Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • monkle Autorytet
    Postów: 389 360

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :* naprawdę kamień z serca!

    Mila_88 dość szybko, chyba na pograniczu dosłownie, serduszko na razie pika wolniutko, bo raptem 91/minutę, ale wierzę że się rozkręci :)

    Co do płci ja obstawiam córkę, bo w ciąży z synem czułam się świetnie przez większość ciąży, a tu jeszcze przed terminem @ zaczęły się mdłości, bezsenność, nudności etc.

    Tomuś 06.12.2017r, 37t6d, 2400g szczęścia, SN.
    Bartuś 08.09.2019r, 38t2d, 3430g szczęścia, SN.

    12.2016 [*] pamiętam Aniołku.
  • Dargol Ekspertka
    Postów: 209 193

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja się pochwalę:)
    Przyspieszyłam wizytę z 31.01 na dziś. Rano zadzwoniłam do lekarza, że znowy czuję bóle podobne do miesiaczkowych i że się denerwuje i nie wytrzymam jeszcze tygodnia:) Kazał pzyjechać o 19:30. Oczywiście było opóźnienie i weszłam dopiero o 21, ale było warto:) Maluch ma 2,08 cm, serduszko ładnie bije i tak fajnie się poruszał. To było wzruszające:) Wg usg to nawet 8t5d:)

    MOJE, zwichrowana, Finezja19, monkle, Bunia86, aannkka, m0nika, Gosa, Inka90, k878, Lami, VianEthel2, Juusti69, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Arashe, Lucy lubią tę wiadomość

    nzjd9n73lhky3rsn.png
  • zwichrowana Autorytet
    Postów: 382 360

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dargol wrote:
    No to i ja się pochwalę:)
    Przyspieszyłam wizytę z 31.01 na dziś. Rano zadzwoniłam do lekarza, że znowy czuję bóle podobne do miesiaczkowych i że się denerwuje i nie wytrzymam jeszcze tygodnia:) Kazał pzyjechać o 19:30. Oczywiście było opóźnienie i weszłam dopiero o 21, ale było warto:) Maluch ma 2,08 cm, serduszko ładnie bije i tak fajnie się poruszał. To było wzruszające:) Wg usg to nawet 8t5d:)

    Gratulacje kochana :)

    Dargol lubi tę wiadomość

    synuś <3
    8p3os65ghnx69rco.png

    28.12 (16dpo):HCG- 244,34 mUl/ml
    31.12 (19dpo):HCG- 1136,46 mUl/ml
    02.01 (21dpo):HCG- 2656,97 mUl/ml
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dargol wrote:
    No to i ja się pochwalę:)
    Przyspieszyłam wizytę z 31.01 na dziś. Rano zadzwoniłam do lekarza, że znowy czuję bóle podobne do miesiaczkowych i że się denerwuje i nie wytrzymam jeszcze tygodnia:) Kazał pzyjechać o 19:30. Oczywiście było opóźnienie i weszłam dopiero o 21, ale było warto:) Maluch ma 2,08 cm, serduszko ładnie bije i tak fajnie się poruszał. To było wzruszające:) Wg usg to nawet 8t5d:)

    Wspaniale, gratulacje!:)

    Dargol lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • monkle Autorytet
    Postów: 389 360

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez te nerwy nie mogłam nic dziś zjeść, właśnie nadrabiam - wcinam parówki z majonezem :D :D

    Inka90 lubi tę wiadomość

    Tomuś 06.12.2017r, 37t6d, 2400g szczęścia, SN.
    Bartuś 08.09.2019r, 38t2d, 3430g szczęścia, SN.

    12.2016 [*] pamiętam Aniołku.
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monkle wrote:
    Ja przez te nerwy nie mogłam nic dziś zjeść, właśnie nadrabiam - wcinam parówki z majonezem :D :D


    Haha, To sie nazywaja zachcianki

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • elvira Autorytet
    Postów: 388 296

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u was ze zmianą nastrojów? Ja właśnie sobie leżę i płacze jak bóbr bo przypomniał mi się poród syna:) jak go pierwszy raz zobaczyłam, pierwszy dotyk,wzrok

    Finezja19 lubi tę wiadomość

    relgsg185a86vsml.png

    04.08.2017 Marcel 💙
    09.2019 córeczka ❤
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt, serduszek I wspaniałych przeżyć :) ja mam wizytę za tydzień I już przebieram nogami :P

    Finezja moim zdaniem dobrze że wzięłaś dupka. Pamiętaj żeby brać go regularnie I jak pójdziesz do lekarki to koniecznie jej o tym powiedz.

    Dobrych snów:)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elvira wrote:
    Dziewczyny a jak u was ze zmianą nastrojów? Ja właśnie sobie leżę i płacze jak bóbr bo przypomniał mi się poród syna:) jak go pierwszy raz zobaczyłam, pierwszy dotyk,wzrok

    Ja dziś płakałam oglądając jakieś trudne sprawy, także ten tego.. :P

    Inka90, elvira lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katastrofa cała noc nie moja ;( katar rolny i gardlo :( I to tak nagle...
    Także weekend z lezeniem w lozku z herbatka z cytryną i sokiem do tego sol morska , chyba zrobie sobie parowke do oddychania i syrop z cebuli.

    Fuuuuuuj

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :) Ja już pospałam... Haha... Leżę od godziny i się przewracam.

    Gratuluję jeszcze wczorajszych serduszek :)

    Co do humorków to też dużo bardziej się wzruszam i jestem nerwowa :D

    alis132, monkle, MOJE, pola0909 lubią tę wiadomość

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noi rosół obowiązkowo....

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps . Normy w diagnostyce bety to normy szczerego tygodnia czy skonczonego ... bo ja dziś 7 tydz skończony czyli 8 zaczęty

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • monkle Autorytet
    Postów: 389 360

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nie tylko u mnie bezsenność.. od 4:50 nie śpię i z boku na bok.. a po wizycie myślałam że będzie lepiej bo się uspokoję.
    Co do zmiany nastrojów to do płaczu mi się nie zbiera, ale nerwa mam o byle co.

    Alis lekarze zazwyczaj posługują się skończonymi tygodniami, więc może i tu tak jest? Nie mieścisz się w normie w obu tygodniach (skończonym i zaczętym)?

    Tomuś 06.12.2017r, 37t6d, 2400g szczęścia, SN.
    Bartuś 08.09.2019r, 38t2d, 3430g szczęścia, SN.

    12.2016 [*] pamiętam Aniołku.
  • manda21 Autorytet
    Postów: 780 415

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na corke przeczucie, ale z syna tez bede sie bardzo cieszyla.
    Jestem na chorobowym miesiac, w pracy przez to armagedon, po miesiacu nie bede miec do czego wracac i jeszcze tyle niepotrzebnego stresu.. I przez to tez nie moge spac

    Syn 10.2016
    Aniołek [*] 6tc6d 03.2018
    ckai9jcgluuotmoy.png
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monkle wrote:
    Widzę, że nie tylko u mnie bezsenność.. od 4:50 nie śpię i z boku na bok.. a po wizycie myślałam że będzie lepiej bo się uspokoję.
    Co do zmiany nastrojów to do płaczu mi się nie zbiera, ale nerwa mam o byle co.

    Alis lekarze zazwyczaj posługują się skończonymi tygodniami, więc może i tu tak jest? Nie mieścisz się w normie w obu tygodniach (skończonym i zaczętym)?
    Mieszczą w 7 ;) do 8 mi dalekooooo :)

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy łożysko powinnozaczac produkować progesteron?

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest możliwość że może go nieprodukowac?

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    A kiedy łożysko powinnozaczac produkować progesteron?

    Od 13 tygodnia mniej więcej. Skoro się mieścisz to po co tyle o tym myślisz i to w czarnych barwach? Nic nie możesz więcej na tym etapie zrobić. Masz zdrowa ciąże, kontrole za chwile w zasadzie, weź babo sobie zrób herbatę i usiądź przed serialem a nie czytaj te głupoty na internecie :) naprawdę stres może Ci tylko zaszkodzic!

    Ja tez już wstałam, o 9:30 mam egzamin. :/ niespecjalnie na niego umiem do tego wszystkiego

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wczoraj wizyta ok. 1,58 cm czlowieka serduszko slicznie bije. Wszystko dobrze :) kolejna wizyta 1 marca dopiero bo nie bylo miejsc :/

    Gosa, Inka90, MOJE, alis132, zwichrowana, manda21, monkle, Mama_Zuzia, pola0909, Lami, morowa, nick nieaktualny, Ann.., elvira, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, m0nika, Arashe, Finezja19, Mamadwojki, Lucy lubią tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ