🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Yennefer# wrote:Miejmy nadzieję że wszystkie wyjdą blisko terminu 🥰
Ja nie wiem co mam zrobić z łóżeczkiem na piętrze. Każde dziecko i tak spało z nami w dużym łóżku. To ze szczebelkami sprzedałam. Na dole mam turystyczne i tą miskę na kółkach, baby hug czy coś takiego. Może to turystyczne dam na piętro..
A te dostawki z Chicco to długo starczają ? Czy malutkie są? Miałyście może u siebie ?
@Elka a jaki wózek wybrałaś jeśli można spytać ? Bo to będzie u mnie trudna decyzja 🫣😂
Espiro Code, byłam nastawiona na espiro Miloo 2 ale że chciałam brązowy to stelaż w odcieniu Rose golden średnio pasował mi do chłopca dlatego zmieniłam zdanie 🙂
Yennefer# lubi tę wiadomość
-
Moja siostra ma dostawke Chicco next to me forever i bardzo sobie chwali. To duża dostawka wielkości zwykłego łóżeczka i można ją długo użytkować. Te mniejsze dostawki starczają tylko na pół roku, potem robi się to niebezpieczne. Ale ja się ciągle zastanawiam, czy ją kupować, czy coś innego 🙈 mamy już baby hug i polecam, bo to naprawdę fajny sprzęt.
A wózki chciałabym jechać pooglądać. Naprawdę nie wiem na co się zdecydować🫣 wiem jedno, że na pewno nie chce wydawać dużo na wózek 2w1, bo te nasze bobasy dużo w gondoli nie pojeżdżą, przez to, że to będzie zimowy czas. Wolę po prostu potem kupić wypasioną spacerówkę, chyba że znajdę fajny wózek 2w1, gdzie bardzo przypasuje mi spacerówka, to mogę dać trochę więcej 😅
Ja się zapisałam na dodatkową wizytę prywatnie na poniedziałek, bo martwią mnie te wszystkie moje dolegliwości. Może za bardzo panikuje, ale że mamy za tydzień dalszy wyjazd i to jeszcze na wesele, to wolę sprawdzić, czy wszystko jest ok.
Yennefer#, Laurelli, Mamacita, kasia1518 lubią tę wiadomość
-
Morphine, ja bym to skonsultowała, dośc wysokie.
Ja mam ksiazkowe, 120/80
Mam pytanie, macie podgrzewacze do chusteczek? Sprawdza sie to?👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ounai fajnie, że poczułaś kopniaki . U mnie jest łożysko z przodu u góry do tego gagatek woli lezec plecami do świata. Wiec ja bardziej czuje jak sie obraca. No i np potrafi nagle zaboleć mnie cos tam od wewnątrz tak jak by wlasnie kopał mnie w środek do wewnątrz. Bo zaboli mnie cos na sekundę dwie i przechodzi. Nie wiem czy to możliwe.
Podgrzewacza nigdy nie mialam.
Morphine u mnie ciśnienie w domu nie przekracza 130. Jak byłam w szpitalu to trafila do szpitala dziewczyna ktora miala powyżej 140. To ją obserwowali bo stwierdzili, że leki to jej podadzą dopiero jak będzie miala powyżej 150. Dziwne to no ale ja się nie znam.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Morphine wrote:Ja jeszcze dopytam, lekarz u mnie w czwartek, ale zaczyna mnie martwic moje ciśnienie, mierze w okolicy 135/90, wydaje mi się wysokie

Jakie Wy macie ciśnienie?
ja mam tak średnio w okolicach 100/65. Na wizytach u lekarza ma ponad 130/80 i ostatnio mi moja ginekolog powiedziała że jak tak dalej będzie to wdrożymy jakieś leki (co wydaje mi się dziwne, bo dla mnie to ewidentny „biały fartuch”). No ale zobaczymy. Tak więc jeśli u Ciebie tak wysokie ciśnienie to standard to umówiłabym się na wizytę i skonsultowała. Mi lekarz kazał się zgłosić ja będzie 140/90, a Ty już osiągasz tą drugą wartość. Lepiej sprawdzić.Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 07:24
-
To ja na wizytach mam powyżej 150. Dlatego moj lekarz każe mierzyć mi 4x dziennie ciśnienie, żeby własnie to monitorować i mieć na uwadze a nie dawać leków skoro w domu jest ok.Kate3330 wrote:ja mam tak średnio w okolicach 100/65. Na wizytach u lekarza ma ponad 130/80 i ostatnio mi moja ginekolog powiedziała że jak tak dalej będzie to wdrożymy jakieś leki (co wydaje mi się dziwne, bo dla mnie to ewidentny „biały fartuch”). No ale zobaczymy. Tak więc jeśli u Ciebie tak wysokie ciśnienie to standard to umówiłabym się na wizytę i skonsultowała. Mi lekarz kazał się zgłosić ja będzie 140/90, a Ty już osiągasz tą drugą wartość. Lepiej sprawdzić.
Mierzyłam nawet na 2 ciśnieniomierze, żeby się upewnić, że jeden nie fałszuje wyniku. Jednak obydwa pokazują zbliżoną wartość.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
No właśnie też mam kontrolować i też wydaje mi się dziwne że przy jednorazowych wartościach już leki. Ale u mnie ryzyko preeklampsji to 1:19 więc nie wiem czy to nie asekuracyjnie. Wizyta w piątek więc też przegadam z lekarką bo wolałabym też nie zażywać niepotrzebnie leków.Paula. wrote:To ja na wizytach mam powyżej 150. Dlatego moj lekarz każe mierzyć mi 4x dziennie ciśnienie, żeby własnie to monitorować i mieć na uwadze a nie dawać leków skoro w domu jest ok.
Mierzyłam nawet na 2 ciśnieniomierze, żeby się upewnić, że jeden nie fałszuje wyniku. Jednak obydwa pokazują zbliżoną wartość. -
Hej hej ja też zaczęłam dzisiaj oglądać już wyprawkę o dodawać do koszyka . Narazie mam kilka rzeczy i już ponad 500 😂
Wózek mam dostać a nawet dwa więc nie kupuje . Lozeczko stoi . Ciuszki już też mam trochę .
Jakie pieluchy będziecie kupować ?
Widziałam też ten podgrzewacz do hustwczek i też mi się wydaje zbędny gadżet1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Zastanawiam się też nad butelką na początek. Macie jakieś sprawdzone ? Szukam w rankingach ale nie wiem na co się zdecydować.
Qunai Moch ruchów nie wyczuł jeszcze nikt oprócz mnie . Mąż mówi że czuję swój puls . Pewnie jeszcze poczekam ze 2-3 tygodnie aż będzie widać to dopiero poczuje 😂1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
KarolinaKilka najlepiej kupic kilka roznych i sprawdzic. U mnie przy obydwojgu sprawdzaly sie tylko pampers zielone. Maja azs po mamusi. Sprawdzalismy dada (moim zdaniem przereklamowane, przeciekaja szybciej niz pampers, zwlaszcza na noc byly tragiczne przy wiekszym dziecku bo nie wytrzymywaly do rana). Sprawdxalam tez te z Lidla obydwa rodzaje i Pampers premium i zielone i u obydwojga zielone najlepiej sie sprawdzaly. U syna chyba jeszcze happy mialam ale to juz dziadostwo bylo.
U mnie wczoraj cukier na czczo 96 a dzis 93 wiec moze zbije w koncu.
U mnie juz waga zaczela rosnac, skonczylo sie dobre. Nie umiem sie z tym pogodzic, boje sie ze bede jak wieloryb.
W dodatku ledwo dzis zyje, dzieci we 2 spaly dzis ze mna, corka sie rzucala po lozku, budzilam sie co chwilę, w nocy syn wyniękl i wrpcil do siebie bo tak go siostra skopała. Ledwo zyję.
Nati96De lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Rano 122/74, sam wieczór podobnie. W ciągu dnia, jak jestem nieco w ruchu to nie wraca

Jutro wieczorem zobaczymy co na to lekarz…
(Nie mierzyłam wcześniej rano/wieczorem bo nie kupiliśmy ciśnieniomierza, mierzyłam u teściów albo u siebie w domu, z doskoku) -
KarolinaKika ja kupiłam butelki z Philips avent - zestaw startowy responsywnych butelek 4 sztuki, w tym jest też szczotka do czyszczenia butelek i smoczek. Są antykolkowe więc to mnie przekonało. Widzę też, ze dużo matek z nich korzysta, więc kolejny plus. Ja wiem, że jak zacznę grzebać głębiej w temacie to będę tylko wątpliwości nabierać do różnych wyborów, tak mam z podejmowaniem decyzji. Jak nie spasują te butelki dziecku to będę kupować kolejne, ale narazie zostaje przy tych
-
Ja mam polozna, która też jest CDL i zapytam jej po prostu jakie butelki są najlepsze przy kp, których dzieci nie odrzucaja👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ounai wrote:Morphine, ja bym to skonsultowała, dośc wysokie.
Ja mam ksiazkowe, 120/80
Mam pytanie, macie podgrzewacze do chusteczek? Sprawdza sie to?
Ja nigdy nie używałam chusteczek, tylko kupowałam takie ciut większe bawełniane waciki (np w biedrze są) i moczylam w ciepłej wodzie ze 3 szt i tym wycierałam pupę.
Pampuchy mieliśmy Pampers premium care.. drogie ale czułam różnicę w porównaniu z zielonymi, takie były mięciutkie.. a słyszałam że są jakieś bambusowe Bamboo czy coś takiego, bardziej naturalne.. używałyście?Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 11:06
-
Ja uzywalam butelek tylko Lovi i smoczka też. Córka nie miala odruchu ssania a tę firmę polecała nam neurologopeda, która przychodzila do nas na ćwiczenia ust jak corka jeszcze lezala w szpitalu. Teraz tez zamierzam kupic wszystko z lovi.
Co do pampersów mojej córce odpowiadały wszystkie. Pozniej zaczęła dostawać krostek i zaczerwień wiec musieliśmy kupować tylko oryginalnego pampersa. Wszystko ją uczulało.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
I to właśnie zależy od dziecka, bo premium care nivy są bardxiej miękkie niż zielone a moją córkę te premium care odparzały. Myślę, że najlepiej kupić mało żevyvw razie czego nie wyrzucać.Yennefer# wrote:Ja nigdy nie używałam chusteczek, tylko kupowałam takie ciut większe bawełniane waciki (np w biedrze są) i moczylam w ciepłej wodzie ze 3 szt i tym wycierałam pupę.
Pampuchy mieliśmy Pampers premium care.. drogie ale czułam różnicę w porównaniu z zielonymi, takie były mięciutkie.. a słyszałam że są jakieś bambusowe Bamboo czy coś takiego, bardziej naturalne.. używałyście?
A jakie miałyście butelki karmiąc piersią?👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja miałam na ostatniej wizycie 130/87
Właśnie szykuje się na kolejną i zobaczymy. Za godzinkę mam i obejrzymy ya malutką po tej mojej jelitowce jak się ma.
Ale z tym ciśnieniem to nie wiem czy to nie efekt białego fartucha i ciągle mówię : kupić ciśnieniomierz i kompletnie zapominam 🙈🙈🙈
Macie też taką mgłę mózgową? Ja wczoraj numer naszego bloku pomyliłam jak komuś pisałam i kompletnie się nie zorientowałam 🙈😂
Ouani ojej wymieniamy się zmęczeniem widzę.
Ja dzisiaj wreszcie wróciłam do żywych
Paula. lubi tę wiadomość
-
Ounai moje dzieci nie tolerowały żadnej butelki. Ja też nie dawałam na początku, bo z kp było mi wygodnie.. a jak po kilku miesiącach chciałam gdzieś wyjść to już była amba:/
Nie pamiętam jakie miałam , ale chyba Philips Avent też bo napis pamiętam.
Teraz muszę przyzwyczaić do butli bo chodzę m.in. na siłownię i nie chce być tak ograniczona jak wtedy.
Mgły mózgowej nie mam, ale po prawie 30h w pracy (bo miałam wczoraj dyżur ) to jestem naprawdę zmęczona. A teraz jestem u logopedy z synem.
Chciałabym mieć taki dzień żeby cały dzień leżeć i żeby nikt do mnie nic nie mówił i nic ode mnie nie chciał.









