🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Ounai wrote:Laurelli jak sie dzis czujesz?
Osłabiona, energię mam na 30% albo i mniej. Ale siusiu po nocy mnie tak cieszyło jak nigdy. No i wczoraj zwymiotowałam jeszcze raz pod wieczór, ale to tylko ten jeden raz. I głowa okropnie mnie bolała i miałam 37,5, zażyłam w ciągu dnia jeden paracetamol ale niewiele pomógł. Ubrałam się na cebulkę do łóżka i zasnęłam jak dziecko, i spałam naprawdę dobrze mimo tego bólu głowy.
Także sobotnia noc była tragiczna a wczoraj już lepiej. Dzisiaj leżę i odpoczywam i staram się pić elektrolity.
Najgorzej, mąż ma urodziny, ciasto zrobione, fasolka czeka namoczona na fasolkę po bretońsku. I o 😝 nie lubię nie mieć energii. Ciekawe ile ważę. Idę się zważyć
Dziękuję że pytasz 😘😘
W środę mam położną i zobaczymy jak malutka tam na dole po tych dniach braku jedzenie i picia:(
Bo pić piłam ale i tak jak wymiotowałam to oWiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia, 12:19
-
ja się zważę w piątek przed wizytą (jakoś nie robie tego często). Ostatnio bylam 300g na plus, ale brzuszek trochę ruszył więc mam nadzieje że zaczynam przybierać. Do czego to człowiek dożył… że będzie czekać na dodatkowe kilogramy 😂
Ounai lubi tę wiadomość
-
Ja nie czekam haha, liczę że zatrzymam się na tej wadze jak najdłużej.
Laurelli, na ból głowy polecam zimne okłady, działają cuda.
Ja też dziś rano wymiotowałam. Myłam zeby i zobaczylam brudna umywalke i poszlo.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
O kurczaki to Ty dobra fitnesiara jesteś 💪🏻😄 ja z tym+5kg patrzę z łezką w oku na wagę z początku ciąży jak przeżywałam że stoi miejscu 😆Kate3330 wrote:ja się zważę w piątek przed wizytą (jakoś nie robie tego często). Ostatnio bylam 300g na plus, ale brzuszek trochę ruszył więc mam nadzieje że zaczynam przybierać. Do czego to człowiek dożył… że będzie czekać na dodatkowe kilogramy 😂
Ale nie dołuje się przyjaciółka mnie pocieszyła że ona na podobnym etapie była już +8kg, a teraz wygląda lepiej niż przed ciążą.
Kate3330 lubi tę wiadomość
31l🙎♀️ 35l🙎
-12.2022 początek starań
-10.12.2024(13d.c) 1 IUI ❌ ( 9d.c 💉 ovirtelle)
-02.01.2025(12d.c) 2 IUI ❌ ( 10d.c 💉ovirtelle)
-22.01 drożność sono hsg ✔
-25.01 (13d.c) 3 IUI ❌ (11d.c 💉 ovirtelle)
15.03- nowy lekarz, startujemy z 3 naturalnymi próbami na cyklach monitorowanych+wyregulowaniem wszystkich niedoborów🤞
31.03-beta 56.5
02.04-beta 120
04.04-beta 311
07.04-beta 1346
08.04- 5tydzień ciąży, pierwsze usg dzidzuś jest w macicy
22.04-7tydzień jest serduszko 💓
23.05-11tc/8tc serduszko przestało bić💔👼poronienie chybione
27.12 ⏸🌱
10.02 26mm cudu z pięknym 💖
28.03 142g dzieciątka 😍
15.04 256g dzidzi 💜

-
To moje BMI przed ciążą identyczne bo 32.6Ounai wrote:Ja nie jestem dobrym przypadkiem do porównywania, -4,4kg póki co. Nakupiłam ubrań ciążowych XL (bo taki rozmiar nosiłam przed ciążą i do z dobre 2-3 lata i wszystko musiałam odesłać, bo są za duże. Zeszłam do L.
Edit: BMI przed ciążą 32.8
Ciekawe z jakimi wagami zakończymy te ciąże 🙈😃👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ouani tak robiłam przed pójściem spać leżałam z kostkami lodu w ściereczce owiniętymi i naprawdę pomogło.
To wczoraj z tymi wieczornymi wymiotami miałam podobnie, poczułam zapach pewien i poszło.
Zyganie to jedno z najnieprzyjemniejszych rzeczy ever.
Zważyłam się po tym moim „detoxie” i ważę 2 kg na plus od początku ciąży. Ale wiem że po świętach miałam 3 kg na plus więc kg spadł bo jestem wysuszona 😅 -
Ja zważę się przed kolejną wizytą, ale przed tą ciążą bmi 26. W poprzednich ciążach ważyłam znacznie mniej i przybierałam niewiele w 1 chyba 13 kg w 2 ok 8 kg jak dobrze pamiętam.
Dziś poczułam pierwszy ruchy- tak myślę że to było to ❤️ dziś 15+ 4
Trypcio, Paula. lubią tę wiadomość
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Zrobiłam sobie dziś standardowy pakiet badań od mojego lekarza czyli morfologie, mocz, TSH i F4. Wiecie jak to jest z tym badaniem osadu moczu? zrobili mi badanie, ale w wynikach jest wynik ogolny a tego osadu nie badali. Poprzednio mialam badany przy takim samym skierowaniu 🤔
-
Ale dziś zmęczona jestem. Poogarniałam robote papierkową, pozbieralam troche smieci pobudowlanych przed domem, rozwiozlam dzieci, bylam w banku, poogarniałam lekko(!) salon, porobiłam przelewy, odebrałam syna, puscilam pralke i troche poprasowałam. Mam ochote już tylko leżeć👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja chyba nie chcę wiedziećPaula. wrote:To moje BMI przed ciążą identyczne bo 32.6
Ciekawe z jakimi wagami zakończymy te ciąże 🙈😃
Ale apka pokazuje mi prognozowaną wagę na 85,8kg
Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia, 17:55
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Jak pojadę na wizyte w poniedzialek i dalej mi nie powie jaka płeć to oszaleje 🙈😂 wczoraj śniły mi sie te bliźniaki a dziś?
Dziś w nocy umówiłam sie do swojego lekarza ktory prowadził moją ciaze z corka i juz w ok. 11tc powiedzial jaka płeć. Wiec poszlam do niego na wizyte. Już miał mnie badać.. już miał mi powiedziec jaka płeć dziecka i sen się urwał 🤯🤯🤯
To zaczyna się robić frustrujące 🫣 🤣
Haloes, Olo323 lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
A ja mam probkem z cukrami, niw umiem ich opanować po swietach
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
A może jak zjesz np śniadanie to spróbuj z 30 min spacerować tylko bez zadyszki i zobaczysz czy nie będzie skakać nadal. W poprzedniej ciąży tak miałam i pomagało i tak mi w sumie lekarz zalecił.Ounai wrote:A ja mam probkem z cukrami, niw umiem ich opanować po swietach

-
Ja mam +5
Bmi przed ciążą około 28 więc nadwaga.
Trypcio lubi tę wiadomość
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Mam problem z tym na czczoLisiakitka wrote:A może jak zjesz np śniadanie to spróbuj z 30 min spacerować tylko bez zadyszki i zobaczysz czy nie będzie skakać nadal. W poprzedniej ciąży tak miałam i pomagało i tak mi w sumie lekarz zalecił.
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Pozno, w zasadzie zjem, klade dzieci spac i sama sie klade i juz albo usypiajac dzieci albo lezac w lozku robie pomiar cukru. Nie sadze ze to z odbicia, bo mam sensor i nie tak wygląda wykres jak cukier poranny jest wysoki z powodu efektu brzasku. Wydaje mi sie, ze to wina moich świątecznych i poświątecznych oszustw w diecie.Lisiakitka wrote:A o której jesz ostatni posiłek ?
Ja juz odwiozlam dzieci, bylam na myjni - nie uwierzycie, pierwszy raz w zyciu. Za mlodu mylam auto pod domem, bo mielismy wlasna myjke cisnieniowa. A potem jakos zawsze maz jezdzil na myjnię, to było jego zadanie. Ale dziś pomyslalam, ze jak nie sprobuje to sie nie naucze. Jak maz uslyszał ile zaplacilam to powiedzial, ze juz wiecej mnie nie pusci hahaha
Potem bylam na szybko w Action po kilka drobiazgów do domu i wlasnie jem, wypiję kawkę i biorę sie do roboty. Dzis moje dziecko konczy lekcje dopiero o 15:30 to mam wiecej czasu. A wieczorkiem moze jakies zakupy bo mlody ma szachy i przez godzine trzeba cos wykombinowac, zeby zajac sobie czas czekajac na niegoWiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 10:30
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Paula te sny o dzieciaczkach jak opisuje rozbawiają mnie ale totalnie jestem w stanie sobie je wyobrazić. Dokładnie to jak trzymałaś bliźniaki i nie wiedziałaś czy już możesz zaglądnąć pod pieluszkę czy nie 🙈😅
Ouani oh współczuję z tym cukrem. Na pewno jest to bardzo przygnębiające jak się starasz a i tak jest źle…
Ja się zastanawiam co mnie czeka później. I czy będą to sprawdzać w przychodni.
To widzę każda z nas jakiś tam podobny ma przyrost wagi. Chociaz ja dzisiaj się zważyłam to jeszcze prawie kg mniej. Więc narazie 1 kg. Ale dopiero po moich rewolucjach dzisiaj zjadłam normalną kanapkę na śniadanie więc to wróci.
Paula. lubi tę wiadomość
-
Łoo to ja już 8 kg na plusie 😂 apetyt mam, nie ma co się oszukiwać. Ale jem raczej normalnie, zdarzy mi się zjeść cukiereczka ale nie obzeram się jakoś specjalnie.
Byłam dzisiaj pierwszy raz na basenie od dłuższego czasu i trochę się bałam pływać 🫣 jakoś tak dziwnie się czułam, ale dobrze mi to zrobiło na głowę. Odprężyłam się ✨️






