X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek - jaki wybrać?
Odpowiedz

Wózek - jaki wybrać?

Oceń ten wątek:
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 19 września 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    Moja spacerówka jeśli chodzi o wygląd mi się podoba Stelaż mam beżowy więc całość ładnie się komponuje. Zamierzam korzystać ze spacerówki, jeśli się nie sprawdzi to zastanowimy się nad czymś innym ale jestem dobrej myśli, że nie trzeba będzie niczego dokupować. :) Jeśli chodzi jeszcze o gondolę to zwróć uwagę, żeby miała u góry rączkę do trzymania.
    1. Wygodnie się przenosi
    2. Nie robi się taka naciągnięta na koniec użytkowania, bo ciągniesz za rączkę a nie za materiał i dalej ładnie wygląda.

    Nalka, a jaki kolor wózka macie? Szkoda, że w sklepach zazwyczaj stoją jeden lub dwa kolory danego modelu i trudno sobie tylko po stronie internetowej wyobrazić jak będzie wyglądała całość, zwłaszcza, że w Jedo jest spory wybór kolorystyki stelaży i kółek. Pochwal się może zdjęciem z waszego spaceru? :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 19 września 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isabelle, a jaki kolor wózka wogóle Cię interesuje?

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 19 września 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Isabelle, a jaki kolor wózka wogóle Cię interesuje?

    Podoba mi się szary, ale poza stroną producenta - nie widziałam w żadnym sklepie na żywo.

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 19 września 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle wrote:
    Podoba mi się szary, ale poza stroną producenta - nie widziałam w żadnym sklepie na żywo.

    Ja mam szary nr 356 na czarnym stelażu :)Uważam, że jest super. Jak chcesz to zrobię ci fotkę.

    Nie wiem skąd jesteś, ale w Krakowie te szare wózki bardzo często są w entliczku. Natomiast uważam, ze beznadziejne są te ciemne kolory (czarny, granatowy) bo wyglądają wg mnie trochę jak wypłowiałe i materiał wydaje się być gorszy gatunkowo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 20:59

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 19 września 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Ja mam szary nr 356 na czarnym stelażu :)Uważam, że jest super. Jak chcesz to zrobię ci fotkę.

    Nie wiem skąd jesteś, ale w Krakowie te szare wózki bardzo często są w entliczku. Natomiast uważam, ze beznadziejne są te ciemne kolory (czarny, granatowy) bo wyglądają wg mnie trochę jak wypłowiałe i materiał wydaje się być gorszy gatunkowo

    Jak będziesz miała okazję, zrób fotkę! Zastanawiam się właśnie między tym 356 a 280, który się bardziej podoba mężowi. Wydaje mi się, że w 356 materiał jest grubszy, a połączenie z czarnym stelażem też wydaje się bardzo ok.

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Puella Autorytet
    Postów: 1112 1152

    Wysłany: 20 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdyby któraś z Was potrzebowała wózka do zadań specjalnych (las, góry, plaża, zaspy sniegu, błota, itd.) z czystym sumieniem mogę polecić Mutsy Urban Rider. Eksploatujemy go intensywnie od 2, 5 roku. Póki co nie zawiódł nas w żadnym terenie. Wózek dla osób aktywnych, lubiących górskie wyprawy, albo mieszkających poza miastem.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    It's a Girl! - Michalinka :-)

    3i49df9htr170int.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 22 września 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pamietam jak moja mama woziła mnie w spacerówce i potem jak rosłam, to chciałam dalej w niej jeździć ale się juz nie mieściłam - byłam wtedy taka nieszczęśliwa :D

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Maya Nowa
    Postów: 4 6

    Wysłany: 24 września 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a słyszałyście opinie o wózku Jane Trider? Może ktoś z waszych znajomych go użytkuje...

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 24 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśmy kupili Lupo komfort czerwony, a o Jane trider nie słyszałam

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 27 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    isabelle wrote:
    Jak będziesz miała okazję, zrób fotkę! Zastanawiam się właśnie między tym 356 a 280, który się bardziej podoba mężowi. Wydaje mi się, że w 356 materiał jest grubszy, a połączenie z czarnym stelażem też wydaje się bardzo ok.

    Przedstawiam moje jedo 356 na czarnym stelażu :)

    a0cvt4.jpg

    Agusia ;), Limerikowo, isabelle lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 29 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB bardzo ładna fura hihi, nie mogę się doczekać kiedy ja swoje Jedo wystawie na spacerki, jeszcze minimum 6 tygodni muszę poczekać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 13:02

    natasza82, BiB lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 29 września 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki sam, tylko z zielonymi wstawkami i na białym stelażu :).

    Jestem baaaardzo zadowolona (wciąż) i jak do tej pory odnalazłam tylko jeden minus (poza tym, że jest ciężki, ale dla mnie to akurat nie minus, bo nie muszę go wnosić), mianowicie

    w gondoli jest opcja podwyższenia materacyka do pozycji półsiedzącej, trzeba przekręcić takim "pokrętłem" z tyłu, ale praktycznie nie da się na tym wtedy leżeć. Podwyższony materacyk jest totalnie niestabilny, chybocze się na obie strony, nie ma dobrego podparcia. Dzieciak "zjeżdża" albo na prawo, albo na lewo. Chociaż fakt jest tak, że jak dziecko jest na tyle duże, że może jeździć w pozycji półsiedzącej, to po prostu zmienia się na spacerówkę.

    Ja raz jeden chciałam z tego skorzystać, gdy byłam gondolą w IKEI, a młody już wychodził z siebie, bo chciał oglądać otoczenie, a ja nie miałam siły go nosić (a jeszcze nie siedzi). Wtedy wpadłam na pomysł, że na trochę podwyższę mu ten zagłówek. No i lipa, chybotał się. Ale, tak jak piszę, przy dziecku "gondolowym" i tak się z tego raczej nie korzysta :).

    Poza tym, dla mnie Jedo - bomba!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 20:30

    Limerikowo, Gosha lubią tę wiadomość

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 30 września 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli z JEDO Fyn memo JESTESCIE ZADOWOLONE?:)

    mialam kupic Bebetto luca ale po opiniach chyba odpuszcze ze wzgledu na spacerowke- ten Jedo na zdjeciu bardzo ladny.

    jak sie sprawdza spaceroweczka?:)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 1 października 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejście na spacerówkę dopiero przed nami, ale generalnie Jedo Fyn jest dla mnie świetne.

    Do plusów mogę jeszcze dorzucić kosz na dole - jest naprawdę mega pojemny i, choć na zatrzaski, to bardzo wytrzymały. Nie rozpiął mi się ani razu, chociaż przewodziłam tam już raz sześciopak półtoralitrowych soków, jabłka i "drobniejsze" zakupy na raz :).

    Spacerówka wydaje się dość duża, co dla mnie też było plusem, bo przerzucamy się na nią w zimę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 14:51

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 1 października 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my bedziemy kupowali wozek w grudniu pewnie- pod koniec, wiec moze zdazysz zdac mi opinie o spacerowce:)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 1 października 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika - zimą to lepiej sanki! :D

    Martynika, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 1 października 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, w sumie, młodego można sznurkiem do sanek... i jedziemy :D.

    Słoneczna, do grudnia Artur już się pewnie do gondoli nie będzie mieścił (jest bardzo duża w porównaniu do innych wózków, ale i ja mam duże dziecko), więc nawet jak nie będzie dobrze siedział, to pewnie będzie musiał na płasko jeździć w spacerówce, także na pewno napiszę jak spacerówka zdaje egzamin :).

    słoneczna 85, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam maxi cosi mura 4 i jestem srednio zadowolona ;) przynajmniej z gondoli.Pokrowiec na nogi nie odpina sie tylko jest na zamek wiec ciagle dynda a Franek wali o te zabki od zamka nogami i wszystki skarpetki wygladaja jakby przeoral nimi pole. Spacerowka zapowiada sie lepiej,ale szczerze drugi raz bym nie kupila tego wozka,nad koszem jest maszyneria do skladania wozka,zeby wsadzic cos do kosza trzeba zrobic gimnastyke nie z tej ziemi.
    Drugi raz, a i owszem,przy drugim dziecku wiem juz jakich bledow nie popelnic i albo kupic jedo albo stokke xplory,chyba ze dostane spadek i fortune to wtedy bugaboo ;-)
    Maxi cosi mimo ze to znana firma to ma jednak mankamenty,uwazajcie na nie ;-)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 1 października 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w stokke to mozna sie sie z kosza zawartosci pozbyc zakupow bo kosz jest otwarty :--))
    widzialam tu stokki i dla mnie wyglad ich nie byl atrakcyjny a raczka do prowadzenia niepraktyczna, fakt sa to wysokie ok wozki dla pleckow rodzicow
    ja tam cenie sobie jednak system isofix jesli chodzi o stelaz i fotelik
    no ale kazdy ma swoj gust

    NataliaK lubi tę wiadomość

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • KasiaKa Autorytet
    Postów: 337 829

    Wysłany: 1 października 2014, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam na kupnem i nie mogę się zdecydować między
    2crvacn.jpg

    29572f8.jpg

    obydwa są lekkie, zwrotne, odwracane siedziska w dwóch kierunkach jazdy. Można też dokupić gondolę Navetta Pop-Up.
    Tu linki do sklepu opis i ceny:
    http://www.sklep-tosia.pl/peg-perego-si-switch_p2642
    http://www.sklep-tosia.pl/peg-perego-switch-four_p385#

    Czy macie jakieś zdanie o tych wózkach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 23:55

    Filip 15lat, Igor 12lat, Córka 14tc Aniołek*
    BASIA 3 lata:)
    kefbyf4.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ