X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wrzesień 2019
Odpowiedz

Wrzesień 2019

Oceń ten wątek:
  • m0nika Autorytet
    Postów: 452 374

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola0909 wrote:
    Ucielo mi cd tak jak czułam dziewczynka , machala rączkami i słyszałam serduszko. Dziękuję za kciuki i trzymam dalej za resztę wizyt !!!
    Kochana super!!! :) o jak się cieszę że wszystko u Ciebie dobrze. Szok że już poznałaś płeć, ale fajnie :) Gratulacje wielkie!!! I po strachu :)

    pola0909 lubi tę wiadomość

    ckaidqk31r0w29jw.png
    4.03. 6,67 cm szczęścia, 175u/min <3
    BhCG:
    31.12.2018 | 12 dpo 179,50
    02.01.2019 | 14 dpo 693,20
    04.01.2019 | 16 dpo 2028,00
    08.01.2019 | 20 dpo 11931,00
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola super!

    Mama_zuzia, jajka dopiero koło 20tc wychodzą, więc bez stresu, jeszcze ich nie zobaczysz jakby co :D

    Ja jutro zamierzam na sodę sikać :P

    pola0909 lubi tę wiadomość

  • Inka90 Przyjaciółka
    Postów: 93 109

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola wielkie gratulacje :) ja prenatalne mam za tydzień, nawet nie spodziewałam się, że już mogłabym płeć poznać bo syn ukrywał się ostatnio do 7 miesiąca :) ciekawe czy mnie przeczucie nie zawiedzie bo cały czas uważam, że będzie drugi syn..

    pola0909 lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgcuhp0pk3.png
  • Cyan Debiutantka
    Postów: 14 12

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. U nas dziś kiepska noc, bardzo mało spałam do drugiej nie mogłam zasnąć a później córka co chwilę budziła się z płaczem, ale taka jedna zerwana noc na szczęście, nie daje jakoś specjalnie o sobie znać. W tej chwili i czuję się jakbym przespała całą noc. Pewnie po południu odczuje większe zmęczenie.
    Wszystkim dziewczynom które mają dzisiaj wizytę życzę powodzenia. No i przede wszystkim Miłego dnia U mnie jest przepiękne słońce, więc pewnie pójdziemy z córką na długi spacer.

    hchyxzkrttefd18s.png
  • Cyan Debiutantka
    Postów: 14 12

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola gratulacje ❤️

    pola0909 lubi tę wiadomość

    hchyxzkrttefd18s.png
  • Cyan Debiutantka
    Postów: 14 12

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola SUPER. Bardzo szybko lekarz określi płeć. U mnie w 1 ciazy dowiedziałam się dopiero w 5 miesiącu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2019, 09:54

    hchyxzkrttefd18s.png
  • pola0909 Autorytet
    Postów: 661 800

    Wysłany: 19 lutego 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyan wrote:
    Pola SUPER. Bardzo szybko lekarz określi płeć. U mnie w 1 ciazy dowiedziałam się dopiero w 5 miesiącu.
    Też mi się wydawało, że szybko ale czekałam z paniami, które u niego robiły już badania i ponoć jest w tym dobry, więc wszystko się okaże ;) dla mnie aby było zdrowe ale też czuje dziewczynkę ;)

    Cyan lubi tę wiadomość

    uwo93e3ke9z66nbe.png

    ug378u69d0saxxaq.png
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Pola super!

    Mama_zuzia, jajka dopiero koło 20tc wychodzą, więc bez stresu, jeszcze ich nie zobaczysz jakby co :D

    Ja jutro zamierzam na sodę sikać :P

    To mój syn ma turbo jajka bo w pierwszej ciąży lekarz w 13tyg powiedział ze na bank będzie chłopak i już mu nic nie odpadnie :D jak lekarz ma duże doświadczenie, ma dobry sprzęt i dziecko współpracuje to spokojnie moZna określić płeć już w 12tyg.. zobaczymy co to będzie jutro :p

    Jusi 28, pola0909 lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Agucha90s Autorytet
    Postów: 301 232

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w pierwszym dniu na l4. Rano byłam w pracy po komputer bo zwariuje w domu a mam parę takich rzeczy do zrobienia na które zawsze brakuje czasu. Rozmawiałam z szefem no nie jest zadowolony ale rozumie sytuację. No nic ja się nie prosiłam o zwolnienie... Jeszcze parę dni będę miała wyrzuty sumienia ale to chyba minie... Sprawdziłam na portalu moje l4 i mam tzw. Chodzone więc spacer czy sklep bez problemu załatwię :)

    8599skjo9dvue7er.png
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark ja robiłam test z soda i się nie pieni ale myśle ze to zależy od tego co jemy w końcu to pH

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie bardziej rozpoznaje nie po jajkach, tylko drugiej części. Którą też może mieć turbo wielką :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2019, 10:29

    Mama_Zuzia, kark, m0nika, pola0909 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Gosa Przyjaciółka
    Postów: 61 99

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Aha, my mamy z mężem wspólne konto to też muszę jechać 25km do najbliższego zusu, żeby zobaczyć moje zwolnienie... :/

    To jestem w szoku, że na nfz gdziekolwiek tak długo przyjmują :O! U nas jak lekarza o 17 jeszcze zobaczysz to jest naprawdę wyczyn, po tej godzinie to już tylko sor i opieka całodobowa :/

    Jeśli macie wspólne konto to i tak każde z Was posiada inne dane do logowania, więc możesz posłużyć się danymi do logowania do Waszego wspólnego konta w banku.

    uann3e3kzktf09v2.png
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agucha90s wrote:
    Witam się w pierwszym dniu na l4. Rano byłam w pracy po komputer bo zwariuje w domu a mam parę takich rzeczy do zrobienia na które zawsze brakuje czasu. Rozmawiałam z szefem no nie jest zadowolony ale rozumie sytuację. No nic ja się nie prosiłam o zwolnienie... Jeszcze parę dni będę miała wyrzuty sumienia ale to chyba minie... Sprawdziłam na portalu moje l4 i mam tzw. Chodzone więc spacer czy sklep bez problemu załatwię :)

    Nie miej żadnych wyrzutów sumienia tylko odpoczywaj i zajmuj się sobą :) szefowie zazwyczaj myślą o swojej sytuacji a nie pracownika wiec tym się nie przejmuj :)

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Cyan Debiutantka
    Postów: 14 12

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agucha90s wrote:
    Witam się w pierwszym dniu na l4. Rano byłam w pracy po komputer bo zwariuje w domu a mam parę takich rzeczy do zrobienia na które zawsze brakuje czasu. Rozmawiałam z szefem no nie jest zadowolony ale rozumie sytuację. No nic ja się nie prosiłam o zwolnienie... Jeszcze parę dni będę miała wyrzuty sumienia ale to chyba minie... Sprawdziłam na portalu moje l4 i mam tzw. Chodzone więc spacer czy sklep bez problemu załatwię :)
    Kochana pracodawcą absolutnie się nie przejmuj. Małam podobną sytuację jak powiadomiła o tym że przechodzę na L4 to było wielkie zdziwienie i pretensje w głosie. Ja przeszłam ponieważ miałam bardzo dużego krwiaka który był zagrożenie dla ciąży i po prostu musiałam leżeć. Mam go nadal ale teraz już coraz mniej krwawi. Wszystko przekazałam pracodawcęy a jego to zupełnie nie obchodziło przez jakiś tydzień czasu, miałam ogromne wyrzuty sumienia i w zasadzie czułam się z tym podle że jestem na L4 ale teraz mi przeszło i myślę sobie że mam to gdzieś i mam gdzieś swojego pracodawcę który tak naprawdę myśli wyłącznie o swoim interesie.

    Lami, k878 lubią tę wiadomość

    hchyxzkrttefd18s.png
  • Agucha90s Autorytet
    Postów: 301 232

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyan wrote:
    Kochana pracodawcą absolutnie się nie przejmuj. Małam podobną sytuację jak powiadomiła o tym że przechodzę na L4 to było wielkie zdziwienie i pretensje w głosie. Ja przeszłam ponieważ miałam bardzo dużego krwiaka który był zagrożenie dla ciąży i po prostu musiałam leżeć. Mam go nadal ale teraz już coraz mniej krwawi. Wszystko przekazałam pracodawcęy a jego to zupełnie nie obchodziło przez jakiś tydzień czasu, miałam ogromne wyrzuty sumienia i w zasadzie czułam się z tym podle że jestem na L4 ale teraz mi przeszło i myślę sobie że mam to gdzieś i mam gdzieś swojego pracodawcę który tak naprawdę myśli wyłącznie o swoim interesie.
    Coś w tym jest bo dzisiaj usłyszałam że trochę lipa z tym moim l4 bo on chciał sobie wziąć wolnr w jakieś tam dwa dni... I tak z jednej strony niby rozumie ale bardziej się martwi o swój interes... Dziękuję za wsparcie.
    Was też bolą biodra i pachwiny?

    8599skjo9dvue7er.png
  • Paulina2202 Znajoma
    Postów: 17 21

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowne wieści, takie to miło czytać. Ja mam stres przed jutrem, bo sprawdzamy czy maleństwu będzie biło serduszko. Za resztę trzymam kciuki.

    w57v9n73mftotcyb.png
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina2202 wrote:
    Cudowne wieści, takie to miło czytać. Ja mam stres przed jutrem, bo sprawdzamy czy maleństwu będzie biło serduszko. Za resztę trzymam kciuki.

    Na pewno będzie biło nawet inaczej nie myśl!:)

    Paulina2202 lubi tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola, dobrze, że wszystko dobrze z dzidzią :) Gratuluję! :)

    pola0909 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się z sodą sprawdzilo za każdym razem :)
    W ciąży z synem i z najmłodszą jadłam idelanie to samo, a przy synu się pieniło, przy córce nie. Nie wierzyłam, bo się czułam znowu na chłopca, a tu w 13tc ginka powiedziała, że dziewczynka ;)

    Dokładnie jak pisze Lami, pewnie o peniska chodziło, bo jajka do 20tc są w brzuchu :) Zresztą niektórym chłopcom dopiero po urodzeniu one zstępują :>

    U nas konto było na męża od początku, potem dodaliśmy mnie jako wspólne, ale jakiś czas temu się okazało, że ja nie jestem jako "wspólnik" konta tylko jakoś inaczej. I dane są tylko M :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2019, 11:26

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 19 lutego 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Mi się z sodą sprawdzilo za każdym razem :)
    W ciąży z synem i z najmłodszą jadłam idelanie to samo, a przy synu się pieniło, przy córce nie. Nie wierzyłam, bo się czułam znowu na chłopca, a tu w 13tc ginka powiedziała, że dziewczynka ;)

    Dokładnie jak pisze Lami, pewnie o peniska chodziło, bo jajka do 20tc są w brzuchu :) Zresztą niektórym chłopcom dopiero po urodzeniu one zstępują :>

    U nas konto było na męża od początku, potem dodaliśmy mnie jako wspólne, ale jakiś czas temu się okazało, że ja nie jestem jako "wspólnik" konta tylko jakoś inaczej. I dane są tylko M :/

    Aaa, rozumiem :) nie pamietam już nic jak widać jak byłam w ciąży z młodym jeśli chodzi o to kiedy jajka się ujawniają:) masz racje widziałam siusiaka wtedy :)

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ