Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡
Odpowiedz

🧡🍂 WRZESIEŃ 2026🍂🧡

Oceń ten wątek:
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17162 23892

    Wysłany: 2 maja, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka, ja już zamykam fabrykę. Po pierwsze z racji woeku, po drugie bo czuję się spełniona, po trzecie bo bardzo ciężko mi psychicznie w tej ciąży (huśtawki nastroju i cukrzyca mnie dojeżdżają). Więc potrzebuję pewnej metody. Zwlaszcza ze ja to naqet bez jajowodu z otyłością zachodze jak widac ;)

    Laurelli, u nas było tak, że kilka lat temu mąż sam wyszedł z inicjatywą. Mówiłam mu, że mąż kolezanki zrobił i mój powiedział, że dla niego nie ma problemu.

    Kasia piona, ja tez sie boje kwestii nowotworow. Mam duze obciazenie w rodzinie. Co prawda mialam badania genetyczne i to kilka i w zadnych nic nie wyszlo ale ilosc noworworow w rodzinie, wszystkich zwiazanych z tym samym genem raczej wskazuje na co innego.

    Eggi tule i ja Ciebie. DDA to silne jednostki.

    Laurelli, Flora, to okropne, ze musialyscie przez to przejsc :( wcale Ci sie nie dziwie Laurelli obecnego podejscia. Straszne jeat to co przeszłaś :(

    Laurelli, Eggi lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17162 23892

    Wysłany: 2 maja, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę zmienię temat. Pkniewaz moja mama nie przyjechala to my pojechalismy na zakupy. Obkupilam cala 3 dzieci, patrzcie jakie slodkosci:

    20260502-184221.jpg

    20260502-184150.jpg

    20260502-184138.jpg

    Dla siebie tez kupilam 2 koszule, mysle ze beda tez super po ciazy

    Laurelli, kasia1518, Flora96, Eggi, Kate3330, Mamacita, Nati96De, Paula., Paola2604 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 2 maja, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takk, temat już bardziej luźny to dobry pomysł☀️ Pojechałam do sklepu kupiłam piersi z kurczaczka będę robić kotlety. To dla mnie schabowe 😁
    Kapustkę zasmażana i ziemniaczki a co 🥰

    Ouani piękne ciuszki ✨

    Ja przed branie ciuchów/rzeczy dla maleństwa w sklepach mam jeszcze jakiegoś hamulca nie wiem o co chodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja, 19:01

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 2 maja, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ouani współczuję Ci bardzo tej ciągłe kontroli z cukrami. Ja narazie sobie pozwalam na wszystko, z umiarem. Ale martwię się że też mnie to odpadnie później.
    Jesteś silna i wytrwała w tym.

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 2 maja, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Nutka, ja już zamykam fabrykę. Po pierwsze z racji woeku, po drugie bo czuję się spełniona, po trzecie bo bardzo ciężko mi psychicznie w tej ciąży (huśtawki nastroju i cukrzyca mnie dojeżdżają). Więc potrzebuję pewnej metody. Zwlaszcza ze ja to naqet bez jajowodu z otyłością zachodze jak widac ;)

    Laurelli, u nas było tak, że kilka lat temu mąż sam wyszedł z inicjatywą. Mówiłam mu, że mąż kolezanki zrobił i mój powiedział, że dla niego nie ma problemu.

    Kasia piona, ja tez sie boje kwestii nowotworow. Mam duze obciazenie w rodzinie. Co prawda mialam badania genetyczne i to kilka i w zadnych nic nie wyszlo ale ilosc noworworow w rodzinie, wszystkich zwiazanych z tym samym genem raczej wskazuje na co innego.

    Eggi tule i ja Ciebie. DDA to silne jednostki.

    Laurelli, Flora, to okropne, ze musialyscie przez to przejsc :( wcale Ci sie nie dziwie Laurelli obecnego podejscia. Straszne jeat to co przeszłaś :(

    Ja mam czerniaka juz 12 lat - dowiedziałam sie przed ciążami i bylam 2 lata po ślubie, wtedy właśnie zdecydowaliśmy się na pierwsze dziecko a tu trach czerniak złośliwy, operacje, badania i zakaz zachodzenia w ciążę przez min. 2 lata bo hormony mogą spodowdowac nawrót. Mimo, ze maialm juz duzy naciek i moje rokowania w tych skalach były średnie, obeszlo sie bez chemii ( do dziś uznaje to za cud). Oczywiście przez naświetlenia zajście w pierwszą ciążę nie bylo łatwe, udało sie 6lat po ślubie i potem 6mc po cesarce wpadka i kolejna ciąża- za którą dziękuję do dziś. Cieszy mnie to, że stałam sie inspiracją na ciążę na kilku innych dzieczczyn - bo tez miałyśmy takie forum tematyczne, które idąc za moim przykładem podjęły ryzyko i mają cudowne dzieci - 2 dziewczyny do dziś mi piszą, bo mamy kontakt na masangerze że gdyby nie moja historia, nie zdecydowałyby się na ciążę. Na szczęście na tym etapie po prostu badam się kontrolnie co roku - czasami muszę wycinak różne pieprzyki, które mi dermatolog wskazuje i na tym koniec.
    Ale moja pierwsza córka ma pieprzyk w tym samym miejscu co ja tego złośliwego i ja już mam niestety schize i chodzę z nią na dermatoskopie bo czerniak jednak jest dziedziczny.

    Jak widać nawet tu w naszej grupie, życie pisze różne scenariusze, ale wszystko jest z jakiegoś powodu i po coś i daje nam lekcje zycia, z której możemy wyciągnąć wiele pozytywnego w swoim życiu.

    Eggi, Yennefer# lubią tę wiadomość

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 2 maja, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai ale słodkie 🤩🥰

    Ja dziś pichce od rana i sprzątam.
    A pogoda taka rewelacyjna że co chwile wychodzę do altany 😁

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 418 674

    Wysłany: 2 maja, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai, jakie piękności 😍 mam wrażenie, że dla chłopców nie ma tylu ładnych ubranek co dla dziewczynek 😅

    My dzisiaj z mężem chillerka, oglądaliśmy the floor a na kolację robimy sobie zapiekanki 🤤

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17162 23892

    Wysłany: 2 maja, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są, są dla chlopcow. Naprawde, widzialam tyle cudownisci dla chlopakow w sklepie. My mamy wyprzedazowke Smyka ale tam duzo takich fancy rzeczy jest, bo wiadomo, ze takie bodziaki i pajace schodza w normalnych sklepach. Natomiast ja akurat chcialam takie fancy dokupic bo basic mam po córce starszej

    Laurelli, od 2 dni mam insuline i moge jesc juz wiecej rzeczy. Nawet dzis ziemniaki 2 male zjadlam i nie wybilo mi cukrow.

    Kasiu, czy Twoje dzieci nie lapia sie na badania genetyczne? Gratuluje wygranej z ta paskudą, to w duzej mierze wola zycia odpowiada za sukces!

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • kasia1518 Autorytet
    Postów: 3549 2447

    Wysłany: 2 maja, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Są, są dla chlopcow. Naprawde, widzialam tyle cudownisci dla chlopakow w sklepie. My mamy wyprzedazowke Smyka ale tam duzo takich fancy rzeczy jest, bo wiadomo, ze takie bodziaki i pajace schodza w normalnych sklepach. Natomiast ja akurat chcialam takie fancy dokupic bo basic mam po córce starszej

    Laurelli, od 2 dni mam insuline i moge jesc juz wiecej rzeczy. Nawet dzis ziemniaki 2 male zjadlam i nie wybilo mi cukrow.

    Kasiu, czy Twoje dzieci nie lapia sie na badania genetyczne? Gratuluje wygranej z ta paskudą, to w duzej mierze wola zycia odpowiada za sukces!

    Wiesz, że nawet bardzo nie interesowałam tymi badaniami genetycznymi, ale musze zagłębić sie w temacie. W rodzinie jakos nie mamy dużo przypadków- z mamy strony nikt nie mial, a z taty strony jego brat zmarł na czerniaka czyli mój wujek i jeszcze drugiego brata syn mial raka trzustki i w sumie tyle - obie rodziny są duze. Dzięki Ounai za podsunięcie tematu z tymi badaniami- na pewno skorzystam jak mogę

    kasia1518

    age.png
    age.png
    preg.png
    03.2025 💔 - zatrzymanie serduszka 7t2d - chłopiec - trisomia 15
    09.2025 - 💔 - brak akcji serca do 8tyg

    12.01.26:
    beta 1770,51 mUI/mg
    Progesteron 24.4 ng/ml
    14.01.26:
    beta 4425,68 mUI/mg
    Progesteron 28.3ng/ml

    Chłopiec 🩵
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17162 23892

    Wysłany: 2 maja, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto podpytać, bo może akurat Twoim dzieciom będzie się to należało w ramach funduszu :) Albo Ty mozesz sie przebadac czy jestes nosicielem, wtedy masz jasność

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • Yennefer# Autorytet
    Postów: 277 350

    Wysłany: 2 maja, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero Was nadrobiłam.. całe 2 dni miałam wypełnione czasem z dziećmi i mężem, mamy go tak mało razem.. było super ❤️ dzisiaj po prostu zrobiliśmy sobie sami grilla na ogrodzie , chłopaki latali, oblewali się wodą z pistoletów. Potem lody, a na wieczór gofry zrobiłam. Bardzo lubię takie dni, ja generalnie lubię spędzać czas w naszym domu, dobrze mi tutaj.
    Oczywiście w międzyczasie prałam 😆 wyprałam chyba wszystko co było w domu. A na dworze schło jak złoto.

    Oj tak, każdy ma swoją historię.. i to z niektórych możnaby napisać książkę . Z mojej historii nie byłaby to fajna ani szczęśliwa książka 🥴 teraz jak mam ich , swój dom rodzinę to czuje się naprawdę szczęśliwa. Mam coś takiego w środku , że czasem boje się że coś się stanie , że to wszystko sie skończy, coś złego się wydarzy. Odpycham te myśli i staram się myśleć pozytywnie.
    Ja też choruję od dziecka na chorobę kręgosłupa , która zabrała mi całe dzieciństwo. Teraz objawia się ogromnym bólem, po drugiej operacji jest naprawdę dobrze. Ale dużo ćwiczę i dbam o ten kręgosłup, chce żeby dzieci miały sprawną mamę. Przed drugą operacją przestałam ćwiczyć bo uczyłam się dzień i noc, nie umiem inaczej. Byłam na grubych lekach :/ żeby w ogóle móc funkcjonować. Pamiętam że ból był taki, że jak stałam na obchodzie i mnie przeszywało to aż byłam mokra i starałam się nie zemdleć, a jadłam już garściami wszystko co się dało , łącznie z tapentadolem.
    Ta historia na pewno się nie skończyła , ale mam nadzieję że na razie będzie dobrze 🙏

    Kasia. Czerniaka współczuję bardzo. Teraz są fajne linie leczenia , jest immunoterapia, dużo ludzi ratują. Natomiast swoje się naoglądałam przez studia, właśnie młodych ludzi , to się zatrzymuje w pamięci. O córkę się raczej nie martw, ogromna większość mutacji w tym nowotworze jest spontaniczna, nabyta za życia. Bardzo rzadko są dziedziczne (ale też się zdarzają wiadomo). Kremy z filtrem i unikać słońca, zwłaszcza dzieciaki.

    Ounai z tym alkoholem to w Polsce jest naprawdę ciężko. Teraz to już o niebo lepiej niż kiedyś, kiedy wóda lała się strumieniami z jakiejkolwiek okazji, i bez okazji. Ja w najnajblizszej rodzinie problemu nie mam, ale dalej już tak. Sama za kołnierz nie wylewałam , w akademiku mieszkając czy krótko po studiach- imprezowało się. Natomiast od jakiegoś czasu zaczęło mi to przeszkadzać, bo zrobiła się z tego jakaś forma hmm odpoczynku ? W sobotę wieczorem nalać sobie drineczka. Jak już dzieci śpią. Nie dużo, trochę , ale zawsze coś, jak to człowiek sobie mówił, po całym tygodniu pracy mi się należy ;) takie pierdolenie.
    Męczyło mnie to i rzuciłam całkiem alko jakiś czas przed ciążą , mąż też. A nawet moja mama ma ostatnio jakiś czelendż i nie pije już też X miesięcy. A piła sporadycznie.
    Cieszę się bardzo że taka "moda" weszła teraz na niepicie, bo coraz więcej osób przestaje całkowicie pić. To jest super.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    38 lat
    🩵 2018
    🩵 2021

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 2 maja, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gratuluję sukcesu z tym skurczybykiem!
    🫶 każda z Nas ma co nieść na plecach…

    Kiedyś rzucil mi sie tekst który pozostał w mojej pamięci, było to coś w stylu : „ czy masz znajomych z którymi spotkał byś się po prostu pogadać przy herbacie, czy zawsze musi być spotkanie pod hasłem „może się spotkamy na jakiegoś drineczka?”

    I rzeczywiście po tym zaczęłam rozmyślać z kim z znajomych mogę się spotkać bez alkoholizacji.

    kasia1518 lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 17162 23892

    Wysłany: 3 maja, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Yennefer Ty tez dzwigasz swoj krzyz. Chyba lazdy z nas ma jakies swoje historie w bagazu doswiadczen.

    Yennefer# lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 3 maja, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Wiecie ze w ogole w pokoleniu nillenialsów co 4 dziecko wychowywało się w rodzinie alkoholowej? Czyli w teorii co czwarta z nas jest tu DDA. A jeśli wziąć pod uwagę naszych mężów to w co drugim małżeństwie jedno jest DDA. Cieszę się, że czasy się zmieniają i picie alkoholu staje się passe.

    U mnie już się skonczyl spadek wagi ale nadal jestem na minusie wzgledem poczatku. Wczoraj sobie podałam 4j insuliny, cukier 94. W sunie jeat postep bo przedqczoraj byl 104. Dzis mam dac 5j. Lekarka mówiła, że dojdę pewnie do 14j ale nie wiem czy niała na nyśli teraz, czy do porodu ;)

    Aaaa i mąż jednak dzisiaj ma wolne, jutro idzie do pracy :)
    Wlsnie miałam to pisać że takie były czasy . Ja też jestem DDA i mój ma tez

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 3 maja, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Szczerze mówiąc nie znam pary, ktora by nie była zadowolona. Ciesze sie, bo u mnie maz sam to zaproponował jakiś czas temu. Jesli zmienimy zdanie to zawsze mamy jeszcze in vitro. Ale ja mysle ze nie. Cukrzyca i hustawki hormonów mnie dojeżdżają.
    In vitro wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe i nie każdy Achodzi w ciążę przy 1 transferze . To ogólnie przyjęte myślenie że to droga na skróty . Po 2 latach
    Leczenia w klinice przekonałam się o tym

    Paula. lubi tę wiadomość

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 3 maja, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dużo przykrych doświadczeń z dzieciństwa , też było ciężko z kasą , tak jak lairelii miałam do wyboru wycieczkę szkolną lub nową kurtkę . Nasi rodzice też jeździli za chlebem za granicę więc kilka miesięcy w roku mieszkaliśmy u dziadków. Przez alko nie żyje mój tata . To trudne i bolesne wspomnienia . Mój mąż na szczęście w ogóle nie pił jak go poznałam no może sporadycznie jak szliśmy na wesele to raz w roku . Ale ogólnie bez alko można żyć i to życie jest lepsze :) pomału znajomi też to doceniają i moje koleżanki zawsze powatarzja ze zazdroszczą mi męża który nie pije bo ze swoimi się użerają .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja, 07:02

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 3 maja, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj byłam w sklepie oglądać nosiedelka fajne są te bazy do samochodu . Nie wiem jeszcze co wybierzemy ale ceny są niezłe 😂

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • KarolinaKika Autorytet
    Postów: 2273 1720

    Wysłany: 3 maja, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A majówkę też spędziliśmy w gościnie . Fajnie i miło ale od tego grilla mam zgagę już hahah

    1 IVF - 5 🥚- 2 zarodki / 29.07.2024 ET 2 zarodków ❌
    2 IVF -3 🥚- 1 zarodek /26.09.2024 ET 1 zarodek trzydniowy ❌
    3 IVF długi protokół - 4 🥚 - 2 zarodki
    Jeden zdegenerował
    22.02.2025 ET 4.1.2
    7dpt beta 52,8 9dpt beta 149 11dpt beta 410 13dpt beta 1205
    07.04 poronienie 7/9 tc 💔
    4 IVF czerwiec 2025 długi protokół - 3🥚-1 zarodek nie przetrwał . Brak transferu
    5 IVF KD ❄️❄️❄️❄️❄️
    18.12 FET 4.1.2
    7dpt ⏸️
    9dpt 164
    11 dpt 460
    25 dpt ♥️
    16+3 🩷👧

    preg.png

    AMH 10.23 -0,65
    06.24 -0,47
    05.25 - 0,44
    On
    10.2023 azzospermia ( po odblokowaniu wszystkie wyniki wróciły do normy poza fragmentacją 30%)
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 418 674

    Wysłany: 3 maja, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaKika wrote:
    In vitro wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe i nie każdy Achodzi w ciążę przy 1 transferze . To ogólnie przyjęte myślenie że to droga na skróty . Po 2 latach
    Leczenia w klinice przekonałam się o tym

    Moja najlepsza przyjaciółka ma synka z in vitro, teraz starają się o drugie ale nawet z in vitro marne szanse. Jak ona mi opowiada o tym wszystkim, o tych procedurach, lekach, to ja się łapie za głowę jak ona ma jeszcze siłę na to. Myślałam zawsze, że właśnie dzięki in vitro to łatwiej, sprawniej ale wyprowadziła mnie z tego błędu 😅

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3857

    Wysłany: 3 maja, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice nie pili. Za to męża obydwoje. Jak się poznaliśmy oni byli już dawno po rozwodzie. Dlugo mój mąż nie rozumiał relacji jakiej ja pragnę. Ja chcialam miłości takiej jakiej napatrzyłam sie na swoich rodziców. Niby już poniekąd mam tego namiastkę chociaz jego problemy z dzieciństwa w kradają się w nasze życie. Jednak on na żadną terapię w zyciu by sie nie zgodził. On nie widzi w sobie problemu. Najgorsze jest to, że potrafi często popijać. Myslalam ze ciaza i przygotowania postawią go do pionu. Uwazam, że na pewno jest lepiej niż kilka lat temu, ale wciąż twierdzę, że nadużywa alko. Jednak to walka z wiatrakami. On nie ma problemu On nie jest uzależniony. On jak by chciał to moze przestać w każdej chwili. Błagania groźby nic nie daje. A pomoc sobie nie da. Czasami wolę nawet jak robi nadgodziny bo wiem, że wtedy nie pije wraca zmęczony zje coś i idzie spać.
    Moja mama też zaczęłam nadużywać alkoholu. Też mnie to martwi. Ona natomiast mowi ze ma problem i to trwa od jakiegoś roku moze troche dłużej ale też nie wiem w jaki sposób można by jej czy jemu pomoc.
    Dla mnie używek moze nie byc. W zyciu nie paliłam. Pić piłam ale to też nie byly jakies ilości i nie często. Pozniej podczas starań odstawiłam wino i piwa smakowe (bo wódkę to nie pamietam kiedy mialam w ustach ). Nie powiem czasem ze znajoma lubialam wypic wino albo nawet dwa podczas długiego posiedzenia. Jednak jak stwierdzilam, ze kończę z tym nawet w małych dawkach to nie brakowało mi tego.
    Gorzej jest z jedzeniem i słodkościami. Z tym to przyznaje sie nie potrafie zapanowac nad sobą.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ