🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
-
WIADOMOŚĆ
-
Słuchanie serduszka na wizycie to jest coś pięknego 🥰
Wszystko dobrze ale jak zwykle panna o tej godzinie śpi 😂
No i ciśnienie dzisiaj niższe niż ostatnio więc lepsze.
Jejku 30 h ! Jak dajesz radę ? Podziwiam Was.
Ale jak sobie przypomnę jak pracowałam przed ciążą to też mówię wow. Ale właśnie to było przed ciążą.
Moje II prenatalne umówione na 13.05 będę 20+4
Kate3330, Ounai, Paola2604, Nutka15, Paula., kasia1518, Haloes, Olo323, Nati96De, Wixa🌸 lubią tę wiadomość
-
Ten myślę właśnie o tej Philips Avent . Mam nadzieję że przyjmie butelkę i smoczek a nie jak moja córka nic co było silikonowe . Uziemiła mnie wtedy na 9 miesięcy

Ja ciśnienie też zazwyczaj mam 100/60 a w gabinecie zawsze powyżej 130
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Poczułam dziś wyraźnie 3 kopniaki 😍 wizyta w piątek - po 4 tygodniach wreszcie zobaczę maluszka. To zdecydowanie za długa przerwa dla mnie.
Widzę że jest nas więcej z syndromem „białego fartucha”
trzeba się cieszyc że w domku ciśnienie jest niskie.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 14:22
Ounai, Paula., KarolinaKika, Flora96, kasia1518, Olo323, Nati96De lubią tę wiadomość
-
Ja chyba padnę! W 1 trym tylko prałam i wrzucałam rzeczy do kosza pt "wyprasuję później". A oprócz tego miałam jeszcze taki kosz "przywiozłam ze starego kieszkania i pasowałoby to wyprać zanim schowam to do szafy". No wiec ja odkad mi sily wrpcily nic tylko piorę i prasuję, piorę i prasuję. A chcę się wyrobić przed gender reveal bo potem już zaczęłabym zwozić ciuchy dla maluszka z piwnicy i je pasuhe 2x przeprać bo pewnie będą mieć piwnicowy zapach. No i na pewno część z nich będzie wymagać odplamiania. Tak czy owak już jutro na 100% skończę prać ubrania (to było dla mnie o tyle ważne, że chce w końcu wynieść za małe rozmiary po dzieciach i boję się, że ledwo spakuję kartony to na dnie kosza z praniem znajdę coś jeszcze
kończę też pgarniać salon, ugotuję synowi obiad (bo jest chory i siedzi w domu), zamienię miejscani kilka kwiatów i kończę na dziś.
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ouani Ty jesteś bardzo zaproacowana mamusią! Relaxu troszkę niech się wkradnie cio?☺️☺️☺️
Aha i czy podzielisz się z nami jakimiś fotkami z gender?
Jakiś plan na dekoracje? Kreacje jakąś specjalną ubierasz?
✨ robiłam takie imprezki, fajne to było
-
Ja ciśnienie zawsze miałam niskie . Ostatnio na wizycie 100/89 , biorę acard nie wiem czy on wpływa na ciśnienie?
Moje dzieci naście lat temu używały butelek tommi tipie ale przez tyle lat mogło się wszystko zmienić więc będę was tu podczytywać co polecacie.
Czuję się po tylu latach jakbym znowu była w ciąży z 1 dzieckiem.
Pampersy na początek kupowałam z pampersa a potem dade i wtedy te naście lat temu super się sprawdzały. Nic moich dzieci nie uczulało a podejrzenie AZS dopiero teraz w wieku nastu lat wystąpiło.
Żadnych podgrzewaczy butelek, chusteczek nie używałam.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 15:35
2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
2010- syn👶duphaston
2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
2024-ciaza zatrzymana,
poronienie 11 tydz, duphaston
2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin
Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo
Po 7 ciąży
HLAC C1 grupa *07 *12
Kir AA
Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var
Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony -
Ojej, chciałabym trochę tego relaxu, serio!Laurelli wrote:Ouani Ty jesteś bardzo zaproacowana mamusią! Relaxu troszkę niech się wkradnie cio?☺️☺️☺️
Aha i czy podzielisz się z nami jakimiś fotkami z gender?
Jakiś plan na dekoracje? Kreacje jakąś specjalną ubierasz?
✨ robiłam takie imprezki, fajne to było
Dekoracje ogarnia moja siostra. A w kwestii ubrań nie mam pojęcia, ubiorę cos z tego co mam w szafie
Moja monstera dziś wróciła do salonu w nagrodę za to, że wypuściła nowego liścia. Mam monsterę deliciosa thai constellation, pięknie mi rosła, wypuszczała ogromne liście z dużą ilością bieli. No i pojechaliśmy na wakacje. Daliśny klucze starszej sasiadce żeby podlała nam kwiaty. Ja geberalnie jestem kwiatoholiczką i mam wariactwo na punkcie moivh roślin, a ta monstera to było takie moje oczko w głowie. Sąsiadka dostała wytyczne, że w połowie naszych wakacji ma podlac 1 raz kwiatki zeby nie kombinowala, mąz zostawił jej wodę w butelkach a tą w kranie zakręcił. Wracamy z wakacji a tu moja monstera ma ucięte dwa największe, szczytowe liscie z najwieksza iloscia bieli. Przez tydzien udawałam, że baby nie widzę, bo bałam się, że coś za dużo powiem. W końcu natknęłam się na nią przed blokiem i wydukałam że dziękuję za pomoc, na co usłyszałam "no już myślałam ze nie podziekujesz!". Ale stwierdzilam, ze nie bede robic afery, bo ta sąsiadka jest bardzo wścibska, to taki monitoring osiedlowy, a my wiedzieliśmy, że będziemy wynajmować to mieszkanie, więc.może się nam jeszcze przydać. Niestety od tego czasu monstera zaczęła mi rosnąc w zupełnie inną stronę, ktzywo i brzydko więc na jakiś czas została wysłana do sypialni. Ale, że wraz z npwym liściem zyskała na urodzie to mogła wreszcie wrócić. Nje jest jeszcze tak piękna jak kiedyś, ale wierzę w nią. The End
Ilustracja do opowiadania

Widac ze dolne lisce ida w przeciwnym kierunkuWiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 16:11
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja to mam aż za dużo relaksu. Brakuje mi aktywności. Wyjsc z domu. Nie moge sie doczekać lata . To chociaz na dworze poleżę.
Mi mąż musi zrobić jakąś podporę do monstery no biedna strasznie sie przechyla w strone okna. Co ją przekręcę to i tak liście odwrócą sie do okna. No i nie wiem czy większa doniczka by sie jej nie przydała.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Z tego co widzę to chyba już wszystkie czujemy ruchy ?
zaczarowała Ci wredna małpa roślinkę !
Nic innego tu nie widzę 🧙♀️
Ja też uwielbiam roślinki , mam ich dużo 🌱🪴💚
A co do dostawki to jeszcze wspomnę ja pisałam to wyżej że ja myślę nad CAVOE- ma system bujania jeśli chcemy, muzyczki, i ma kółka więc może śmigać gdzie chcemy za nami.
-
Monstery lubia paliki, one w naturze pną się po drzewach i murach. I to prawda, że odwracają liście do słońca

Ja teraz chcę popróbować uprawy na palikach z mchem, ale to do mniejszych odmian, np monkey mask.
Paula, pokaż tą swoją, na pewno jest okazała. I rozuniem, że już Cię męczy odpoczynek. Jak zawsze, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma
Ja już dziś lezę i odpoczywam. Myślę, że dość się narobiłam.👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-

Ja ogólnie ręki do kwiatów nie mam. Niby z wiekiem idzie mi to coraz lepiej. Bo kiedyś to kaktusa ususzyłam no ale staram się.
Laurelli, Ounai, KarolinaKika, Olo323 lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Ja dziś caly dzien mam takie samo ciśnienie 122/76 🙈 lekarz powie, że tylko raz sobie zmierzyłam 😂 puls jedynie mam inny.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Piękna monstera🪴
Tak i potrzebują wsparcia wtedy chętniej wypuszczają nowe liście. Bo tak to całą siłę dają w korzenie a nie w liście.
Jak będę miała chwilę pochwalę się swoją ✨
Paula. lubi tę wiadomość
-
Paula, piękna i zadbana. Jak dostanie palik to wypuści większe liście i z dziurami
Ale te które ma mają piękny kolor, zero zżółknień, cudowna po prostu.
Z zabawnych historii kwiatkowyvh jeszcze, znajoma chciała mi sprawić miły prezent z okazji przeprowadzki i kupiła mi dużą sterlicję nicolai. Tyle, że kupiła ją jak były te mrozy po -10 stopni. No i niczego nieświadoma przeniosła ze sklepu do auta, z auta do swojego mieszkania, a potem z kieszkabia do mnie. No i jak przywiozła ją do mnie to już wszysfkie liście były zielonobrązowe. Próbowałam jej wytłumaczyć, że nic się nie stało, że go przemroziła po prostu, ale on odbije. Natomiast trudno jej było zrozuniec jak kwiatek mógł się przemrozić jak to tylko kilka minut było. Na szczęście miałam rację i sterlicja puszcza już trzeciego nowego liścia
Paula., Laurelli lubią tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Laurelli, mamy razem prenatalne
Laurelli lubi tę wiadomość
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Ja nie mam ręki do kwiatów
szkoda bo uwielbiam
Flora96 lubi tę wiadomość
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Patrzę na 1 stronę i Dziewczynki i chłopcy idą prawie leb w łeb

Mamy 9 dziewczynek i 8 chłopców jak narazie .
Flora96, kasia1518, Paola2604, Laurelli lubią tę wiadomość
1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
Jeden zdegenerował
22.02.2025 ET 4.1.2
7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
07.04 poronienie 7/9 tc 💔
4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
18.12 FET 4.1.2
7dpt ⏸️
9dpt 164
11 dpt 460
25 dpt ♥️
16+3 🩷👧

AMH 10.23 -0,65
06.24 -0,47
05.25 - 0,44
On
10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%) -
Ja też nie miałam. A potem zaczęłam czytać i czytać i czytać i się nauczyłamKarolinaKika wrote:Ja nie mam ręki do kwiatów
szkoda bo uwielbiam
👩🏻🦰41🧔🏻39
👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
👱🏻♀2020 3520g SN (1cs) 38+3
6cs po usunięciu jajowodu
CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)
AMH (4dc) 1,83 ng/ml
Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
23.04 19+0 251g
25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
30.04 Gensulin N - insulina nocna
13.05 20+5 379g
Insulina nocna 12j
Rośnij maluszku

-
Hej Dziewczyny.
Nie wiem jak sie nazywam i czasu ni brakuje - od poniedziałku wdrażam nowa dziewczyne, która ma mnie zastępować w biurze i siedzę od 9-17 ( wczesniej pracowałam po max 6h ), wracam do domu to dzieci lekcje, ogarnąć troche, jakieś jedzenie i padam o 20.30 na twarz. Ale juz kończymy wdrażanie i będę miala 2 mc na przygotowanie się do audytu - id czerwca planuje leżeć i pachnieć 😁
Witam nową koleżankę - ten wątek jest szczęśliwy, to na pewno wszystko będzie dobrze 🍀
Super że już ruchy czujecie ✨️ ja niestety jeszcze nie - takie mam bulgotki ciągle ale kopniaków nie czuje.
Jesli chodzi o pampersy to u mnie pampers premium care, a pozniej pampers zielone super się sprawdzały.
Butelki- philips avent.
Smoczki- przy córce wcześniaku nie używałam żadnego- ona byla grzeczna, nie płakała i smoczek nie byl potrzebny, a przy drugiej ... o zgrozo 😱 nic jej nie pasowało- darła sie w niebiglosy ( az jej pępek wyszedl i potem miala przepuklinę okolopępkowa ) kupilam z 10 różnych smoczków i nic... wypluwała i ciągle płakała, po jakiś 3mc jedna pediatra na wizycie mi powiedziala zebym sprobowala kauczukowe BIBS - ze one sa jak brodawki - trzeba dość często wymieniać bo puchną od tego ciumkania - ale to bylo dla mnie zbawienie - skończył się placz. -
Ounai wrote:Ojej, chciałabym trochę tego relaxu, serio!
Dekoracje ogarnia moja siostra. A w kwestii ubrań nie mam pojęcia, ubiorę cos z tego co mam w szafie
Moja monstera dziś wróciła do salonu w nagrodę za to, że wypuściła nowego liścia. Mam monsterę deliciosa thai constellation, pięknie mi rosła, wypuszczała ogromne liście z dużą ilością bieli. No i pojechaliśmy na wakacje. Daliśny klucze starszej sasiadce żeby podlała nam kwiaty. Ja geberalnie jestem kwiatoholiczką i mam wariactwo na punkcie moivh roślin, a ta monstera to było takie moje oczko w głowie. Sąsiadka dostała wytyczne, że w połowie naszych wakacji ma podlac 1 raz kwiatki zeby nie kombinowala, mąz zostawił jej wodę w butelkach a tą w kranie zakręcił. Wracamy z wakacji a tu moja monstera ma ucięte dwa największe, szczytowe liscie z najwieksza iloscia bieli. Przez tydzien udawałam, że baby nie widzę, bo bałam się, że coś za dużo powiem. W końcu natknęłam się na nią przed blokiem i wydukałam że dziękuję za pomoc, na co usłyszałam "no już myślałam ze nie podziekujesz!". Ale stwierdzilam, ze nie bede robic afery, bo ta sąsiadka jest bardzo wścibska, to taki monitoring osiedlowy, a my wiedzieliśmy, że będziemy wynajmować to mieszkanie, więc.może się nam jeszcze przydać. Niestety od tego czasu monstera zaczęła mi rosnąc w zupełnie inną stronę, ktzywo i brzydko więc na jakiś czas została wysłana do sypialni. Ale, że wraz z npwym liściem zyskała na urodzie to mogła wreszcie wrócić. Nje jest jeszcze tak piękna jak kiedyś, ale wierzę w nią. The End
Ilustracja do opowiadania

Widac ze dolne lisce ida w przeciwnym kierunku
Czyli co sąsiadka sobie zrobiła nielegalna szczepkę i to jeszcze ze szczytówki thai i myślała że nie zauważysz? 🤣01.2025 💔 5tyg
10.2025 💔 9 tyg
❌trombofilia: leiden hetero, v r2 hetero, pai homo, mthfr homo, białko S obniżone
Hashimito, insulinooporności, hiperinsulinemia, hipoglikemia reaktywna
✅ kariotypy, zespół antyfosfolipidowy, tsh 1,08, ferrytyna 81, morfologia, crp, homocysteina 5,7
💊 ⏸️ clexane 0,6, acard 150, glucophage 1000, femibion 1, metylo folian 800, witamina D









