwo się go składa i spokojnie mieści się w samochodzie,bez wystających bolców.. nie podoba mi sie za to materiał z którego jest wykonany... o wiele lepiej moim zdaniem wypada tutaj carera, za to ją się ciężej składa..boje sie tez, ze wlasnie ak maaartinka pisze, gondola w camarelo jest mała, a tu człowiek na swiat przydzie zimą, troszke go bedzie trzeba grubie ubrac...czy zmiesci sie do wózka? Albo podobna kwestia, czy jesli bedze juz troszke wiekszy tak 4 miesiace, to czy nie wyrosnie z gondoli? na spacerówke bedzie jeszcze dziecko za małe...
    bralismy pod uwage bebetto luca wczesniej rowniez, ale nie byłam w stanie sama go zdemontowac;/ ehh... i co tu teraz wybrać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 10:58

    relge6yd309xm1zq.png
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 18 września 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co myslicie o tych wózeczkach?? cena przystepna...ładnie wygladaja, ale waga !! sam stelaz 12 kg, a gdzie reszta?

    http://allegro.pl/hit-zobacz-wozki-dzieciece-retro-4w1-fotelik-i4576718093.html

    http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-royal-adamex-3x3-fotel-retro-styl-i4591496335.html

    relge6yd309xm1zq.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 18 września 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    tak ale jedo fyn memo special edition, różni się od classic m.in właśnie gondolą. A nam zalezało, żeby jak najwięcej sie części składało, bo mamy mały samochód. Zanim kupiliśmy najpierw sprawdziliśmy w sklepie czy nam się zmieści. :)

    Nalka, opowiedz, jak się u was sprawuje Jedo Fyn Memo? Dostrzegasz jakieś wady? Jak się składa ta gondola, bo przyznam, że to duże zaskoczenie? To mój faworyt, ale nadal się waham, czy na pewno to najlepszy wybór :)

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 18 września 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabelle dla mnie to wózek marzenie. Świetnie się prowadzi, skrętny ale bez przesady, ma regulowane amortyzatory więc nie skacze tak jak jadę (Anna nie lubi za bardzo wertepów, bo się wybudza), łatwo odczepia się gondolę i zakłada również, stelaż nie jest ciężki. W sklepach dobrze się mieści w alejkach, jest dobrze zbudowany, tak, że przy zimnie i wiatrach świetnie ochraniał moją córeczkę. Zbliża się zima więc to chyba tez jest istotne. No i oczywiście rączka. Każdy dopasowuje do swojego wzrostu. Próbowałam się przymierzać do nieregulowanych.. dla mnie to koszmar. Gondola składa się na płasko tak jak w maxi cosi czy quinny, w ten sposób:

    http://dzieckowwarszawie.pl/sites/default/files/foldcc_folded_pink.jpg

    Mam nadzieję, że pomogłam. Jak jeszcze jakieś pytania to pisz. :)

    isabelle lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 18 września 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    Isabelle dla mnie to wózek marzenie. Świetnie się prowadzi, skrętny ale bez przesady, ma regulowane amortyzatory więc nie skacze tak jak jadę (Anna nie lubi za bardzo wertepów, bo się wybudza), łatwo odczepia się gondolę i zakłada również, stelaż nie jest ciężki. W sklepach dobrze się mieści w alejkach, jest dobrze zbudowany, tak, że przy zimnie i wiatrach świetnie ochraniał moją córeczkę. Zbliża się zima więc to chyba tez jest istotne. No i oczywiście rączka. Każdy dopasowuje do swojego wzrostu. Próbowałam się przymierzać do nieregulowanych.. dla mnie to koszmar. Gondola składa się na płasko tak jak w maxi cosi czy quinny, w ten sposób:

    http://dzieckowwarszawie.pl/sites/default/files/foldcc_folded_pink.jpg

    Mam nadzieję, że pomogłam. Jak jeszcze jakieś pytania to pisz. :)


    Ja wprawdzie użytkuję swoje jedo dopiero od 1,5 miesiąca, ale w 100% zgadzam się z Nalką :) Nie zamieniłabym go na żaden inny wózek.

    isabelle, Agusia ;) lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 18 września 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    Isabelle dla mnie to wózek marzenie. Świetnie się prowadzi, skrętny ale bez przesady, ma regulowane amortyzatory więc nie skacze tak jak jadę (Anna nie lubi za bardzo wertepów, bo się wybudza), łatwo odczepia się gondolę i zakłada również, stelaż nie jest ciężki. W sklepach dobrze się mieści w alejkach, jest dobrze zbudowany, tak, że przy zimnie i wiatrach świetnie ochraniał moją córeczkę. Zbliża się zima więc to chyba tez jest istotne. No i oczywiście rączka. Każdy dopasowuje do swojego wzrostu. Próbowałam się przymierzać do nieregulowanych.. dla mnie to koszmar. Gondola składa się na płasko tak jak w maxi cosi czy quinny, w ten sposób:

    http://dzieckowwarszawie.pl/sites/default/files/foldcc_folded_pink.jpg

    Mam nadzieję, że pomogłam. Jak jeszcze jakieś pytania to pisz. :)

    Nalka, Twoje argumenty bardzo utwierdzają mnie w przekonaniu o zakupie tego modelu :) Zamierzasz korzystać ze spacerówki Jedo? Nie ma zbyt pochlebnych opinii i nie grzeszy urodą, w przeciwieństwie do gondoli.

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 19 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja spacerówka jeśli chodzi o wygląd mi się podoba Stelaż mam beżowy więc całość ładnie się komponuje. Zamierzam korzystać ze spacerówki, jeśli się nie sprawdzi to zastanowimy się nad czymś innym ale jestem dobrej myśli, że nie trzeba będzie niczego dokupować. :) Jeśli chodzi jeszcze o gondolę to zwróć uwagę, żeby miała u góry rączkę do trzymania.
    1. Wygodnie się przenosi
    2. Nie robi się taka naciągnięta na koniec użytkowania, bo ciągniesz za rączkę a nie za materiał i dalej ładnie wygląda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 10:55

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 19 września 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśmy wczoraj kupili wreszcie z lupo comfort, taki czerwony, zastanawiałam się nad brązem ale dziewczyny na innym forum mi doradziły czerwień - ze względów bezpieczeństwa na drodze, teraz rozglądam się za nosidełkiem, tylko najlepiej takim, które będzie można wykorzytać też jako fotelik

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ